02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Mukebir
Postovi: 3059
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Mukebir » 25 jun 2026, 02:29

Trebamo im **** nanu naninu da dobijemo embargo ulaska narednih sto godina u cemeriku

Avatar
lisander
Postovi: 3188
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la lisander » 25 jun 2026, 02:32

Guzi mu mater, mora igrati, a i nek igra, hoće zatvoriti nazad

061657451
Postovi: 610
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la 061657451 » 25 jun 2026, 02:32

Bosnjo22 je napisao/la:
25 jun 2026, 02:07
Sad je 1000 posto gotovo narode,Bosna je u nokaut fazi narode,hajoj kad krenu Free Palestine i da Trump cuje hajoj
To ne dolazi u obzir.....glupo, preglupo...autogol....Palestini pomoci ne mozes sebi odmoci mozes

FerdinandF
Postovi: 676
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la FerdinandF » 25 jun 2026, 02:33

MostarskiSin je napisao/la:
25 jun 2026, 02:05
NEZALAGANJE je napisao/la:
24 jun 2026, 23:05
Cisto da napisem jednu stvar za ovu tekmu, za koju znam da se nece desiti.... Hadzikadunic u paru sa Muharemovicem i Mahmic u vezi sa Sunjicem i Basicem naustrb Dzeke ili trnokopa.

Ostale redaj kako hoces, al to je nas najjaci sastav.

Svakako, ovo je previse dobro da bi se desilo i da bi neko to skontao.
Bravo, to je to. Usao sam na forum samo da napisem Hadzikadunic umjesto Katica, veceras je Katic bio jedan od najlosijih na terenu, uzasno je spor. Memic bi mi igrao desno krilo umjesto Esmira, minimalan doprinos na svjetskom s njegove strane.

………………………………Vasilj
Dedic - Hadzikadunic - Muharemovic - Kolasinac
…………………………Sunjic - Basic
……………Memic - Mahmic - Alajbegovic
………………………….Demirovic

Protiv Amerikanaca nam trebaju momci sto brzi i spremniji igraci. Onda imas s klupe Dzeku i Esmira za zadnjih pola sata.
Sreća pa se ti ne pitaš ništa

NoDi80
Postovi: 19034
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la NoDi80 » 25 jun 2026, 02:41

FerdinandF je napisao/la:
25 jun 2026, 02:33
MostarskiSin je napisao/la:
25 jun 2026, 02:05
NEZALAGANJE je napisao/la:
24 jun 2026, 23:05
Cisto da napisem jednu stvar za ovu tekmu, za koju znam da se nece desiti.... Hadzikadunic u paru sa Muharemovicem i Mahmic u vezi sa Sunjicem i Basicem naustrb Dzeke ili trnokopa.

Ostale redaj kako hoces, al to je nas najjaci sastav.

Svakako, ovo je previse dobro da bi se desilo i da bi neko to skontao.
Bravo, to je to. Usao sam na forum samo da napisem Hadzikadunic umjesto Katica, veceras je Katic bio jedan od najlosijih na terenu, uzasno je spor. Memic bi mi igrao desno krilo umjesto Esmira, minimalan doprinos na svjetskom s njegove strane.

………………………………Vasilj
Dedic - Hadzikadunic - Muharemovic - Kolasinac
…………………………Sunjic - Basic
……………Memic - Mahmic - Alajbegovic
………………………….Demirovic

Protiv Amerikanaca nam trebaju momci sto brzi i spremniji igraci. Onda imas s klupe Dzeku i Esmira za zadnjih pola sata.
Sreća pa se ti ne pitaš ništa
Nadam se da ce biti ovako kako je napisao, jer ovo s dva napadaca ne ide i ovo prolazi samo kad igramo protiv jakih i to na kontre. Demirovic nije Dzeko , ali moze trcati pet puta vise i to ce nam valjati da izmori odbranu za svjezeg Dzeku koji s klupe pogadja za prolaz. Usa je selekcija koja se bavi fizikom i taktikom, sigurno mogu trcati i bojim se da ce nam Dzeku izmoriti, a Dzeko je nas najbolji finisher i potreban nam je kad se protivnik umori
Uostalom igramo evo 10 utakmica sa dva napadaca i svi ce ocekivati da tako igramo, a u nokautfazi detalji i faktor iznenadjenja su vrijedni prolaza.
Stvarno mislim da je red protiv Amera za nesto drugo
Logicno da svi ocekuju Dzeku u prvih 11 i najvise ce se bazirati na prekide, jer smo prije svega visoki
Red je da iznenadimo loptama po zemlju u prostor , jer to ce najmanje ocekivati :bih:
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 25 jun 2026, 02:48, ukupno mijenjano 4 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

sagrbaviceplavi4637
Postovi: 16
Pridružen/a: 06 feb 2022, 19:44
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la sagrbaviceplavi4637 » 25 jun 2026, 02:43

Ameri se pravo uzdigli, treba ih spojiti s kojim talijanom iz Amerike da im objasni neke stvari

CAZIN
Postovi: 2551
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CAZIN » 25 jun 2026, 02:49

Vidjeh negdje da prvi iz grupe G (Egipat, Iran, Belgija, Novi Zeland) može u 1/16 igrati protiv Češke potencijalno?

SamLake
Postovi: 191
Pridružen/a: 31 mar 2026, 01:03
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la SamLake » 25 jun 2026, 02:51

MostarskiSin je napisao/la:
25 jun 2026, 02:05
NEZALAGANJE je napisao/la:
24 jun 2026, 23:05
Cisto da napisem jednu stvar za ovu tekmu, za koju znam da se nece desiti.... Hadzikadunic u paru sa Muharemovicem i Mahmic u vezi sa Sunjicem i Basicem naustrb Dzeke ili trnokopa.

Ostale redaj kako hoces, al to je nas najjaci sastav.

Svakako, ovo je previse dobro da bi se desilo i da bi neko to skontao.
Bravo, to je to. Usao sam na forum samo da napisem Hadzikadunic umjesto Katica, veceras je Katic bio jedan od najlosijih na terenu, uzasno je spor. Memic bi mi igrao desno krilo umjesto Esmira, minimalan doprinos na svjetskom s njegove strane.

………………………………Vasilj
Dedic - Hadzikadunic - Muharemovic - Kolasinac
…………………………Sunjic - Basic
……………Memic - Mahmic - Alajbegovic
………………………….Demirovic

Protiv Amerikanaca nam trebaju momci sto brzi i spremniji igraci. Onda imas s klupe Dzeku i Esmira za zadnjih pola sata.
+1 apsolutno se slažem, čak i vjerujem da će naodoći i za Mahmića u prvoj i za formaciju ali za Katića teško, očekujem ga u prvoj.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 11731
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la nerkolfc » 25 jun 2026, 02:59

Zabili bi nam Amerikanci 7 komada s tom formacijom. Pa Qatar kroz tu sredinu je par puta prosao kao da ih nema u prvom poluvremenu.

Trifunov
Postovi: 22
Pridružen/a: 25 maj 2026, 12:32
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Trifunov » 25 jun 2026, 03:10

Momci su svoje napravili u grupnoj fazi, iako nije bilo jednostavno. Sad sve poslije je samo bonus. Može li se izbaciti Amerikance? Može, naravno. U jednoj utakmici sve je moguće.

DjaniTarik
Postovi: 931
Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DjaniTarik » 25 jun 2026, 04:11

Mahmic kerim i esmir jednostavno os pocetka nemogu skupa…. To je premlado i pretank bi bilo u odbrani

SanaBosna
Postovi: 1390
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la SanaBosna » 25 jun 2026, 05:07

------------------------Vasilj-------------------------
Dedic-Katic-Muharemovic-Kolasinac
------------------------Sunjic------------------------
---------------Mahmic-----Basic----------------
Memic-----------------------------Alajbegovic
------------------------Dzeko-------------------------

Nek igraju la sta Bog da.

Interesantna statistika jedino mi i hrvati smo jedine balkanse zemlje da prodju grupnu fazu.

Evo pocelo je podcjenjivanje, mogli bi pasti ko italija.

slika

atomac123
Postovi: 1648
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la atomac123 » 25 jun 2026, 07:17

Treba im ogadit fudbal da se vrate svojim sportovima
TŽV!

zeljovolimte
Postovi: 3779
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la zeljovolimte » 25 jun 2026, 07:21

DjaniTarik je napisao/la:
25 jun 2026, 04:11
Mahmic kerim i esmir jednostavno os pocetka nemogu skupa…. To je premlado i pretank bi bilo u odbrani
Zato smo bas sinoc kontrolu odbrane i meca imali onda kad su oni bili na terenu. Vec ako se "branis", brani se sa posjedom jer je puno lakse da ti imas loptu..

U sustini jedan vezni i dva krilna igraca..

Avatar
Arvid
Postovi: 24136
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Arvid » 25 jun 2026, 07:24

Osjetim neki X pa specijalitet iz baraža... :bih:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Sindikat12
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 25 jun 2026, 07:47

U San Franciscu nema velikih vrucina, to je plus

Avatar
Convicts1988
Postovi: 3474
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Convicts1988 » 25 jun 2026, 07:59

Realno šanse 70%-30% USA po svemu vidjenom do sad.

Avatar
Markinhio
Postovi: 1372
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Markinhio » 25 jun 2026, 08:03

Imam neki osjecaj da ce biti pritisak amera prvih 20 min,i onda ce netko od amera pokupit crveni karton i onda idu produzetci i penali

Avatar
Brokula
Postovi: 26886
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Brokula » 25 jun 2026, 08:20

Nadam se da ce svi malo zastati, udahnuti i skontati kakav historijski uspjeh je ostvaren za ovu reprezentaciju i ovu zemlju
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
phillies
Postovi: 2383
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la phillies » 25 jun 2026, 08:33

Ovo je bonus utakmica, iz koje se moze dobiti puno a izgubiti nemamo nista. Igrati rastereceno i pokazati im kako se Bosna brani :D pa nakon 120 minuta izbaciti ih na penale.

p.s. Koliko je Savez dobio dodatnih para ovim plasmanom? Cini mi se 1.5 milion?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Google [Bot], Toxin i 64 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []