Benjamin Tahirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Benjamin Tahirović
Zovite me Bendzamin
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
-
FerdinandF
- Postovi: 597
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
To si neki klinjo, čim pišeš ovakve nelogične gluposti.BosPos je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:25Sto vise vremena prodje od utakmice tako i pojedini pocnu se javljat da ukazu na neke fantomske pozitivne karakterisike doticnog. Nikad slabiji CM nije igrao za repku sa obzirom na koliko je utakmica odigrao ali eto odgovara zadatku. Covjek koji je izgubio mjesto u prosjecnom Broendbiyu. Jebote ispast ce da je odlicno odigrao tokom SPa a lik se sastavit sa loptom nemoze.
I sto neko rece, ti koji ga podrzavaju vecinom to rade ne radi Tahirovic vec da podrze Barbareza. Isto kao da kriticari Tahirovica vecinom tjeraju Barbareza sto nema veze sa vezom.
Iskritikovao si frajera koga upravo selektor toliko dugo gura u prvi sastav.
Re: Benjamin Tahirović
Prelose zapazanje, nevjerovatno povrsno.
Mi u prvom poluvremenu nismo imali nikakvu disciplinu u presingu, nikakav triger na koji bismo izlazili visoko. Drugim rijecima, ganjao je ko je koga stigao.
Primjera radi, svicarcima je triger bio svaki put kada Kolasinac primi loptu. U drugom poluvremenu je to bilo dosta odgovornije, pa su i svicarci u par situacija bili primorani da ispucaju loptu visoko.
Tako da, ta situacija koju ti spominjes nema apsolutno nikakve veze sa Tahirovicem. A da je odigrao losu partiju, to stoji.
92:48 - La Decima
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
Re: Benjamin Tahirović
Odavno niko nije spomenuo kako smo počeli primati golove protiv Švicarske nakon izlaska Tahirovica. Da ne pričamo koliko smo dominirali dok je Benny bio na terenu.
Vjerovatno je Tahirovicev izlazak s terena uticao I na Memica, pa je počeo asistirati protivničkim igračima.
Vjerovatno je Tahirovicev izlazak s terena uticao I na Memica, pa je počeo asistirati protivničkim igračima.
Re: Benjamin Tahirović
Ja bih volio samo eto jednu bitniju utakmicu da on pocne s klupe samo da vidimo kako bi izgledalo
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1540
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Jednostavno danas sam to negdje i pisao postalo je atraktivno pljuvati Benju, Demira pa cak i Esmira, a kad Memic napravi dvije skolske greske nikom nista nece dobiti ni jednu krtiku jer nas narod ne misli svojom glavom nit gleda svojim ocima vec samo ko ovcice pisu isto i sire negativu. I da se ogradim ni Memic nije zasluzio kritike i pljuvanje ali je bio po meni najtanji na mecu protiv Svicarske, a neki drugi se pljuju.Futbol je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:31Odavno niko nije spomenuo kako smo počeli primati golove protiv Švicarske nakon izlaska Tahirovica. Da ne pričamo koliko smo dominirali dok je Benny bio na terenu.
Vjerovatno je Tahirovicev izlazak s terena uticao I na Memica, pa je počeo asistirati protivničkim igračima.
#CarsijaOdjebi
-
FerdinandF
- Postovi: 597
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
-
FerdinandF
- Postovi: 597
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
U kojoj minuti je promašio loptu za gol?
Re: Benjamin Tahirović
Kada se sjetim da sa Muratovicem na zalasku ili cak Zahirovicem kojeg su iz pastete izvukli, nismo bili PATETICNI na sredini terena u ovolikoj mjeri, onda je nesto trulo.
Momka sam branio jer sam bio misljenja da ga treba istrpiti. Nakon zamjene vs Kipar prvi put sam napisao da mozda treba probati nekog drugog igraca.
Ovo sada frustrira. Jos vise Barbarezov rezon, mada je odavno ocito da momak nije spreman odgovoriti zahtjevima ...
Momka sam branio jer sam bio misljenja da ga treba istrpiti. Nakon zamjene vs Kipar prvi put sam napisao da mozda treba probati nekog drugog igraca.
Ovo sada frustrira. Jos vise Barbarezov rezon, mada je odavno ocito da momak nije spreman odgovoriti zahtjevima ...
Re: Benjamin Tahirović
U Velsu je poceo i ona neviđena povratna lopta kada smo primili gol.
Onda je ostao na klupi. A koliko se ja sjecam, vs Ita smo stajali bolje nego vs Vels.
-
FerdinandF
- Postovi: 597
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Protiv Italje smo se rodili.
On je ušao u drugom nekad na igrača više, i tu je odigrao solidno, korektno, jer je i on igrač manje, pa se to negdje izbalansiralo. Bašić je bolji na lopti sugurno, ali vjerovatno, generalno ne u defanzivi. A i Bašić je imao onu kardinalnu grešku protiv italije kad su nas mogli završit s 0-2.
On je ušao u drugom nekad na igrača više, i tu je odigrao solidno, korektno, jer je i on igrač manje, pa se to negdje izbalansiralo. Bašić je bolji na lopti sugurno, ali vjerovatno, generalno ne u defanzivi. A i Bašić je imao onu kardinalnu grešku protiv italije kad su nas mogli završit s 0-2.
Re: Benjamin Tahirović
Zaboravio sam eto da nije startao protiv Italije, i realno nasa najbolja utakmica godinama unazad.
- PasodelMar
- Postovi: 701
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
FerdinandF je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:11Protiv Italje smo se rodili.
On je ušao u drugom nekad na igrača više, i tu je odigrao solidno, korektno, jer je i on igrač manje, pa se to negdje izbalansiralo. Bašić je bolji na lopti sugurno, ali vjerovatno, generalno ne u defanzivi. A i Bašić je imao onu kardinalnu grešku protiv italije kad su nas mogli završit s 0-2.
Re: Benjamin Tahirović
100% da je Basic bolji ofanzivno, ali je u defanzivi los. Za razliku od njega, Tahirovic je los u oba pravca - i napad i odbrana.FerdinandF je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:11Protiv Italje smo se rodili.
On je ušao u drugom nekad na igrača više, i tu je odigrao solidno, korektno, jer je i on igrač manje, pa se to negdje izbalansiralo. Bašić je bolji na lopti sugurno, ali vjerovatno, generalno ne u defanzivi. A i Bašić je imao onu kardinalnu grešku protiv italije kad su nas mogli završit s 0-2.
Re: Benjamin Tahirović
FerdinandF je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:11Protiv Italje smo se rodili.
On je ušao u drugom nekad na igrača više, i tu je odigrao solidno, korektno, jer je i on igrač manje, pa se to negdje izbalansiralo. Bašić je bolji na lopti sugurno, ali vjerovatno, generalno ne u defanzivi. A i Bašić je imao onu kardinalnu grešku protiv italije kad su nas mogli završit s 0-2.
Re: Benjamin Tahirović
hahha Šah matizdzezveubrazil je napisao/la: ↑21 jun 2026, 10:56Pa to je onda još goreMicron je napisao/la: ↑21 jun 2026, 10:21A Kanada 90 min primljeni gol, i najlošija ocjena?ultrasstyle_tz je napisao/la: ↑21 jun 2026, 09:49nepobitna cinjenica je da smo na WC primili 5 golova u 2 utakmice, a NULA dok je Bendzi na terenu![]()
![]()
Mada ja se tješim da on odradi sve što Sergej od njega očekuje te je to razlog zašto igra.![]()
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: Benjamin Tahirović
Tesko sada jer je dvije godine neizostavan.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Benjamin Tahirović
hurem je napisao/la: ↑21 jun 2026, 13:16To sto ti drugačije posmatras fudbal je tvoja stvar i sasvim ok.invincible1921 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:59Tahirovic u odbrani trci u prazno, njegov doprinos ne postojihurem je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:16
Naravno da odradjuje ono sto se od njega traži, puno trke, presinga, zatvaranja prostora, discipline…to površni posmatraci ne vide. Niti jedan drugi veznjak ne bi mogao odgovoriti tom zadatku protiv jakih reprezentacija kada igramo u formaciji sa samo 2 veznjaka. Izmedju ostalog zato i steka ta pas igra.
Nadam se da ce popraviti i da ce biti hrabriji a ne samo na sigurno igrati.
Sto se tice doprinosa u napadu, tek tu ne postoji jer napad ni ne igra
Tahirovic sigurno ne trci u prazno. Tahirovic skoro pa odlično odradjuje svoj zadatak kada je u pitanju disciplina, pritisak, pokrivanje prostora i čuvanje 16-erca. Koliko su nam to protivnici napravili prilika kroz sredinu i pasom iza ledja Tahirovicu ili Sunjicu.
Recimo u onoj situaciji da su na mjestu Bašića bili Sunjic ili Tahirovic, mi ne bismo primili onaj prvi gol protiv Švicaraca. Bašić je bio toliko statičan da mu se igrač u mili sekundi prišunjao iza ledja, dosao ispred njega i zabio volej.
Vi ne vidite koliko Tahirovic trci izmedju dva 16-erca. Vise čak i od Sunjica, a kamoli Bašića ili Hadziahmetovica.
Istina je da steka pas igra kod njega i da mu nedostaje hrabrosti u zadnjih nekoliko utakmica. Ali problem i jeste sto vi vidite samo pas igru, a ostalo nista.
Protiv Kanade i Svivarske i jačih ekipa, ako igramo s dva veznjaka, Tahirovic ima prednost u odnosu na Bašića i Amira, a pogotovo Gigovica ma kako to zvučalo.
Protiv ekipe tipa Katar, dao bih prednost Basicu u odnosu na Tahirovica.
Sve ima svoje zašto.
A opet naglašavam, volio bih i ja da Tahirovic bude hrabriji u pas igri.

- AllGunsBlazing
- Postovi: 9788
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Najtanji, ali poslije Tahirovica. S tim da je taj igrac koji je bio drugi najtanji u ekipi igrao 4 pozicije na terenu u 90 minuta, a dvije pozicije maltene nikada nije igrao do sad. Ako je ono glavom amaterska greska igraca, a jeste, sta je onda staviti igraca na poziciju koju nikada nije igrao?tuzlanskinacin je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:43I da se ogradim ni Memic nije zasluzio kritike i pljuvanje ali je bio po meni najtanji na mecu protiv Svicarske, a neki drugi se pljuju.
Celik!3,2,2.
Online
Trenutno korisnika/ca: Drum, Edbh21, FerdinandF, Google [Bot], Helemnejse, Maverick, MiranGlasnic, Semrush [Bot] i 38 gostiju.


