Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

We are 26
Avatar
Clutch
Postovi: 7179
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Clutch » 22 jun 2026, 19:48

Ma protiv SAD bi bio istinski spektakl :ljepota:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

NoDi80
Postovi: 18969
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la NoDi80 » 22 jun 2026, 20:00

Clutch je napisao/la:
22 jun 2026, 19:48
Ma protiv SAD bi bio istinski spektakl :ljepota:
Nas ce oni bas podcjeniti i to je dobro za nas, puno bolje nego Njemacku da dobijemo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Sensei
Postovi: 1119
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Sensei » 22 jun 2026, 20:01

zamisli izbaciš Amere u 2 ujutro, pa ko će radit 8 sati.. :crazy: :D

Avatar
StevieG8
Postovi: 13293
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la StevieG8 » 22 jun 2026, 20:04

Sensei je napisao/la:
22 jun 2026, 20:01
zamisli izbaciš Amere u 2 ujutro, pa ko će radit 8 sati.. :crazy: :D
Gori je sjeb ako ispadnemo u 2 ujutro pa valja nenaspavan i iznerviran na posao
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Sensei
Postovi: 1119
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Sensei » 22 jun 2026, 20:05

StevieG8 je napisao/la:
22 jun 2026, 20:04
Sensei je napisao/la:
22 jun 2026, 20:01
zamisli izbaciš Amere u 2 ujutro, pa ko će radit 8 sati.. :crazy: :D
Gori je sjeb ako ispadnemo u 2 ujutro pa valja nenaspavan i iznerviran na posao
Doduše, ako ispadnemo na način kako smo igrali prvu i drugu tekmu mundijala, ne moze ti nesto bit krivo.. biće problem kad bi kojim slučajem bili bolji od domacina SP a ispali :D

MostarNeretva
Postovi: 727
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la MostarNeretva » 22 jun 2026, 20:43

Kakve su prognoze o broju bh navijaca i Seattlu.. pitanje za strucnjake

Avatar
231983
Postovi: 2123
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la 231983 » 22 jun 2026, 23:00

Ako budemo s Amerikancima, imat ćemo 8 milijardi navijaca na toj utakmici. Već smo, kako se čini, pobrali simpatije diljem svijeta.
Buduci da na svijetu ima nesto iznad 8,3 milijarde ljudi, ovo "zarez tri" su Amerikanci, oni ce jedini biti protiv nas 😆

RodjeniiBrato
Postovi: 1257
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la RodjeniiBrato » 23 jun 2026, 00:03

Barba kockaru all in na nevidjeno hajdeeee
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
jestamaji
Postovi: 17729
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la jestamaji » 23 jun 2026, 08:31

231983 je napisao/la:
22 jun 2026, 23:00
Ako budemo s Amerikancima, imat ćemo 8 milijardi navijaca na toj utakmici. Već smo, kako se čini, pobrali simpatije diljem svijeta.
Buduci da na svijetu ima nesto iznad 8,3 milijarde ljudi, ovo "zarez tri" su Amerikanci, oni ce jedini biti protiv nas 😆
vjerovatno, ali će u tom slučaju na stadionu od 70.000 prisutnih nažalost biti 69.000 za njih

Avatar
231983
Postovi: 2123
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la 231983 » 23 jun 2026, 10:39

jestamaji je napisao/la:
23 jun 2026, 08:31
231983 je napisao/la:
22 jun 2026, 23:00
Ako budemo s Amerikancima, imat ćemo 8 milijardi navijaca na toj utakmici. Već smo, kako se čini, pobrali simpatije diljem svijeta.
Buduci da na svijetu ima nesto iznad 8,3 milijarde ljudi, ovo "zarez tri" su Amerikanci, oni ce jedini biti protiv nas 😆
vjerovatno, ali će u tom slučaju na stadionu od 70.000 prisutnih nažalost biti 69.000 za njih
Bit će nas, ne sumnjam, makar 30%. Samo da je doć do toga 😅

Hashanaga
Postovi: 35
Pridružen/a: 10 nov 2023, 10:49
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Hashanaga » 23 jun 2026, 10:57

Pobjedom od 2 gola razlike ostavljamo 3 grupe iza sebe,prije zadnjeg kola. Veceras bi nam odgovarala pobjeda Paname protiv Hrvatske, gdje oni u zadnjem koli idu na Engleze.

Avatar
jestamaji
Postovi: 17729
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la jestamaji » 23 jun 2026, 11:25

231983 je napisao/la:
23 jun 2026, 10:39
jestamaji je napisao/la:
23 jun 2026, 08:31
231983 je napisao/la:
22 jun 2026, 23:00
Ako budemo s Amerikancima, imat ćemo 8 milijardi navijaca na toj utakmici. Već smo, kako se čini, pobrali simpatije diljem svijeta.
Buduci da na svijetu ima nesto iznad 8,3 milijarde ljudi, ovo "zarez tri" su Amerikanci, oni ce jedini biti protiv nas 😆
vjerovatno, ali će u tom slučaju na stadionu od 70.000 prisutnih nažalost biti 69.000 za njih
Bit će nas, ne sumnjam, makar 30%. Samo da je doć do toga 😅
naravno, isto ko što nas je bilo 30.000 u kanadi :mrgreen:

cijene su nakon dobre dvije utakmice amera eksplodirale, za potpuno beznačajnu revijalnu utakmicu protiv turske ne možeš na resale-u naći ništa ispod milje, a za šesnaestinu finala pomnoži to sa X

pojaviće se sigurno i u normalnoj prodaji par ulaznica ali to će pokupiti botovi, nemoguće je to dobiti ako nisi profi

Avatar
Drape
Postovi: 9762
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Drape » 23 jun 2026, 15:59

Marko Topić: Bolje je izgubiti kada igraš ofanzivno nego izgubiti kada igraš defanzivno. Barem znamo da smo pokušali. U ove dvije utakmice smo bili nekako svi 30 metara iza lopte. Uopšte naši igrači koji su ofanzivniji kao što su Bajraktarević i Alajbegović nisu mogli doći do izražaja pogotovo taj defanzivni pristup njima ne prija jer su napadački orijentisani. Nadam se da će se ekipa postaviti puno ofanzivnije i da idemo na sve ili ništa.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, enobarca, rossonero85, signalidunapark i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []