FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

Avatar
Enigmaa
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Enigmaa » 25 jun 2026, 13:45

Čudilo bi me da ide sve po planu kod nas.
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

MukiBek
Postovi: 594
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 25 jun 2026, 13:46

Nema objava ljudi na svjetskom prvenstvu, zato je forum utihnulo. Nema sanjinalege i kompanije da pojedu kilo pite podrignu i dodju na forum. To je posao u Zelji, nigdje bolje nema.
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas

perodeformero
Postovi: 1252
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 25 jun 2026, 14:27

Sve OK al' kakva je strategija sa prozivkom sa trenerom, mislim kao ono iznenađenje neko nešto. Dali ste klub jednoj ublehi, pa onda drugoj, a ono malo pametnih i sposobnih ljudi ste otjerali. Odgovornost je samo isključivo na vama gospodo draga, na vama koji ste poletjeli da utopite klub nekom probisvjetu za kojeg niko nikad nije ni čuo niti se zna čim se tačno bavi
Zadnja izmjena: perodeformero, dana/u 25 jun 2026, 15:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1243
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BiHSportman » 25 jun 2026, 14:32

perodeformero je napisao/la:
25 jun 2026, 14:27
Sve OK al' kakva je strategija sa prozivkom sa trenerom, mislim kao ono iznenađenje neko nešto. Da li ste klub jednoj ublehi, pa onda drugoj, a ono malo pametnih i sposobnih ljudi ste otjerali. Odgovornost je samo isključivo na vama gospodo draga, na vama koji ste poletjeli da utopite klub nekom probisvjetu za kojeg niko nikad nije ni čuo niti se zna čim se tačno bavi
Kakvu mi odgovornost imamo? Mi smo samo htjeli najbolje za klub, a od kluba ne dobijam niti želim išta. Ovo što rade je previše neozbiljno.

Manijakdokraja9
Postovi: 947
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 25 jun 2026, 14:36

Ako pitamo ove sto najvise pljuju vjerovatno treba zvat badzaka, laznog hadziju, adzema i slicne da nas spasavaju. Sa istim tim ljudima mi tavorimo u blatu deceniju citavu. Vrijeme je za neke nove strukture, ili ce krenut na bolje ili nas nece bit i cao, ali laznog hadziju i kompaniju vise nikad.

ELDIABLO20
Postovi: 1196
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 25 jun 2026, 14:44

Manijakdokraja9 je napisao/la:
25 jun 2026, 14:36
Ako pitamo ove sto najvise pljuju vjerovatno treba zvat badzaka, laznog hadziju, adzema i slicne da nas spasavaju. Sa istim tim ljudima mi tavorimo u blatu deceniju citavu. Vrijeme je za neke nove strukture, ili ce krenut na bolje ili nas nece bit i cao, ali laznog hadziju i kompaniju vise nikad.
100% gore pomenuti su nas i gurnuli u belaj u kojem smo, sto dalje ih od Grbavice.

Manijakdokraja9
Postovi: 947
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 25 jun 2026, 14:45

Sutra navecer badzaka zovnite petak je, pitajte ga na kojoj je flasi, dolazi li neki preskupi juznoamerikanac i napadamo li titulu. Nakon toga cemo vjerovatno imati euforiju i cemu da se nadamo.

Marokanci58
Postovi: 714
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Marokanci58 » 25 jun 2026, 14:46

Iskreno ne znam šta se desilo, razdužio mi je kuma koji je bio vozač za strane igrače i njegov lični kada dodje ovdje, uvijek mi je odgovarao na Facebooku na poruku ili pozdrav ili čestitku za vjerski praznik i novu godinu. Sada kada sam mu poslao poruku, Jel sve okej, ode kum samo me čovjek blokira. Lasalamet.
BRATSTVO GRAČANiCA

MukiBek
Postovi: 594
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 25 jun 2026, 14:47

Kakve ba nove strukture Oro se povlači po klubu od 2021 godine. Vi blage veze nemate ko je u klub, kad je bio. Veze vi nemate. I uvijek prica kad neko napise za trenutne koji prave cirkus od kluba, spominju se neki drugi. Juce Amar, danas Badzak, u cijeloj prici totalno nebitni. De ba uključite malo mozak kad nešto pisete a ne isto hajvani jedno te isto pisati. Njemu nema veze što je ovo lazni investitor, nema veze što je promijenjeno šest ljudi do sad, što je jadni Slato koji veze nema s životom napustio klub, sve to nije bitno, on spominje Badzaka covjeka koji ima milione, svoju fabriku, kakvi diletanti.
Zadnja izmjena: MukiBek, dana/u 25 jun 2026, 14:52, ukupno mijenjano 1 put.


GBBP87
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 jun 2026, 21:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GBBP87 » 25 jun 2026, 14:55

Marokanci58 je napisao/la:
25 jun 2026, 14:46
Iskreno ne znam šta se desilo, razdužio mi je kuma koji je bio vozač za strane igrače i njegov lični kada dodje ovdje, uvijek mi je odgovarao na Facebooku na poruku ili pozdrav ili čestitku za vjerski praznik i novu godinu. Sada kada sam mu poslao poruku, Jel sve okej, ode kum samo me čovjek blokira. Lasalamet.
Daj popusti nas više idi piši na temu bratstva
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 619
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 25 jun 2026, 15:00

Ovaj Marokanci58 fakat ima tuzan zivot, covjek sedmicama pise neke izmisljene scenarije sam sebi i zivi ih.

Klub djeluje kao da ne postoji, taman i da su Ronalda zavrsili, komunikacija sa navijacima preko zvanicnih kanala nikad nije bila ovako losa pred pocetak sezone
Curva Sud

perodeformero
Postovi: 1252
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 25 jun 2026, 15:11

Ne razumijem vi Badžaka spominjete ko da je neki košar, a jedan od najuspješnijih biznismena u BH, sto miliona puta pomogao kad niko nije htio, nemaš ti puno takvih ljudi treba da ti bude čast što jedan takav čovjek uopšte želi da ima išta sa klubom, koji će qurac njemu Željo u životu uopšte zapita li se to iko

MukiBek
Postovi: 594
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 25 jun 2026, 15:16

To je prculadija, sta on zna ko je Badzak, i sta covjek sve ima. Ovo je obdaniste ovdje.

Manijakdokraja9
Postovi: 947
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 25 jun 2026, 15:44

Haha vodite ga kuci 'ebo vas on obojicu

zeljodogroba
Postovi: 767
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 25 jun 2026, 16:17

Nije sporno da je Badzak zeljovac i da je uspjesan. Ne treba se ulazit ni u kakve daljnje diskusije i polemike. Isto tako mu nije strano da hrani svoj ego preko kluba, dovede igraca i onda se iz nekog razloga kroz 3-6 njeseci naljuti i ko uvrijedjena mlada napusti klub i onda klub placa ta bombasticna pojacanja koja su njemu hranila ego. Puno puta prezvakana prica - sve u svemu, stop povratnicima u upravi, svi su imali sansu, mnogi su se okoristili i otisli, a mi navijaci sviramo k…
Pricekajmo prozivku pa da vidimo na cemu smo, ne znam sta bi drugo rekao

Laudrup
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 mar 2021, 14:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Laudrup » 25 jun 2026, 16:26

MukiBek je napisao/la:
25 jun 2026, 13:46
Nema objava ljudi na svjetskom prvenstvu, zato je forum utihnulo. Nema sanjinalege i kompanije da pojedu kilo pite podrignu i dodju na forum. To je posao u Zelji, nigdje bolje nema.
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas
Eno ga u Americi, kad se vrati ide na godišnji pa će onda možda svratiti do kluba. Ali preživjeti ćemo nekako i bez njega.

carukisupakpohaluh
Postovi: 54
Pridružen/a: 10 feb 2026, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la carukisupakpohaluh » 25 jun 2026, 17:07

MukiBek je napisao/la:
25 jun 2026, 15:16
Pogini Hulahopka, jade mentalno poremeceni. :bih:
hulahopkapusikurac

TvrtkoPrvi
Postovi: 129
Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TvrtkoPrvi » 25 jun 2026, 19:33

MukiBek je napisao/la:
25 jun 2026, 13:46
Nema objava ljudi na svjetskom prvenstvu, zato je forum utihnulo. Nema sanjinalege i kompanije da pojedu kilo pite podrignu i dodju na forum. To je posao u Zelji, nigdje bolje nema.
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas
Joj ovaj brat ko onaj sto Pise sehic tare po gradu i ostavlja njegove brojeve hshahahahahahahha kakva mentalna retardacija


Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []