Ivan Bašić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Shevko
Postovi: 630
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la Shevko » 25 jun 2026, 00:12

Mislim da je bio dobar, jednostavno uspije uvezati sredinu sa napadom

linethreader
Postovi: 529
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la linethreader » 25 jun 2026, 00:16

Bravo momak, svaka čast, tvoje vrijeme u repci tek dolazi !!! Zacementirao prvih 11 i protiv SAD, nadam se uz Šunjića jer su njih dvojica odlicno nocas izgledali u paru

resko1
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 feb 2025, 10:12
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la resko1 » 25 jun 2026, 00:21

Jedan od najboljih veceras, bas se nametno u veznom redu.
On je taj tip igraca kojeg trazimo koji ce primirit loptu, poslat pas prema naprijed.
Volio bih njega i Mahmica vidjet u veznom redu sa Sunjicem iza ko zadnjim veznim, ja mislim da su njih trojica najbolje sto imamo u veznom redu.

SHZ82
Postovi: 972
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la SHZ82 » 25 jun 2026, 00:39

Basic 24god. definitivno treba da bude starter u buducnosti uz Sunjica i Mahmica da nosi nas vezni red

19vendetta87
Postovi: 10307
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 jun 2026, 00:40

Sviđa mi se što je počeo šutirati sa distance.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
s4mke
Postovi: 636
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la s4mke » 25 jun 2026, 00:42

odlicna utakmica

LenyYoro15
Postovi: 729
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la LenyYoro15 » 25 jun 2026, 00:43

Ova momčina zna igrat lopte. Samo mora biti malo fudbalski bezobrazniji na terenu.

U 3 najbolja večeras je bio. :bih:

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5861
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la CAGarfia » 25 jun 2026, 00:50

Mora biti starter ispred sline.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13335
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la StevieG8 » 25 jun 2026, 00:54

Najbolje što imamo u veznom redu trenutno ali stvarno mora pronaći neki način da bar malo osposobi i igru desnom nogom
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
viKK
Postovi: 3674
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la viKK » 25 jun 2026, 00:59

Odlicno igrao, doduse, treba bit iskren i reci, igrao je protiv jako loseg veznog reda... tesko je uzimati ovu utakmicu za objektivno mjerilo ali opet, pokazao je ono je pokazivao i protiv koga god da smo igrali, a to je da ima samopouzdanja, zna se okrenut s loptom, povuci je naprijed i odigrat okomit pas.. ofanzivno ponajbolji nas veznjak. Jedini kod kojeg kad dobije loptu, vidis da ima namjeru da je makar nekako uputi prema naprijed.

Kao sto rekoh, nije neko ogromno mjerilo ove utakmice.. ali u sivilu naseg veznog reda jedini koji nekako iskace u ofanzivnom segmentu.

Avatar
HariTz
Postovi: 3252
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la HariTz » 25 jun 2026, 01:38

viKK je napisao/la:
25 jun 2026, 00:59
Odlicno igrao, doduse, treba bit iskren i reci, igrao je protiv jako loseg veznog reda... tesko je uzimati ovu utakmicu za objektivno mjerilo ali opet, pokazao je ono je pokazivao i protiv koga god da smo igrali, a to je da ima samopouzdanja, zna se okrenut s loptom, povuci je naprijed i odigrat okomit pas.. ofanzivno ponajbolji nas veznjak. Jedini kod kojeg kad dobije loptu, vidis da ima namjeru da je makar nekako uputi prema naprijed.

Kao sto rekoh, nije neko ogromno mjerilo ove utakmice.. ali u sivilu naseg veznog reda jedini koji nekako iskace u ofanzivnom segmentu.
Izgledalo je to solidno.. ono što mi se svidjelo jeste da je pokazao da zna itekako opaliti po golu.. i nije to bilo bezazleno.

Međutim, desna noga mu očigledno služi samo da ustane na nju.. morao bi o tome povesti računa, jer iole kvalitetniji defanzivci će to korisiti max. Kako god, mislim da je trenutno sasvim solidno rješenje za vezni red.

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4243
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la Pensioner26 » 25 jun 2026, 01:41

Volimo te Ivane 💙

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5861
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la CAGarfia » 25 jun 2026, 01:46

Najbolje od svega što je to dijete produkt naše lige, a opasno se šuška transfer u ligu petice. Golemo.

NoDi80
Postovi: 19033
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la NoDi80 » 25 jun 2026, 02:06

Bravo iskreno, druga asistencija
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
lisander
Postovi: 3188
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la lisander » 25 jun 2026, 02:30

Uz Alajbega najbolji

Avatar
DamirT
Postovi: 31084
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 02:35

Odlican veceras.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 25 jun 2026, 10:50

viKK je napisao/la:
25 jun 2026, 00:59
Odlicno igrao, doduse, treba bit iskren i reci, igrao je protiv jako loseg veznog reda... tesko je uzimati ovu utakmicu za objektivno mjerilo ali opet, pokazao je ono je pokazivao i protiv koga god da smo igrali, a to je da ima samopouzdanja, zna se okrenut s loptom, povuci je naprijed i odigrat okomit pas.. ofanzivno ponajbolji nas veznjak. Jedini kod kojeg kad dobije loptu, vidis da ima namjeru da je makar nekako uputi prema naprijed.

Kao sto rekoh, nije neko ogromno mjerilo ove utakmice.. ali u sivilu naseg veznog reda jedini koji nekako iskace u ofanzivnom segmentu.
Igrao je on odlično i protiv Tonali/Barella/Locatelli trojke, nema to veze. Bitno je da igrač pored njega čuva leđa kad on probija linije i to je to. Ne boji se momak. Meni bi u 90% utakmica igrao 11ku sa Šunjićem, al izuzetak je baš sinoć, tj. 2. poluvrijeme kada je 11ka sa Tahirbeyom bila pun pogodak jer je Šunjić previše puštao njihovog libera (Afifa).
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
DamirT
Postovi: 31084
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 13:50

Ne znam gdje ovo da napisem, sto se tice igraca koji bi trebali nakon SP-a preci u neki jaci klub, izdvajaju se Basic, Mahmic, Muharemovic, Alajbegovic (mada je vec presao prije SP, ko zna sta misli Leverkusen sa njim) i Lukic vrlo vjerovatno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3520
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la PeppermintSA » 25 jun 2026, 13:55

Bašića kad bi stavili u nešto ozbiljniji vezni red, odnosno u vezni red s trojicom gdje je jedan izrazito jak na lopti, procvjetao bi. Očekivati od njega da u paru sa, lupam, Tahirovićem sam drži vezni red je nepošteno. Pojačaj sredinu, stavi ga u trougao s dvojicom - u paru sa Šunjićem, a ispred njih Mahmića ili, akobogda, u Ligi nacija sa Ćatovićem/Topalovićem/Ličinom, izgledaće odlično.

Vjerujem da pravi dobar transfer u ligu petice gdje će još više napredovati. S 24 godine je još uvijek mlad, a vrlo potentan igrač koji se kreće nekako ispod radara u našoj javnosti.

Avatar
DamirT
Postovi: 31084
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ivan Bašić

Post Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 14:21

Ali onaj pas oko 55-te minute kad je brat sa centra nabi na tribine :rol:

Ovo ostalo sasvim dobro odradjeno. Jos vise mi je drago kad vidimo da je i on sa nasih terena dospio na najvecu scenu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 231983, ASD, DnevnaDozaPklata, General505, LeCoq, MiranGlasnic, Napapijri, Sensei i 49 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []