Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
FoxMulder
- Postovi: 1735
- Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoxMulder » 18 jun 2026, 17:49
DA GA HOĆE JOJ NANOO
DA GA HOĆE JOJ NANICEE
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
CHR
- Postovi: 1418
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 18 jun 2026, 19:39
CHR je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:44
Pocinje 100%
Edin je institucija na terenu, taman puzao 60 minuta.
Pocinje.

-
viKK
- Postovi: 3638
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la viKK » 18 jun 2026, 20:06
Nek ga zabije veceras babuka, taman da se onaj hadalj Ronaldo udara u glavu sto nije prvi sa 40+ pogodio na prvenstvu.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3185
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 18 jun 2026, 23:31
Plakaćemo mi za njim. Bog otac!
Kako ispizdi na Alajbega na početku jer pelja loptu, umjesto da mu je odmah proslijedio.
-
Halix131
- Postovi: 152
- Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Halix131 » 19 jun 2026, 02:37
Nije dzeko nesto raspoložen msm i prije tekme, izgleda umoran ili ima bolove tablete folovi. Da nije mozda umislio da je vakat. Mislim da nije i da jos moze sad na svjetskom pa cak i poslije.
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 19 jun 2026, 15:22
Svaki potez, duel i dodir mu je bio fenomenalan sinoc.
-
Drum
- Postovi: 1288
- Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drum » 19 jun 2026, 23:30
Abd vs Katar prođemo dalje. Da nam Dzekson povrati promil forme, pa haj ga znaj.
Malo me ljuti situacija sa njim bas za SP jer je u barazu preorao. Nista mi jasno u vezi njegove povrede ...
-
Marokanci58
- Postovi: 687
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la Marokanci58 » 23 jun 2026, 22:44
BRATSTVO GRAČANiCA
-
KarlMarx
- Postovi: 942
- Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la KarlMarx » 24 jun 2026, 14:37
Večeras Edin Džeko treba biti najborbeniji, najsmireniji, najkoncentrisaniji i najpametniji ikad, i riješiti utakmicu! Ideeemo, samo jako, jer to možeš, pokazao si sve ranije i znamo da znaš!
-
StevieG8
- Postovi: 13316
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 24 jun 2026, 14:45
Obraduj nas sve jos ovaj zadnji put

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 24 jun 2026, 14:46
ma sigurno zabija veceras
-
FoxMulder
- Postovi: 1735
- Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoxMulder » 24 jun 2026, 18:27
FoxMulder je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:49
DA GA HOĆE JOJ NANOO
DA GA HOĆE JOJ NANICEE
POVEDI NAS
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
AzRimiRzA
- Postovi: 1072
- Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la AzRimiRzA » 24 jun 2026, 20:19
Da nabije do 75 golova za repku veceras, taman.
-
Virtu4l
- Postovi: 59795
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 24 jun 2026, 20:20
Utakmica karijere.
Svaka čast finalu lige šampiona, ali ovo večeras je besmrtnost.

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Madal
- Postovi: 6005
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 24 jun 2026, 20:27
FoxMulder je napisao/la: ↑24 jun 2026, 18:27
FoxMulder je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:49
DA GA HOĆE JOJ NANOO
DA GA HOĆE JOJ NANICEE
POVEDI NAS
Hajde molim te
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
Sport90
- Postovi: 1779
- Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sport90 » 24 jun 2026, 20:29
Hajde babukaaaaaaaaaaaaa sad hajmoooooo
-
CAGarfia
- Postovi: 5847
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 24 jun 2026, 20:30
2 zabija večeras
-
FerdinandF
- Postovi: 641
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la FerdinandF » 24 jun 2026, 20:31
Ide babuka večeras dvica
-
FKBilder
- Postovi: 2780
- Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKBilder » 24 jun 2026, 20:32
Povedi nas Edine
-
Neutral
- Postovi: 36471
- Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Neutral » 24 jun 2026, 21:52
Edine, hodati ne mozes...izadji kralju, igramo zbog tebe s 10 vs 11.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, DeeWa, Drape, farenhajt, feniksptica, Fudo, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, JayCatwright, karajlo, kenanktkt, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 394 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []