Najjeftinija karta $3200invincible1921 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:03Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama
02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
KosevoZove
- Postovi: 1796
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ameri su vec ekipa za puni respcet i favoriti tu nema dileme, ali imamo i mi nase kvalitete i oni svoje mane koje treba iskoristiti, abd ja se nadam licno novom iznenadjenju i prolazu nase ekipe i jedne nam jedine 



Sretno nam abd !!

Sretno nam abd !!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
-
Marokanci58
- Postovi: 727
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ne zajebavaj?soccerfan je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:12Najjeftinija karta $3200invincible1921 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:03Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama![]()
Pa koliko je za finale 15 000$?
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ja se nit gola ne bojim. Poveli su Vels i Ita. Al nikako sebi ne smijemo dozvoliti totalno povlacenje.Madal je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:10Samo da sto duze odrzimo aktivan rezultat. Ovi ako rano zabiju krenuti ce ko budale po jos.Beduin je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:08Mi da smo htjeli skidati gace i doci turisticki u Ameriku, jer smo samim dolaskom premasili prvobitni cilj, mi ne bismo sad igrali protiv Amerike u nokaut fazi.
Te djecije forumske price i nabadanja bas postaju teska smaracima.
Cinjenica jeste da je Amerika zaista jaka i uigrana reprezentacija, fizicki prespremni i sve osim prolaska dalje bi bilo ogromno cudo za njih i fudbalski svijet. Ali kao i u svakoj utakmici, i ovdje se pita nesto i druga ekipa, a pored rang liste i cijene igraca veliki ulogu igra i motivacija, psihicka priprema i nepodcjenjivanje protivnika, kao i "tvoj dan".
Lopta je okrugla, a mi idemo rastereceno odigrati ovaj susret i dobro se postaviti u polju.
Od svih historijskih ovo je najveca. Bit ce i uzivanje a i prejebeno za pratiti.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Bolesne cijene.Marokanci58 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:23Ne zajebavaj?soccerfan je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:12Najjeftinija karta $3200invincible1921 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:03
Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama![]()
Pa koliko je za finale 15 000$?
Ko im onda gleda NBA i druga finala ...
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Polako sa tim predikcijama, Kerim se nije vidio u prve dvije utakmice
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Marokanci58 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:23Ne zajebavaj?soccerfan je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:12Najjeftinija karta $3200invincible1921 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:03
Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama![]()
Pa koliko je za finale 15 000$?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
9000$ minimumMarokanci58 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:23Ne zajebavaj?soccerfan je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:12Najjeftinija karta $3200invincible1921 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:03
Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama![]()
Pa koliko je za finale 15 000$?
Mrtav ozbiljan druže
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Kim Kardashian i Taylor Swift.
Njih boli tuki kolika je cjena
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
One udju dzaba svakako kolika god da je
- invincible1921
- Postovi: 11496
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Kad smo kod navijac i euforije, ja sam odgledo dva puta full snimak i sve bitnijr detalje posebno svaki 10 puta...al opet penali protiv Italije su nenadjebivi
..mada ne zadugo, ide u SF novi penali koji ce se ponavaljat 
=\_1921_/=
- BoixosNois1899
- Postovi: 12623
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Prve dvije utakmice, a i sinoć prije nego je postigao gol, je igrao u grču nekakvom. Nakon toga se već oslobodio i bio daleko najbolji na terenu. Zato je bitno što je zabio.
Mislim da će mnogo opušteniji i on i čitava ekipa biti protiv Amera, pogotovo što u tu utakmicu ulazimo bez rezultatskog pritiska koji je bio prisutan tokom čitave grupne faze.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ma ne bih rekao da je stvar toga, on je jucer njihove vrtio isto djecu, mislim da je vise stvar kvaliteta protivnika. Pogledaj prvi gol, okrenuo njih 5 ko na ringispilu i namjestio se na sut,to protiv Amerike nazalost nece moci, isto kao sto nije moglo protiv Svice i Kanade.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:41Prve dvije utakmice, a i sinoć prije nego je postigao gol, je igrao u grču nekakvom. Nakon toga se već oslobodio i bio daleko najbolji na terenu. Zato je bitno što je zabio.
Mislim da će mnogo opušteniji i on i čitava ekipa biti protiv Amera, pogotovo što u tu utakmicu ulazimo bez rezultatskog pritiska koji je bio prisutan tokom čitave grupne faze.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ko god napise "realno rastavice nas na proste faktore, admin treba da banuje trajno
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.
- invincible1921
- Postovi: 11496
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ma stipu pise to raja od Bukuresta...znaci Austrija oba puta, Rumuni oba puta, Baraz, kanada, svica pisali su da ce nas raznijet
Da ne pricam i sto se ovdje i o kipru pisalo u hvalospjevu
=\_1921_/=
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
U jednoj utakmici je sve moguce i mislim da Sergeju ovo odgovara sto nas podcjenjuju. To su radili i Vels i Italija.
Samo neka nastave.
Samo neka nastave.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
FerdinandF
- Postovi: 676
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Imamo šanse, a da su jači, jači su.
Ako budemo igrali ko do sad, nemamo šanse.
Ako postavka i igra budu hrabriji, i ako damo 130%, mozemo proći.
Ako budemo igrali ko do sad, nemamo šanse.
Ako postavka i igra budu hrabriji, i ako damo 130%, mozemo proći.
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2768
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ameri prejaki, gaze ovo kao plitak potok. Realno
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Pa od baraza na ovamo u svakoj utakmici smo visili momacki. Cak i Katar nismo toliko izdominirali bila je patnja al pobijedili smo, prosli pa gledamo kroz ruzicaste naocale. Jbg obje strane su u pravu na neki nacin.invincible1921 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 21:12Ma stipu pise to raja od Bukuresta...znaci Austrija oba puta, Rumuni oba puta, Baraz, kanada, svica pisali su da ce nas raznijet
Da ne pricam i sto se ovdje i o kipru pisalo u hvalospjevu![]()
Samo sad sreca je sto je u 90 minuta apsolutno sve moguce, jedan los dan i letis vani taman da si Francuska. Tanka je linija izmedju R32 i polufinala.
Zadnja izmjena: Kaunas, dana/u 25 jun 2026, 21:25, ukupno mijenjano 1 put.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Google [Bot], Toxin i 64 gosta.




