24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Halix131
Postovi: 152
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Halix131 » 23 jun 2026, 10:57

4:0 100% idemo dalje.
Ako Kanada izgubi, mi uzmemo 8:0 drugi smo. :kafa:

Sindikat12
Postovi: 2268
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Sindikat12 » 23 jun 2026, 10:58

objektivni7563 je napisao/la:
23 jun 2026, 10:36
Meni samo nije jasno svi prizivate Mahmica, niko nije ni jednu utakmicu libereca pogledao . Igrao 45 minutq protiv smijesne Makadenije i 5 minuta u gotovj utakmici. Svaka cast momku ima potemcijal ali da prizivati da on igra mogu sam oni koji ne razumiju sta je kolektiv i ekipa . Svi ste tako esmira prozivali pa smo dobili egomanijaka. Zato svi polako sa zakljucima.
Tako to mi radimo, pa sta je se protiv Save pisalo kad je Benju ostavio na tribinama, protiv Sergeja kad Esmira nije jednom pozvao itd itd.

Treba ih pustit da rade, sutra se pise historija naseg fudbala aBd.

Mahmic ce uletit u prvih 11 pod 2 uslova, 1) promjena formacije 2) Demirovic/Dzeko na klupu.

Marokanci58
Postovi: 673
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Marokanci58 » 23 jun 2026, 11:01

POBJEDA ILI SMRT, ostavite život na terenu
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
invincible1921
Postovi: 11410
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la invincible1921 » 23 jun 2026, 11:16

objektivni7563 je napisao/la:
23 jun 2026, 10:36
Meni samo nije jasno svi prizivate Mahmica, niko nije ni jednu utakmicu libereca pogledao . Igrao 45 minutq protiv smijesne Makadenije i 5 minuta u gotovj utakmici. Svaka cast momku ima potemcijal ali da prizivati da on igra mogu sam oni koji ne razumiju sta je kolektiv i ekipa . Svi ste tako esmira prozivali pa smo dobili egomanijaka. Zato svi polako sa zakljucima.
Istina, nisam gledao Liberec nijednom, ali zato gledam Tahirovica, Sunjica,Basica evo dvije godine ......
=\_1921_/=

objektivni7563
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 jun 2026, 01:44
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la objektivni7563 » 23 jun 2026, 11:28

Po cemu si zakljucio da je Mahmic bolji igrac , od Basica ili Sunjica.
Za par godina ce bit al u ovom momentu je Basic nas najbolji vezni igrac i to ubjedljivo a Sunjic sa defanzivnim zadatcima sigurno tako da nadam se Mahmicu za koju godinu da ce biti bolji u ovom momentu nek bude sretan sto je pozvan

komax
Postovi: 424
Pridružen/a: 23 maj 2008, 16:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la komax » 23 jun 2026, 11:37

invincible1921 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:16
objektivni7563 je napisao/la:
23 jun 2026, 10:36
Meni samo nije jasno svi prizivate Mahmica, niko nije ni jednu utakmicu libereca pogledao . Igrao 45 minutq protiv smijesne Makadenije i 5 minuta u gotovj utakmici. Svaka cast momku ima potemcijal ali da prizivati da on igra mogu sam oni koji ne razumiju sta je kolektiv i ekipa . Svi ste tako esmira prozivali pa smo dobili egomanijaka. Zato svi polako sa zakljucima.
Istina, nisam gledao Liberec nijednom, ali zato gledam Tahirovica, Sunjica,Basica evo dvije godine ......
Tako je... hocemo Tahirovica. :puke:

Halix131
Postovi: 152
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Halix131 » 23 jun 2026, 11:55

Katar nije nimalo naivan, mnogo nezgodan.

Zabiju Zimbabveu go.

tuzlanskinacin
Postovi: 1559
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la tuzlanskinacin » 23 jun 2026, 12:02

Dobijemo Rumuniju 3-1, euforija vamo tamo idemo na Austriju a prije bilo da ce nas Rumuni dobit kako smo losi Kipar nam uzeo bod
Remi sa Austrijom, eto strucnjaka ne mozemo dobit Austriju opet baraz jesmo vaki naki mentalitet vamo taml price
Dobijemo Vels, pricali necemo ih dobit oni jaki vako nako et dobili ih al onda ide prica bolje da nismo sad ce nas italija ovo ono
Dobijemo Italiju, euforija ljepota strucnjaci pobjegli
Onda pred svjetsko de 4 boda, dobit Katar i uzet bod Kanadi
Kad ono uzmemo taj bod Kanadi na otvaranju domacinu koji ima podrsku sudija jer svaka 50 50 odluka je njihova al eto strucnjaka branili smo se nije tiki taka vako nako
Onda protiv Svucarske ravnopravan protivnik 70 minuta i onda par gresaka i crveni i onda jos vise negative jer strucnjaci znaju sta i kako treba
Kada Katar dobijemo, biti ce prica bolje da nismo sad ce nas Amerika, bas kao poslije Velsa pred Italiju, a onda kada i njih dobijemo povuce se sve do nekog kiksa.
#CarsijaOdjebi

boki86
Postovi: 5126
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la boki86 » 23 jun 2026, 12:05

Stroj1946 je napisao/la:
23 jun 2026, 10:28
Ma biće ovo užasno teška utakmica i patnja. Osim ako ih neka luda sreća ne krene, pa zabiju dva komada u 15 minuta. Ali veće su šanse da će biti patnja.
Nemamo igrača na sredini tehničara, kreatora, da ima taj zadnji pas, da zna kontrolisati tempo, nego balvane kao Šunjić i Tahirović koji se krije iza igrača i bježi od pas igre. Bašića ne računam, jer nema taj mentalni sklop igrača koji preuzima odgovornost na sebe i pokušava da organizuje nešto prema naprijed. Jedina nada ostaje Alajbegegović, Mahmić, i ako Esmir se odluči da se pojavi ikako na ovom svjetskom i ostavi pichku u hotelskoj sobi, pa da muda pokaže napokon. Džeko, Tabaković će moći zabiti ako ovi nešto naprave. Ali daj Bože kćeri, da te beg uzme. Od
Dedića očekujem ofanzivniju igru i da pokaže nešto. Memić na klupu malo, da se otrijezni i ohladi. I osto je dužan Barbarez Hadžiahmetovića i Gigovića. Valjda ih ubaci napokon da igraju duže i imaju neku kvalitetu više od našeg fantastičnog veznog dueta.
Nije ovo druze utakmica za ljepote ili neke tehnike. Ovdje ce biti na horuk, mi moramo iskoristiti krila i bekove i dva jablana u sredini. Prekide da ne spominjem koliko smo bolji od njih. Ovo se dobija na krkanluk i na snagu. Kao go protiv italije, dzeko na ledja manciniju a tabakovic izmedju gattija i calafiorija na silu je ugura. Samo na snagu :bih:

Avatar
perun
Postovi: 940
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la perun » 23 jun 2026, 12:22

tuzlanskinacin je napisao/la:
23 jun 2026, 12:02
Dobijemo Rumuniju 3-1, euforija vamo tamo idemo na Austriju a prije bilo da ce nas Rumuni dobit kako smo losi Kipar nam uzeo bod
Remi sa Austrijom, eto strucnjaka ne mozemo dobit Austriju opet baraz jesmo vaki naki mentalitet vamo taml price
Dobijemo Vels, pricali necemo ih dobit oni jaki vako nako et dobili ih al onda ide prica bolje da nismo sad ce nas italija ovo ono
Dobijemo Italiju, euforija ljepota strucnjaci pobjegli
Onda pred svjetsko de 4 boda, dobit Katar i uzet bod Kanadi
Kad ono uzmemo taj bod Kanadi na otvaranju domacinu koji ima podrsku sudija jer svaka 50 50 odluka je njihova al eto strucnjaka branili smo se nije tiki taka vako nako
Onda protiv Svucarske ravnopravan protivnik 70 minuta i onda par gresaka i crveni i onda jos vise negative jer strucnjaci znaju sta i kako treba
Kada Katar dobijemo, biti ce prica bolje da nismo sad ce nas Amerika, bas kao poslije Velsa pred Italiju, a onda kada i njih dobijemo povuce se sve do nekog kiksa.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12611
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la BoixosNois1899 » 23 jun 2026, 12:27

Surreal je napisao/la:
23 jun 2026, 10:29
https://x.com/****/status/2069129586479079667

Off-topic, ali evo brat Meša se nakon godina nuđenja našoj reprezentaciju, krenuo nuditi komšijama, kakav lik.
Mogli bi on i Vidić probati zajedno.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

tuzlanskinacin
Postovi: 1559
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la tuzlanskinacin » 23 jun 2026, 12:30

perun je napisao/la:
23 jun 2026, 12:22
tuzlanskinacin je napisao/la:
23 jun 2026, 12:02
Dobijemo Rumuniju 3-1, euforija vamo tamo idemo na Austriju a prije bilo da ce nas Rumuni dobit kako smo losi Kipar nam uzeo bod
Remi sa Austrijom, eto strucnjaka ne mozemo dobit Austriju opet baraz jesmo vaki naki mentalitet vamo taml price
Dobijemo Vels, pricali necemo ih dobit oni jaki vako nako et dobili ih al onda ide prica bolje da nismo sad ce nas italija ovo ono
Dobijemo Italiju, euforija ljepota strucnjaci pobjegli
Onda pred svjetsko de 4 boda, dobit Katar i uzet bod Kanadi
Kad ono uzmemo taj bod Kanadi na otvaranju domacinu koji ima podrsku sudija jer svaka 50 50 odluka je njihova al eto strucnjaka branili smo se nije tiki taka vako nako
Onda protiv Svucarske ravnopravan protivnik 70 minuta i onda par gresaka i crveni i onda jos vise negative jer strucnjaci znaju sta i kako treba
Kada Katar dobijemo, biti ce prica bolje da nismo sad ce nas Amerika, bas kao poslije Velsa pred Italiju, a onda kada i njih dobijemo povuce se sve do nekog kiksa.
Ne znam brate sta je ovo, jesmo ko narod glupi ili zeljni neuspjeha i pljuvanja i vrijeđanja samo da se u tuđem neuspjehu zaboravi svoj licini, al jedno je sigurno vise od pola naroda ima neku dijagnozu il je bar treba imat.
#CarsijaOdjebi

Sindikat12
Postovi: 2268
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Sindikat12 » 23 jun 2026, 12:36

Daj ba ljudi imamo Dzeku, Tabakovica, Kerima itd. Ma ubit cemo ih sansama. Samo je bitno da ne primimo neki gol zbog gluposti ali zabit cemo sigurno 2.

Zadnji put kad nismo zabili gol u takmicarskoj tekmi bilo je protiv Njemacke, ima haman dvije godine.

Avatar
perun
Postovi: 940
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la perun » 23 jun 2026, 12:46

tuzlanskinacin je napisao/la:
23 jun 2026, 12:30
perun je napisao/la:
23 jun 2026, 12:22
tuzlanskinacin je napisao/la:
23 jun 2026, 12:02
Dobijemo Rumuniju 3-1, euforija vamo tamo idemo na Austriju a prije bilo da ce nas Rumuni dobit kako smo losi Kipar nam uzeo bod
Remi sa Austrijom, eto strucnjaka ne mozemo dobit Austriju opet baraz jesmo vaki naki mentalitet vamo taml price
Dobijemo Vels, pricali necemo ih dobit oni jaki vako nako et dobili ih al onda ide prica bolje da nismo sad ce nas italija ovo ono
Dobijemo Italiju, euforija ljepota strucnjaci pobjegli
Onda pred svjetsko de 4 boda, dobit Katar i uzet bod Kanadi
Kad ono uzmemo taj bod Kanadi na otvaranju domacinu koji ima podrsku sudija jer svaka 50 50 odluka je njihova al eto strucnjaka branili smo se nije tiki taka vako nako
Onda protiv Svucarske ravnopravan protivnik 70 minuta i onda par gresaka i crveni i onda jos vise negative jer strucnjaci znaju sta i kako treba
Kada Katar dobijemo, biti ce prica bolje da nismo sad ce nas Amerika, bas kao poslije Velsa pred Italiju, a onda kada i njih dobijemo povuce se sve do nekog kiksa.
Ne znam brate sta je ovo, jesmo ko narod glupi ili zeljni neuspjeha i pljuvanja i vrijeđanja samo da se u tuđem neuspjehu zaboravi svoj licini, al jedno je sigurno vise od pola naroda ima neku dijagnozu il je bar treba imat.
Nije narod, narod se raduje. To se vidi na ulici, javnim prenosima, stadionima u Torontu i L.A. Ovdje na forumu obitava grupica pklatova zaduženih da šire negativu i defetizam.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1622
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 23 jun 2026, 12:51

Najvaznija utakmica u povijesti nam slijedi, postaviti se kao Svicarci protiv nas, od pocetka ih napasti i pokazati da se ti samo pitas

tuzlanskinacin
Postovi: 1559
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la tuzlanskinacin » 23 jun 2026, 12:54

perun je napisao/la:
23 jun 2026, 12:46
tuzlanskinacin je napisao/la:
23 jun 2026, 12:30
perun je napisao/la:
23 jun 2026, 12:22


Ne znam brate sta je ovo, jesmo ko narod glupi ili zeljni neuspjeha i pljuvanja i vrijeđanja samo da se u tuđem neuspjehu zaboravi svoj licini, al jedno je sigurno vise od pola naroda ima neku dijagnozu il je bar treba imat.
Nije narod, narod se raduje. To se vidi na ulici, javnim prenosima, stadionima u Torontu i L.A. Ovdje na forumu obitava grupica pklatova zaduženih da šire negativu i defetizam.
Upravu si ovo si bas dobro rekao, ovo su osobe bez zivota provode dane za kompjuterom u kuci i samo piskaraju gluposti po forumu.
#CarsijaOdjebi

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DamirT » 23 jun 2026, 12:58

slika

Sutra sa ovim stavom izaci i nema zime.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59755
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Virtu4l » 23 jun 2026, 12:58

perun je napisao/la:
23 jun 2026, 12:46
Ovdje na forumu obitava grupica pklatova zaduženih da šire negativu i defetizam.
Upravo to. Njih svakako nećeš vidjeti na ulici, među narodom.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
VibeTribeX
Postovi: 244
Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la VibeTribeX » 23 jun 2026, 13:00

smireno i ofanzivno
nemamo sta izgubiti sa tim pristupom
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.

SanaBosna
Postovi: 1361
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la SanaBosna » 23 jun 2026, 13:02



Evo kako selektor najvece Reprezentacije gledaju slabije.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, al87, Bing [Bot], Bosnjo22, Goalgetter, invincible1921, KarlMarx, kouadio, RoadRunner85, Shevko, Sheyi, tuzlanskinacin i 115 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []