FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 22 jun 2026, 16:57

Lucas je napisao/la:
22 jun 2026, 13:26
rimljanin90 je napisao/la:
22 jun 2026, 12:51
Lucas je napisao/la:
22 jun 2026, 12:43
Ovo je jedini smislen sastav za Fince, od trenutnog rostera. Ako Barišić ubrzo dođe, eventualno da upadne umjesto Turkeša, ostalo ne bi dirao.

slika
Turkes
Elezi na cdm
Kupresak na lb
Ristovski kao desni stoper s 4 nazad

Dokazo si da nisi pogledo utakmice sarajeva
Prvu utakmicu na Koševu i prvo gostovanje imao, kad ti se ni starci nisu rodili.Bolje obriši sline i idi igraj se lopte ispred zgrade ili mijenjaj sličice. Koristi raspust na stvari prikladne tvom uzrastu.
Još gore je kad si tolike godine sprcao gledajući fudbal ko tele u šarena vrata.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

GokuSSJG
Postovi: 51
Pridružen/a: 13 jan 2026, 22:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GokuSSJG » 22 jun 2026, 17:01

mnon46 je napisao/la:
22 jun 2026, 16:57
Lucas je napisao/la:
22 jun 2026, 13:26
rimljanin90 je napisao/la:
22 jun 2026, 12:51

Turkes
Elezi na cdm
Kupresak na lb
Ristovski kao desni stoper s 4 nazad

Dokazo si da nisi pogledo utakmice sarajeva
Prvu utakmicu na Koševu i prvo gostovanje imao, kad ti se ni starci nisu rodili.Bolje obriši sline i idi igraj se lopte ispred zgrade ili mijenjaj sličice. Koristi raspust na stvari prikladne tvom uzrastu.
Još gore je kad si tolike godine sprcao gledajući fudbal ko tele u šarena vrata.
Pa dobro s godinama uspori mozak

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 22 jun 2026, 17:25

mnon46 je napisao/la:
22 jun 2026, 16:57
Lucas je napisao/la:
22 jun 2026, 13:26
rimljanin90 je napisao/la:
22 jun 2026, 12:51

Turkes
Elezi na cdm
Kupresak na lb
Ristovski kao desni stoper s 4 nazad

Dokazo si da nisi pogledo utakmice sarajeva
Prvu utakmicu na Koševu i prvo gostovanje imao, kad ti se ni starci nisu rodili.Bolje obriši sline i idi igraj se lopte ispred zgrade ili mijenjaj sličice. Koristi raspust na stvari prikladne tvom uzrastu.
Još gore je kad si tolike godine sprcao gledajući fudbal ko tele u šarena vrata.
Koji si ta sada, odakle na ovom forumu :rol: Idi u pi.čku lijepu materinu, ti ako si dva puta na Koševu bio, evo glave.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8128
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 22 jun 2026, 17:48

NajvecaRadosti je napisao/la:
21 jun 2026, 22:46
Mi ne smijemo ponoviti ovaj fijasko sa posjetom kao prosle sezone.Turbulentna sezona od pocetka do kraja okej ali ljudi pocnite dolaziti na utakmice,povedite nekoga,prenesite nekom dijetetu kako se voli klub.Ono je smijesno da najveci klub u drzavi igra pred 1000 ljudi.Glupu sliku saljemo.
Bit ce i sad turbulencija nece bit sve idealno kako i Zekic kaze ali duznost svakoga kome je klub pri srcu je pojavit se 2 puta mjesecno na stadionu i pruziti podrsku ili uputiti kritike.
Horde nek isto ne yedu gov.na i nek licne probleme rijesavaju odvojeno od sporta.Moramo bit svi na istoj strani da ovo uspije
Slazem se, nesmijemo dopustit da izgubimo srz navijaca, smatram da moramo svatit da se klub voli bez obzira kako igra koje trener koje direktor i koje presjednik, takodje moramo svatit da je potrebna podrska igracima mnogo vise kad su u nekoj rupi kad uvezu neku losu seriju poteza rezultata, mi smo uvjek protiv njih u najtezem momentu, smatram da to moramo promjenit, da upravo kad smo u neg momentumu da nas dodje sto vise i da ih podrzimo, mnogo je to bitnije od podrske kad dobro ide prem i tad naravno da treba.

Moramo uvest/vratit skolu fudbala jel gubimo substancu, 90% djece koja trenira u nasoj skoli oni preuzimaju trebinu i odanisu klubu, akademija tu je veoma mali broj opcenito djece a jos manje iz naseg kantona, jednostavno onaj iz bugojna cazina maglaja itd jednostavno previse daleko gradski imedjugradski prevoz je u ku rcu tako da ti momci mozda dodju jednom godisnje i to je to.

Smatram da u ovu sezonu moramo uc pazljivo spremno, svi zajedno ujedinjeno klub ss igraci navijaci.

Nesmijemo ni mi ni ss i ni igrac uc u sezonu i vidu zekic gvardilo murinjo i stvarat u glavi sliku od prve sezone kad je prosa prvo kolo kad je odigro dobro protiv trnave imo 3 uzastopne pobjede u prvenstvu i da ce se to sve desit jer je ZEKIC TRENER. I sam je ZZ rekao mnogo mu je teze sad nego prvi put kad je dosao jer navijaci su znali da je on poznat trener, na njemu je bili da radi najbolje sto zna i da to sve bolje izgleda nego kod njegovog predhodnika.

Sad je to drugaci ocekivanja su ogromna, Mario jeste imao losu igru za oci, al bodovno je to bilo za tebelu 4 tvorku, u ovom sastavu nemas igrace tipa gulija, takodje dosta je malo igraca koji su dugo tu.


Trenutni roster je dosta visoci fizicki jaci al i DOSTA spori. Zato smatram da svi moramo sihronizovano djelovat, biti spremni da budemo uz klub i u teskim momentima.


VOLIM TE SARAJEVO

HeavyBassBlues
Postovi: 156
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeavyBassBlues » 22 jun 2026, 18:18

Ako nam je ideal igre prvo poluvrijeme protiv Krajove, onda nam je jasno da Zekic voli trkace i spremne igrace koji migu uzdraziti visoki ritam. Ja uopste ne sumnjam da mozemo proci Fince, ali eto ostaje ta boljka spreme.
Ruku na srce, Finci ce svoje tehnicke nedostatke nadoknađivati trkom i borbenoscu. Iako se nista u to ne razumijem, misljenja sam da bi mi protiv njih trebali ici na fazon, marifetluk, kombinatoriku. Ne znam koliko smo spremni da mozemo trkacki parirati ekipi u takmicarskom ritmu, zato bih isao vise da lopta trci umjesto nas. Kako god obrnes, lopta je vazda brza od igraca.
Tako da mislim da bi bilo bolje krenuri sa Ljajicem, ako je spreman. Radi vica i iskustva. A Elezija bih ostavio na klupi.
Ali, to je samo moje neko razmisljanje. Ove formacije necu ni spominjati, ionako mislim da one nisu nesto presudno u danasnjem fudbalu. Puno bitnije je kako ce igraci odgovoriti na takticke zamisli.
Naravno, dosta zavisi od toga koja je Interova dugorocna strategija za ovu godinu i sirina rostera. Krenulo ih je dobro u prvenstvu. Dosta toga zavisi da li zele osvojiti prvenstvo i iznijeti sve sjupa sa postojecim kadrom.
Pripremati se za najgore, a ocekivati najbolje. Ne sumnjam da ce Zekic dati sve od sebe i nadati se da ce to biti dostatno.

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 22 jun 2026, 19:11

Lucas je napisao/la:
22 jun 2026, 17:25
mnon46 je napisao/la:
22 jun 2026, 16:57
Lucas je napisao/la:
22 jun 2026, 13:26


Prvu utakmicu na Koševu i prvo gostovanje imao, kad ti se ni starci nisu rodili.Bolje obriši sline i idi igraj se lopte ispred zgrade ili mijenjaj sličice. Koristi raspust na stvari prikladne tvom uzrastu.
Još gore je kad si tolike godine sprcao gledajući fudbal ko tele u šarena vrata.
Koji si ta sada, odakle na ovom forumu :rol: Idi u pi.čku lijepu materinu, ti ako si dva puta na Koševu bio, evo glave.
Čuj odakle na forumu a stariji mi profil nego tvoj. Gledaj ba dnevnik mani se foruma.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 22 jun 2026, 20:05

mnon46 je napisao/la:
22 jun 2026, 19:11
Lucas je napisao/la:
22 jun 2026, 17:25
mnon46 je napisao/la:
22 jun 2026, 16:57


Još gore je kad si tolike godine sprcao gledajući fudbal ko tele u šarena vrata.
Koji si ta sada, odakle na ovom forumu :rol: Idi u pi.čku lijepu materinu, ti ako si dva puta na Koševu bio, evo glave.
Čuj odakle na forumu a stariji mi profil nego tvoj. Gledaj ba dnevnik mani se foruma.
:rol:
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
nokee
Postovi: 3509
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 22 jun 2026, 20:50

GalileoGalilei je napisao/la:
22 jun 2026, 16:15
slika
slika

Pouzdan kao Nermin Mujkić na beku
Ovaj jos uvijek lupeta, glumi insajdera. Bordobase glavom i bradom

Avatar
NazorUso
Postovi: 6851
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 22 jun 2026, 21:13

Do kada ce bipolarna spodoba psovati normalnim forumasima ???
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 22 jun 2026, 21:23

Šta mislite momci , ja nekako imamo dobar osjecaj u vezi ovog kolumbijca. Da li ce se brzo adaptirati?
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2040
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 22 jun 2026, 21:30

Kakav sad kolubijac???
Možel neko napisat koje sve došao zvanično!! Ja sam upratio Mikića i ovog Kosija, više čovjek ne zna ko je otišao ko došao od ovih insajderskih, novinarskih nagađanja.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 22 jun 2026, 21:42

DoktorXabaras je napisao/la:
22 jun 2026, 21:30
Kakav sad kolubijac???
Možel neko napisat koje sve došao zvanično!! Ja sam upratio Mikića i ovog Kosija, više čovjek ne zna ko je otišao ko došao od ovih insajderskih, novinarskih nagađanja.
Ricardo Caraballo...kolumbijac
Agyekum,Galešić.Mikić,Kosi zvanično
Zadnja izmjena: visokohz, dana/u 22 jun 2026, 21:52, ukupno mijenjano 2 puta.


Avatar
sonpenn
Postovi: 3514
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 22 jun 2026, 21:48

johntravolta123 je napisao/la:
22 jun 2026, 21:45
Extra cijene. :salut:
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2816
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 22 jun 2026, 21:50

Svaka čast za cijene. Garant će i sad neko manu neku naći..

guadalupe
Postovi: 1714
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 22 jun 2026, 21:52

GalileoGalilei je napisao/la:
22 jun 2026, 21:50
Svaka čast za cijene. Garant će i sad neko manu neku naći..
Cijene vrhunske, sada moramo ispostovati ovo. Ali ne sumnjam da ce nesta usrati u skorije vrijeme :D

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 22 jun 2026, 21:54

Neće niko naći manu, ovo se govorilo i prije 365 dana da treba ovako. Brišem još jedan minus Isku.

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 22 jun 2026, 21:58

Cijene beton, podijelite cifru za 18 ligaških tekmi kući.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

rimljanin90
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 22 jun 2026, 22:00

mnon46 je napisao/la:
22 jun 2026, 21:58
Cijene beton, podijelite cifru za 18 ligaških tekmi kući.
A kup?

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 22 jun 2026, 22:01

Vrijedi i za Kup i Evropu, ovo je fakat 'džaba'.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, johntravolta123 i 28 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []