Još gore je kad si tolike godine sprcao gledajući fudbal ko tele u šarena vrata.Lucas je napisao/la: ↑22 jun 2026, 13:26Prvu utakmicu na Koševu i prvo gostovanje imao, kad ti se ni starci nisu rodili.Bolje obriši sline i idi igraj se lopte ispred zgrade ili mijenjaj sličice. Koristi raspust na stvari prikladne tvom uzrastu.rimljanin90 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 12:51Turkes
Elezi na cdm
Kupresak na lb
Ristovski kao desni stoper s 4 nazad
Dokazo si da nisi pogledo utakmice sarajeva
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: FK Sarajevo
Pa dobro s godinama uspori mozakmnon46 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 16:57Još gore je kad si tolike godine sprcao gledajući fudbal ko tele u šarena vrata.Lucas je napisao/la: ↑22 jun 2026, 13:26Prvu utakmicu na Koševu i prvo gostovanje imao, kad ti se ni starci nisu rodili.Bolje obriši sline i idi igraj se lopte ispred zgrade ili mijenjaj sličice. Koristi raspust na stvari prikladne tvom uzrastu.rimljanin90 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 12:51
Turkes
Elezi na cdm
Kupresak na lb
Ristovski kao desni stoper s 4 nazad
Dokazo si da nisi pogledo utakmice sarajeva
Re: FK Sarajevo
Koji si ta sada, odakle na ovom forumumnon46 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 16:57Još gore je kad si tolike godine sprcao gledajući fudbal ko tele u šarena vrata.Lucas je napisao/la: ↑22 jun 2026, 13:26Prvu utakmicu na Koševu i prvo gostovanje imao, kad ti se ni starci nisu rodili.Bolje obriši sline i idi igraj se lopte ispred zgrade ili mijenjaj sličice. Koristi raspust na stvari prikladne tvom uzrastu.rimljanin90 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 12:51
Turkes
Elezi na cdm
Kupresak na lb
Ristovski kao desni stoper s 4 nazad
Dokazo si da nisi pogledo utakmice sarajeva
Re: FK Sarajevo
Slazem se, nesmijemo dopustit da izgubimo srz navijaca, smatram da moramo svatit da se klub voli bez obzira kako igra koje trener koje direktor i koje presjednik, takodje moramo svatit da je potrebna podrska igracima mnogo vise kad su u nekoj rupi kad uvezu neku losu seriju poteza rezultata, mi smo uvjek protiv njih u najtezem momentu, smatram da to moramo promjenit, da upravo kad smo u neg momentumu da nas dodje sto vise i da ih podrzimo, mnogo je to bitnije od podrske kad dobro ide prem i tad naravno da treba.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑21 jun 2026, 22:46Mi ne smijemo ponoviti ovaj fijasko sa posjetom kao prosle sezone.Turbulentna sezona od pocetka do kraja okej ali ljudi pocnite dolaziti na utakmice,povedite nekoga,prenesite nekom dijetetu kako se voli klub.Ono je smijesno da najveci klub u drzavi igra pred 1000 ljudi.Glupu sliku saljemo.
Bit ce i sad turbulencija nece bit sve idealno kako i Zekic kaze ali duznost svakoga kome je klub pri srcu je pojavit se 2 puta mjesecno na stadionu i pruziti podrsku ili uputiti kritike.
Horde nek isto ne yedu gov.na i nek licne probleme rijesavaju odvojeno od sporta.Moramo bit svi na istoj strani da ovo uspije
Moramo uvest/vratit skolu fudbala jel gubimo substancu, 90% djece koja trenira u nasoj skoli oni preuzimaju trebinu i odanisu klubu, akademija tu je veoma mali broj opcenito djece a jos manje iz naseg kantona, jednostavno onaj iz bugojna cazina maglaja itd jednostavno previse daleko gradski imedjugradski prevoz je u ku rcu tako da ti momci mozda dodju jednom godisnje i to je to.
Smatram da u ovu sezonu moramo uc pazljivo spremno, svi zajedno ujedinjeno klub ss igraci navijaci.
Nesmijemo ni mi ni ss i ni igrac uc u sezonu i vidu zekic gvardilo murinjo i stvarat u glavi sliku od prve sezone kad je prosa prvo kolo kad je odigro dobro protiv trnave imo 3 uzastopne pobjede u prvenstvu i da ce se to sve desit jer je ZEKIC TRENER. I sam je ZZ rekao mnogo mu je teze sad nego prvi put kad je dosao jer navijaci su znali da je on poznat trener, na njemu je bili da radi najbolje sto zna i da to sve bolje izgleda nego kod njegovog predhodnika.
Sad je to drugaci ocekivanja su ogromna, Mario jeste imao losu igru za oci, al bodovno je to bilo za tebelu 4 tvorku, u ovom sastavu nemas igrace tipa gulija, takodje dosta je malo igraca koji su dugo tu.
Trenutni roster je dosta visoci fizicki jaci al i DOSTA spori. Zato smatram da svi moramo sihronizovano djelovat, biti spremni da budemo uz klub i u teskim momentima.
VOLIM TE SARAJEVO
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 156
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako nam je ideal igre prvo poluvrijeme protiv Krajove, onda nam je jasno da Zekic voli trkace i spremne igrace koji migu uzdraziti visoki ritam. Ja uopste ne sumnjam da mozemo proci Fince, ali eto ostaje ta boljka spreme.
Ruku na srce, Finci ce svoje tehnicke nedostatke nadoknađivati trkom i borbenoscu. Iako se nista u to ne razumijem, misljenja sam da bi mi protiv njih trebali ici na fazon, marifetluk, kombinatoriku. Ne znam koliko smo spremni da mozemo trkacki parirati ekipi u takmicarskom ritmu, zato bih isao vise da lopta trci umjesto nas. Kako god obrnes, lopta je vazda brza od igraca.
Tako da mislim da bi bilo bolje krenuri sa Ljajicem, ako je spreman. Radi vica i iskustva. A Elezija bih ostavio na klupi.
Ali, to je samo moje neko razmisljanje. Ove formacije necu ni spominjati, ionako mislim da one nisu nesto presudno u danasnjem fudbalu. Puno bitnije je kako ce igraci odgovoriti na takticke zamisli.
Naravno, dosta zavisi od toga koja je Interova dugorocna strategija za ovu godinu i sirina rostera. Krenulo ih je dobro u prvenstvu. Dosta toga zavisi da li zele osvojiti prvenstvo i iznijeti sve sjupa sa postojecim kadrom.
Pripremati se za najgore, a ocekivati najbolje. Ne sumnjam da ce Zekic dati sve od sebe i nadati se da ce to biti dostatno.
Ruku na srce, Finci ce svoje tehnicke nedostatke nadoknađivati trkom i borbenoscu. Iako se nista u to ne razumijem, misljenja sam da bi mi protiv njih trebali ici na fazon, marifetluk, kombinatoriku. Ne znam koliko smo spremni da mozemo trkacki parirati ekipi u takmicarskom ritmu, zato bih isao vise da lopta trci umjesto nas. Kako god obrnes, lopta je vazda brza od igraca.
Tako da mislim da bi bilo bolje krenuri sa Ljajicem, ako je spreman. Radi vica i iskustva. A Elezija bih ostavio na klupi.
Ali, to je samo moje neko razmisljanje. Ove formacije necu ni spominjati, ionako mislim da one nisu nesto presudno u danasnjem fudbalu. Puno bitnije je kako ce igraci odgovoriti na takticke zamisli.
Naravno, dosta zavisi od toga koja je Interova dugorocna strategija za ovu godinu i sirina rostera. Krenulo ih je dobro u prvenstvu. Dosta toga zavisi da li zele osvojiti prvenstvo i iznijeti sve sjupa sa postojecim kadrom.
Pripremati se za najgore, a ocekivati najbolje. Ne sumnjam da ce Zekic dati sve od sebe i nadati se da ce to biti dostatno.
Re: FK Sarajevo
Čuj odakle na forumu a stariji mi profil nego tvoj. Gledaj ba dnevnik mani se foruma.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: FK Sarajevo
Nikad poraz, samo lekcija.
Re: FK Sarajevo
Ovaj jos uvijek lupeta, glumi insajdera. Bordobase glavom i bradom
Re: FK Sarajevo
Do kada ce bipolarna spodoba psovati normalnim forumasima ???
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Šta mislite momci , ja nekako imamo dobar osjecaj u vezi ovog kolumbijca. Da li ce se brzo adaptirati?
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
- DoktorXabaras
- Postovi: 2044
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakav sad kolubijac???
Možel neko napisat koje sve došao zvanično!! Ja sam upratio Mikića i ovog Kosija, više čovjek ne zna ko je otišao ko došao od ovih insajderskih, novinarskih nagađanja.
Možel neko napisat koje sve došao zvanično!! Ja sam upratio Mikića i ovog Kosija, više čovjek ne zna ko je otišao ko došao od ovih insajderskih, novinarskih nagađanja.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Ricardo Caraballo...kolumbijacDoktorXabaras je napisao/la: ↑22 jun 2026, 21:30Kakav sad kolubijac???
Možel neko napisat koje sve došao zvanično!! Ja sam upratio Mikića i ovog Kosija, više čovjek ne zna ko je otišao ko došao od ovih insajderskih, novinarskih nagađanja.
Agyekum,Galešić.Mikić,Kosi zvanično
Zadnja izmjena: visokohz, dana/u 22 jun 2026, 21:52, ukupno mijenjano 2 puta.
-
johntravolta123
- Postovi: 1664
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
- GalileoGalilei
- Postovi: 2817
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svaka čast za cijene. Garant će i sad neko manu neku naći..
Re: FK Sarajevo
Cijene vrhunske, sada moramo ispostovati ovo. Ali ne sumnjam da ce nesta usrati u skorije vrijemeGalileoGalilei je napisao/la: ↑22 jun 2026, 21:50Svaka čast za cijene. Garant će i sad neko manu neku naći..
Re: FK Sarajevo
Neće niko naći manu, ovo se govorilo i prije 365 dana da treba ovako. Brišem još jedan minus Isku.
Re: FK Sarajevo
Cijene beton, podijelite cifru za 18 ligaških tekmi kući.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
-
rimljanin90
- Postovi: 1031
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vrijedi i za Kup i Evropu, ovo je fakat 'džaba'.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], perodeformero i 31 gost.






.png)

