Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
FoxMulder
- Postovi: 1736
- Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoxMulder » 18 jun 2026, 23:25
Gdje je admin da ovo banuje?
Dobra partija Šunjića. Defanzivne zadatke je odrađivao na nivou
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
bromazepam
- Postovi: 397
- Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
- Lokacija: Partizanska 2
-
Kontakt:
Post
Postao/la bromazepam » 18 jun 2026, 23:27
FoxMulder je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:25
Gdje je admin da ovo banuje?
Dobra partija Šunjića. Defanzivne zadatke je odrađivao na nivou
Otpad hrvatski najgori igrač ubjedljivo.
Uzima mjesto Mahmiću i sličnim boljim, mlađim igračima.
Santos sa Tušnja
-
signalidunapark
- Postovi: 1584
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 18 jun 2026, 23:29
bromazepam je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:27
FoxMulder je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:25
Gdje je admin da ovo banuje?
Dobra partija Šunjića. Defanzivne zadatke je odrađivao na nivou
Otpad hrvatski najgori igrač ubjedljivo.
Uzima mjesto Mahmiću i sličnim boljim, mlađim igračima.
Pa nisu ista pozicija genijalac.
-
bromazepam
- Postovi: 397
- Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
- Lokacija: Partizanska 2
-
Kontakt:
Post
Postao/la bromazepam » 18 jun 2026, 23:41
signalidunapark je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:29
bromazepam je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:27
FoxMulder je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:25
Gdje je admin da ovo banuje?
Dobra partija Šunjića. Defanzivne zadatke je odrađivao na nivou
Otpad hrvatski najgori igrač ubjedljivo.
Uzima mjesto Mahmiću i sličnim boljim, mlađim igračima.
Pa nisu ista pozicija genijalac.
Jedini legitimni Šunjić je Toni

Santos sa Tušnja
-
Majstorinho
- Postovi: 593
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Majstorinho » 18 jun 2026, 23:49
Ma realno nemamo bolje opcije od njega za poziciju koju on igra
Blue is a color
Football is a game
-
DanijelTZ
- Postovi: 619
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 19 jun 2026, 02:54
Vama se cini da Sunjic dobro igra zato sto ga usporedjivate s Kasperom Tahirovicem. Lik je uvijek na pogresnom mjestu i nekako skrivi gol. Sjetite se samo njegove kurcobolje protiv Kipra.
Bit će gusto
-
Diadora
- Postovi: 698
- Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Diadora » 19 jun 2026, 03:02
Majstorinho je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:49
Ma realno nemamo bolje opcije od njega za poziciju koju on igra
Hadziahmetovic I burnic su za klasu bolji od ove ojebine. Svaku utakmicu je najgori igrac uz Tahira I opet redovno igra. Strasno
-
DanijelTZ
- Postovi: 619
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 19 jun 2026, 14:55
John Wick nas upropasti. Radije bih gledao Gigovica ili Hadziahmetovica
Bit će gusto
-
Madal
- Postovi: 6046
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 19 jun 2026, 14:56
signalidunapark je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:29
bromazepam je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:27
FoxMulder je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:25
Gdje je admin da ovo banuje?
Dobra partija Šunjića. Defanzivne zadatke je odrađivao na nivou
Otpad hrvatski najgori igrač ubjedljivo.
Uzima mjesto Mahmiću i sličnim boljim, mlađim igračima.
Pa nisu ista pozicija genijalac.
Ma sta zna ovaj ko je koja pozicija. On bi ubacio ofanzivnog izbacio defanzivnog veznog. Ali sta ima veze, jel de, vezni je
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
NoDi80
- Postovi: 19034
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 25 jun 2026, 02:08
Za mene iskreno heroj dana bez obzira na golove ostalih
Pri rezultatu 0:0 momacki sprint i start na loptu koji je spasio cist gol

Taj zicer da je krunisan vjerovatno bi odveo utakmicu u drugom smjeru.
I V A N S U NJ I C

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
bhsport
- Postovi: 13545
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 25 jun 2026, 17:30
Zasto je izmijenjen sinoc?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
Futbol
- Postovi: 154
- Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la Futbol » 25 jun 2026, 18:30
Zamijenjen je vjerovatno da bi Tahirovic dobio značajnu minutazu. U svakom slučaju, prerano.
-
invincible1921
- Postovi: 11492
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
-
Kontakt:
Post
Postao/la invincible1921 » 25 jun 2026, 18:34
NoDi80 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 02:08
Za mene iskreno heroj dana bez obzira na golove ostalih
Pri rezultatu 0:0 momacki sprint i start na loptu koji je spasio cist gol

Taj zicer da je krunisan vjerovatno bi odveo utakmicu u drugom smjeru.
I V A N S U NJ I C
To sto je tu kontru on skrivio dodavajuci ko amater to cemo zanemariti

Gledo sam snimak eo dva puta, ja zaista ne mogu vjeorvat koliko je limitiran prema naprijed, lik je promasio nez kolko dodavanja od 5 metara...pogotvo je opasno sto je dva ili tri puta promasio pas, al ono ni blizu nikom nasem u situaciji kad smo svi visoko stajali...jedna od tih je i ta kontra...imali su jos jednu prije toga maltene identicna situacija, on grijesi pas katarani trce..ali su se spetljali
Mada dobar je u defanzivi i nemamo nekog izbora, mada u buducnosti ce se morat trazit druga rjesenja
=\_1921_/=
-
Drum
- Postovi: 1308
- Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drum » 25 jun 2026, 19:25
Ocito nije fizicki spreman. Bas me iznenadio onim sutem. Neka cesce pokusava ...
-
Goalgetter
- Postovi: 24470
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 25 jun 2026, 19:27
Cudno je da je fizicki onako pao krajem prvog poluvremena. Zato je i zamjenjen, prvih 30 minuta je dosta dobro odigrao.
-
MostarNeretva
- Postovi: 740
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la MostarNeretva » 25 jun 2026, 19:30
Momak se bukvalno polomio juce u svakom startu ... koja momcina .. veliki respekt Ivanu
-
DamirT
- Postovi: 31090
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 19:37
Cekam Diadoru da napise post u 3 ujutru i da naravno bude o Sunjicu

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Daduli
- Postovi: 1051
- Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Daduli » 25 jun 2026, 20:27
DamirT je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:37
Cekam Diadoru da napise post u 3 ujutru i da naravno bude o Sunjicu
Eno i onaj telalović piše ovdje u tri ujutro, izgleda da fakat jedna te ista osoba ima te profile fanatic , diadora i piše gluposti po Husarinom nalogu, ili nalogu slične budale.
Glory Glory Man United
-
Mokes
- Postovi: 16392
- Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mokes » 25 jun 2026, 20:42
Daduli je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:27
DamirT je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:37
Cekam Diadoru da napise post u 3 ujutru i da naravno bude o Sunjicu
Eno i onaj telalović piše ovdje u tri ujutro, izgleda da fakat jedna te ista osoba ima te profile fanatic , diadora i piše gluposti po Husarinom nalogu, ili nalogu slične budale.
Najjače pljuje po Šunjiću, a životom brani Demirovića, a obojica rade iste stvari na terenu.

League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
-
Daduli
- Postovi: 1051
- Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Daduli » 25 jun 2026, 20:50
Mokes je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:42
Daduli je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:27
DamirT je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:37
Cekam Diadoru da napise post u 3 ujutru i da naravno bude o Sunjicu
Eno i onaj telalović piše ovdje u tri ujutro, izgleda da fakat jedna te ista osoba ima te profile fanatic , diadora i piše gluposti po Husarinom nalogu, ili nalogu slične budale.
Najjače pljuje po Šunjiću, a životom brani Demirovića, a obojica rade iste stvari na terenu.
Ma znam sve. Idiot pravi.
Glory Glory Man United
DEBUG SSO: [] | STATUS: []