24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

boki86
Postovi: 5115
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la boki86 » 22 jun 2026, 15:39

Jedino na sta mozemo uticati je utakmica protiv katara, aBd pobjediti ih kako znamo i umijemo. Red je da pokazemo tu neku igru koju smo imali u kvalifikacijama.

Denal
Postovi: 24
Pridružen/a: 10 apr 2026, 20:17
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Denal » 22 jun 2026, 15:40

Ma jedini razlog sto ih švajceska nije dobila je zato sto je prva tekma bila u pitanju i igrali su pod grčem.

Prva utakmica je uvijek najteža o kakvoj god se ekipi radi. Realno, tu tekmu je Katar trebo primiti minimum 3 komada, al zato im sve doslo na naplatu protiv kanadjana.

Dobijamo 3-1

Drum
Postovi: 1287
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Drum » 22 jun 2026, 15:43

Madal je napisao/la:
22 jun 2026, 15:36
Mlatimo ove s 2-3 razlike svakako. Ja ih nesto nisam ni podcjenjivao dok ih nisam gledao protiv Svicarske. Ubjedjen sam bio od tad da ce ih Kanada natrpati a i mi bez problema dobiti. Veoma su niski, uz to nisu nesto pretjerano ni brzi u napadackom dijelu i ni tehnika im nije jaca strana.
I nesto kontam da su im one dvije zamjene zbog crvenih kvalitetom 2 stepenice nize ..

Nasi se moraju iskupiti. Druge nema.

Nadam se da su nasi ovih dana razgovarali i stosta dogovorili.

Shevko
Postovi: 530
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Shevko » 22 jun 2026, 15:46

Madal je napisao/la:
22 jun 2026, 15:36
Mlatimo ove s 2-3 razlike svakako. Ja ih nesto nisam ni podcjenjivao dok ih nisam gledao protiv Svicarske. Ubjedjen sam bio od tad da ce ih Kanada natrpati a i mi bez problema dobiti. Veoma su niski, uz to nisu nesto pretjerano ni brzi u napadackom dijelu i ni tehnika im nije jaca strana.
i dvojica prvotimaca iskihnuli sa kartonima i jos i oni moraju napasti.

Avatar
PSV
Postovi: 1138
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la PSV » 22 jun 2026, 15:48

Ne moze Bosna bre dalje proci. Gol razlika ce to poremetiti te ce nas zakucati na mesto broj 9 na tabeli treceplasiranih selekcija. Bitno je ucestvovati. #trnokopOUT :yawn:

Avatar
Madal
Postovi: 5983
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Madal » 22 jun 2026, 15:53

Shevko je napisao/la:
22 jun 2026, 15:46
Madal je napisao/la:
22 jun 2026, 15:36
Mlatimo ove s 2-3 razlike svakako. Ja ih nesto nisam ni podcjenjivao dok ih nisam gledao protiv Svicarske. Ubjedjen sam bio od tad da ce ih Kanada natrpati a i mi bez problema dobiti. Veoma su niski, uz to nisu nesto pretjerano ni brzi u napadackom dijelu i ni tehnika im nije jaca strana.
i dvojica prvotimaca iskihnuli sa kartonima i jos i oni moraju napasti.
Nemojte se nesto nadati da ce napasti. Ne znam da li se sjecate BiH Bjelorusija u Zenici, i nama i njima samo pobjeda igrala, ljudi su bunker igrali u 90toj kad je Misimovic cini mi se zabio.
To ti je slicno kao mi protiv Kanade i Svicarske, mozes ti imati zelju da napadas ali pitanje je da li ti to protivnik dozvoljava. Napad i posjed nisu samo stvar mentaliteta kako se cesto ovdje predstavlja vec i kvaliteta.

Mislim moze se desiti i da ne dobijemo, fudbal je to, ali iskljucivi krivci bi bili mi. Meni je smetalo pred prvenstvo koliko ih svi podcjenjuju, cak i u svim podcastima nisam nista dobro cuo za njih osim da im onaj cupo dobro igra. I eto poslije njih protiv Svicarske sve mi je bilo jasno. Dodatna mi je sigurnost sto su vec jednom ispucali krompir utakmicu protiv Svicaraca gdje ni sami ne znaju kako su bod izvukli.

Naravno igraci ih ne smiju podcijeniti, moramo igrati visoki presing sto smo pokazivali da znamo raditi i to od samog pocetka utakmice, i sve karte u napad, cak i da ga primimo zabit cemo im 3.
Ako udjemo s nekim kalkulacijama i na sigurno onda je sve moguce.

Ali moje predvidjanje je da smo planski igrali dvije bunker utakmice da bi bacili sve u napad zadnju i da smo zedni igre i krvi nakon ove dvije utakmice narocito horor utakmice protiv Svicaraca.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

ElAn10
Postovi: 614
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la ElAn10 » 22 jun 2026, 15:56

Dobit cemo ih sa centarsutevima i kornerima, ne vjerujem da ce moci braniti to

Bajroni
Postovi: 208
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Bajroni » 22 jun 2026, 15:59

PSV je napisao/la:
22 jun 2026, 15:48
Ne moze Bosna bre dalje proci. Gol razlika ce to poremetiti te ce nas zakucati na mesto broj 9 na tabeli treceplasiranih selekcija. Bitno je ucestvovati. #trnokopOUT :yawn:
De nevseri ziv bio. Sa 4 boda prolazis 99.8%

Shevko
Postovi: 530
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Shevko » 22 jun 2026, 16:07

Ukratko: U svakodnevnom govoru, 99,8% je sinonim za "sigurno je". Iako u matematici i nauci to nije apsolutna sigurnost (koja iznosi 100%), u praksi se ponašamo kao da jeste jer je rizik od greške mikroskopski mali.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1635
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Wolffire » 22 jun 2026, 16:08

Preskocite ljudi ovo leteceg holandeza. Trola iz dana u dan. Samo ignore lista i idemo dalje.

Avatar
Sheyi
Postovi: 13888
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Sheyi » 22 jun 2026, 16:20

Oj ovo sam tek sad vidio, cuj Husare **** sve svoje glupo

https://www.facebook.com/share/v/18t7AMjHua/

Popisam se i Face i Makiju u usta

Avatar
DamirT
Postovi: 30849
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DamirT » 22 jun 2026, 16:23

Sheyi je napisao/la:
22 jun 2026, 16:20
Oj ovo sam tek sad vidio, cuj Husare **** sve svoje glupo

https://www.facebook.com/share/v/18t7AMjHua/

Popisam se i Face i Makiju u usta
Husara sa suzama u ocima rece pratim reprezentaciju :rol: :rol:

Trebao je jos dodati, samo nemam vise uticaja u reprezentaciji.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

FerdinandF
Postovi: 598
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la FerdinandF » 22 jun 2026, 16:33

Shevko je napisao/la:
22 jun 2026, 15:46
Madal je napisao/la:
22 jun 2026, 15:36
Mlatimo ove s 2-3 razlike svakako. Ja ih nesto nisam ni podcjenjivao dok ih nisam gledao protiv Svicarske. Ubjedjen sam bio od tad da ce ih Kanada natrpati a i mi bez problema dobiti. Veoma su niski, uz to nisu nesto pretjerano ni brzi u napadackom dijelu i ni tehnika im nije jaca strana.
i dvojica prvotimaca iskihnuli sa kartonima i jos i oni moraju napasti.
Zašto mislite da če nas napasti?
Vrlo lako se moze desiti da psrkiraju dva busa, i brane se do pred kraj, i onda napadnu za pobjedu, ako budu drzali nulu.
Protiv Švice su se uspješno odbranili, i onda su nagazili na max zadnjih deset minuta, i uvalili im gol.
Znaju oni da smo bolji, i da im nike pametno nadigravati se.
Biće teško otključati njihova dva busa.
Zadnja izmjena: FerdinandF, dana/u 22 jun 2026, 16:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 482
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 22 jun 2026, 16:34

Clutch je napisao/la:
22 jun 2026, 14:51
Moguce je i da Alzir ili Jordan prodju sa 3 boda u ovisnosti ko slavi u medjusobnom dueliu.

Onda bi mislim bilo Egipat/Alzir ili Jordan.
Teško, jer u poretku grupa prednost ima I u odnosu na L, ali u teoriji ako ni iz ove grupe 3. ne prođe dalje, da.
I opet bitan detalj, nije ni Egiptu zagarantovano 1. mjesto, trebaju preživjeti i Iran.
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
Padovan
Postovi: 13214
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Padovan » 22 jun 2026, 16:39

Sheyi je napisao/la:
22 jun 2026, 16:20
Oj ovo sam tek sad vidio, cuj Husare **** sve svoje glupo

https://www.facebook.com/share/v/18t7AMjHua/

Popisam se i Face i Makiju u usta
Tu mi dodji luda sreca, Husarini puleni i ovdje propagiraju tu ludu srecu :mrgreen: .

Govedo samo sto dalje od repke :kafa:

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 482
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 22 jun 2026, 16:40

Tribina podcast je radio baš detaljnu analizu obje naše utakmice, a rade i pripremu za Katar. :clap:
Ovdje se 99% svodi na iskontrolisati Afifa i manje-više smo ok nazad.
Što znači, maksimalno cijepati centaršuteve i šuteve s distance da se optereti peterac i golman za izvući što više kornera (ili direktnih golova, logično) i naši su :kafa:
Pošteno, pa kako bude.

Futbol
Postovi: 149
Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Futbol » 22 jun 2026, 16:46

Sheyi je napisao/la:
22 jun 2026, 16:20
Oj ovo sam tek sad vidio, cuj Husare **** sve svoje glupo

https://www.facebook.com/share/v/18t7AMjHua/

Popisam se i Face i Makiju u usta
Marjan bi dao g.... za 20KM.

dinoze
Postovi: 2352
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dinoze » 22 jun 2026, 16:55

Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 23:42
dinoze je napisao/la:
21 jun 2026, 22:28
Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 20:32


Kako ja kontam, Memic i Demirovic su totalna neforma. Pustimo gol post Demirovica. Nego, on je nevidljiv.

Kosta nas Dzekino neigranje od baraza. U Maju se vratio i odigrao ukupno 65 min u tri utakmice. I opet povreda. A vidjeli smo kako je odigrao 240 min u barazu.

Kada ti ovakva tri igraca nisu na nivou, uz rovitog Sunjica i vec poznatog Tahirovica na sredini terena, ne treba mnogo do trenutnog.

Ne treba zaboraviti Esmirovu glavu zasicenu jos i prije SP. Kao ni Kerimov nastup od pocetka u jednoj tako vaznoj utakmici.

A boga mi, nije isto na SP poceti sa Tabakom umjesto Jove. I svaka cast Jovi. Neka se Demir ugleda na momka.

Mi ne shvatamo koliko toga ispliva samo da jedan na lijevu nogu ustane jer forsiramo timsku odbranu.

Ne ide ...
Demirovic je po statistici u top deset igraca na SP po dobijenim odbramenim duelima, toliko o tome koliko je nevidljiv.
Kolega, jedan od onih sam koji shvata da Demirovic mora igrati jer vec godinama nemamo igraca njegovih osobina. Tek napadaca kao sto je on nikada nismo imali.

Ne sporim ja da se trosi zbog presinga i vracanja blize nasem golu. Zato i mora biti u prvih 11.

Ima njih mnogo napadaca fizikalaca koji uprkos oranju terena zbog odbrane, i dalje aktivno ucestvuju u fazi napada i stvaraju prilike sebi i suigracima.

Vec sam napisao. Protiv Velsa i Ita imao je 5 situacija pred golom protivnika. Ponavljam, situacija. Nek nije zabio. Idemo na SP i zabice ga za bodove.

I onda vs Kanada 1na1 sa golmanom i onakva reakcija. Kazu ovdje da je zbog umora. Bas zbog umora najmanje sta je trebao uraditi, jeste ocajan pokusaj jel driblinga ili cega vec.

Aha. U barazu je i penal je promasio. Jel bio opet umor ili je Demirovicu krajnje vrijeme za psihologa i instrukcije ...
Kolega taj isti Demirovic je ove sezone zabio 18 golova bez psihologa kada ga puste da radi svoj posao.
Zadnja izmjena: dinoze, dana/u 22 jun 2026, 17:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12662
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la QUARTERBACK » 22 jun 2026, 17:02

Zanima me kako cemo izgledati bez Muharemovica pozadi, bojim se da on ima prevelik uticaj na nasu igru i ekipu kompletnu, da li ce Hadzikadunic moci to nadomjestiti? Pitanje je.

Maverick
Postovi: 523
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Maverick » 22 jun 2026, 17:04

Nek se u srijedu ponovi rezultat iz zadnje tekme 2014-te i miran forum. Moze se komotno i Avdija ukazat negdje kod korner zastavice :bih:
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []