02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Uknaac
Postovi: 268
Pridružen/a: 09 apr 2023, 00:05
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Uknaac » 25 jun 2026, 21:25

Sto se god oni dizu vise u Nebesa prije utakmice a mi ostajemo prizemlji to je za nas prednost . Samo neka nas podcijene i neka se smiju kao Italijani kad su penale gledali protiv Wales.

Avatar
Ozymandias
Postovi: 935
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Ozymandias » 25 jun 2026, 21:30

Bilo bi zanimljivo vidjeti 4 5 1 od prve minute pa ako ne stima, uvijek moze presaltat na 4 4 2.

Avatar
Surreal
Postovi: 11837
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Surreal » 25 jun 2026, 21:33



Svaka čast vala i igračima na strpljenju, kakve smo seljačine jbt.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
jasmin10
Postovi: 14964
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la jasmin10 » 25 jun 2026, 21:38

Kaunas je napisao/la:
25 jun 2026, 20:29
jasmin10 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:41
Kerim će da pravi djecu Destu.
Polako sa tim predikcijama, Kerim se nije vidio u prve dvije utakmice
U one dvije utakmice se ne bi Vini vidio.

Iceplayer
Postovi: 2206
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iceplayer » 25 jun 2026, 21:39

Vidim Ameri nas već lagano počinju podcjenjivati :mrgreen: :bih:

cutura
Postovi: 58
Pridružen/a: 29 jan 2026, 21:11
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la cutura » 25 jun 2026, 21:41

volimmmm te Bosno, idemo **** Amere :bih:

19vendetta87
Postovi: 10311
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 jun 2026, 21:46

Iceplayer je napisao/la:
25 jun 2026, 21:39
Vidim Ameri nas već lagano počinju podcjenjivati :mrgreen: :bih:
Pa sta je tu toliko cudno? Mi smo prvi pisali da se Katar mora nabiti 2-3 gola razlike, i da je steta sto nismo drugi, pa da idemo na Juznu Afriku, jer smatramo da smo jaci od njih. :D
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Iceplayer
Postovi: 2206
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iceplayer » 25 jun 2026, 21:48

19vendetta87 je napisao/la:
25 jun 2026, 21:46
Iceplayer je napisao/la:
25 jun 2026, 21:39
Vidim Ameri nas već lagano počinju podcjenjivati :mrgreen: :bih:
Pa sta je tu toliko cudno? Mi smo prvi pisali da se Katar mora nabiti 2-3 gola razlike, i da je steta sto nismo drugi, pa da idemo na Juznu Afriku, jer smatramo da smo jaci od njih. :D
Jesmo pisali, ali mediji i sportski radnici su pričali od početka da je Katar zeznut i da neće biti lagano **** forum ovdje svakako nema granica...

FerdinandF
Postovi: 676
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la FerdinandF » 25 jun 2026, 21:49

Surreal je napisao/la:
25 jun 2026, 21:33


Svaka čast vala i igračima na strpljenju, kakve smo seljačine jbt.
Baš, puna bosna papčina nazalost.
Pores onako lijepih slika, pokvariše...

BosnianDragon2024
Postovi: 377
Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la BosnianDragon2024 » 25 jun 2026, 21:51

Surreal je napisao/la:
25 jun 2026, 21:33


Svaka čast vala i igračima na strpljenju, kakve smo seljačine jbt.
Ovaj je zaslužio šamaru kako gnjavi Tarika I Ermedina

BosnianDragon2024
Postovi: 377
Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la BosnianDragon2024 » 25 jun 2026, 21:55

BosnianDragon2024 je napisao/la:
25 jun 2026, 21:51
Surreal je napisao/la:
25 jun 2026, 21:33


Svaka čast vala i igračima na strpljenju, kakve smo seljačine jbt.
Ovaj je zaslužio šamaru kako gnjavi Tarika I Ermedina

Sad pogledo komentare raja kaže trebo te Ermedin nokautirat 👍😅

FerdinandF
Postovi: 676
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la FerdinandF » 25 jun 2026, 21:57

Nikad nisam vidio Ibrahimovića emotivnog.
Eno zasuzile oči zbog Bosne.

Avatar
rishovski
Postovi: 5018
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la rishovski » 25 jun 2026, 21:59

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Rauber33
Postovi: 841
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Rauber33 » 25 jun 2026, 22:02

soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 20:12
invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:03
Shevko je napisao/la:
25 jun 2026, 18:59
One scene sa tribina za Svicarsku i Qatar su neprocjenjive.
Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama
Najjeftinija karta $3200 😊
Biće irfo čengić, to je za njeg jedan namješteni tenderčić :nedam:

Kljukusar
Postovi: 183
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kljukusar » 25 jun 2026, 22:19

Mislim da u ovoj utakmici ce biti malo nasih navijaca. Ipak ce to americki milijarderi pokupovati ulaznice. Bilo bi jos sladje tako da im Čemeriku izbacimo.

Avatar
soccerfan
Postovi: 9959
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la soccerfan » 25 jun 2026, 22:20

FerdinandF je napisao/la:
25 jun 2026, 21:57
Nikad nisam vidio Ibrahimovića emotivnog.
Eno zasuzile oči zbog Bosne.
Možeš ti Bosnju iz Bosne, al Bosnu iz Bosnje teško 😊
Pa taman da je samo caca Bosnjo 🤣🤣
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Marokanci58
Postovi: 727
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Marokanci58 » 25 jun 2026, 22:27

Iceplayer je napisao/la:
25 jun 2026, 21:39
Vidim Ameri nas već lagano počinju podcjenjivati :mrgreen: :bih:


Replay
BRATSTVO GRAČANiCA

DnevnaDozaPklata
Postovi: 118
Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DnevnaDozaPklata » 25 jun 2026, 22:38

dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:37
Beli98 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:33
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:31
Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

:rol: :rol:
Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.

Sto se tice rata, zamisli scenarij da ih nema i da se Rusija pita ovdje sta bi bilo s tebe? Sagledaj malo realno. Druga stvar sto se nisu smjeli mjesat u rat potpuno da ne bi doslo do svjetskog rata, svjesni sta se desilo u 1 svj ratu i da je radi nas budala zapoceo svjetski rat.

Za genocid ti je kriv UN, sve zemlje, ne Amerika.
Vidim da bas nisi upućen sta se desavalo pocetkom devedesetih nego si popusio pricu za goveda. Ta Rusija koju spominjes je bila u takvom stanju pocetkom 90-tih da je vladao pijani Boris Jeljcin ( Putin tek dolazi krajem 1999 ), da se odcijepio ko je htio od bivsih republika, da si mogao tenk kupiti na pijaci i da nisu imali sta da jedu. Rusi su se pitali sto se tice geopolitike isto kao sto su se pitali finci, kineza također nije bilo na mapi. Postojala je samo jedna strana i jedna sila, ti što govoris da su nam prijatelji i englezi + EU kurava. Kao rezultat mi dobismo genocid, embargo na uvoz oruzja, zaustavljanje Armije BiH kod Banja Luke i sto je najgore Dejtonski ustav koji zapravo favorizira S i H komponente prilikom formiranja vlasti u Federaciji i na nivou države zbog Doma Naroda ( klubovi srba i hrvata ), a isti taj Dom Naroda je potpuno nebitan da se formira vlast u R. Sumskoj. Da su htjeli da bude posteno vlast u R. Sumskoj se ne bi mogla formirati bez Bosnjaka bez obzira koliko ih ima kao sto se vlast u Federaciji ne moze formirati bez Hr komponente. To je USA ruku djelo. Kontas ?

Pises gluposti o stvarima gdje veze nemas i podrzavas najveće koljace i ubice modernog doba zajedno sa karinasima iz Izraela. Rusi su isto karine o kojima se svasta moze napisati, ali sa nasim genocidom nemaju previse dodira za razliku od americkih **** koji su ga dopustili zajedno sa EU zbog vlastitih interesa vođeni parolom zavadi pa vladaj. S I H su samo izvrsioci, ono se nije moglo uraditi bez amina tih sto ih zoves prijateljima jer svijet tako ne funkcioniše bez obzira na price za goveda koje se pricaju i prodaju vijekovima.

Drzi se fudbala jer o geopolitici veze nemas. Zivio.
Zadnja izmjena: DnevnaDozaPklata, dana/u 25 jun 2026, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19239
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la akisarajevo92 » 25 jun 2026, 22:43

Rauber33 je napisao/la:
25 jun 2026, 22:02
soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 20:12
invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:03


Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama
Najjeftinija karta $3200 😊
Biće irfo čengić, to je za njeg jedan namješteni tenderčić :nedam:
ali ocam frajer kao influencer, posljednjih nekoliko mjeseci samo mi iskacu neke njegove slike sa putovanja i utakmica, zaboravim da je covjek nacelnik :rol:
Don't believe the hype.

KenoRob
Postovi: 2644
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la KenoRob » 25 jun 2026, 22:46

Cekaj jel potvrdjena tekma sa US? Sta treba jos da se desi da bi mozda igrali sa Njemcima? Vidio sam negdje ali sam zaboravio. Mislim da za sad ide sve prema tome da igramo sa Njemcima u Bostonu?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Bing [Bot], Daduli, Toxin i 70 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []