Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ma protiv SAD bi bio istinski spektakl 
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Nas ce oni bas podcjeniti i to je dobro za nas, puno bolje nego Njemacku da dobijemo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
zamisli izbaciš Amere u 2 ujutro, pa ko će radit 8 sati..

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Gori je sjeb ako ispadnemo u 2 ujutro pa valja nenaspavan i iznerviran na posao
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Doduše, ako ispadnemo na način kako smo igrali prvu i drugu tekmu mundijala, ne moze ti nesto bit krivo.. biće problem kad bi kojim slučajem bili bolji od domacina SP a ispali
-
MostarNeretva
- Postovi: 728
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Kakve su prognoze o broju bh navijaca i Seattlu.. pitanje za strucnjake
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ako budemo s Amerikancima, imat ćemo 8 milijardi navijaca na toj utakmici. Već smo, kako se čini, pobrali simpatije diljem svijeta.
Buduci da na svijetu ima nesto iznad 8,3 milijarde ljudi, ovo "zarez tri" su Amerikanci, oni ce jedini biti protiv nas
Buduci da na svijetu ima nesto iznad 8,3 milijarde ljudi, ovo "zarez tri" su Amerikanci, oni ce jedini biti protiv nas
-
RodjeniiBrato
- Postovi: 1257
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Barba kockaru all in na nevidjeno hajdeeee
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
vjerovatno, ali će u tom slučaju na stadionu od 70.000 prisutnih nažalost biti 69.000 za njih
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Pobjedom od 2 gola razlike ostavljamo 3 grupe iza sebe,prije zadnjeg kola. Veceras bi nam odgovarala pobjeda Paname protiv Hrvatske, gdje oni u zadnjem koli idu na Engleze.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
naravno, isto ko što nas je bilo 30.000 u kanadi
cijene su nakon dobre dvije utakmice amera eksplodirale, za potpuno beznačajnu revijalnu utakmicu protiv turske ne možeš na resale-u naći ništa ispod milje, a za šesnaestinu finala pomnoži to sa X
pojaviće se sigurno i u normalnoj prodaji par ulaznica ali to će pokupiti botovi, nemoguće je to dobiti ako nisi profi
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Marko Topić: Bolje je izgubiti kada igraš ofanzivno nego izgubiti kada igraš defanzivno. Barem znamo da smo pokušali. U ove dvije utakmice smo bili nekako svi 30 metara iza lopte. Uopšte naši igrači koji su ofanzivniji kao što su Bajraktarević i Alajbegović nisu mogli doći do izražaja pogotovo taj defanzivni pristup njima ne prija jer su napadački orijentisani. Nadam se da će se ekipa postaviti puno ofanzivnije i da idemo na sve ili ništa.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Javio se Markan popisam mu se usta, namirisao malo negative pa da propametuje. Nisam ga cuo kad smo se plasirali. Totalno drugaciji narativ bi bio da sutra igramo protiv Svicarske, i da smo dosad skupili 4 boda, sto ce na kraju i biti nakon sutrasnje tekme.
- bavariapivo
- Postovi: 2042
- Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
- Lokacija: Salzburg
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
bio zauzet, dobio novu funkciju u Zvijezdi
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1607
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Sta je Topic rekao pogresno? Od a do z sve tacno receno, sutra se mora napasti od 1min, igrati malo napadacki
180min se branimo i napravili smo 4 prilike u 180min
180min se branimo i napravili smo 4 prilike u 180min
-
Edincapitano
- Postovi: 1652
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Mozes misliti da igras za prolaz na SPu protiv mrtvog Katara i kao zeznuta su oni repka, ljudi izgubili od Kanade 6-0, dva crvena, rasula se repka i mi se kao prepali.
Sve ispod 3-0 sutra je katastrofa, yebote Katar.
Sve ispod 3-0 sutra je katastrofa, yebote Katar.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Trazim miris ljiljana dok Halid pjeva, ali pjeva bez muzike, stari neki snimak s koncerta, gledao na fb neki dan i ne moze se naci. Ako neko zna na koji video mislim neka posaljs 
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Iskreno, J**+ mi se sta je Topic rekao. Nek se poklopi i dovede Zvijezdu u PL, bolje bi mu bilo da uziva u ovom vremenu, jedna Austrija gdje je sve uredjeno čekala 28god da se plasira na SP, BiH samo 12god. velik se Sergej BarbarwzuGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑23 jun 2026, 18:01Sta je Topic rekao pogresno? Od a do z sve tacno receno, sutra se mora napasti od 1min, igrati malo napadacki
180min se branimo i napravili smo 4 prilike u 180min
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Zar nije Katar prvak Azije? I to odbranili titulu. Azija u kojoj se nalazi Japan koji rastura sve Evropske ekipe na koje naleti. A BiH koja je prije 2 godine gubila od Luxemburga i završila iza njih u kvalifikacijama je kao ogromni favorit i sve ispod 3-0 je kao sramota? I ako me pobijedimo pljuvat ćemo igrače, Barbu ponovo uvati kockarom i prozivati Baždarevića da se vrati jel? Mi navijači smo fakat za izučavanje.Edincapitano je napisao/la: ↑23 jun 2026, 18:24Mozes misliti da igras za prolaz na SPu protiv mrtvog Katara i kao zeznuta su oni repka, ljudi izgubili od Kanade 6-0, dva crvena, rasula se repka i mi se kao prepali.
Sve ispod 3-0 sutra je katastrofa, yebote Katar.
Nego, jel Tabak počeo trenirati s grupom, hoće li moći barem uć s klupe u 2. pol?
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArtemisFowl, Biscione, Edincapitano, enobarca, greenwood, inzomni, jestamaji, Markinhio, rossonero85 i 60 gostiju.




