02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Sto se god oni dizu vise u Nebesa prije utakmice a mi ostajemo prizemlji to je za nas prednost . Samo neka nas podcijene i neka se smiju kao Italijani kad su penale gledali protiv Wales.
- Ozymandias
- Postovi: 935
- Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Bilo bi zanimljivo vidjeti 4 5 1 od prve minute pa ako ne stima, uvijek moze presaltat na 4 4 2.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Svaka čast vala i igračima na strpljenju, kakve smo seljačine jbt.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Vidim Ameri nas već lagano počinju podcjenjivati

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
volimmmm te Bosno, idemo **** Amere 
-
19vendetta87
- Postovi: 10311
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Pa sta je tu toliko cudno? Mi smo prvi pisali da se Katar mora nabiti 2-3 gola razlike, i da je steta sto nismo drugi, pa da idemo na Juznu Afriku, jer smatramo da smo jaci od njih.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Jesmo pisali, ali mediji i sportski radnici su pričali od početka da je Katar zeznut i da neće biti lagano **** forum ovdje svakako nema granica...19vendetta87 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 21:46Pa sta je tu toliko cudno? Mi smo prvi pisali da se Katar mora nabiti 2-3 gola razlike, i da je steta sto nismo drugi, pa da idemo na Juznu Afriku, jer smatramo da smo jaci od njih.![]()
-
FerdinandF
- Postovi: 676
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
-
BosnianDragon2024
- Postovi: 377
- Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
- Kontakt:
-
BosnianDragon2024
- Postovi: 377
- Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
BosnianDragon2024 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 21:51Ovaj je zaslužio šamaru kako gnjavi Tarika I Ermedina
Sad pogledo komentare raja kaže trebo te Ermedin nokautirat![]()
-
FerdinandF
- Postovi: 676
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Nikad nisam vidio Ibrahimovića emotivnog.
Eno zasuzile oči zbog Bosne.
Eno zasuzile oči zbog Bosne.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Biće irfo čengić, to je za njeg jedan namješteni tenderčićsoccerfan je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:12Najjeftinija karta $3200invincible1921 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:03Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama![]()
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Mislim da u ovoj utakmici ce biti malo nasih navijaca. Ipak ce to americki milijarderi pokupovati ulaznice. Bilo bi jos sladje tako da im Čemeriku izbacimo.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Možeš ti Bosnju iz Bosne, al Bosnu iz Bosnje teškoFerdinandF je napisao/la: ↑25 jun 2026, 21:57Nikad nisam vidio Ibrahimovića emotivnog.
Eno zasuzile oči zbog Bosne.
Pa taman da je samo caca Bosnjo
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Marokanci58
- Postovi: 727
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
-
DnevnaDozaPklata
- Postovi: 118
- Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Vidim da bas nisi upućen sta se desavalo pocetkom devedesetih nego si popusio pricu za goveda. Ta Rusija koju spominjes je bila u takvom stanju pocetkom 90-tih da je vladao pijani Boris Jeljcin ( Putin tek dolazi krajem 1999 ), da se odcijepio ko je htio od bivsih republika, da si mogao tenk kupiti na pijaci i da nisu imali sta da jedu. Rusi su se pitali sto se tice geopolitike isto kao sto su se pitali finci, kineza također nije bilo na mapi. Postojala je samo jedna strana i jedna sila, ti što govoris da su nam prijatelji i englezi + EU kurava. Kao rezultat mi dobismo genocid, embargo na uvoz oruzja, zaustavljanje Armije BiH kod Banja Luke i sto je najgore Dejtonski ustav koji zapravo favorizira S i H komponente prilikom formiranja vlasti u Federaciji i na nivou države zbog Doma Naroda ( klubovi srba i hrvata ), a isti taj Dom Naroda je potpuno nebitan da se formira vlast u R. Sumskoj. Da su htjeli da bude posteno vlast u R. Sumskoj se ne bi mogla formirati bez Bosnjaka bez obzira koliko ih ima kao sto se vlast u Federaciji ne moze formirati bez Hr komponente. To je USA ruku djelo. Kontas ?dedo26 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 13:37Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.Beli98 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 13:33dedo26 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 13:31Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.
Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.
![]()
![]()
Sto se tice rata, zamisli scenarij da ih nema i da se Rusija pita ovdje sta bi bilo s tebe? Sagledaj malo realno. Druga stvar sto se nisu smjeli mjesat u rat potpuno da ne bi doslo do svjetskog rata, svjesni sta se desilo u 1 svj ratu i da je radi nas budala zapoceo svjetski rat.
Za genocid ti je kriv UN, sve zemlje, ne Amerika.
Pises gluposti o stvarima gdje veze nemas i podrzavas najveće koljace i ubice modernog doba zajedno sa karinasima iz Izraela. Rusi su isto karine o kojima se svasta moze napisati, ali sa nasim genocidom nemaju previse dodira za razliku od americkih **** koji su ga dopustili zajedno sa EU zbog vlastitih interesa vođeni parolom zavadi pa vladaj. S I H su samo izvrsioci, ono se nije moglo uraditi bez amina tih sto ih zoves prijateljima jer svijet tako ne funkcioniše bez obzira na price za goveda koje se pricaju i prodaju vijekovima.
Drzi se fudbala jer o geopolitici veze nemas. Zivio.
Zadnja izmjena: DnevnaDozaPklata, dana/u 25 jun 2026, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.
- akisarajevo92
- Postovi: 19239
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
ali ocam frajer kao influencer, posljednjih nekoliko mjeseci samo mi iskacu neke njegove slike sa putovanja i utakmica, zaboravim da je covjek nacelnikRauber33 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:02Biće irfo čengić, to je za njeg jedan namješteni tenderčićsoccerfan je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:12Najjeftinija karta $3200invincible1921 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:03
Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama![]()
![]()
Don't believe the hype.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Cekaj jel potvrdjena tekma sa US? Sta treba jos da se desi da bi mozda igrali sa Njemcima? Vidio sam negdje ali sam zaboravio. Mislim da za sad ide sve prema tome da igramo sa Njemcima u Bostonu?
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Toxin i 69 gostiju.



