02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
e yebo te termin i 2 poslije ponoci
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ako sudjenje bude regularno, US je ipak domacin, mi njih prolazimo 1/1 
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ovo je veliki uspjeh,ali protiv svjetskih sila se ne mozes boriti,ovi ce morati proci kakogod,tu je veliki marketing velike pare jos plus domacin,da se pretvorimo u Njemacku jedva bi prosli,realnost je takva veliki tlace male, 
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Dobri su
"Bosnia is free eats. Herzegovina scares me."
"Bosnia is free eats. Herzegovina scares me."
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Matterhorn22
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
2 miliona
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Evo momak ispao iz auta, bore mu se za život.
Super je proslaviti, malo se opustiti, ali i to se pretvara u krkanluk.
Super je proslaviti, malo se opustiti, ali i to se pretvara u krkanluk.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
- Pensioner26
- Postovi: 4251
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
E jesu oni uspješni na prvenstvima. Mame im ga nabiyem. Samo se ufurajte Ameri, to nam godi.

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Vidim sansu kod nas u tome da ne igramo po najvecoj vrucini, i svi zdravi da budu, igramo rastereceno jer i ovo je previse sto smo dozivjeli....znaci nemamo sta izgubit dok ameri ce nas podcijeniti samo tako, oni vec su upisali pobjedu, a to ih moze skupo kostati.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine
- Beduin
- Postovi: 19505
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Protiv Amerike ocekujem postavku igre sa 3 stopera, organizovano da se branimo i trazimo svoje prilike iz prekida i tranzicije. U 2.pv. se mozemo otvoriti i probati nesto vise, ovisno o rezultatu.
Sa dosta manje pritiska cemo igrati, usudio bih se reci i uopste bz pritiska, tako da ce daleko teze biti domacinu gdje moraju proci dalje.
Sa dosta manje pritiska cemo igrati, usudio bih se reci i uopste bz pritiska, tako da ce daleko teze biti domacinu gdje moraju proci dalje.
Zadnja izmjena: Beduin, dana/u 25 jun 2026, 09:21, ukupno mijenjano 1 put.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
- Wilshere10
- Postovi: 1269
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Naša najveća šanse je njihov trener choker. I prekidi naravno jer je to moderni soker. 
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
- Ozymandias
- Postovi: 935
- Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Samo da Ameri ne zakmece ko Talijani kako im igraci chokaju. 
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Znal se gdje se igra mec
- muha milanez
- Postovi: 6351
- Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
San Francisco, fino je Dubioza to otpjevala.
Take me to United States
Take me to Golden Gate
..Milan is not just a team for me. It is part of my life..
..Paolo Maldini..
..⚫🔴⚫🔴..
..Paolo Maldini..
..⚫🔴⚫🔴..
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Zar nije 11 milliona? Uz ovi 12.5 sto smo se plasirali?
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
To sam i ja vec pisao. Nece Fifa dozvoliti da Ameri ispadnu odmah, publika, marketing, domacin, svjetske sile. Ovdje je omjer 90-10, u korist USA.
Ocekujem i sudiju iz afrike ili azije tako da....
- kolezeljovac
- Postovi: 4704
- Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Čestitke svima nama koji volimo i živimo za ovu zemlju i njenu reprezentaciju(našu)!
Amerikanci nas baš podcjenjuju, neka, neka...
Mi samo ponizno i bez respekta u igri kao protiv Walesa i Italije i nema zime..
Momci ako neko od Vas čita:
Ne morate ništa, a možete mnogo! Hvala za ovaj osjećaj, hvala za ove poklone svima nama!
Amerikanci nas baš podcjenjuju, neka, neka...
Mi samo ponizno i bez respekta u igri kao protiv Walesa i Italije i nema zime..
Momci ako neko od Vas čita:
Ne morate ništa, a možete mnogo! Hvala za ovaj osjećaj, hvala za ove poklone svima nama!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Jestamaji, da li ce nasi navijaci dobiti jedan kontigent ulaznica za ovu tekmu?
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli i 69 gostiju.







