02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
soccerfan
Postovi: 9959
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la soccerfan » 25 jun 2026, 20:12

invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:03
Shevko je napisao/la:
25 jun 2026, 18:59
One scene sa tribina za Svicarsku i Qatar su neprocjenjive.
Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama
Najjeftinija karta $3200 😊
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

KosevoZove
Postovi: 1796
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la KosevoZove » 25 jun 2026, 20:21

Ameri su vec ekipa za puni respcet i favoriti tu nema dileme, ali imamo i mi nase kvalitete i oni svoje mane koje treba iskoristiti, abd ja se nadam licno novom iznenadjenju i prolazu nase ekipe i jedne nam jedine 💙💛💪💪

Sretno nam abd !! :pray: :bih:
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Marokanci58
Postovi: 727
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Marokanci58 » 25 jun 2026, 20:23

soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 20:12
invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:03
Shevko je napisao/la:
25 jun 2026, 18:59
One scene sa tribina za Svicarsku i Qatar su neprocjenjive.
Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama
Najjeftinija karta $3200 😊
Ne zajebavaj? :shock:

Pa koliko je za finale 15 000$?
BRATSTVO GRAČANiCA

Drum
Postovi: 1308
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Drum » 25 jun 2026, 20:23

Madal je napisao/la:
25 jun 2026, 20:10
Beduin je napisao/la:
25 jun 2026, 20:08
Mi da smo htjeli skidati gace i doci turisticki u Ameriku, jer smo samim dolaskom premasili prvobitni cilj, mi ne bismo sad igrali protiv Amerike u nokaut fazi.
Te djecije forumske price i nabadanja bas postaju teska smaracima.

Cinjenica jeste da je Amerika zaista jaka i uigrana reprezentacija, fizicki prespremni i sve osim prolaska dalje bi bilo ogromno cudo za njih i fudbalski svijet. Ali kao i u svakoj utakmici, i ovdje se pita nesto i druga ekipa, a pored rang liste i cijene igraca veliki ulogu igra i motivacija, psihicka priprema i nepodcjenjivanje protivnika, kao i "tvoj dan".

Lopta je okrugla, a mi idemo rastereceno odigrati ovaj susret i dobro se postaviti u polju.
Samo da sto duze odrzimo aktivan rezultat. Ovi ako rano zabiju krenuti ce ko budale po jos.
Od svih historijskih ovo je najveca. Bit ce i uzivanje a i prejebeno za pratiti.
Ja se nit gola ne bojim. Poveli su Vels i Ita. Al nikako sebi ne smijemo dozvoliti totalno povlacenje.

Drum
Postovi: 1308
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Drum » 25 jun 2026, 20:25

Marokanci58 je napisao/la:
25 jun 2026, 20:23
soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 20:12
invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:03


Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama
Najjeftinija karta $3200 😊
Ne zajebavaj? :shock:

Pa koliko je za finale 15 000$?
Bolesne cijene.

Ko im onda gleda NBA i druga finala ...

Kaunas
Postovi: 13531
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kaunas » 25 jun 2026, 20:29

jasmin10 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:41
Kerim će da pravi djecu Destu.
Polako sa tim predikcijama, Kerim se nije vidio u prve dvije utakmice
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
DamirT
Postovi: 31101
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 20:31

Marokanci58 je napisao/la:
25 jun 2026, 20:23
soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 20:12
invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:03


Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama
Najjeftinija karta $3200 😊
Ne zajebavaj? :shock:

Pa koliko je za finale 15 000$?
slika
Otvaras na vlastitu odgovornost :shock:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
soccerfan
Postovi: 9959
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la soccerfan » 25 jun 2026, 20:31

Marokanci58 je napisao/la:
25 jun 2026, 20:23
soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 20:12
invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:03


Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama
Najjeftinija karta $3200 😊
Ne zajebavaj? :shock:

Pa koliko je za finale 15 000$?
9000$ minimum
Mrtav ozbiljan druže 😊
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
soccerfan
Postovi: 9959
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la soccerfan » 25 jun 2026, 20:33

Drum je napisao/la:
25 jun 2026, 20:25
Marokanci58 je napisao/la:
25 jun 2026, 20:23
soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 20:12


Najjeftinija karta $3200 😊
Ne zajebavaj? :shock:

Pa koliko je za finale 15 000$?
Bolesne cijene.

Ko im onda gleda NBA i druga finala ...
Kim Kardashian i Taylor Swift.
Njih boli tuki kolika je cjena
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Sensei
Postovi: 1128
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sensei » 25 jun 2026, 20:34

soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 20:33
Drum je napisao/la:
25 jun 2026, 20:25
Marokanci58 je napisao/la:
25 jun 2026, 20:23


Ne zajebavaj? :shock:

Pa koliko je za finale 15 000$?
Bolesne cijene.

Ko im onda gleda NBA i druga finala ...
Kim Kardashian i Taylor Swift.
Njih boli tuki kolika je cjena
One udju dzaba svakako kolika god da je :D

Avatar
invincible1921
Postovi: 11496
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la invincible1921 » 25 jun 2026, 20:40

Kad smo kod navijac i euforije, ja sam odgledo dva puta full snimak i sve bitnijr detalje posebno svaki 10 puta...al opet penali protiv Italije su nenadjebivi :D ..mada ne zadugo, ide u SF novi penali koji ce se ponavaljat :D
=\_1921_/=

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12623
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 25 jun 2026, 20:41

Kaunas je napisao/la:
25 jun 2026, 20:29
jasmin10 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:41
Kerim će da pravi djecu Destu.
Polako sa tim predikcijama, Kerim se nije vidio u prve dvije utakmice
Prve dvije utakmice, a i sinoć prije nego je postigao gol, je igrao u grču nekakvom. Nakon toga se već oslobodio i bio daleko najbolji na terenu. Zato je bitno što je zabio.

Mislim da će mnogo opušteniji i on i čitava ekipa biti protiv Amera, pogotovo što u tu utakmicu ulazimo bez rezultatskog pritiska koji je bio prisutan tokom čitave grupne faze.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
soccerfan
Postovi: 9959
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la soccerfan » 25 jun 2026, 20:43

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Kaunas
Postovi: 13531
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kaunas » 25 jun 2026, 20:44

BoixosNois1899 je napisao/la:
25 jun 2026, 20:41
Kaunas je napisao/la:
25 jun 2026, 20:29
jasmin10 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:41
Kerim će da pravi djecu Destu.
Polako sa tim predikcijama, Kerim se nije vidio u prve dvije utakmice
Prve dvije utakmice, a i sinoć prije nego je postigao gol, je igrao u grču nekakvom. Nakon toga se već oslobodio i bio daleko najbolji na terenu. Zato je bitno što je zabio.

Mislim da će mnogo opušteniji i on i čitava ekipa biti protiv Amera, pogotovo što u tu utakmicu ulazimo bez rezultatskog pritiska koji je bio prisutan tokom čitave grupne faze.
Ma ne bih rekao da je stvar toga, on je jucer njihove vrtio isto djecu, mislim da je vise stvar kvaliteta protivnika. Pogledaj prvi gol, okrenuo njih 5 ko na ringispilu i namjestio se na sut,to protiv Amerike nazalost nece moci, isto kao sto nije moglo protiv Svice i Kanade.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Brokula
Postovi: 26886
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Brokula » 25 jun 2026, 21:03

Ko god napise "realno rastavice nas na proste faktore, admin treba da banuje trajno
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11496
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la invincible1921 » 25 jun 2026, 21:12

Brokula je napisao/la:
25 jun 2026, 21:03
Ko god napise "realno rastavice nas na proste faktore, admin treba da banuje trajno
Ma stipu pise to raja od Bukuresta...znaci Austrija oba puta, Rumuni oba puta, Baraz, kanada, svica pisali su da ce nas raznijet :D

Da ne pricam i sto se ovdje i o kipru pisalo u hvalospjevu :D
=\_1921_/=

Avatar
bhsport
Postovi: 13547
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la bhsport » 25 jun 2026, 21:15

U jednoj utakmici je sve moguce i mislim da Sergeju ovo odgovara sto nas podcjenjuju. To su radili i Vels i Italija.
Samo neka nastave.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

FerdinandF
Postovi: 676
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la FerdinandF » 25 jun 2026, 21:18

Imamo šanse, a da su jači, jači su.
Ako budemo igrali ko do sad, nemamo šanse.
Ako postavka i igra budu hrabriji, i ako damo 130%, mozemo proći.

RobertHrkac555
Postovi: 2768
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la RobertHrkac555 » 25 jun 2026, 21:24

Ameri prejaki, gaze ovo kao plitak potok. Realno
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Kaunas
Postovi: 13531
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kaunas » 25 jun 2026, 21:24

invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 21:12
Brokula je napisao/la:
25 jun 2026, 21:03
Ko god napise "realno rastavice nas na proste faktore, admin treba da banuje trajno
Ma stipu pise to raja od Bukuresta...znaci Austrija oba puta, Rumuni oba puta, Baraz, kanada, svica pisali su da ce nas raznijet :D

Da ne pricam i sto se ovdje i o kipru pisalo u hvalospjevu :D
Pa od baraza na ovamo u svakoj utakmici smo visili momacki. Cak i Katar nismo toliko izdominirali bila je patnja al pobijedili smo, prosli pa gledamo kroz ruzicaste naocale. Jbg obje strane su u pravu na neki nacin.

Samo sad sreca je sto je u 90 minuta apsolutno sve moguce, jedan los dan i letis vani taman da si Francuska. Tanka je linija izmedju R32 i polufinala. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Kaunas, dana/u 25 jun 2026, 21:25, ukupno mijenjano 1 put.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Google [Bot], Toxin i 72 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []