Gdje je admin da ovo banuje?
Dobra partija Šunjića. Defanzivne zadatke je odrađivao na nivou
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Gdje je admin da ovo banuje?
Otpad hrvatski najgori igrač ubjedljivo.
bromazepam je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:27Otpad hrvatski najgori igrač ubjedljivo.
Uzima mjesto Mahmiću i sličnim boljim, mlađim igračima.
Jedini legitimni Šunjić je Tonisignalidunapark je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:29bromazepam je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:27Otpad hrvatski najgori igrač ubjedljivo.
Uzima mjesto Mahmiću i sličnim boljim, mlađim igračima.![]()
Pa nisu ista pozicija genijalac.
Hadziahmetovic I burnic su za klasu bolji od ove ojebine. Svaku utakmicu je najgori igrac uz Tahira I opet redovno igra. StrasnoMajstorinho je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:49Ma realno nemamo bolje opcije od njega za poziciju koju on igra
Ma sta zna ovaj ko je koja pozicija. On bi ubacio ofanzivnog izbacio defanzivnog veznog. Ali sta ima veze, jel de, vezni jesignalidunapark je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:29bromazepam je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:27Otpad hrvatski najgori igrač ubjedljivo.
Uzima mjesto Mahmiću i sličnim boljim, mlađim igračima.![]()
Pa nisu ista pozicija genijalac.
To sto je tu kontru on skrivio dodavajuci ko amater to cemo zanemariti
Eno i onaj telalović piše ovdje u tri ujutro, izgleda da fakat jedna te ista osoba ima te profile fanatic , diadora i piše gluposti po Husarinom nalogu, ili nalogu slične budale.
Najjače pljuje po Šunjiću, a životom brani Demirovića, a obojica rade iste stvari na terenu.
Ma znam sve. Idiot pravi.Mokes je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:42Najjače pljuje po Šunjiću, a životom brani Demirovića, a obojica rade iste stvari na terenu.![]()
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], General505, Google [Bot], omanovski i 35 gostiju.