Pola keca nama pola njima, dijeli se tacno na parkingu. Cetvorka je njima pripala. Granica odmah kod skole Osman Nuri Hadzic i most koji dijeli dbr 2b i 4, i dalje gdje je igraliste bilo FK Dobrinje na dbr 3.Nulatridva je napisao/la: ↑22 jun 2026, 11:39Zar ne pripadaju 1 i 4 RS-u?
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobrinja I i Dobrinja IV su postale dio općine Istočna Ilidža u Republici Srpskoj, dok su Dobrinja II, III i V pripale općini Novi Grad u Federaciji BiH.svrakino1921 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 07:44rishovski je napisao/la: ↑21 jun 2026, 21:30Zasto su onda dijelovi Dobrinje pripali RS-u?svrakino1921 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:10
Opaaa sad smo i Dobrinju dobili u Deytonu
Da si ti živ i zdrav na Dobrinji postoji Objekat DB koji je turistički najposjećenije mjesto u voljenoj BiH kojem nikad nisu prišli agresori
O kojim ti dijelovima pričaš ....
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- DoktorXabaras
- Postovi: 2040
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znaći ova sedmica je kljućna, nešto do sad neviđeno u fudbalu bi se moglo desiti, naime FK Željezničar bi trebao imenovati trenera i krenuti sa pripremama za novu sezonu a ćaršija prića da bi moglo doći nekoliko novih igrača i pojaćanja.
Šta se "valja iz brda" saznati ćemo ubrzo a kako stoje stvari mnogi će se posipati pepelom, pripreme, novi trener, novi igrači...zaista nevjerovatno da se sve to dešava u jednom fudbalskom klubu.
Šta se "valja iz brda" saznati ćemo ubrzo a kako stoje stvari mnogi će se posipati pepelom, pripreme, novi trener, novi igrači...zaista nevjerovatno da se sve to dešava u jednom fudbalskom klubu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
VictoriasFikret
- Postovi: 1264
- Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
svrakino1921 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 07:5550 000€ ide namarishovski je napisao/la: ↑22 jun 2026, 00:05Dobijate samo 10.000 kao naknadu za treniranje igraca...svrakino1921 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:42
![]()
![]()
![]()
![]()
Znači imamo nešto - e sad kad Vi kažete da imamo par hiljada - ja mislim da to ide na 50 000€
Uglavnom hvala Vam - nadam se da će i Korora isto tako - a ne on je napadač
Gosp.Luji 130 000€
135 000€ - Zubanu
25 000€ - Pitarima jer je preko njih išao transfer zbog Vladana
110 000€ ide Vama
Sretno Rođeni !

Jednom Velež, uvijek Velež !
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10159
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odbijeni i BSK i Leotar za licencu,Celik dobio
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
Marokanci58
- Postovi: 660
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zamisli da si osuđen živjeti u Mostaru naredna 4 mjeseca 
BRATSTVO GRAČANiCA
- prisonbreak
- Postovi: 5324
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovdje su neki pricali da Celik nece dobiti licencu...
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znaci ostaje Posusje?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa kakva je ovo liga nije vazno ko dobro igra nego ko ima licencu .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
Marokanci58
- Postovi: 660
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imaju BSK i Leotar 8 dana žalbe da isprave nedostatke iz prvostepene.
Zeničani baš zategli momački klub.
BRATSTVO GRAČANiCA
- ErosViverosViv
- Postovi: 3375
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da li se osjeca neki STRAH u zraku
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam brate ja navijam za FK Zeljeznicar a ne za BSK ili Leotar. Nego samo konstantujem kako je smijesno u ovom cirkusu od lige gdje svak krade i namjesta utakmice kako je njima cejf i kolko mogu da ne udjes u ligu jer ne mozes dobiti neku licencu zbog uslova na stadionu ili tako neke gluposti .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šteta što jeste.prisonbreak je napisao/la: ↑22 jun 2026, 19:26Ovdje su neki pricali da Celik nece dobiti licencu...
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svaka cast onom kasumovicu sta sve radi za celik
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudima treba crtati da skontaju neke stvari.
Kakvo Posušje. Entitetski savezi daju nove premijerligaše. FS RS daje novog premijerligaša.
Kakvo Posušje. Entitetski savezi daju nove premijerligaše. FS RS daje novog premijerligaša.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako kome jeste šteta. Samo korak po korakmnon46 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 20:06Šteta što jeste.prisonbreak je napisao/la: ↑22 jun 2026, 19:26Ovdje su neki pricali da Celik nece dobiti licencu...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Joj ljudi opet Posušje guraju u PL...
Pa jedan klub iz RS ce dobiti licencu na drugostepenoj i ćao... Eto baš ce oni dati mjesto timu iz Federacije
Pa jedan klub iz RS ce dobiti licencu na drugostepenoj i ćao... Eto baš ce oni dati mjesto timu iz Federacije
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.



.png)
