U kakvim lažima?Madal je napisao/la: ↑16 jun 2026, 11:20Tebi nije argument ako vas uhvatim u lazima tako da nema tu rasprave. Sportski pozdrav i da izadjes na hajrferroviere87 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 11:19Znaš li išta drugo reći osim da lažemo petljamo zavađamo i zulumćarimo bez ijednog validnog argumenta?
Vico Zeljković
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
ferroviere87
- Postovi: 595
- Pridružen/a: 01 okt 2022, 03:15
- Kontakt:
Re: Vico Zeljković
-
Mocvara1991
- Postovi: 1117
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: Vico Zeljković
Vico Turcine, ko ce odgovarati sto su ove balije iz Tuzlanskog kantona,odnosno Vicini rektalni alpinisti poput Durica i ovih iz USK, otisle na WC u USA i sto savez placa troskove i dnevnice ljudima koji su nelegalno izabrani? Da smo svake godine na svjetskom, ova garnitura je veci kriminal od Munje Usanovica.
Re: Vico Zeljković
Pa nije Vicin problem što su bšnjaci skloni kriminalu.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:17Vico Turcine, ko ce odgovarati sto su ove balije iz Tuzlanskog kantona,odnosno Vicini rektalni alpinisti poput Durica i ovih iz USK, otisle na WC u USA i sto savez placa troskove i dnevnice ljudima koji su nelegalno izabrani? Da smo svake godine na svjetskom, ova garnitura je veci kriminal od Munje Usanovica.
Re: Vico Zeljković
Cuo sam da su clanovi IO-a dobili pofine bonuse za plasman na SP.
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
-
Mocvara1991
- Postovi: 1117
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: Vico Zeljković
Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.Blizzard je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:27Pa nije Vicin problem što su bšnjaci skloni kriminalu.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:17Vico Turcine, ko ce odgovarati sto su ove balije iz Tuzlanskog kantona,odnosno Vicini rektalni alpinisti poput Durica i ovih iz USK, otisle na WC u USA i sto savez placa troskove i dnevnice ljudima koji su nelegalno izabrani? Da smo svake godine na svjetskom, ova garnitura je veci kriminal od Munje Usanovica.
A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu
Re: Vico Zeljković
Jah, Vico je kriv za sve. Pa i prije Vice je bilo isto i još gore, mi smo u suštini pokvareni i to nema veze s Vicom. Konstantno se pljuje čovjeka a prešućuju se svi oni koji su mu omogući da radi to što radi. Vico je u konačnici još i dobar kakvi su ovi naši bošnjaci, a i ima rezultate. To što smo mi spremni za tučak da se prodamo nije Vicin problemMocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:35Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.Blizzard je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:27Pa nije Vicin problem što su bšnjaci skloni kriminalu.Mocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:17Vico Turcine, ko ce odgovarati sto su ove balije iz Tuzlanskog kantona,odnosno Vicini rektalni alpinisti poput Durica i ovih iz USK, otisle na WC u USA i sto savez placa troskove i dnevnice ljudima koji su nelegalno izabrani? Da smo svake godine na svjetskom, ova garnitura je veci kriminal od Munje Usanovica.
A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu![]()
-
Mocvara1991
- Postovi: 1117
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: Vico Zeljković
Nije on kriv sto su Bosnjaci smece. Ali je kriv sto su izbori u dva kantona nelegalni i sto su ciljano isli pod svaku cijenu da prodju kandidati lojalni predsjedniku saveza. Zato pitam ko ce snositi posljedice zbog kriminalnih radnji u kojima su ucestvovali i vrh saveza i kantonalni sportski savezi. Plus ti ljudi su primili dnevnice,mjesecne naknade,troskove,premiju od WC,placani im troskovi za putovanja s repkom i jos puno toga,a nisu zakonski ispravno izabrani na te pozicije. Kapiras li o cemu pisem?Blizzard je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:56Jah, Vico je kriv za sve. Pa i prije Vice je bilo isto i još gore, mi smo u suštini pokvareni i to nema veze s Vicom. Konstantno se pljuje čovjeka a prešućuju se svi oni koji su mu omogući da radi to što radi. Vico je u konačnici još i dobar kakvi su ovi naši bošnjaci, a i ima rezultate. To što smo mi spremni za tučak da se prodamo nije Vicin problemMocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:35Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.
A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu![]()
Re: Vico Zeljković
Jest vico dobar dok se ne vidi sta je uradio od sporta u BiH . Sve su nam lige od kantona do premijer lige u Haosu. Namjesta ko gdje stigne pri tome mladi igraci ne mogu da se razviju jer tebi za sezonu kvrzic nije dobio zutog kartona a igra kao mesar i lomi igracima noge . To sto na utakmici Zeljeznicar Sloga polome momku nogu a ne dobiju kartona. Sto se sviraju ne postojeci ofsajdi i stimaju se pojedinim ekipama. Sto je ubacio pravilo oko stranaca da ljudi iz Ex yu i iz EU se ne pikaju ki stranci . I ovo malo fudbala sto smo ga imali unistio ga je.Blizzard je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:56Jah, Vico je kriv za sve. Pa i prije Vice je bilo isto i još gore, mi smo u suštini pokvareni i to nema veze s Vicom. Konstantno se pljuje čovjeka a prešućuju se svi oni koji su mu omogući da radi to što radi. Vico je u konačnici još i dobar kakvi su ovi naši bošnjaci, a i ima rezultate. To što smo mi spremni za tučak da se prodamo nije Vicin problemMocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:35Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.
A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu![]()
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: Vico Zeljković
a kad to nisu bili u haosu. Je li to prije bilo bolje. Pa i danas u nižim ligama (što vi zovete seoskim) imaš ekipe gdje niko ne voli ići, a te iste ekipe za gostovanje jedva saberu 13-14 igrača. To je stvar mentaliteta zaostalog a ne saveza.Pact1921 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:02Jest vico dobar dok se ne vidi sta je uradio od sporta u BiH . Sve su nam lige od kantona do premijer lige u Haosu. Namjesta ko gdje stigne pri tome mladi igraci ne mogu da se razviju jer tebi za sezonu kvrzic nije dobio zutog kartona a igra kao mesar i lomi igracima noge . To sto na utakmici Zeljeznicar Sloga polome momku nogu a ne dobiju kartona. Sto se sviraju ne postojeci ofsajdi i stimaju se pojedinim ekipama. Sto je ubacio pravilo oko stranaca da ljudi iz Ex yu i iz EU se ne pikaju ki stranci . I ovo malo fudbala sto smo ga imali unistio ga je.Blizzard je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:56Jah, Vico je kriv za sve. Pa i prije Vice je bilo isto i još gore, mi smo u suštini pokvareni i to nema veze s Vicom. Konstantno se pljuje čovjeka a prešućuju se svi oni koji su mu omogući da radi to što radi. Vico je u konačnici još i dobar kakvi su ovi naši bošnjaci, a i ima rezultate. To što smo mi spremni za tučak da se prodamo nije Vicin problemMocvara1991 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:35
Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.
A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: dariolovrinovic00, edvaE2, FerdinandF, Frankie, Hazre, LeCoq, Muumii, sagitarius, Shevko i 72 gosta.

