24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
adrenaline323
- Postovi: 413
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Amar Dedić propustio je današnji trening reprezentacije Bosne i Hercegovine te je njegov nastup protiv Katara i dalje neizvjestan. Ipak, putovat će sa ekipom u Seattle.
Dobra vijest za Sergeja Barbareza je da su svi ostali reprezentativci trenirali punim intenzitetom, uključujući i Harisa Tabakovića, koji je potpuno spreman za naredni susret.
-
Edincapitano
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Bez veze yebes svoj mozak, ako dobijemo Katar idemo dalje, 99,2 je sansa s jednim golom, s dva gola je 99,5 a s 3 gola je 100 posto.Iniesta12 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:05Druzi, 999999 puta smo pisali i svaki dan azuriramo na forumu, koji rezultati nam se poklapaju do sad i sta ocekujemo u narednim danima
Samo vrati par stranica nazad i imas vise postova.
Edit:
Grupa I gdje je Senegal nam vise nije konkurencija na poredak 3-plasiranih. Ostalo je jos puno kombinacija ali nekako najrealnije: Alzir i Austrija mogu odigrati X zadnje kolo ali Alzir ima -2 gol razliku. Ekvador ide na Njemacku, ako uzme bod bit ce veliko iznenadjenje, kao i Skotska protiv Brazila...
Nema sanse da ispadnemo ako dobijemo Katar.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Slikovit prikaz slika broj 1:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
-
rossonero85
- Postovi: 596
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Slika broj 5
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Isto tako je Švicarska do neki dan sa nama imala negativan skor. Tradicija je tu da se rušidzemil je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:36Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.
https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Aj zemljo dragadzemil je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:36Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.
https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
-
antetokounmpo
- Postovi: 59
- Pridružen/a: 04 jan 2026, 21:45
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Pored grupe I, i večeras ako i Englezi i Hrvati pobijede, a vjerujem da hoće, ne moramo se sekirati ni za grupu L.Iniesta12 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:05Druzi, 999999 puta smo pisali i svaki dan azuriramo na forumu, koji rezultati nam se poklapaju do sad i sta ocekujemo u narednim danima
Samo vrati par stranica nazad i imas vise postova.
Edit:
Grupa I gdje je Senegal nam vise nije konkurencija na poredak 3-plasiranih. Ostalo je jos puno kombinacija ali nekako najrealnije: Alzir i Austrija mogu odigrati X zadnje kolo ali Alzir ima -2 gol razliku. Ekvador ide na Njemacku, ako uzme bod bit ce veliko iznenadjenje, kao i Skotska protiv Brazila...
I još nešto: ako pobijedimo 2 razlike, imat ćemo gol-razliku -1 i tad smo grupa matematički sigurni i ispred trećeplasiranih iz grupa D i J, tj. grupa gdje su Paragvaj i Alžir. Jer će trećeplasirani iz tih grupa ili imati tri boda, ili 4 boda uz gol-razliku -2.
Dakle, realan je scenarij gdje sutra imamo sve u svojim rukama da i teoretski osiguramo plasman. Volio da se to desi jer mislim da bi moglo bi biti svakakvih iznenađenja u zadnjem kolu, jer npr. Nijemcima i Meksikancima ne treba ni za šta i sigurno će odmarati određene igrače, a moguće su i kalkulacije zbog žrijeba u KO fazi.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
dzemil je najjaci. Ne treba kaze zaboravitGIBRA je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:43Aj zemljo dragadzemil je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:36Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.
https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790![]()
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21917
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Treba Džemi reći da je za te rezultate uzeta lijepa svota313 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:55dzemil je najjaci. Ne treba kaze zaboravitGIBRA je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:43Aj zemljo dragadzemil je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:36Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.
https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790![]()
-
MiranGlasnic
- Postovi: 983
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Neka neko Džemilu javi da smo se sprdali sa Katarom te 2010. godine, samo što se momcima nije igralo previše ta prijateljska u pola ljeta…313 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:55dzemil je najjaci. Ne treba kaze zaboravitGIBRA je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:43Aj zemljo dragadzemil je napisao/la: ↑23 jun 2026, 20:36Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.
https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790![]()
-
Matterhorn22
- Postovi: 83
- Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
-
Coolpanda24
- Postovi: 3185
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Evo trening od danas. Hajd što nema Dedića, ali koliko vidim, nema ni Vasilja…
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, Drape, farenhajt, feniksptica, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, JayCatwright, karajlo, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, RobertHrkac555, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 377 gostiju.



