24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

DnevnaDozaPklata
Postovi: 110
Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DnevnaDozaPklata » 22 jun 2026, 14:56

darker10 je napisao/la:
22 jun 2026, 14:12
insimadop je napisao/la:
22 jun 2026, 13:53

Tačno. Da smo prošli Wales i Italiju igrom kakvu prikazujemo na SP, vjerujem da hajp ne bi bio ovoliki koliki je. Naravno, opet bismo očekivali da prođemu OVU grupu.

Momci su tada pokazali da znaju i mogu, zašto sad ne isporučuju, to je pitanje. Da li je do selektora ili do psihe igrača?
Bas ima toliko neke razlike u igri? Ja samo vidim razliku u okolnostima.Wales je poveo u prvom poluvremenu pa si MORAO krenut,Italija je povela i dobila crveni pa si MORAO krenut.Istina sa Italijom se kao nesto poceli igrat i prije crvenog u trajanju od <=10 minuta.

Ja se samo nadam da ce se ovdje odmah krenut s nekom igrom u napadu,jer stvarno nema vise mjesta za kalkulacije.Prema projekcijama,nasa grupa je zasad predzadnja po sansama da treci ide dalje.Znaci moras ih dobit NAJMANJE 2-3 razlike i opet da se nadas da nece bit nekih iznenadjenja.
:urnebes:

Sta ti pratis da mi je znati, fudbal ne pratis sigurno :urnebes:

E cuj najmanje 2-3 razlike :urnebes:

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la signalidunapark » 22 jun 2026, 14:56

Trinity74 je napisao/la:
22 jun 2026, 14:55
Koga ubaciti umjesto Muharemovića :hmmmmm:
Radeljića najvjerovatnije.

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1169
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la ArtVandelay » 22 jun 2026, 14:56

Mi smo trenutno deveta od 12 trećeplasiranih... Ekvador je 8...

1. Švedska
2. Škotska
3. Paraguay
4. Kap Verde
5. Belgija
6. Portugal
7. Česka
8. Ekvador
9. Bosna
10. Panama
11. Senegal
12. Jordan
Zadnja izmjena: ArtVandelay, dana/u 22 jun 2026, 14:58, ukupno mijenjano 1 put.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

GIBRA
Postovi: 4069
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la GIBRA » 22 jun 2026, 14:57

Isti likovi koji sad poslije Švicarske tvrde da smo katastrofa i da imamo katastrofalne igrače će ukoliko dobijemo Katar tipa 2,3:0 pisati kako smo najjači i gledati ko nam je u četvrtini jer Btw Amere lagano rješavamo

Kod nas je takva situacija uvijek, nema se mjere i nema neke normalne sredine, a objektivna sredina je da je ovo talentovana ekipa koja treba da napreduje i koja treba da pokaže svoj potencijal u narednim godinama i kvalifikacijama uz eventualnu promjenu formacije koja će se sasvim izvjesno desiti opraštanjem Džeke i ekipa koja će tražiti novog ili dva veznjaka i mladje napadača
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1169
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la ArtVandelay » 22 jun 2026, 15:05

Trenutni poredak trećeplasiranih:

slika
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Avatar
remA1
Postovi: 1806
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la remA1 » 22 jun 2026, 15:07

DnevnaDozaPklata je napisao/la:
22 jun 2026, 14:56
darker10 je napisao/la:
22 jun 2026, 14:12
insimadop je napisao/la:
22 jun 2026, 13:53

Tačno. Da smo prošli Wales i Italiju igrom kakvu prikazujemo na SP, vjerujem da hajp ne bi bio ovoliki koliki je. Naravno, opet bismo očekivali da prođemu OVU grupu.

Momci su tada pokazali da znaju i mogu, zašto sad ne isporučuju, to je pitanje. Da li je do selektora ili do psihe igrača?
Bas ima toliko neke razlike u igri? Ja samo vidim razliku u okolnostima.Wales je poveo u prvom poluvremenu pa si MORAO krenut,Italija je povela i dobila crveni pa si MORAO krenut.Istina sa Italijom se kao nesto poceli igrat i prije crvenog u trajanju od <=10 minuta.

Ja se samo nadam da ce se ovdje odmah krenut s nekom igrom u napadu,jer stvarno nema vise mjesta za kalkulacije.Prema projekcijama,nasa grupa je zasad predzadnja po sansama da treci ide dalje.Znaci moras ih dobit NAJMANJE 2-3 razlike i opet da se nadas da nece bit nekih iznenadjenja.
:urnebes:

Sta ti pratis da mi je znati, fudbal ne pratis sigurno :urnebes:

E cuj najmanje 2-3 razlike :urnebes:
Čovjek je upravu.
Rano je kalkulisati prije završetka svih utakmice ovog kola, ali ovdje ne ide u dobrom smjeru za nas kada je poredatk trećeplasiranih u pitanju.
Igrat će ulogu gol razlika, jer će biti još dosta repki sa po 4 boda

Avatar
Konzerva
Postovi: 2412
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Konzerva » 22 jun 2026, 15:10

Trinity74 je napisao/la:
22 jun 2026, 14:55
Koga ubaciti umjesto Muharemovića :hmmmmm:
Radeljica ko od sale, visok 2m standardan u svom timu i spasio gol sa linije protiv Makedonije nakon kiksa Katica.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

CAZIN
Postovi: 2498
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la CAZIN » 22 jun 2026, 15:12

Od utskmica današnjeg programa bi nam najbolje bilo da Jordan i Alžir odigraju x, s tim rezultatom ta grupa gotovo sigurno ne bi imala trećeg sa 4 boda. Isto tako da Norveška i Senegal ne odigraju x. Bilo bi dobro da Austrija izgubi od Argentine tako da igraju za prolaz protiv Alžira u zadnjem kolu.

Avatar
Clutch
Postovi: 7176
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Clutch » 22 jun 2026, 15:15

CAZIN je napisao/la:
22 jun 2026, 15:12
Od utskmica današnjeg programa bi nam najbolje bilo da Jordan i Alžir odigraju x, s tim rezultatom ta grupa gotovo sigurno ne bi imala trećeg sa 4 boda. Isto tako da Norveška i Senegal ne odigraju x. Bilo bi dobro da Austrija izgubi od Argentine tako da igraju za prolaz protiv Alžira u zadnjem kolu.
Bilo bi dobro da se Alzir/Jordan plasiraju kao 3. jer onda idu na Egipat i nas dio zdrijeba a ne Senegal/Norveska.

Tako da bi igrali protiv USA i ako prodjemo Egipat/Alzir :mrgreen: :cool:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
perun
Postovi: 938
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la perun » 22 jun 2026, 15:23

insimadop je napisao/la:
22 jun 2026, 13:53
SanaBosna je napisao/la:
22 jun 2026, 13:50
tuzlanskinacin je napisao/la:
22 jun 2026, 12:41
Eto nece biti nabrijani i zeljeti pobjedu, nece napadati i uci ce kao da je prijateljska. Jeste vi bolesni? I znate li da pricate o ekipi koja je na inat i ponos izbacila Wels i Italiju. I tada se ovako pisalo, to sto vi ne vidite sve i sto ste vi licno luzeri i imate takav mentalitet je vas problem, ovi momci ce odigrati srce svaku narednu utakmicu a svi koji su sumnjali neka ne slave sve naredne uspjwhw Barbe i ovih momaka.
sve to stoji, ali ima razlog zasto se raja osjeca tako, kako smo odigrali protiv vels i italiju je bilo fenomenalno, borba, zelja, trud, napad znaci momci odigrali za 10, onda kad vidis koliko smo se povukli u ove dvije utakmice jako je cudno jer svi mi znamo sta ovi momci mogu u pruziti, eto zasto narod se tako osjeca.
Tačno. Da smo prošli Wales i Italiju igrom kakvu prikazujemo na SP, vjerujem da hajp ne bi bio ovoliki koliki je. Naravno, opet bismo očekivali da prođemu OVU grupu.

Momci su tada pokazali da znaju i mogu, zašto sad ne isporučuju, to je pitanje. Da li je do selektora ili do psihe igrača?
To je pitanje špekulacija u grupnoj fazi. Dešava se i iskusnijim repkama od naše (Španija, Portugal, Hrvatska) Već protiv Katara ćemo vidjeti Bosnu kakvu smo navikli gledati. Da smo igrali s njima prvu ili drugu tekmu već bi bili prošli dalje.

Tako da....oooopušteno drugovi, uživajte u trenutku :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

LenyYoro15
Postovi: 716
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la LenyYoro15 » 22 jun 2026, 15:25

ArtVandelay je napisao/la:
22 jun 2026, 14:56
Mi smo trenutno deveta od 12 trećeplasiranih... Ekvador je 8...

1. Švedska
2. Škotska
3. Paraguay
4. Kap Verde
5. Belgija
6. Portugal
7. Česka
8. Ekvador
9. Bosna
10. Panama
11. Senegal
12. Jordan
1. Ovu tabelu postavljati prije završetka 3. kola je GLUPOST.

2. Ovu tabelu postavljati prilikom nekompletirane runde bilo kojeg kola je GLUPOST NA KVADRAT

3. Ovu tabelu postavljati, a znaš da pola trenutno trećih vjerovatno neće biti na kraju treći je GLUPOST NA KUB

4. Mi da bi bili 3. moramo dobiti neki Qatar, a neko tamo da bi bio 3. mora dobiti protivnika koji je level iznad njega (npr Panama dobit Hrvatsku, Češka dobit Mexico itd)

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Shategabri » 22 jun 2026, 15:28

Ne znam koja je matematika da se i dalje priča kako trebamo nakantati Katar da bi prošli kao treći kad je od ranije bilo da se s 4 boda ide sigurno?!
Šta se u međuvremenu promijenilo?
Koševo Zapad

LenyYoro15
Postovi: 716
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la LenyYoro15 » 22 jun 2026, 15:29

Shategabri je napisao/la:
22 jun 2026, 15:28
Ne znam koja je matematika da se i dalje priča kako trebamo nakantati Katar da bi prošli kao treći kad je od ranije bilo da se s 4 boda ide sigurno?!
Šta se u međuvremenu promijenilo?
Nije ništa osim što je sa šanse 98.5% poraslo sada na 99,99%.

Avatar
hz1987
Postovi: 2288
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la hz1987 » 22 jun 2026, 15:30

koje su na kalkulacije u ligi nacija, zamolicu dokone da razrade sve moguce scenarije prije prvog sudijskog zvizduka.

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la darker10 » 22 jun 2026, 15:30

DnevnaDozaPklata je napisao/la:
22 jun 2026, 14:56

:urnebes:

Sta ti pratis da mi je znati, fudbal ne pratis sigurno :urnebes:

E cuj najmanje 2-3 razlike :urnebes:
Nama treba -1 ili 0 gol razlika da budemo 99.9% sigurni.Jedan razlike nas vodi u neizvjesnih par dana ,jer bi imali -2 i jer bi imali mali broj postignutih golova,a ni na fer plej skali nismo nesto dobri obzirom da imamo i zutaca i crveni karton.4 boda uz minus 1 ili nula gol razliku bi nam omogucilo da lagodno pratimo ostatak grupne faze :mrgreen:

Drum
Postovi: 1287
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Drum » 22 jun 2026, 15:32

Razne kombinacije za prolaz.

Nego, postoji li mogucnost da izvisimo bez obzira na pobjedu protiv Katara??

Ja ne mogu prezaliti ispadanje kosarkasa na Eurobasketu sa 3 pobjede.

Prvi put u historiji i bas nas zadesilo

Od tada cekam i vjerujem sluzbenim potvrdama ...

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la imekorisnicko » 22 jun 2026, 15:34

Shategabri je napisao/la:
22 jun 2026, 15:28
Ne znam koja je matematika da se i dalje priča kako trebamo nakantati Katar da bi prošli kao treći kad je od ranije bilo da se s 4 boda ide sigurno?!
Šta se u međuvremenu promijenilo?
Nije ništa,već raja strahuje od ultra peha k'o na eurobasketu.
Ako uzmem Katar mogućnost da ne prođemo je baš baš minimalna.

CAZIN
Postovi: 2498
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la CAZIN » 22 jun 2026, 15:36

Clutch je napisao/la:
22 jun 2026, 15:15
CAZIN je napisao/la:
22 jun 2026, 15:12
Od utskmica današnjeg programa bi nam najbolje bilo da Jordan i Alžir odigraju x, s tim rezultatom ta grupa gotovo sigurno ne bi imala trećeg sa 4 boda. Isto tako da Norveška i Senegal ne odigraju x. Bilo bi dobro da Austrija izgubi od Argentine tako da igraju za prolaz protiv Alžira u zadnjem kolu.
Bilo bi dobro da se Alzir/Jordan plasiraju kao 3. jer onda idu na Egipat i nas dio zdrijeba a ne Senegal/Norveska.

Tako da bi igrali protiv USA i ako prodjemo Egipat/Alzir :mrgreen: :cool:
Onda neka Senegal uzme Norvešku svakako zadnje kolo igraju protiv Iraka a Norveška protiv Francuske. Ili da Norveška pobjedi Senegal i onda u toj grupi treći neće sigurno imati 4 boda.

Iniesta12
Postovi: 213
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Iniesta12 » 22 jun 2026, 15:36

LenyYoro15 je napisao/la:
22 jun 2026, 15:25
ArtVandelay je napisao/la:
22 jun 2026, 14:56
Mi smo trenutno deveta od 12 trećeplasiranih... Ekvador je 8...

1. Švedska
2. Škotska
3. Paraguay
4. Kap Verde
5. Belgija
6. Portugal
7. Česka
8. Ekvador
9. Bosna
10. Panama
11. Senegal
12. Jordan
1. Ovu tabelu postavljati prije završetka 3. kola je GLUPOST.

2. Ovu tabelu postavljati prilikom nekompletirane runde bilo kojeg kola je GLUPOST NA KVADRAT

3. Ovu tabelu postavljati, a znaš da pola trenutno trećih vjerovatno neće biti na kraju treći je GLUPOST NA KUB

4. Mi da bi bili 3. moramo dobiti neki Qatar, a neko tamo da bi bio 3. mora dobiti protivnika koji je level iznad njega (npr Panama dobit Hrvatsku, Češka dobit Mexico itd)
POTPIS! Uporno ljudi lijepe tabele treceplasiranih rep., tipa gdje se nalazi Portugal, ma zajebite to ljudi.
Hajd sto trebamo nulirati gol razliku, ako je ikako moguce, + moraju da nam se posloze rezultati iz najmanje 4 grupe, da 3.plasirani ne budu imali 4 boda.
Za sad nam dosta toga ide u prilog, ocekujem da Hrvatska dobije Ganu i Panamu, i da eliminise Ganu, isto kao u grupi gdje je Argentina, Spanija i sl.
Zadnja izmjena: Iniesta12, dana/u 22 jun 2026, 15:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Madal » 22 jun 2026, 15:36

Mlatimo ove s 2-3 razlike svakako. Ja ih nesto nisam ni podcjenjivao dok ih nisam gledao protiv Svicarske. Ubjedjen sam bio od tad da ce ih Kanada natrpati a i mi bez problema dobiti. Veoma su niski, uz to nisu nesto pretjerano ni brzi u napadackom dijelu i ni tehnika im nije jaca strana.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Babayaro, Bosna2026, Majestic-12 [Bot] i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []