Premijer liga BiH - aktuelno

ludilompredozirani
Postovi: 26
Pridružen/a: 30 maj 2026, 14:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ludilompredozirani » 23 jun 2026, 11:15

bvsic je napisao/la:
23 jun 2026, 09:54
phillies je napisao/la:
23 jun 2026, 09:49
Pa procitate li vi ikad ista? Ovo su cijene za sezonu 2026/2027 (ova koja je pred nama, da pojasnim) i prodaja vam krece za malo vise od sata. Idi bolan stani u red, dok se sezonske nisu rasprodale pa vam pocnu tusiti polusezonske.
Kralju 2026 je godina, napredovao je svijet
Vi cernobilci niste jos culi za online kupovinu izgleda
Šta je to

Avatar
rishovski
Postovi: 5009
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 23 jun 2026, 11:25

Vratimo se malo na temu :mrgreen:
slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Zigazaga
Postovi: 869
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 23 jun 2026, 11:30

rishovski je napisao/la:
23 jun 2026, 11:25
Vratimo se malo na temu :mrgreen:
slika
Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.

Vorovus
Postovi: 1239
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 23 jun 2026, 11:41

Threeplanetrees je napisao/la:
23 jun 2026, 10:09
slika



Jer neveni žuti, žuti
Koje nosio si meni
Kad smo bili zagrljeni
Kad smo bili zaneseni
Nama su dali ljepsi buket.

slika

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 23 jun 2026, 11:46

Kad igra El dzabari na svjetskom ili je on projekat za 2038. Godinu

RobijaNicaze1945
Postovi: 108
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 23 jun 2026, 11:56

Zigazaga je napisao/la:
23 jun 2026, 11:30
rishovski je napisao/la:
23 jun 2026, 11:25
Vratimo se malo na temu :mrgreen:
slika
Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.
Pod palicom Bojana Regoje sigurno neće moći praviti grupe i ostalo.Takvi veoma brzo završe svoju karijeru sa Čelikom.

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 23 jun 2026, 11:58

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:56
Zigazaga je napisao/la:
23 jun 2026, 11:30
rishovski je napisao/la:
23 jun 2026, 11:25
Vratimo se malo na temu :mrgreen:
slika
Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.
Pod palicom Bojana Regoje sigurno neće moći praviti grupe i ostalo.Takvi veoma brzo završe svoju karijeru sa Čelikom.
:urnebes:
U kakvim ovi snovima zive Allahu dragi, covjek bi reko to je PSG i Luis Enrike :tokralju:

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 23 jun 2026, 12:00

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:56
Zigazaga je napisao/la:
23 jun 2026, 11:30
rishovski je napisao/la:
23 jun 2026, 11:25
Vratimo se malo na temu :mrgreen:
slika
Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.
Pod palicom Bojana Regoje sigurno neće moći praviti grupe i ostalo.Takvi veoma brzo završe svoju karijeru sa Čelikom.
Eh, kad smo kod Regoje, može li neka opklada?

Tipujem da će izdržati na klupi max do polusezone.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

RobijaNicaze1945
Postovi: 108
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 23 jun 2026, 12:02

bvsic je napisao/la:
23 jun 2026, 11:58
RobijaNicaze1945 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:56
Zigazaga je napisao/la:
23 jun 2026, 11:30


Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.
Pod palicom Bojana Regoje sigurno neće moći praviti grupe i ostalo.Takvi veoma brzo završe svoju karijeru sa Čelikom.
:urnebes:
U kakvim ovi snovima zive Allahu dragi, covjek bi reko to je PSG i Luis Enrike :tokralju:
Čuo sam neki dan covjek drzi farmu svinja,ili ti krmadi da me bolje razumijete,kaze izrazile zelju da ih sve učlani u Sarajevo.
Samo treba mu pomoć,pa eto kaže ako je neko proso tu proceduru da mu pomogne malo.
A ja mislim da si ti iskusan u tome,pa ako hoćeš mogu ti dat njegov kontakt pa mu se javi.
Nije sramota danas dobro djelo uraditi.

RobijaNicaze1945
Postovi: 108
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 23 jun 2026, 12:04

AvantiBL je napisao/la:
23 jun 2026, 12:00
RobijaNicaze1945 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:56
Zigazaga je napisao/la:
23 jun 2026, 11:30


Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.
Pod palicom Bojana Regoje sigurno neće moći praviti grupe i ostalo.Takvi veoma brzo završe svoju karijeru sa Čelikom.
Eh, kad smo kod Regoje, može li neka opklada?

Tipujem da će izdržati na klupi max do polusezone.
Ma dobro znam i ja da on nije Hansi Flick,al da čovjek nece dopustit razdor u svlačionici to mogu garantovat.
A sto se tice rezultata njemu je postavljen cilj da opstane,a mislim i nadam se da to moze ispuniti.

Zigazaga
Postovi: 869
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 23 jun 2026, 12:07

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:56
Zigazaga je napisao/la:
23 jun 2026, 11:30
rishovski je napisao/la:
23 jun 2026, 11:25
Vratimo se malo na temu :mrgreen:
slika
Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.
Pod palicom Bojana Regoje sigurno neće moći praviti grupe i ostalo.Takvi veoma brzo završe svoju karijeru sa Čelikom.
Vjerujem. Pogotovo što je u manjini kod vas,a u Rudaru su Španci kolo vodili.

Avatar
Venom
Postovi: 2228
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Venom » 23 jun 2026, 12:19

Zigazaga je napisao/la:
23 jun 2026, 11:30
rishovski je napisao/la:
23 jun 2026, 11:25
Vratimo se malo na temu :mrgreen:
slika
Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.
Uz duzno postovanje nije ista stvar igrati u Celiku i klubovima tipa Rudar Prijedor ili FK Sarajevo, gdje su i fan baze ipak malo skromije, samim tim su i ocekivanja manja, nema nekog pritiska. Pa ta cinjenica pruza pogodniji teren igracu da pravi probleme u svlacionici ili recimo da bira utakmice koje zeli, a koje ne zeli igrati.
Srce, čast i ponos!

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 23 jun 2026, 12:20

@DoktorXabaras

ludilompredozirani
Postovi: 26
Pridružen/a: 30 maj 2026, 14:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ludilompredozirani » 23 jun 2026, 12:20

bvsic je napisao/la:
23 jun 2026, 11:58
RobijaNicaze1945 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:56
Zigazaga je napisao/la:
23 jun 2026, 11:30


Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.
Pod palicom Bojana Regoje sigurno neće moći praviti grupe i ostalo.Takvi veoma brzo završe svoju karijeru sa Čelikom.
:urnebes:
U kakvim ovi snovima zive Allahu dragi, covjek bi reko to je PSG i Luis Enrike :tokralju:
Ko je to šta reko?Jesmo rekli da cemo osvojit ligu?Lezi spavaj počeo si buncat

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5953
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rule_hz » 23 jun 2026, 12:23

Cuj bojan regoje im trener :urnebes: on ce nekog da necemu poduci :rol:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Samba71
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 23 jun 2026, 12:26

Vorovus je napisao/la:
23 jun 2026, 11:41
Threeplanetrees je napisao/la:
23 jun 2026, 10:09
slika



Jer neveni žuti, žuti
Koje nosio si meni
Kad smo bili zagrljeni
Kad smo bili zaneseni
Nama su dali ljepsi buket.

slika
Dobio je i Velež qitu al bez cvijeća 🤣🤣🤣

@Vorovus vas buket je sadržavao ljiljane. 😁
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Marokanci58
Postovi: 677
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marokanci58 » 23 jun 2026, 12:31

Jel istina da Velež plaća 30 000 KM Čeliku po utakmici rentu stadiona?
BRATSTVO GRAČANiCA

Zigazaga
Postovi: 869
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 23 jun 2026, 12:31

Venom je napisao/la:
23 jun 2026, 12:19
Zigazaga je napisao/la:
23 jun 2026, 11:30
rishovski je napisao/la:
23 jun 2026, 11:25
Vratimo se malo na temu :mrgreen:
slika
Nek vam je sreća sa njim.
Ispodprosječan igrač,loš po svlačionicu. Doduše,dobar je tehničar,ali neće da potrči,u duel sa udje.
E sad,u Čeliku če biti bez grupe,pa moguće da će biti pojačanje.
Uz duzno postovanje nije ista stvar igrati u Celiku i klubovima tipa Rudar Prijedor ili FK Sarajevo, gdje su i fan baze ipak malo skromije, samim tim su i ocekivanja manja, nema nekog pritiska. Pa ta cinjenica pruza pogodniji teren igracu da pravi probleme u svlacionici ili recimo da bira utakmice koje zeli, a koje ne zeli igrati.
Što bi rekao Zdravko Mamić , ti si mučki provokator 😅😋

Dajdza11
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 nov 2024, 13:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dajdza11 » 23 jun 2026, 12:33

Svugdje u svijetu se naziv tribine daje po nekom ko je bio legenda kluba. Bio to bivsi igrac ili trener.
Ovi nazvali tribinu po pjevacu koji je bio simpatizer :urnebes: alasalamet

Moze jug Dino Merlin, ionako kad mu zatreba stadion za koncerta nogira vas, pa se vucarate ko neke bičarke trazite gdje cete igrat. Aščare 👌

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2049
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 23 jun 2026, 12:33

bvsic je napisao/la:
23 jun 2026, 12:20
@DoktorXabaras
Zenićani moraju dobiti odobrenje Federalnog Minstarstva Zdravstva da bi se liječili u KS, teško da i ja ovde mogu pomoći.

Onako na prvu sve i da postanu pacijenti klinike u Nahorevu teško da ima pomoći ljudima koji ne mogu da shvate kako se zove sezonska ulaznica kupljena na pola sezone.

Zaista nevjerovatni slučajevi.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Frankie, mnon46, Zigazaga i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []