FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Čudilo bi me da ide sve po planu kod nas.
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde
Željezničar za život cijeli !
SiggiSmallz a sad En...
Željezničar za život cijeli !
SiggiSmallz a sad En...
Re: FK Željezničar
Nema objava ljudi na svjetskom prvenstvu, zato je forum utihnulo. Nema sanjinalege i kompanije da pojedu kilo pite podrignu i dodju na forum. To je posao u Zelji, nigdje bolje nema.
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas
-
perodeformero
- Postovi: 1252
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sve OK al' kakva je strategija sa prozivkom sa trenerom, mislim kao ono iznenađenje neko nešto. Dali ste klub jednoj ublehi, pa onda drugoj, a ono malo pametnih i sposobnih ljudi ste otjerali. Odgovornost je samo isključivo na vama gospodo draga, na vama koji ste poletjeli da utopite klub nekom probisvjetu za kojeg niko nikad nije ni čuo niti se zna čim se tačno bavi
Zadnja izmjena: perodeformero, dana/u 25 jun 2026, 15:03, ukupno mijenjano 1 put.
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kakvu mi odgovornost imamo? Mi smo samo htjeli najbolje za klub, a od kluba ne dobijam niti želim išta. Ovo što rade je previše neozbiljno.perodeformero je napisao/la: ↑25 jun 2026, 14:27Sve OK al' kakva je strategija sa prozivkom sa trenerom, mislim kao ono iznenađenje neko nešto. Da li ste klub jednoj ublehi, pa onda drugoj, a ono malo pametnih i sposobnih ljudi ste otjerali. Odgovornost je samo isključivo na vama gospodo draga, na vama koji ste poletjeli da utopite klub nekom probisvjetu za kojeg niko nikad nije ni čuo niti se zna čim se tačno bavi
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 947
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ako pitamo ove sto najvise pljuju vjerovatno treba zvat badzaka, laznog hadziju, adzema i slicne da nas spasavaju. Sa istim tim ljudima mi tavorimo u blatu deceniju citavu. Vrijeme je za neke nove strukture, ili ce krenut na bolje ili nas nece bit i cao, ali laznog hadziju i kompaniju vise nikad.
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1196
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
100% gore pomenuti su nas i gurnuli u belaj u kojem smo, sto dalje ih od Grbavice.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 14:36Ako pitamo ove sto najvise pljuju vjerovatno treba zvat badzaka, laznog hadziju, adzema i slicne da nas spasavaju. Sa istim tim ljudima mi tavorimo u blatu deceniju citavu. Vrijeme je za neke nove strukture, ili ce krenut na bolje ili nas nece bit i cao, ali laznog hadziju i kompaniju vise nikad.
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 947
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sutra navecer badzaka zovnite petak je, pitajte ga na kojoj je flasi, dolazi li neki preskupi juznoamerikanac i napadamo li titulu. Nakon toga cemo vjerovatno imati euforiju i cemu da se nadamo.
-
Marokanci58
- Postovi: 714
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Iskreno ne znam šta se desilo, razdužio mi je kuma koji je bio vozač za strane igrače i njegov lični kada dodje ovdje, uvijek mi je odgovarao na Facebooku na poruku ili pozdrav ili čestitku za vjerski praznik i novu godinu. Sada kada sam mu poslao poruku, Jel sve okej, ode kum samo me čovjek blokira. Lasalamet.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: FK Željezničar
Kakve ba nove strukture Oro se povlači po klubu od 2021 godine. Vi blage veze nemate ko je u klub, kad je bio. Veze vi nemate. I uvijek prica kad neko napise za trenutne koji prave cirkus od kluba, spominju se neki drugi. Juce Amar, danas Badzak, u cijeloj prici totalno nebitni. De ba uključite malo mozak kad nešto pisete a ne isto hajvani jedno te isto pisati. Njemu nema veze što je ovo lazni investitor, nema veze što je promijenjeno šest ljudi do sad, što je jadni Slato koji veze nema s životom napustio klub, sve to nije bitno, on spominje Badzaka covjeka koji ima milione, svoju fabriku, kakvi diletanti.
Zadnja izmjena: MukiBek, dana/u 25 jun 2026, 14:52, ukupno mijenjano 1 put.
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 947
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Daj popusti nas više idi piši na temu bratstvaMarokanci58 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 14:46Iskreno ne znam šta se desilo, razdužio mi je kuma koji je bio vozač za strane igrače i njegov lični kada dodje ovdje, uvijek mi je odgovarao na Facebooku na poruku ili pozdrav ili čestitku za vjerski praznik i novu godinu. Sada kada sam mu poslao poruku, Jel sve okej, ode kum samo me čovjek blokira. Lasalamet.
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!
- WeekendOffender
- Postovi: 619
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovaj Marokanci58 fakat ima tuzan zivot, covjek sedmicama pise neke izmisljene scenarije sam sebi i zivi ih.
Klub djeluje kao da ne postoji, taman i da su Ronalda zavrsili, komunikacija sa navijacima preko zvanicnih kanala nikad nije bila ovako losa pred pocetak sezone
Klub djeluje kao da ne postoji, taman i da su Ronalda zavrsili, komunikacija sa navijacima preko zvanicnih kanala nikad nije bila ovako losa pred pocetak sezone
Curva Sud
-
perodeformero
- Postovi: 1252
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne razumijem vi Badžaka spominjete ko da je neki košar, a jedan od najuspješnijih biznismena u BH, sto miliona puta pomogao kad niko nije htio, nemaš ti puno takvih ljudi treba da ti bude čast što jedan takav čovjek uopšte želi da ima išta sa klubom, koji će qurac njemu Željo u životu uopšte zapita li se to iko
Re: FK Željezničar
To je prculadija, sta on zna ko je Badzak, i sta covjek sve ima. Ovo je obdaniste ovdje.
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 947
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Haha vodite ga kuci 'ebo vas on obojicu
-
zeljodogroba
- Postovi: 767
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije sporno da je Badzak zeljovac i da je uspjesan. Ne treba se ulazit ni u kakve daljnje diskusije i polemike. Isto tako mu nije strano da hrani svoj ego preko kluba, dovede igraca i onda se iz nekog razloga kroz 3-6 njeseci naljuti i ko uvrijedjena mlada napusti klub i onda klub placa ta bombasticna pojacanja koja su njemu hranila ego. Puno puta prezvakana prica - sve u svemu, stop povratnicima u upravi, svi su imali sansu, mnogi su se okoristili i otisli, a mi navijaci sviramo k…
Pricekajmo prozivku pa da vidimo na cemu smo, ne znam sta bi drugo rekao
Pricekajmo prozivku pa da vidimo na cemu smo, ne znam sta bi drugo rekao
Re: FK Željezničar
Eno ga u Americi, kad se vrati ide na godišnji pa će onda možda svratiti do kluba. Ali preživjeti ćemo nekako i bez njega.MukiBek je napisao/la: ↑25 jun 2026, 13:46Nema objava ljudi na svjetskom prvenstvu, zato je forum utihnulo. Nema sanjinalege i kompanije da pojedu kilo pite podrignu i dodju na forum. To je posao u Zelji, nigdje bolje nema.
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas
-
carukisupakpohaluh
- Postovi: 54
- Pridružen/a: 10 feb 2026, 22:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
hulahopkapusikurac
-
TvrtkoPrvi
- Postovi: 129
- Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Joj ovaj brat ko onaj sto Pise sehic tare po gradu i ostavlja njegove brojeve hshahahahahahahha kakva mentalna retardacijaMukiBek je napisao/la: ↑25 jun 2026, 13:46Nema objava ljudi na svjetskom prvenstvu, zato je forum utihnulo. Nema sanjinalege i kompanije da pojedu kilo pite podrignu i dodju na forum. To je posao u Zelji, nigdje bolje nema.
Sta je s onim drugim novinarem Kako se već preziva Delic, kad on misli napustiti klub ublehas
-
Grbavica786
- Postovi: 696
- Pridružen/a: 21 jun 2017, 23:34
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

