Arjan Malić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Arjan Malić
Zašto bi stoper čuvao ovog igraca koji je zabio?
- invincible1921
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Arjan Malić
Covjek ne zna igrat fudbal ni takticki niti kvalitetom...mozda na stoperu bi i mogo nesto pokazat medjutim ko bek izgleda smijesan
Ko god misli drugacijr nek pogleda kipar u zenici...lik im je doslovno stvorio 4/5 sansi jer niti zna iznijet loptu niti ga ima u defanzivi.....jucer je vise puta on bio ispred Esmira nego obratno
=\_1921_/=
Re: Arjan Malić
Mislim na igraca koji je asistirao za gol, a pišem strijelca
Sinoć je pokazao da ne može odgovoriti na beku na ovom nivou takmičenja.
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: Arjan Malić
Jedan od 3 najveća problema sinoć (uz Šunjićev ostavljanje Afifa i Katićeve egzibicije ispadanja s pozicije), riješen blagovremenom izmjenom, hvala, ali neka hvala.
Pošteno, pa kako bude.
Re: Arjan Malić

Šta je sa ovim igračem na 11m ?
Zašto naših 5 igraca nije u stanju zatvorit centaršut
Zašto lopta prolazi kroz peterac po zemlji i ako nam je golman 2 metra i kako na kraju ove akcije u sredini 2 igraca Katara i Sunjic sam ? ???
I samo da dodam, kad počnete nekog kritizirati nikad kraja. Tahirovic, Demirović, Bazdar, Malic pa haman vam nitko ne valja . Popustite malo, ne kažem da je Malic odigrao nesto posebno ali borio se je i vjerovatno psihički nije na nivou (prevelika želja) ali i šta je momak sve doživio unazad jedne godine, nečije Zene bi vec pisale statuse na Instagramu i **** majku Slektoru.
Popustite malo…
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: Arjan Malić
Rumuni prođu po njegovoj strani i povedu. Austriji bio meta i cijelo vrijeme su ga napadali i sa te strane je i pao gol. Selektor ga je protiv Katara izveo na poluvremenu i više neće zaigrati na Svjetskom prvenstvu. Nije Svjetsko prvenstvo vrijeme i mjesto da selektor otkriva da igrač ne može i to je greška. Njemu se reprezentacija prerano dešava. Možda će on za tri godine biti igrač za reprezentaciju i tad bi trebao dobiti poziv a ne da se već naigrao. Kad zoveš igrača jer je odigrao pet utakmica za Partizan i Sturm dobiješ Baždara i Malića koji su stalno dio reprezentacije a ničim ne zaslužuju. Sa Tarikom i Kerimom se pogodilo što su postali dio BiH i prije nego što su išta ozbiljno odigrali u fudbalu ali sa nekim igračima se poranilo a selektor se teško odlučuje da ih makne.
Re: Arjan Malić
Ma da li zaslužuju ili ne to svak vidi drugačije ali tu su i ja ih podržavam kao i selektora, ako sutra ne budu tu isto selektorova odluka i isto OK.Drape je napisao/la: ↑25 jun 2026, 10:57Rumuni prođu po njegovoj strani i povedu. Austriji bio meta i cijelo vrijeme su ga napadali i sa te strane je i pao gol. Selektor ga je protiv Katara izveo na poluvremenu i više neće zaigrati na Svjetskom prvenstvu. Nije Svjetsko prvenstvo vrijeme i mjesto da selektor otkriva da igrač ne može i to je greška. Njemu se reprezentacija prerano dešava. Možda će on za tri godine biti igrač za reprezentaciju i tad bi trebao dobiti poziv a ne da se već naigrao. Kad zoveš igrača jer je odigrao pet utakmica za Partizan i Sturm dobiješ Baždara i Malića koji su stalno dio reprezentacije a ničim ne zaslužuju. Sa Tarikom i Kerimom se pogodilo što su postali dio BiH i prije nego što su išta ozbiljno odigrali u fudbalu ali sa nekim igračima se poranilo a selektor se teško odlučuje da ih makne.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: Arjan Malić
Uz duzno postovanje, momak je zalutao u reprezentaciju. Ne znam jedan mec koji je igrao, a da je bio dobar. On malo neka nadodje ili pokusa na drugoj poziciji igrati. Na beku je teski odron.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
19vendetta87
- Postovi: 10291
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Arjan Malić
Momak je rezerva Gazibegovicu u Sturmu - valjda to sve govori.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Arjan Malić
Nisam ni rekao da je Malic najbolji19vendetta87 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 10:01A svaku oficijalnu utakmicu smo dobili sa Radeljićem u prvih 11, pa jel to sad znaci da je on nas najbolji stoper?
Momak tek debitovo na svjetskom sa 20 godina, nama bi se noge odsjekle i u nasoj ligi da odigramo 10 minuta
Prosli smo grupu i opet raja samo trazi koga ce pljuvati, idite slavite jbt
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Arjan Malić
Njemu se svaki put izgleda kad zaigra noge odsjeku. Treba reci da nema kvalitet trenutno da bude u 23 reprezentativca, nema trema s tim nista.
Ne razumijem da je u klubu iza Jusufa, a u reprezentaciji ispred. Valjda ih ovi u Sturmu svaki dan prate i treniraju pa mogu odluciti ko je bolji. Mozda ce za 4 godine Malic biti bolji, ali trenutno nije i morao je Jusuf ispred njega na SP.
Treba mu neko napokon reci da promjeni poziciju na stopera ili ne znam kakav bi bio na zadnjem veznom.
Mladi igraci u austrijskoj ligi ako imaju kvalitet napustaju tu ligu u ovim godinama, a on ne moze ni u klubu da se standardno izbori za mjesto.
Ne razumijem da je u klubu iza Jusufa, a u reprezentaciji ispred. Valjda ih ovi u Sturmu svaki dan prate i treniraju pa mogu odluciti ko je bolji. Mozda ce za 4 godine Malic biti bolji, ali trenutno nije i morao je Jusuf ispred njega na SP.
Treba mu neko napokon reci da promjeni poziciju na stopera ili ne znam kakav bi bio na zadnjem veznom.
Mladi igraci u austrijskoj ligi ako imaju kvalitet napustaju tu ligu u ovim godinama, a on ne moze ni u klubu da se standardno izbori za mjesto.
- invincible1921
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Arjan Malić
Kako ce bit zadnji vezni kad ne dize glavu niti ima ikakvu tehniku...ja od kipra pisem da je lik sa loptom na vi. Eto ko god zeli, slobodno nek vrati snimak prvo pol protiv kipra u zenici, lik im je iz nicega, bez ikakve potrebe, cisto svojim nekvalitetom, poklonio 4/5 sansi..mercurial je napisao/la: ↑25 jun 2026, 17:55Njemu se svaki put izgleda kad zaigra noge odsjeku. Treba reci da nema kvalitet trenutno da bude u 23 reprezentativca, nema trema s tim nista.
Ne razumijem da je u klubu iza Jusufa, a u reprezentaciji ispred. Valjda ih ovi u Sturmu svaki dan prate i treniraju pa mogu odluciti ko je bolji. Mozda ce za 4 godine Malic biti bolji, ali trenutno nije i morao je Jusuf ispred njega na SP.
Treba mu neko napokon reci da promjeni poziciju na stopera ili ne znam kakav bi bio na zadnjem veznom.
Mladi igraci u austrijskoj ligi ako imaju kvalitet napustaju tu ligu u ovim godinama, a on ne moze ni u klubu da se standardno izbori za mjesto.
Krene da je iznese na beku ovi mu je uzmu ko djetetu, umjesto polu kontra za nas, kiprani imaju na 30 metara od naseg gola 5na3....ako je nije iznosio onda je promasio svaki moguci pas...
Stoper mozda i moze biti nekad, ovo sve ostalo jako tesko..mada i u defanzivi ne postoji. Lik uopste nema percepcije gdje treba stajat i kuda se kretat..sinoc pade go jer on nije bio na svojoj poziciji
Nista licno protiv njega cak mi je drag ali on nema sta da trazi na spisku...po meni je trenutno i Mujakic ispred njega
=\_1921_/=
Re: Arjan Malić
Malo ohladite. Momku je tek 20 godina.
Cuj, Mujakic da bude ispred njega. Svasta ...
Cuj, Mujakic da bude ispred njega. Svasta ...
Online
Trenutno korisnika/ca: alacious, Beli98, Brazzzoo123, Brix, dedo26, dzemil, General505, Google [Bot], goonmo, mercurial, MiranGlasnic, mostar_mo, napapijri1987, Scholl, Sheyi i 120 gostiju.



