La Liga
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo
Re: La Liga
Teška godina za Realovce. Čak ni ljeti ne miruju, nego ih yebe Messi. Izdržite momci.
Re: La Liga
Nikad mi nije bilo jasno zasto se navijaci Barcelone busaju u prsa da su neki nivo
Remember, remember the 5th of November.
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
Re: La Liga
Ma hajde…
Remember, remember the 5th of November.
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
Re: La Liga
Ma morate shvatit jeftu, ljubimac mu jučer bio najgori igrac na terenu pa je momak malo nervozan, vidite da je u 3,4 ujutro jadnik bio budan zbog neprospavane noci, sta mu uradi Ronaldo
Re: La Liga
Nadam se da atleti nece obrisati one tweetove
-
Mocvara1991
- Postovi: 1115
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: La Liga
Ahahahha kako se Alvarez popisa po obje strane Madrida hahahahah
Re: La Liga
Počeli su paliti dresove Alvareza, bas jadan i mali klub kojem je najveći uspjeh zadnjih godina izbacivanje Barcelone iz lige prvaka
Re: La Liga
Samo bezveze stvaraju momku pritisak tokom SP-a. Seljački potez blaugrane.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: La Liga
Atletico vise i ne pominje Alvareza
Re: La Liga
Ma to je zavrseno. Do kraja ljeta ce biti malo farse i natezanja, ali to je to.
Sad, pitanje je da li vrijedi za njega dati 120-130 miliona.
Sad, pitanje je da li vrijedi za njega dati 120-130 miliona.
-
Mocvara1991
- Postovi: 1115
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: La Liga
Atletico kao ostavljena djevojka, ranjeno im srce. Hoce covjek da ide osvajati titule,a ne da se brani 90 minuta. Otkako je dosao u Atletico Barca osvojila 5,6 titula, a Atleti krompir. I oni se cude sto on hoce u Barcu. Pa uvijek su veci klubovi uzimali igrace manjima, Alavreza cemo od Atletica, Lewu smo uzeli od Bayerna...
Re: La Liga
Lewa je malo zesci otpadak Bauerna. Ljudi vam uzeli kesh a uvalili letvu. Dokaz tome je da nije mogao do UCL, ma da je to za Barku vec normalno. I Bauern je najveci klub na planeti, Barka im nije ni blizu.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:18Atletico kao ostavljena djevojka, ranjeno im srce. Hoce covjek da ide osvajati titule,a ne da se brani 90 minuta. Otkako je dosao u Atletico Barca osvojila 5,6 titula, a Atleti krompir. I oni se cude sto on hoce u Barcu. Pa uvijek su veci klubovi uzimali igrace manjima, Alavreza cemo od Atletica, Lewu smo uzeli od Bayerna...
-
Mocvara1991
- Postovi: 1115
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: La Liga
Fc Bauern je veliki klub, u okvirima Njemacke drzave,kao i za vecinu Austrijanaca i Svicaraca. Ali svakom igracu je san Barca i Real. **** ga,nisu oni krivi sto su svakom igracu san od malena,pa ako ne ide zadovoljice se i manjim klubovima tipa Arsenal,Bayern,City.PSV je napisao/la: ↑23 jun 2026, 14:10Lewa je malo zesci otpadak Bauerna. Ljudi vam uzeli kesh a uvalili letvu. Dokaz tome je da nije mogao do UCL, ma da je to za Barku vec normalno. I Bauern je najveci klub na planeti, Barka im nije ni blizu.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:18Atletico kao ostavljena djevojka, ranjeno im srce. Hoce covjek da ide osvajati titule,a ne da se brani 90 minuta. Otkako je dosao u Atletico Barca osvojila 5,6 titula, a Atleti krompir. I oni se cude sto on hoce u Barcu. Pa uvijek su veci klubovi uzimali igrace manjima, Alavreza cemo od Atletica, Lewu smo uzeli od Bayerna...![]()
Re: La Liga
Ajde bar se lepo tesis bro. Barka do pojave Ronaldinha, Inieste, Xavija i Messija bila prosecna ekipa. To se vidi i po osvojenim UCL do tada. Sada je ono sto je bila pre njih. Kanta za nabijanje svakom vecem klubu. Nadam se da se secas 8-2, par puta po 3-0 i 2-0. Pa vas je i mrtvac Sane silovao.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 14:30Fc Bauern je veliki klub, u okvirima Njemacke drzave,kao i za vecinu Austrijanaca i Svicaraca. Ali svakom igracu je san Barca i Real. **** ga,nisu oni krivi sto su svakom igracu san od malena,pa ako ne ide zadovoljice se i manjim klubovima tipa Arsenal,Bayern,City.PSV je napisao/la: ↑23 jun 2026, 14:10Lewa je malo zesci otpadak Bauerna. Ljudi vam uzeli kesh a uvalili letvu. Dokaz tome je da nije mogao do UCL, ma da je to za Barku vec normalno. I Bauern je najveci klub na planeti, Barka im nije ni blizu.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:18Atletico kao ostavljena djevojka, ranjeno im srce. Hoce covjek da ide osvajati titule,a ne da se brani 90 minuta. Otkako je dosao u Atletico Barca osvojila 5,6 titula, a Atleti krompir. I oni se cude sto on hoce u Barcu. Pa uvijek su veci klubovi uzimali igrace manjima, Alavreza cemo od Atletica, Lewu smo uzeli od Bayerna...![]()
-
Mocvara1991
- Postovi: 1115
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: La Liga
Broje se samo Lige prvaka ili cemo brojati sve trofeje do sad osvojene,jos cemo uzeti u obzir da je Bayern od postanka u domacim takmicenjima imao konkurenciju malo jacu od kisele vode. 102 trofeja Barce naspram 86 Bayernovih gdje su im konkurenti bili Kaiserslatuern, Carl Zeiss Jena i ponekad se trgne neki Dortmund,Hofenheim....PSV je napisao/la: ↑23 jun 2026, 14:37Ajde bar se lepo tesis bro. Barka do pojave Ronaldinha, Inieste, Xavija i Messija bila prosecna ekipa. To se vidi i po osvojenim UCL do tada. Sada je ono sto je bila pre njih. Kanta za nabijanje svakom vecem klubu. Nadam se da se secas 8-2, par puta po 3-0 i 2-0. Pa vas je i mrtvac Sane silovao.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 14:30Fc Bauern je veliki klub, u okvirima Njemacke drzave,kao i za vecinu Austrijanaca i Svicaraca. Ali svakom igracu je san Barca i Real. **** ga,nisu oni krivi sto su svakom igracu san od malena,pa ako ne ide zadovoljice se i manjim klubovima tipa Arsenal,Bayern,City.Najjace je bilo kad je Cou dosao na posudbu u mnogo veci klub i popisao se po vama te podigao klempu. Ima dosta tih primera. Real i Bauern su koplje iznad, zatim slede Luzerpul, United, Barka, Internazionale, Milan i ostali.
![]()
Derbi je Real-Barca ,a i Bayern - Leipzig
Edit: Jedan duzi vremenski period Bauern nije cak bio ni broj 1 klub u svom gradu
Zadnja izmjena: Mocvara1991, dana/u 23 jun 2026, 15:05, ukupno mijenjano 1 put.
Re: La Liga
Miran Mocvara.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 14:43Broje se samo Lige prvaka ili cemo brojati sve trofeje do sad osvojene,jos cemo uzeti u obzir da je Bayern od postanka u domacim takmicenjima imao konkurenciju malo jacu od kisele vode. 102 trofeja Barce naspram 86 Bayernovih gdje su im konkurenti bili Kaiserslatuern, Carl Zeiss Jena i ponekad se trgne neki Dortmund,Hofenheim....PSV je napisao/la: ↑23 jun 2026, 14:37Ajde bar se lepo tesis bro. Barka do pojave Ronaldinha, Inieste, Xavija i Messija bila prosecna ekipa. To se vidi i po osvojenim UCL do tada. Sada je ono sto je bila pre njih. Kanta za nabijanje svakom vecem klubu. Nadam se da se secas 8-2, par puta po 3-0 i 2-0. Pa vas je i mrtvac Sane silovao.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 14:30
Fc Bauern je veliki klub, u okvirima Njemacke drzave,kao i za vecinu Austrijanaca i Svicaraca. Ali svakom igracu je san Barca i Real. **** ga,nisu oni krivi sto su svakom igracu san od malena,pa ako ne ide zadovoljice se i manjim klubovima tipa Arsenal,Bayern,City.Najjace je bilo kad je Cou dosao na posudbu u mnogo veci klub i popisao se po vama te podigao klempu. Ima dosta tih primera. Real i Bauern su koplje iznad, zatim slede Luzerpul, United, Barka, Internazionale, Milan i ostali.
![]()
Derbi je Real-Barca ,a i Bayern - Leipzig![]()
Ti broji domace kupove, ja cu domace lige i UCL.
Od 2015 totalno nebitan klub na euro sceni, kitovanja od strane Eintrachta, Uniteda (u ocajnoj formi) te Rome se ne zaboravljaju. Proci ce jos dugo vremena do novog klempe.
No dobro, vi slavite i kad Enrique osvoji UCL, Guardiola, Messi Mundijal itd. Boli vas qrc niste normalni.
Re: La Liga
Zasto se na ovoj temi pise o nebitnom ẓ̌idovskom klubu iz smjesne Bundeslige? 
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.




