Tabak in Babuka out
Hadžiahmet in Demir out
Ovo sve na poluvremenu
Oko 60 min ubaciti Mahmića.
Hajmo
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Nakon negativnih komentara na sportsport forumu vjerujem da ce se dozvati. Momak nije arogantan, prihvatice on kritiku i postati bolja verzija sebe
Sad mi je jasno sto Tahirovic igra, jer ni Wels, ni Svicarska, Ni Italija, ni Kanada nas nisu ovako izigrali kao KatarGG3 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 21:58Ne vide oni to moj NodiNoDi80 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 21:53Nije ni najgori vala pretjerujete, sredina izmedju veznjaka i stopera suplja i onda bekovi moraju da se uvlaci i oni na kraju ispadnumarlostanf1eld je napisao/la: ↑24 jun 2026, 21:50
lik je najgori igrac na terenu sta najbolji jesi ti zdrav
Sunjic i Kolasinac jedini igraju odbranu
Malic borben, malo pregorio u želji da se dokaže. Al u odbrani mora sredinu zatvoriti i onda prazni bekovi
Pa jeste vidjeli napad vrši pritisak ostali 20m od igraca
Upravo. Jbt kako pustas njihovog glavnog igraca da dijeli lopte ko rukom i setka se na nasoj polovini s loptom.
Opet ti kazem uzmi tablete. Frustrirana budalo.PeppermintSA je napisao/la: ↑24 jun 2026, 22:00Napuši mi se kurcabhsport je napisao/la: ↑24 jun 2026, 21:57Liječi se kretenu.PeppermintSA je napisao/la: ↑24 jun 2026, 21:53Šljivotres umjesto da završi utakmicu mi ćemo do kraja čupati minimalnu pobjedu, MRTVE IM **** SVIMA
Vidiš da si bolji, umjesto da stisneš, kreneš pehlivanati po zadnjoj liniji **** LI VAM SVE VAM ****
Čuj šljivotres.
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], dedo26, eaglebvb09, fukara87, General505, GG3, haklamas, HalaMadrid, Helemnejse, kovac, LukavacBHF, nebeskasila, Rio12345, Tihi i 67 gostiju.