Ivan Bašić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ivan Bašić
Mislim da je bio dobar, jednostavno uspije uvezati sredinu sa napadom
-
linethreader
- Postovi: 529
- Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
- Kontakt:
Re: Ivan Bašić
Bravo momak, svaka čast, tvoje vrijeme u repci tek dolazi !!! Zacementirao prvih 11 i protiv SAD, nadam se uz Šunjića jer su njih dvojica odlicno nocas izgledali u paru
Re: Ivan Bašić
Jedan od najboljih veceras, bas se nametno u veznom redu.
On je taj tip igraca kojeg trazimo koji ce primirit loptu, poslat pas prema naprijed.
Volio bih njega i Mahmica vidjet u veznom redu sa Sunjicem iza ko zadnjim veznim, ja mislim da su njih trojica najbolje sto imamo u veznom redu.
On je taj tip igraca kojeg trazimo koji ce primirit loptu, poslat pas prema naprijed.
Volio bih njega i Mahmica vidjet u veznom redu sa Sunjicem iza ko zadnjim veznim, ja mislim da su njih trojica najbolje sto imamo u veznom redu.
Re: Ivan Bašić
Basic 24god. definitivno treba da bude starter u buducnosti uz Sunjica i Mahmica da nosi nas vezni red
-
19vendetta87
- Postovi: 10307
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Ivan Bašić
Sviđa mi se što je počeo šutirati sa distance.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Ivan Bašić
odlicna utakmica
-
LenyYoro15
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
- Kontakt:
Re: Ivan Bašić
Ova momčina zna igrat lopte. Samo mora biti malo fudbalski bezobrazniji na terenu.
U 3 najbolja večeras je bio.
U 3 najbolja večeras je bio.
Re: Ivan Bašić
Mora biti starter ispred sline.
Re: Ivan Bašić
Najbolje što imamo u veznom redu trenutno ali stvarno mora pronaći neki način da bar malo osposobi i igru desnom nogom
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Ivan Bašić
Odlicno igrao, doduse, treba bit iskren i reci, igrao je protiv jako loseg veznog reda... tesko je uzimati ovu utakmicu za objektivno mjerilo ali opet, pokazao je ono je pokazivao i protiv koga god da smo igrali, a to je da ima samopouzdanja, zna se okrenut s loptom, povuci je naprijed i odigrat okomit pas.. ofanzivno ponajbolji nas veznjak. Jedini kod kojeg kad dobije loptu, vidis da ima namjeru da je makar nekako uputi prema naprijed.
Kao sto rekoh, nije neko ogromno mjerilo ove utakmice.. ali u sivilu naseg veznog reda jedini koji nekako iskace u ofanzivnom segmentu.
Kao sto rekoh, nije neko ogromno mjerilo ove utakmice.. ali u sivilu naseg veznog reda jedini koji nekako iskace u ofanzivnom segmentu.
Re: Ivan Bašić
Izgledalo je to solidno.. ono što mi se svidjelo jeste da je pokazao da zna itekako opaliti po golu.. i nije to bilo bezazleno.viKK je napisao/la: ↑25 jun 2026, 00:59Odlicno igrao, doduse, treba bit iskren i reci, igrao je protiv jako loseg veznog reda... tesko je uzimati ovu utakmicu za objektivno mjerilo ali opet, pokazao je ono je pokazivao i protiv koga god da smo igrali, a to je da ima samopouzdanja, zna se okrenut s loptom, povuci je naprijed i odigrat okomit pas.. ofanzivno ponajbolji nas veznjak. Jedini kod kojeg kad dobije loptu, vidis da ima namjeru da je makar nekako uputi prema naprijed.
Kao sto rekoh, nije neko ogromno mjerilo ove utakmice.. ali u sivilu naseg veznog reda jedini koji nekako iskace u ofanzivnom segmentu.
Međutim, desna noga mu očigledno služi samo da ustane na nju.. morao bi o tome povesti računa, jer iole kvalitetniji defanzivci će to korisiti max. Kako god, mislim da je trenutno sasvim solidno rješenje za vezni red.
- Pensioner26
- Postovi: 4243
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
- Kontakt:
Re: Ivan Bašić
Volimo te Ivane 
Re: Ivan Bašić
Najbolje od svega što je to dijete produkt naše lige, a opasno se šuška transfer u ligu petice. Golemo.
Re: Ivan Bašić
Bravo iskreno, druga asistencija
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Ivan Bašić
Uz Alajbega najbolji
Re: Ivan Bašić
Odlican veceras.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 507
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: Ivan Bašić
Igrao je on odlično i protiv Tonali/Barella/Locatelli trojke, nema to veze. Bitno je da igrač pored njega čuva leđa kad on probija linije i to je to. Ne boji se momak. Meni bi u 90% utakmica igrao 11ku sa Šunjićem, al izuzetak je baš sinoć, tj. 2. poluvrijeme kada je 11ka sa Tahirbeyom bila pun pogodak jer je Šunjić previše puštao njihovog libera (Afifa).viKK je napisao/la: ↑25 jun 2026, 00:59Odlicno igrao, doduse, treba bit iskren i reci, igrao je protiv jako loseg veznog reda... tesko je uzimati ovu utakmicu za objektivno mjerilo ali opet, pokazao je ono je pokazivao i protiv koga god da smo igrali, a to je da ima samopouzdanja, zna se okrenut s loptom, povuci je naprijed i odigrat okomit pas.. ofanzivno ponajbolji nas veznjak. Jedini kod kojeg kad dobije loptu, vidis da ima namjeru da je makar nekako uputi prema naprijed.
Kao sto rekoh, nije neko ogromno mjerilo ove utakmice.. ali u sivilu naseg veznog reda jedini koji nekako iskace u ofanzivnom segmentu.
Pošteno, pa kako bude.
Re: Ivan Bašić
Ne znam gdje ovo da napisem, sto se tice igraca koji bi trebali nakon SP-a preci u neki jaci klub, izdvajaju se Basic, Mahmic, Muharemovic, Alajbegovic (mada je vec presao prije SP, ko zna sta misli Leverkusen sa njim) i Lukic vrlo vjerovatno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- PeppermintSA
- Postovi: 3520
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: Ivan Bašić
Bašića kad bi stavili u nešto ozbiljniji vezni red, odnosno u vezni red s trojicom gdje je jedan izrazito jak na lopti, procvjetao bi. Očekivati od njega da u paru sa, lupam, Tahirovićem sam drži vezni red je nepošteno. Pojačaj sredinu, stavi ga u trougao s dvojicom - u paru sa Šunjićem, a ispred njih Mahmića ili, akobogda, u Ligi nacija sa Ćatovićem/Topalovićem/Ličinom, izgledaće odlično.
Vjerujem da pravi dobar transfer u ligu petice gdje će još više napredovati. S 24 godine je još uvijek mlad, a vrlo potentan igrač koji se kreće nekako ispod radara u našoj javnosti.
Vjerujem da pravi dobar transfer u ligu petice gdje će još više napredovati. S 24 godine je još uvijek mlad, a vrlo potentan igrač koji se kreće nekako ispod radara u našoj javnosti.
Re: Ivan Bašić
Ali onaj pas oko 55-te minute kad je brat sa centra nabi na tribine
Ovo ostalo sasvim dobro odradjeno. Jos vise mi je drago kad vidimo da je i on sa nasih terena dospio na najvecu scenu.
Ovo ostalo sasvim dobro odradjeno. Jos vise mi je drago kad vidimo da je i on sa nasih terena dospio na najvecu scenu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: AlenHalilovic, Diadora, ebi46, MiranGlasnic i 51 gost.




