02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Surreal
Postovi: 11837
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Surreal » 25 jun 2026, 08:36

e yebo te termin i 2 poslije ponoci
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la MikiPirs » 25 jun 2026, 08:37

Ako sudjenje bude regularno, US je ipak domacin, mi njih prolazimo 1/1 :D

Ado_77
Postovi: 473
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Ado_77 » 25 jun 2026, 09:00

Ovo je veliki uspjeh,ali protiv svjetskih sila se ne mozes boriti,ovi ce morati proci kakogod,tu je veliki marketing velike pare jos plus domacin,da se pretvorimo u Njemacku jedva bi prosli,realnost je takva veliki tlace male, :bih:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2026, 09:02

Dobri su :urnebes:

"Bosnia is free eats. Herzegovina scares me." :mrgreen:

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Matterhorn22
Postovi: 92
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Matterhorn22 » 25 jun 2026, 09:13

phillies je napisao/la:
25 jun 2026, 08:33
Ovo je bonus utakmica, iz koje se moze dobiti puno a izgubiti nemamo nista. Igrati rastereceno i pokazati im kako se Bosna brani :D pa nakon 120 minuta izbaciti ih na penale.

p.s. Koliko je Savez dobio dodatnih para ovim plasmanom? Cini mi se 1.5 milion?
2 miliona

Avatar
Surreal
Postovi: 11837
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Surreal » 25 jun 2026, 09:13

Evo momak ispao iz auta, bore mu se za život.

Super je proslaviti, malo se opustiti, ali i to se pretvara u krkanluk.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4247
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Pensioner26 » 25 jun 2026, 09:16

E jesu oni uspješni na prvenstvima. Mame im ga nabiyem. Samo se ufurajte Ameri, to nam godi. :bih: :bih: :bih:

Avatar
Konzerva
Postovi: 2419
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Konzerva » 25 jun 2026, 09:20

Vidim sansu kod nas u tome da ne igramo po najvecoj vrucini, i svi zdravi da budu, igramo rastereceno jer i ovo je previse sto smo dozivjeli....znaci nemamo sta izgubit dok ameri ce nas podcijeniti samo tako, oni vec su upisali pobjedu, a to ih moze skupo kostati.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
Beduin
Postovi: 19505
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Beduin » 25 jun 2026, 09:21

Protiv Amerike ocekujem postavku igre sa 3 stopera, organizovano da se branimo i trazimo svoje prilike iz prekida i tranzicije. U 2.pv. se mozemo otvoriti i probati nesto vise, ovisno o rezultatu.
Sa dosta manje pritiska cemo igrati, usudio bih se reci i uopste bz pritiska, tako da ce daleko teze biti domacinu gdje moraju proci dalje.
Zadnja izmjena: Beduin, dana/u 25 jun 2026, 09:21, ukupno mijenjano 1 put.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5862
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CAGarfia » 25 jun 2026, 09:21

Ado_77 je napisao/la:
25 jun 2026, 09:00
Ovo je veliki uspjeh,ali protiv svjetskih sila se ne mozes boriti,ovi ce morati proci kakogod,tu je veliki marketing velike pare jos plus domacin,da se pretvorimo u Njemacku jedva bi prosli,realnost je takva veliki tlace male, :bih:
Jbg sve si fino napisao.

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1265
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Wilshere10 » 25 jun 2026, 09:22

Naša najveća šanse je njihov trener choker. I prekidi naravno jer je to moderni soker. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
Ozymandias
Postovi: 935
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Ozymandias » 25 jun 2026, 09:23

Samo da Ameri ne zakmece ko Talijani kako im igraci chokaju. :kafa:

Avatar
soxx
Postovi: 7811
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la soxx » 25 jun 2026, 09:34

Znal se gdje se igra mec

Avatar
muha milanez
Postovi: 6351
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la muha milanez » 25 jun 2026, 09:38

soxx je napisao/la:
25 jun 2026, 09:34
Znal se gdje se igra mec
San Francisco, fino je Dubioza to otpjevala. :tokralju:

Take me to United States
Take me to Golden Gate

:ljepota: :ljepota: :ljepota:
..Milan is not just a team for me. It is part of my life..
..Paolo Maldini..
..⚫🔴⚫🔴..

SanaBosna
Postovi: 1389
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la SanaBosna » 25 jun 2026, 09:44

Surreal je napisao/la:
25 jun 2026, 08:36
e yebo te termin i 2 poslije ponoci
Suti meni je dobro, do sad svaka utakmice za mene je bila u 5 ujutru.

SanaBosna
Postovi: 1389
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la SanaBosna » 25 jun 2026, 09:45

Matterhorn22 je napisao/la:
25 jun 2026, 09:13
phillies je napisao/la:
25 jun 2026, 08:33
Ovo je bonus utakmica, iz koje se moze dobiti puno a izgubiti nemamo nista. Igrati rastereceno i pokazati im kako se Bosna brani :D pa nakon 120 minuta izbaciti ih na penale.

p.s. Koliko je Savez dobio dodatnih para ovim plasmanom? Cini mi se 1.5 milion?
2 miliona
Zar nije 11 milliona? Uz ovi 12.5 sto smo se plasirali?

Iniesta12
Postovi: 238
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iniesta12 » 25 jun 2026, 09:49

Ado_77 je napisao/la:
25 jun 2026, 09:00
Ovo je veliki uspjeh,ali protiv svjetskih sila se ne mozes boriti,ovi ce morati proci kakogod,tu je veliki marketing velike pare jos plus domacin,da se pretvorimo u Njemacku jedva bi prosli,realnost je takva veliki tlace male, :bih:
To sam i ja vec pisao. Nece Fifa dozvoliti da Ameri ispadnu odmah, publika, marketing, domacin, svjetske sile. Ovdje je omjer 90-10, u korist USA.

Ocekujem i sudiju iz afrike ili azije tako da....

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4704
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la kolezeljovac » 25 jun 2026, 09:49

Čestitke svima nama koji volimo i živimo za ovu zemlju i njenu reprezentaciju(našu)!
Amerikanci nas baš podcjenjuju, neka, neka...
Mi samo ponizno i bez respekta u igri kao protiv Walesa i Italije i nema zime..

Momci ako neko od Vas čita:
Ne morate ništa, a možete mnogo! Hvala za ovaj osjećaj, hvala za ove poklone svima nama! :bih:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Sheyi
Postovi: 13938
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sheyi » 25 jun 2026, 09:51

Jestamaji, da li ce nasi navijaci dobiti jedan kontigent ulaznica za ovu tekmu?

Avatar
Arvid
Postovi: 24136
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Arvid » 25 jun 2026, 09:52

Samo opušteno momci :bih:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []