02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

dena24
Postovi: 473
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dena24 » 25 jun 2026, 09:54

Dobijemo amere. Ne znaju oni igrati protiv defanzivnog bloka. Ono protiv paragvaja i australije ih usralo. Ako budemo igrali hrabo prolazimo

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1218
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Zglavkar » 25 jun 2026, 09:56

SanaBosna je napisao/la:
25 jun 2026, 09:45
Matterhorn22 je napisao/la:
25 jun 2026, 09:13
phillies je napisao/la:
25 jun 2026, 08:33
Ovo je bonus utakmica, iz koje se moze dobiti puno a izgubiti nemamo nista. Igrati rastereceno i pokazati im kako se Bosna brani :D pa nakon 120 minuta izbaciti ih na penale.

p.s. Koliko je Savez dobio dodatnih para ovim plasmanom? Cini mi se 1.5 milion?
2 miliona
Zar nije 11 milliona? Uz ovi 12.5 sto smo se plasirali?
Ide po ovoj tabeli plus 2,5 miliona što su svi dobili za pripreme. Ne zbraja se nego se osvaja iznos iz reda koje odgovara našem plasmanu. Dakle dosad smo imali sigurnih 12,5, a od sinoć je poraslo na 13,5, ako bi nekako prošli Ameriku naraslo bi na 17,5 mil. USD: https://en.wikipedia.org/wiki/2026_FIFA ... rize_money

Avatar
drakemayelover
Postovi: 6
Pridružen/a: 19 okt 2025, 22:55
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la drakemayelover » 25 jun 2026, 10:04

Objektivno će nas rastaviti na proste faktore. Ali ajd', igraj bocnooo

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4921
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kajzer10 » 25 jun 2026, 10:06

nerkolfc je napisao/la:
25 jun 2026, 02:59
Zabili bi nam Amerikanci 7 komada s tom formacijom. Pa Qatar kroz tu sredinu je par puta prosao kao da ih nema u prvom poluvremenu.
Ta sredina nije ni igrala u prvom poluvremenu prika.

Avatar
jasmin10
Postovi: 14965
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la jasmin10 » 25 jun 2026, 10:11

Na osnovu čega se ovi Ameri ovoliko dižu ? Imaju daleko bolju veznu liniju, mi imamo bolju odbranu. Golman im brani u yebenom MLSu.
Prolazimo ovo golom Tabaka.

Avatar
DamirT
Postovi: 31122
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 10:13

Iako imaju Džeku i vrlo talentiranog 18-godišnjeg klinca, ne čini se da imaju onu munjevitu brzinu protiv sporog defanzivca poput Reama. Nijedna pobjeda nije sigurna, ali rekao bih da je to povoljna oklada."
Je li realno da glupi Ameri misle da nemamo sad brzine u ekipi? :tokralju:

Pa nikad nismo trkom brzi bili jbt.
Nego, lud je onaj ko misli da ce nas Amerikanci nabiti u 16 metara i da ce jurnuti svim silama naprijed. Sjetimo se PSG-Arsenal. Na jedan mec je itekako sve moguce. Jedna lopta nek zaluta u njihov gol i gotovo.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
denimen99
Postovi: 3707
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la denimen99 » 25 jun 2026, 10:16

USA je kao Katar, ok nešto su uložili, ako treba biti realan, ameri ne znaju hodati a kamoli lopte igrati... ovo mi uzimamo hladno opet hendikep
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
dedo26
Postovi: 665
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dedo26 » 25 jun 2026, 10:18

SanaBosna je napisao/la:
25 jun 2026, 09:45
Matterhorn22 je napisao/la:
25 jun 2026, 09:13
phillies je napisao/la:
25 jun 2026, 08:33
Ovo je bonus utakmica, iz koje se moze dobiti puno a izgubiti nemamo nista. Igrati rastereceno i pokazati im kako se Bosna brani :D pa nakon 120 minuta izbaciti ih na penale.

p.s. Koliko je Savez dobio dodatnih para ovim plasmanom? Cini mi se 1.5 milion?
2 miliona
Zar nije 11 milliona? Uz ovi 12.5 sto smo se plasirali?
Nikakve fajde, nece kupivat igrace od tih para bahah… za stadione i izgradnju je potrebno dosta dosta vise, tako da to im moze bit samo za hrenovke

Avatar
Saurman
Postovi: 26855
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Saurman » 25 jun 2026, 10:25

Ameri kvalitetom nisu iznad nas ali fizičkom spremom jesu oni svoje nedostatke nadoknade trkom i zalaganjem.Ali mogu se izbaciti ako budemo na visokom nivou od prethodnih utakmica.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Lavcina
Postovi: 1760
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Lavcina » 25 jun 2026, 10:27

Hadzikadunic juce kako udje tako i Katar presta biti toliko opasan.
Katic je na ovom SP ispod svog prosjeka i volio bi vidjeti stoperski par Muharemovic Hadzikadunic. Juce za gol Katra Katic nije nikog cuvao i normalno, da je onda Sunjic zakasnio u bloku, jer ne moze cuvati 2 igraca.
Protiv Svice za 1 gol umjesto, da ide na igraca on ga gleda i ceka, da ga Dedic stigne, koji je prije tog ispao iz igre. Znaci greska, ides onda ti kao stoper da napadas tog igraca, a Dedic ide iza tebe i zatvara opet.

Avatar
James1987
Postovi: 974
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la James1987 » 25 jun 2026, 10:28

Nisu na nivou Katara ali nisu ni neki extra kvalitet. Utakmice na eliminaciju nam odgovaraju idemo po prolaz nakon penala. :D :bih:
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
Elrond
Postovi: 331
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elrond » 25 jun 2026, 10:30

USA je fizicki slicno kao kanada, samo puno vise znaju od njih i mnogo su bolja ekipa. Realno, rastavit ce nas.
Neki korektan poraz je sasvim ok. Cilj ostvaren.
Mada, ljudski se nadati, lopta je okrugla.

Nisu sad Njemacka, Spanija, Francuska pa da nemas nikakve sanse.

rossonero85
Postovi: 652
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la rossonero85 » 25 jun 2026, 10:31

After party sa Meksikancima poslije utakmice hahahaha 👍😎🍻


Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4704
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la kolezeljovac » 25 jun 2026, 10:33

Lavcina je napisao/la:
25 jun 2026, 10:27
Hadzikadunic juce kako udje tako i Katar presta biti toliko opasan.
Katic je na ovom SP ispod svog prosjeka i volio bi vidjeti stoperski par Muharemovic Hadzikadunic. Juce za gol Katra Katic nije nikog cuvao i normalno, da je onda Sunjic zakasnio u bloku, jer ne moze cuvati 2 igraca.
Protiv Svice za 1 gol umjesto, da ide na igraca on ga gleda i ceka, da ga Dedic stigne, koji je prije tog ispao iz igre. Znaci greska, ides onda ti kao stoper da napadas tog igraca, a Dedic ide iza tebe i zatvara opet.
Slažem se ali kod gola je Nikola Vasilj kriv jer ona lopta što je prošla kroz peterac golman mora da je hvata prije povratne što je prošla... Ali ne treba zajebavati, Nikola Katić fantastično je odigrao protiv Katara pa i protiv Švicarske...
On i Tarik su štoperski tandem i mislim da Barba neće mijenjati....
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Drum
Postovi: 1308
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Drum » 25 jun 2026, 10:35

kolezeljovac je napisao/la:
25 jun 2026, 10:33
Lavcina je napisao/la:
25 jun 2026, 10:27
Hadzikadunic juce kako udje tako i Katar presta biti toliko opasan.
Katic je na ovom SP ispod svog prosjeka i volio bi vidjeti stoperski par Muharemovic Hadzikadunic. Juce za gol Katra Katic nije nikog cuvao i normalno, da je onda Sunjic zakasnio u bloku, jer ne moze cuvati 2 igraca.
Protiv Svice za 1 gol umjesto, da ide na igraca on ga gleda i ceka, da ga Dedic stigne, koji je prije tog ispao iz igre. Znaci greska, ides onda ti kao stoper da napadas tog igraca, a Dedic ide iza tebe i zatvara opet.
Slažem se ali kod gola je Nikola Vasilj kriv jer ona lopta što je prošla kroz peterac golman mora da je hvata prije povratne što je prošla... Ali ne treba zajebavati, Nikola Katić fantastično je odigrao protiv Katara pa i protiv Švicarske...
On i Tarik su štoperski tandem i mislim da Barba neće mijenjati....
Katica je sigurno umor sustigao. Na onom stadionu ko na sred njive sunce przilo.

Lavcina
Postovi: 1760
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Lavcina » 25 jun 2026, 10:35

Elrond je napisao/la:
25 jun 2026, 10:30
USA je fizicki slicno kao kanada, samo puno vise znaju od njih i mnogo su bolja ekipa. Realno, rastavit ce nas.
Neki korektan poraz je sasvim ok. Cilj ostvaren.
Mada, ljudski se nadati, lopta je okrugla.

Nisu sad Njemacka, Spanija, Francuska pa da nemas nikakve sanse.
U grupi su bili dobri, ali ovo je sad knockout faza. Oni ce biti pod samo takvim pritiskom. Svi ocekuju od njih barem polufinale. Igrace u grcu sigurno na pocetku.
Sad je dosta odvisno od nas. Ako budemo igrali bunker kao protiv Svice prvih pola sata, ako budemo nezainteresovani kao protiv Qatra zadnjih 10 minuta prvog poluvremena onda da, ima da nas ljudi rastave samo tako. Ali ako budemo i mi zeljeli malo igrati fudbal, a pogotovo da budemo znali pametno igrati itekako imamo sansi.
Kao sto kazes nisu Engleska, Brazil, Spanija, Argentina pa da znas da nemas bas nikakvih sansi protiv takvih ekstra jakih momcadi.

Avatar
viKK
Postovi: 3676
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la viKK » 25 jun 2026, 10:40

Drago mi je da će se ovaj meč igrat u San Franciscu na nekih 15ak stepeni celzija. Ono jučer je meni bilo vruće kad ih gledam na terenu.

Avatar
HariTz
Postovi: 3252
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la HariTz » 25 jun 2026, 10:42

viKK je napisao/la:
25 jun 2026, 10:40
Drago mi je da će se ovaj meč igrat u San Franciscu na nekih 15ak stepeni celzija. Ono jučer je meni bilo vruće kad ih gledam na terenu.
15tak stepeni? Je li to zvanična prognoza ili? To mi baš zvuči nerealno.. I ako je utakmica u 17h po njihovom vremenu, to je onda ogromna razlika.

Avatar
Ozymandias
Postovi: 935
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Ozymandias » 25 jun 2026, 10:42

Favoriti su ali daleko od toga da nemamo sanse. Imaju i tu tekmu s Turcima da jos bolje vidimo kako funkcionisu.

Avatar
viKK
Postovi: 3676
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la viKK » 25 jun 2026, 10:45

HariTz je napisao/la:
25 jun 2026, 10:42
viKK je napisao/la:
25 jun 2026, 10:40
Drago mi je da će se ovaj meč igrat u San Franciscu na nekih 15ak stepeni celzija. Ono jučer je meni bilo vruće kad ih gledam na terenu.
15tak stepeni? Je li to zvanična prognoza ili? To mi baš zvuči nerealno.. I ako je utakmica u 17h po njihovom vremenu, to je onda ogromna razlika.
Jeste. Maksimalna dnevna u srijedu je 17. Cijelu sedmicu sljedeću je 17-18 maks.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], dedo26, eaglebvb09, fukara87, General505, GG3, haklamas, HalaMadrid, Helemnejse, kovac, LukavacBHF, nebeskasila, Rio12345, Tihi i 67 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []