02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider


Avatar
invincible1921
Postovi: 11496
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la invincible1921 » 25 jun 2026, 10:48

Ozymandias je napisao/la:
25 jun 2026, 10:42
Favoriti su ali daleko od toga da nemamo sanse. Imaju i tu tekmu s Turcima da jos bolje vidimo kako funkcionisu.
Ekipa po mjeri i oni i aBd iduci ko god bude kad prodjemo :D

Jbg nes igrat protiv Andore u 1/16 SP :D Bitno je samo da nisi naletio na Spaniju, Francusku i slicno

Oni ce doc nadobudni, puni sebe a nije bas da su neka vau ekipa. Igraju dosta visoko i ofanzivno i tu je nasa sansa...izdrzat pritisak i onda ih ufatit na krivoj nozi

Esmire vrijeme je da i ti rijesis jednu :bih:
=\_1921_/=

Avatar
bromazepam
Postovi: 401
Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
Lokacija: Partizanska 2
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la bromazepam » 25 jun 2026, 10:53

Najteže će bit srbima sad jer moraju bodriti svoju američku braću.
Santos sa Tušnja

Avatar
invincible1921
Postovi: 11496
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la invincible1921 » 25 jun 2026, 10:55

Nadam se da ce Barba konacno probat 4/2/3/1 sa Mahmicem....suludo je da opet igramo sa 2 spica a znamo da cemo se branit

Takodjer imat i Mahmica i dva spica je po meni samoubistvo..a opet ako ga ne stavi da igra bas ce deb.il ispast jer momak je zabio obje tekme...dakle rjesenje se namece samo po sebi
=\_1921_/=

Avatar
StevieG8
Postovi: 13338
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la StevieG8 » 25 jun 2026, 10:57

denimen99 je napisao/la:
25 jun 2026, 10:16
USA je kao Katar, ok nešto su uložili, ako treba biti realan, ameri ne znaju hodati a kamoli lopte igrati... ovo mi uzimamo hladno opet hendikep
Jesi ti gledao njihove 2 utakmice ovo prvenstvo?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4704
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la kolezeljovac » 25 jun 2026, 10:57

Da li će Tabak ući bar na 5 minuta više...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
phillies
Postovi: 2383
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la phillies » 25 jun 2026, 10:59

Demirovica zamjeniti Mahmicem i u boj.

Vasilj-Dedic, Muharemovic, Katic, Kolasinac-Sunjic, Basic, Alajbegovic, Bajraktarevic, Mahmic - Dzeko

Ili umjesto Basica - BenJi :D

Avatar
denimen99
Postovi: 3707
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la denimen99 » 25 jun 2026, 11:08

StevieG8 je napisao/la:
25 jun 2026, 10:57
denimen99 je napisao/la:
25 jun 2026, 10:16
USA je kao Katar, ok nešto su uložili, ako treba biti realan, ameri ne znaju hodati a kamoli lopte igrati... ovo mi uzimamo hladno opet hendikep
Jesi ti gledao njihove 2 utakmice ovo prvenstvo?
To zna izvarati samo. U ove utakmice je bolje uči bahato i sa predrasudama, ionako samo ostvarili historijski uspjeh, nemamo mi kome se prilagođavati.

Opće poznato je da su ameri operisani od nogometa, i bez obzira koliko to izgleda smisleno i dobro, svi mi znamo da su to nemači pojma
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

kovacic
Postovi: 1562
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la kovacic » 25 jun 2026, 11:11

denimen99 je napisao/la:
25 jun 2026, 11:08
StevieG8 je napisao/la:
25 jun 2026, 10:57
denimen99 je napisao/la:
25 jun 2026, 10:16
USA je kao Katar, ok nešto su uložili, ako treba biti realan, ameri ne znaju hodati a kamoli lopte igrati... ovo mi uzimamo hladno opet hendikep
Jesi ti gledao njihove 2 utakmice ovo prvenstvo?
To zna izvarati samo. U ove utakmice je bolje uči bahato i sa predrasudama, ionako samo ostvarili historijski uspjeh, nemamo mi kome se prilagođavati.

Opće poznato je da su ameri operisani od nogometa, i bez obzira koliko to izgleda smisleno i dobro, svi mi znamo da su to nemači pojma
Po čemu prijatelju, ljudi imaju desetine igrača u ligama petice, dobro posloženi pod trenerom koji im maksimizuje najveće prednosti i donosi im neku taktičku disciplinu.
Mi moramo biti agilni u kontrama i pritisnuti bokove gdje znaju izaći jako visoko, ako se budemo branili kao Paragvaj i Australija (koja je upravo imala par prilika zbog izuzetne brzine koju posjeduje), ne piše nam se dobro.

Matterhorn22
Postovi: 92
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Matterhorn22 » 25 jun 2026, 11:12

mozda su navijaci operisani ali ovi igraci sigurno nisu, uostalom tu je dosta igrača koji nisu ni rođeni u USA. Vezni red i napad protiv Paragvaja: Bournemouth, Bayer Leverkusen, PSV, Juventus, Milan, Monaco.

Matterhorn22
Postovi: 92
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Matterhorn22 » 25 jun 2026, 11:14

doduše ovako kad vidim imamo i mi Bayer Leverkusen i PSV :D

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la signalidunapark » 25 jun 2026, 11:20

Ovo će nam biti psihički najlakša takmičarska utakmica u dugo vremena. Čak bih se usudio reći od Rumunije na početku kvala.

19vendetta87
Postovi: 10315
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 jun 2026, 11:21

Matterhorn22 je napisao/la:
25 jun 2026, 11:12
mozda su navijaci operisani ali ovi igraci sigurno nisu, uostalom tu je dosta igrača koji nisu ni rođeni u USA. Vezni red i napad protiv Paragvaja: Bournemouth, Bayer Leverkusen, PSV, Juventus, Milan, Monaco.
Trkacki su bas jaka ekipa, gledao sam ih protiv Australije, jakim tempom su igrali svih 90 minuta, bojim se da cemo tesko to ispratiti.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
nerkolfc
Postovi: 11731
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la nerkolfc » 25 jun 2026, 11:32

Kajzer10 je napisao/la:
25 jun 2026, 10:06
nerkolfc je napisao/la:
25 jun 2026, 02:59
Zabili bi nam Amerikanci 7 komada s tom formacijom. Pa Qatar kroz tu sredinu je par puta prosao kao da ih nema u prvom poluvremenu.
Ta sredina nije ni igrala u prvom poluvremenu prika.
Ma mislim na Basic-Sunjic dvojac, njih moze izvuci samo kakav dobar zadnji vezni da igra s njima

Avatar
Enigmaa
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Enigmaa » 25 jun 2026, 11:33

Protivnika shvatit maksimalno ozbiljno, al igrati bez velikog opterećenja ( ako je moguće ) može se Amerika pobjediti, nama najviše odgovara kad nas otpišu. Kako Američki mediji pišu mi smo "easy" protivnik. INAT SILAN BOSANSKI ! Ne znaju Ameri šta je to. :bih:
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2649
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la marlostanf1eld » 25 jun 2026, 11:35

Lavcina je napisao/la:
25 jun 2026, 10:27
Hadzikadunic juce kako udje tako i Katar presta biti toliko opasan.
Katic je na ovom SP ispod svog prosjeka i volio bi vidjeti stoperski par Muharemovic Hadzikadunic. Juce za gol Katra Katic nije nikog cuvao i normalno, da je onda Sunjic zakasnio u bloku, jer ne moze cuvati 2 igraca.
Protiv Svice za 1 gol umjesto, da ide na igraca on ga gleda i ceka, da ga Dedic stigne, koji je prije tog ispao iz igre. Znaci greska, ides onda ti kao stoper da napadas tog igraca, a Dedic ide iza tebe i zatvara opet.
Vise je to bilo do izlaska Dzeke i do ulaska jos jednog veznjaka. Do tog momenta su nam prelako probijali prvu liniju presinga i ogromna je distanca bila izmedju dvije nase linije u sredini terena, njihovi veznjaci su imali cijelu vjecnost na lopti.

Confiance
Postovi: 1360
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Confiance » 25 jun 2026, 11:39

signalidunapark je napisao/la:
25 jun 2026, 10:47
Samo haramball. :kafa:
Samo bunker, niski blok. Ako ne bude velike vrucine, sparine, uz dobru koncentraciju bi mogli izgurati u odbrani. U napadu, probati sta iz kakvog kornera, slobodnog udraca i to je to. Ako se krenemo nadigravati, razvalit ce nas sigurno

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2649
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la marlostanf1eld » 25 jun 2026, 11:43

Njihova najveca snaga je lijevi bocni Robinson, taj moze trcati u oba pravca 90 minuta bez problema, zbog toga ocekujem da Memic starta desno.

Mckennie je dobar igrac u medjuprostoru i ima dobru linkup igru, napada iz drugog plana cesto. Ostali veznjaci su destruktivci koji nemaju kreacije u nogama.

Najvise kreiraju nametanjem jakog tempa, iz visokog presinga i osvajajuci nicije lopte u zadnjoj trecini terena. Jako je bitno je da se prezivi do prve pauze bez primljenog gola.

Lavcina
Postovi: 1760
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Lavcina » 25 jun 2026, 11:48

marlostanf1eld je napisao/la:
25 jun 2026, 11:35
Lavcina je napisao/la:
25 jun 2026, 10:27
Hadzikadunic juce kako udje tako i Katar presta biti toliko opasan.
Katic je na ovom SP ispod svog prosjeka i volio bi vidjeti stoperski par Muharemovic Hadzikadunic. Juce za gol Katra Katic nije nikog cuvao i normalno, da je onda Sunjic zakasnio u bloku, jer ne moze cuvati 2 igraca.
Protiv Svice za 1 gol umjesto, da ide na igraca on ga gleda i ceka, da ga Dedic stigne, koji je prije tog ispao iz igre. Znaci greska, ides onda ti kao stoper da napadas tog igraca, a Dedic ide iza tebe i zatvara opet.
Vise je to bilo do izlaska Dzeke i do ulaska jos jednog veznjaka. Do tog momenta su nam prelako probijali prvu liniju presinga i ogromna je distanca bila izmedju dvije nase linije u sredini terena, njihovi veznjaci su imali cijelu vjecnost na lopti.
I to mi je jedan svojevrstan paradoks Barbareza. Ako vec hoce, da igra defanzivno i taj neki bunker, cemu onda dva napadaca u ekipi? Logicnije je da pojacas sredinu terena ili sa 5 nazad da igras.
Nama ne lezi igra sa 2 napadaca jer tu fakticki gubimo igraca u odbrani, a u napadu nista opasniji nismo zbog tog.
4-2-3-1, 4-1-4-1, 5-4-1 to su za nas trenutno formacije.

Avatar
Cartman
Postovi: 20541
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Cartman » 25 jun 2026, 11:48

Dobra je Amerika, ali su igrali protiv Paragvaja i Australije. Nisam od onih koji dizu nasu ekipu previse, ali ne vjerujem da su te ekipe bolje od nas. Na 2:0 protiv Australije su se isto tako dosta povukli i visio je gol u zraku, a Australija ih je pritiskla fizickom igrom sa dugim loptama. Slicno kao sto mi mozemo. Samo da nam je izdrzat do prve pauze pa polako.

Pochettino je fantastican trener i njihov najveci adut. Trebat ce nam mnogo srece, ali nije ovo Francuska da smo bez sanse.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Bing [Bot], Bosnjo22, DanijelTZ, dedo26, Edbh21, GoldenLilies, kovac, nebeskasila, soccerfan, Tihi i 77 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []