Vico Zeljković

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

ferroviere87
Postovi: 595
Pridružen/a: 01 okt 2022, 03:15
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ferroviere87 » 16 jun 2026, 11:21

Madal je napisao/la:
16 jun 2026, 11:20
ferroviere87 je napisao/la:
16 jun 2026, 11:19
Madal je napisao/la:
15 jun 2026, 20:14

Najveci paradoks je kad se isti pozivaju na Islam a lažu i to ocito, petljaju, zavade i zulumcare sto je sve naravno zabranjeno.
Znaš li išta drugo reći osim da lažemo petljamo zavađamo i zulumćarimo bez ijednog validnog argumenta?
Tebi nije argument ako vas uhvatim u lazima tako da nema tu rasprave. Sportski pozdrav i da izadjes na hajr
U kakvim lažima?

Mocvara1991
Postovi: 1117
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Mocvara1991 » 23 jun 2026, 10:17

Vico Turcine, ko ce odgovarati sto su ove balije iz Tuzlanskog kantona,odnosno Vicini rektalni alpinisti poput Durica i ovih iz USK, otisle na WC u USA i sto savez placa troskove i dnevnice ljudima koji su nelegalno izabrani? Da smo svake godine na svjetskom, ova garnitura je veci kriminal od Munje Usanovica.

Blizzard
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Blizzard » 23 jun 2026, 10:27

Mocvara1991 je napisao/la:
23 jun 2026, 10:17
Vico Turcine, ko ce odgovarati sto su ove balije iz Tuzlanskog kantona,odnosno Vicini rektalni alpinisti poput Durica i ovih iz USK, otisle na WC u USA i sto savez placa troskove i dnevnice ljudima koji su nelegalno izabrani? Da smo svake godine na svjetskom, ova garnitura je veci kriminal od Munje Usanovica.
Pa nije Vicin problem što su bšnjaci skloni kriminalu.

Avatar
Clutch
Postovi: 7182
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Clutch » 23 jun 2026, 10:57

Cuo sam da su clanovi IO-a dobili pofine bonuse za plasman na SP.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Mocvara1991
Postovi: 1117
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Mocvara1991 » 23 jun 2026, 11:35

Blizzard je napisao/la:
23 jun 2026, 10:27
Mocvara1991 je napisao/la:
23 jun 2026, 10:17
Vico Turcine, ko ce odgovarati sto su ove balije iz Tuzlanskog kantona,odnosno Vicini rektalni alpinisti poput Durica i ovih iz USK, otisle na WC u USA i sto savez placa troskove i dnevnice ljudima koji su nelegalno izabrani? Da smo svake godine na svjetskom, ova garnitura je veci kriminal od Munje Usanovica.
Pa nije Vicin problem što su bšnjaci skloni kriminalu.
Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.

A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu🤣

Blizzard
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Blizzard » 23 jun 2026, 11:56

Mocvara1991 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:35
Blizzard je napisao/la:
23 jun 2026, 10:27
Mocvara1991 je napisao/la:
23 jun 2026, 10:17
Vico Turcine, ko ce odgovarati sto su ove balije iz Tuzlanskog kantona,odnosno Vicini rektalni alpinisti poput Durica i ovih iz USK, otisle na WC u USA i sto savez placa troskove i dnevnice ljudima koji su nelegalno izabrani? Da smo svake godine na svjetskom, ova garnitura je veci kriminal od Munje Usanovica.
Pa nije Vicin problem što su bšnjaci skloni kriminalu.
Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.

A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu🤣
Jah, Vico je kriv za sve. Pa i prije Vice je bilo isto i još gore, mi smo u suštini pokvareni i to nema veze s Vicom. Konstantno se pljuje čovjeka a prešućuju se svi oni koji su mu omogući da radi to što radi. Vico je u konačnici još i dobar kakvi su ovi naši bošnjaci, a i ima rezultate. To što smo mi spremni za tučak da se prodamo nije Vicin problem

Mocvara1991
Postovi: 1117
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Mocvara1991 » 23 jun 2026, 12:23

Blizzard je napisao/la:
23 jun 2026, 11:56
Mocvara1991 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:35
Blizzard je napisao/la:
23 jun 2026, 10:27


Pa nije Vicin problem što su bšnjaci skloni kriminalu.
Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.

A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu🤣
Jah, Vico je kriv za sve. Pa i prije Vice je bilo isto i još gore, mi smo u suštini pokvareni i to nema veze s Vicom. Konstantno se pljuje čovjeka a prešućuju se svi oni koji su mu omogući da radi to što radi. Vico je u konačnici još i dobar kakvi su ovi naši bošnjaci, a i ima rezultate. To što smo mi spremni za tučak da se prodamo nije Vicin problem
Nije on kriv sto su Bosnjaci smece. Ali je kriv sto su izbori u dva kantona nelegalni i sto su ciljano isli pod svaku cijenu da prodju kandidati lojalni predsjedniku saveza. Zato pitam ko ce snositi posljedice zbog kriminalnih radnji u kojima su ucestvovali i vrh saveza i kantonalni sportski savezi. Plus ti ljudi su primili dnevnice,mjesecne naknade,troskove,premiju od WC,placani im troskovi za putovanja s repkom i jos puno toga,a nisu zakonski ispravno izabrani na te pozicije. Kapiras li o cemu pisem?

Pact1921
Postovi: 1082
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Pact1921 » 23 jun 2026, 13:02

Blizzard je napisao/la:
23 jun 2026, 11:56
Mocvara1991 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:35
Blizzard je napisao/la:
23 jun 2026, 10:27


Pa nije Vicin problem što su bšnjaci skloni kriminalu.
Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.

A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu🤣
Jah, Vico je kriv za sve. Pa i prije Vice je bilo isto i još gore, mi smo u suštini pokvareni i to nema veze s Vicom. Konstantno se pljuje čovjeka a prešućuju se svi oni koji su mu omogući da radi to što radi. Vico je u konačnici još i dobar kakvi su ovi naši bošnjaci, a i ima rezultate. To što smo mi spremni za tučak da se prodamo nije Vicin problem
Jest vico dobar dok se ne vidi sta je uradio od sporta u BiH . Sve su nam lige od kantona do premijer lige u Haosu. Namjesta ko gdje stigne pri tome mladi igraci ne mogu da se razviju jer tebi za sezonu kvrzic nije dobio zutog kartona a igra kao mesar i lomi igracima noge . To sto na utakmici Zeljeznicar Sloga polome momku nogu a ne dobiju kartona. Sto se sviraju ne postojeci ofsajdi i stimaju se pojedinim ekipama. Sto je ubacio pravilo oko stranaca da ljudi iz Ex yu i iz EU se ne pikaju ki stranci . I ovo malo fudbala sto smo ga imali unistio ga je.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Sveti » 23 jun 2026, 13:18

Clutch je napisao/la:
23 jun 2026, 10:57
Cuo sam da su clanovi IO-a dobili pofine bonuse za plasman na SP.
Za lijekove ih utrosili
naprijed rejal

Blizzard
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Blizzard » 23 jun 2026, 14:22

Pact1921 je napisao/la:
23 jun 2026, 13:02
Blizzard je napisao/la:
23 jun 2026, 11:56
Mocvara1991 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:35


Mislis da je izbor u bilo kojem kantonu prosao bez dogovora s Vicom i da je prosao bilo koji kandidat kojeg oni nisu planirali? Ondje gdje je iz bosnjackog reda trebao doci kandidat koji nije vicin igrac tu su pokrali izbore ili ih na nelegalan nacin sproveli. Zato imas probleme u tuzlanskom i sarajevskom kantonu i sudske presude itd,itd.

A bonuse su uzeli vece neg igraci. Kao da su oni igrali na terenu🤣
Jah, Vico je kriv za sve. Pa i prije Vice je bilo isto i još gore, mi smo u suštini pokvareni i to nema veze s Vicom. Konstantno se pljuje čovjeka a prešućuju se svi oni koji su mu omogući da radi to što radi. Vico je u konačnici još i dobar kakvi su ovi naši bošnjaci, a i ima rezultate. To što smo mi spremni za tučak da se prodamo nije Vicin problem
Jest vico dobar dok se ne vidi sta je uradio od sporta u BiH . Sve su nam lige od kantona do premijer lige u Haosu. Namjesta ko gdje stigne pri tome mladi igraci ne mogu da se razviju jer tebi za sezonu kvrzic nije dobio zutog kartona a igra kao mesar i lomi igracima noge . To sto na utakmici Zeljeznicar Sloga polome momku nogu a ne dobiju kartona. Sto se sviraju ne postojeci ofsajdi i stimaju se pojedinim ekipama. Sto je ubacio pravilo oko stranaca da ljudi iz Ex yu i iz EU se ne pikaju ki stranci . I ovo malo fudbala sto smo ga imali unistio ga je.
a kad to nisu bili u haosu. Je li to prije bilo bolje. Pa i danas u nižim ligama (što vi zovete seoskim) imaš ekipe gdje niko ne voli ići, a te iste ekipe za gostovanje jedva saberu 13-14 igrača. To je stvar mentaliteta zaostalog a ne saveza.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []