Ako Kanada izgubi, mi uzmemo 8:0 drugi smo.
24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
4:0 100% idemo dalje.
Ako Kanada izgubi, mi uzmemo 8:0 drugi smo.
Ako Kanada izgubi, mi uzmemo 8:0 drugi smo.
-
Sindikat12
- Postovi: 2268
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Tako to mi radimo, pa sta je se protiv Save pisalo kad je Benju ostavio na tribinama, protiv Sergeja kad Esmira nije jednom pozvao itd itd.objektivni7563 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:36Meni samo nije jasno svi prizivate Mahmica, niko nije ni jednu utakmicu libereca pogledao . Igrao 45 minutq protiv smijesne Makadenije i 5 minuta u gotovj utakmici. Svaka cast momku ima potemcijal ali da prizivati da on igra mogu sam oni koji ne razumiju sta je kolektiv i ekipa . Svi ste tako esmira prozivali pa smo dobili egomanijaka. Zato svi polako sa zakljucima.
Treba ih pustit da rade, sutra se pise historija naseg fudbala aBd.
Mahmic ce uletit u prvih 11 pod 2 uslova, 1) promjena formacije 2) Demirovic/Dzeko na klupu.
-
Marokanci58
- Postovi: 673
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
POBJEDA ILI SMRT, ostavite život na terenu
BRATSTVO GRAČANiCA
- invincible1921
- Postovi: 11410
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Istina, nisam gledao Liberec nijednom, ali zato gledam Tahirovica, Sunjica,Basica evo dvije godine ......objektivni7563 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:36Meni samo nije jasno svi prizivate Mahmica, niko nije ni jednu utakmicu libereca pogledao . Igrao 45 minutq protiv smijesne Makadenije i 5 minuta u gotovj utakmici. Svaka cast momku ima potemcijal ali da prizivati da on igra mogu sam oni koji ne razumiju sta je kolektiv i ekipa . Svi ste tako esmira prozivali pa smo dobili egomanijaka. Zato svi polako sa zakljucima.
=\_1921_/=
-
objektivni7563
- Postovi: 5
- Pridružen/a: 17 jun 2026, 01:44
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Po cemu si zakljucio da je Mahmic bolji igrac , od Basica ili Sunjica.
Za par godina ce bit al u ovom momentu je Basic nas najbolji vezni igrac i to ubjedljivo a Sunjic sa defanzivnim zadatcima sigurno tako da nadam se Mahmicu za koju godinu da ce biti bolji u ovom momentu nek bude sretan sto je pozvan
Za par godina ce bit al u ovom momentu je Basic nas najbolji vezni igrac i to ubjedljivo a Sunjic sa defanzivnim zadatcima sigurno tako da nadam se Mahmicu za koju godinu da ce biti bolji u ovom momentu nek bude sretan sto je pozvan
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Tako je... hocemo Tahirovica.invincible1921 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:16Istina, nisam gledao Liberec nijednom, ali zato gledam Tahirovica, Sunjica,Basica evo dvije godine ......objektivni7563 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:36Meni samo nije jasno svi prizivate Mahmica, niko nije ni jednu utakmicu libereca pogledao . Igrao 45 minutq protiv smijesne Makadenije i 5 minuta u gotovj utakmici. Svaka cast momku ima potemcijal ali da prizivati da on igra mogu sam oni koji ne razumiju sta je kolektiv i ekipa . Svi ste tako esmira prozivali pa smo dobili egomanijaka. Zato svi polako sa zakljucima.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Katar nije nimalo naivan, mnogo nezgodan.
Zabiju Zimbabveu go.
Zabiju Zimbabveu go.
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1559
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Dobijemo Rumuniju 3-1, euforija vamo tamo idemo na Austriju a prije bilo da ce nas Rumuni dobit kako smo losi Kipar nam uzeo bod
Remi sa Austrijom, eto strucnjaka ne mozemo dobit Austriju opet baraz jesmo vaki naki mentalitet vamo taml price
Dobijemo Vels, pricali necemo ih dobit oni jaki vako nako et dobili ih al onda ide prica bolje da nismo sad ce nas italija ovo ono
Dobijemo Italiju, euforija ljepota strucnjaci pobjegli
Onda pred svjetsko de 4 boda, dobit Katar i uzet bod Kanadi
Kad ono uzmemo taj bod Kanadi na otvaranju domacinu koji ima podrsku sudija jer svaka 50 50 odluka je njihova al eto strucnjaka branili smo se nije tiki taka vako nako
Onda protiv Svucarske ravnopravan protivnik 70 minuta i onda par gresaka i crveni i onda jos vise negative jer strucnjaci znaju sta i kako treba
Kada Katar dobijemo, biti ce prica bolje da nismo sad ce nas Amerika, bas kao poslije Velsa pred Italiju, a onda kada i njih dobijemo povuce se sve do nekog kiksa.
Remi sa Austrijom, eto strucnjaka ne mozemo dobit Austriju opet baraz jesmo vaki naki mentalitet vamo taml price
Dobijemo Vels, pricali necemo ih dobit oni jaki vako nako et dobili ih al onda ide prica bolje da nismo sad ce nas italija ovo ono
Dobijemo Italiju, euforija ljepota strucnjaci pobjegli
Onda pred svjetsko de 4 boda, dobit Katar i uzet bod Kanadi
Kad ono uzmemo taj bod Kanadi na otvaranju domacinu koji ima podrsku sudija jer svaka 50 50 odluka je njihova al eto strucnjaka branili smo se nije tiki taka vako nako
Onda protiv Svucarske ravnopravan protivnik 70 minuta i onda par gresaka i crveni i onda jos vise negative jer strucnjaci znaju sta i kako treba
Kada Katar dobijemo, biti ce prica bolje da nismo sad ce nas Amerika, bas kao poslije Velsa pred Italiju, a onda kada i njih dobijemo povuce se sve do nekog kiksa.
#CarsijaOdjebi
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nije ovo druze utakmica za ljepote ili neke tehnike. Ovdje ce biti na horuk, mi moramo iskoristiti krila i bekove i dva jablana u sredini. Prekide da ne spominjem koliko smo bolji od njih. Ovo se dobija na krkanluk i na snagu. Kao go protiv italije, dzeko na ledja manciniju a tabakovic izmedju gattija i calafiorija na silu je ugura. Samo na snaguStroj1946 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:28Ma biće ovo užasno teška utakmica i patnja. Osim ako ih neka luda sreća ne krene, pa zabiju dva komada u 15 minuta. Ali veće su šanse da će biti patnja.
Nemamo igrača na sredini tehničara, kreatora, da ima taj zadnji pas, da zna kontrolisati tempo, nego balvane kao Šunjić i Tahirović koji se krije iza igrača i bježi od pas igre. Bašića ne računam, jer nema taj mentalni sklop igrača koji preuzima odgovornost na sebe i pokušava da organizuje nešto prema naprijed. Jedina nada ostaje Alajbegegović, Mahmić, i ako Esmir se odluči da se pojavi ikako na ovom svjetskom i ostavi pichku u hotelskoj sobi, pa da muda pokaže napokon. Džeko, Tabaković će moći zabiti ako ovi nešto naprave. Ali daj Bože kćeri, da te beg uzme. Od
Dedića očekujem ofanzivniju igru i da pokaže nešto. Memić na klupu malo, da se otrijezni i ohladi. I osto je dužan Barbarez Hadžiahmetovića i Gigovića. Valjda ih ubaci napokon da igraju duže i imaju neku kvalitetu više od našeg fantastičnog veznog dueta.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
tuzlanskinacin je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:02Dobijemo Rumuniju 3-1, euforija vamo tamo idemo na Austriju a prije bilo da ce nas Rumuni dobit kako smo losi Kipar nam uzeo bod
Remi sa Austrijom, eto strucnjaka ne mozemo dobit Austriju opet baraz jesmo vaki naki mentalitet vamo taml price
Dobijemo Vels, pricali necemo ih dobit oni jaki vako nako et dobili ih al onda ide prica bolje da nismo sad ce nas italija ovo ono
Dobijemo Italiju, euforija ljepota strucnjaci pobjegli
Onda pred svjetsko de 4 boda, dobit Katar i uzet bod Kanadi
Kad ono uzmemo taj bod Kanadi na otvaranju domacinu koji ima podrsku sudija jer svaka 50 50 odluka je njihova al eto strucnjaka branili smo se nije tiki taka vako nako
Onda protiv Svucarske ravnopravan protivnik 70 minuta i onda par gresaka i crveni i onda jos vise negative jer strucnjaci znaju sta i kako treba
Kada Katar dobijemo, biti ce prica bolje da nismo sad ce nas Amerika, bas kao poslije Velsa pred Italiju, a onda kada i njih dobijemo povuce se sve do nekog kiksa.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.
- BoixosNois1899
- Postovi: 12611
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Mogli bi on i Vidić probati zajedno.Surreal je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:29https://x.com/****/status/2069129586479079667
Off-topic, ali evo brat Meša se nakon godina nuđenja našoj reprezentaciju, krenuo nuditi komšijama, kakav lik.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1559
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ne znam brate sta je ovo, jesmo ko narod glupi ili zeljni neuspjeha i pljuvanja i vrijeđanja samo da se u tuđem neuspjehu zaboravi svoj licini, al jedno je sigurno vise od pola naroda ima neku dijagnozu il je bar treba imat.perun je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:22tuzlanskinacin je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:02Dobijemo Rumuniju 3-1, euforija vamo tamo idemo na Austriju a prije bilo da ce nas Rumuni dobit kako smo losi Kipar nam uzeo bod
Remi sa Austrijom, eto strucnjaka ne mozemo dobit Austriju opet baraz jesmo vaki naki mentalitet vamo taml price
Dobijemo Vels, pricali necemo ih dobit oni jaki vako nako et dobili ih al onda ide prica bolje da nismo sad ce nas italija ovo ono
Dobijemo Italiju, euforija ljepota strucnjaci pobjegli
Onda pred svjetsko de 4 boda, dobit Katar i uzet bod Kanadi
Kad ono uzmemo taj bod Kanadi na otvaranju domacinu koji ima podrsku sudija jer svaka 50 50 odluka je njihova al eto strucnjaka branili smo se nije tiki taka vako nako
Onda protiv Svucarske ravnopravan protivnik 70 minuta i onda par gresaka i crveni i onda jos vise negative jer strucnjaci znaju sta i kako treba
Kada Katar dobijemo, biti ce prica bolje da nismo sad ce nas Amerika, bas kao poslije Velsa pred Italiju, a onda kada i njih dobijemo povuce se sve do nekog kiksa.
#CarsijaOdjebi
-
Sindikat12
- Postovi: 2268
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Daj ba ljudi imamo Dzeku, Tabakovica, Kerima itd. Ma ubit cemo ih sansama. Samo je bitno da ne primimo neki gol zbog gluposti ali zabit cemo sigurno 2.
Zadnji put kad nismo zabili gol u takmicarskoj tekmi bilo je protiv Njemacke, ima haman dvije godine.
Zadnji put kad nismo zabili gol u takmicarskoj tekmi bilo je protiv Njemacke, ima haman dvije godine.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nije narod, narod se raduje. To se vidi na ulici, javnim prenosima, stadionima u Torontu i L.A. Ovdje na forumu obitava grupica pklatova zaduženih da šire negativu i defetizam.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:30Ne znam brate sta je ovo, jesmo ko narod glupi ili zeljni neuspjeha i pljuvanja i vrijeđanja samo da se u tuđem neuspjehu zaboravi svoj licini, al jedno je sigurno vise od pola naroda ima neku dijagnozu il je bar treba imat.perun je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:22tuzlanskinacin je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:02Dobijemo Rumuniju 3-1, euforija vamo tamo idemo na Austriju a prije bilo da ce nas Rumuni dobit kako smo losi Kipar nam uzeo bod
Remi sa Austrijom, eto strucnjaka ne mozemo dobit Austriju opet baraz jesmo vaki naki mentalitet vamo taml price
Dobijemo Vels, pricali necemo ih dobit oni jaki vako nako et dobili ih al onda ide prica bolje da nismo sad ce nas italija ovo ono
Dobijemo Italiju, euforija ljepota strucnjaci pobjegli
Onda pred svjetsko de 4 boda, dobit Katar i uzet bod Kanadi
Kad ono uzmemo taj bod Kanadi na otvaranju domacinu koji ima podrsku sudija jer svaka 50 50 odluka je njihova al eto strucnjaka branili smo se nije tiki taka vako nako
Onda protiv Svucarske ravnopravan protivnik 70 minuta i onda par gresaka i crveni i onda jos vise negative jer strucnjaci znaju sta i kako treba
Kada Katar dobijemo, biti ce prica bolje da nismo sad ce nas Amerika, bas kao poslije Velsa pred Italiju, a onda kada i njih dobijemo povuce se sve do nekog kiksa.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1621
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Najvaznija utakmica u povijesti nam slijedi, postaviti se kao Svicarci protiv nas, od pocetka ih napasti i pokazati da se ti samo pitas
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1559
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Upravu si ovo si bas dobro rekao, ovo su osobe bez zivota provode dane za kompjuterom u kuci i samo piskaraju gluposti po forumu.perun je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:46Nije narod, narod se raduje. To se vidi na ulici, javnim prenosima, stadionima u Torontu i L.A. Ovdje na forumu obitava grupica pklatova zaduženih da šire negativu i defetizam.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:30Ne znam brate sta je ovo, jesmo ko narod glupi ili zeljni neuspjeha i pljuvanja i vrijeđanja samo da se u tuđem neuspjehu zaboravi svoj licini, al jedno je sigurno vise od pola naroda ima neku dijagnozu il je bar treba imat.
#CarsijaOdjebi
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Sutra sa ovim stavom izaci i nema zime.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Upravo to. Njih svakako nećeš vidjeti na ulici, među narodom.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- VibeTribeX
- Postovi: 244
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
smireno i ofanzivno
nemamo sta izgubiti sa tim pristupom
nemamo sta izgubiti sa tim pristupom
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Evo kako selektor najvece Reprezentacije gledaju slabije.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, bvsic, Confiance, edvaE2, FerdinandF, JHam, Jurica95, legendarnadruga, Principatus, rossonero85, Shevko, Taree, THEC i 90 gostiju.



