Fino mamu uzmi za ruku dovedeš i čekaj dok je filtriramo.Threeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:54Može li se ikako filtrirati ovaj humor starosjedioca iz Foče i Ustikoline jer je stvarno neugodno čitati. Teško im se pomiriti sa istinom da su filijala Zrinjskog i podanici koji nose cvijeće Borcu pa se još više blamiraju
U međuvremenu možeš sa svojim dečkom Tobetom skupljati sergiju za brata vam Anisa...






