FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

bvsic
Postovi: 4882
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 25 jun 2026, 23:18

DoktorXabaras je napisao/la:
25 jun 2026, 23:13
johntravolta123 je napisao/la:
25 jun 2026, 22:18
Pravo su nabrijani na ovom videu sa treninga 💪
Još bi dodao i sav besmisao odlazaka na pripreme u ljetnoj pauzi pored ovakvog kampa i uslova.
I sto je najgore popusili smo na skoro svim pripremama, kisa, nevrijeme, ne treniraju itd itd
Jedino bolje bi bilo na Igman sto Zekic kaze, planina i ti benefiti

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2078
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 26 jun 2026, 09:11

bvsic je napisao/la:
25 jun 2026, 23:18
DoktorXabaras je napisao/la:
25 jun 2026, 23:13
johntravolta123 je napisao/la:
25 jun 2026, 22:18
Pravo su nabrijani na ovom videu sa treninga 💪
Još bi dodao i sav besmisao odlazaka na pripreme u ljetnoj pauzi pored ovakvog kampa i uslova.
I sto je najgore popusili smo na skoro svim pripremama, kisa, nevrijeme, ne treniraju itd itd
Jedino bolje bi bilo na Igman sto Zekic kaze, planina i ti benefiti
Ma dobro zimske tu baš ne smiješ planirati Sarajevo jer vidio si sad nije se moglo hodati gradom mjesec dana a kamo da se trenita negdje.
Mada opet ja dalje od Hercegovine ne bi ni zimi išao evo imaš Velež i Zrinjski za utakmice možda još jednog protivnika i to je to. Bacanje para po Turskoj, Sloveniji, Hrvatskoj.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
skoJaa
Postovi: 725
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 26 jun 2026, 09:22

Po ovom slikanju igrača bi se dalo zajkljuciti da neće biti nove garniture dresova. Bas me zanima kakav li je ugovor papak potpisao sa onim R-Gol.

Avatar
Ammko99
Postovi: 261
Pridružen/a: 01 mar 2026, 12:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ammko99 » 26 jun 2026, 09:37

skoJaa je napisao/la:
26 jun 2026, 09:22
Po ovom slikanju igrača bi se dalo zajkljuciti da neće biti nove garniture dresova. Bas me zanima kakav li je ugovor papak potpisao sa onim R-Gol.
#NewEra

Sazg
Postovi: 465
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 26 jun 2026, 10:56

tabba77 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:27
Sazg je napisao/la:
25 jun 2026, 19:07
GalileoGalilei je napisao/la:
24 jun 2026, 10:42
Hvala Krdžaliću, ali vrijeme je i bilo da se rastanemo. Solidan i ništa više. Stoji i to da su ga povrede sjebale, ali imao je i dovoljno šansi pored toga.
100% si u pravu pravo je vrijeme da se rastanemo. Do duše kod nas je 90 % utakmica igrao 6 a u Dinamu i Olimpiji je igrao 10 eventualno 8. Realno on nije za 6. ni po konstituciji ni po karakteru. Ono malo kad se priključivao napadu uvijek je bilo dobro ili gol ili penal ili odlična prilika. Jednostavno tako se poklopilo i bas je vrijeme da ide. Nek mu je sretno dalje i to je to.
P.S. u nedjelju sam pio kafu sa jednim drugom,našim standardnim prvotimcem, kaze da ovaj Ageykum niđe veze, ostali koji su došli su ok. Imaju 2 treninga dveno i da ih Zeka slomi 😊😊😊.
Jesi li završio prvotimcu transfer? :mrgreen:
Kakv ja ba, da mogu završiti transfer sebi bih završio 😂😂😂

Sazg
Postovi: 465
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 26 jun 2026, 11:02

NazorUso je napisao/la:
25 jun 2026, 19:54
Sazg je napisao/la:
25 jun 2026, 19:07
GalileoGalilei je napisao/la:
24 jun 2026, 10:42
Hvala Krdžaliću, ali vrijeme je i bilo da se rastanemo. Solidan i ništa više. Stoji i to da su ga povrede sjebale, ali imao je i dovoljno šansi pored toga.
100% si u pravu pravo je vrijeme da se rastanemo. Do duše kod nas je 90 % utakmica igrao 6 a u Dinamu i Olimpiji je igrao 10 eventualno 8. Realno on nije za 6. ni po konstituciji ni po karakteru. Ono malo kad se priključivao napadu uvijek je bilo dobro ili gol ili penal ili odlična prilika. Jednostavno tako se poklopilo i bas je vrijeme da ide. Nek mu je sretno dalje i to je to.
P.S. u nedjelju sam pio kafu sa jednim drugom,našim standardnim prvotimcem, kaze da ovaj Ageykum niđe veze, ostali koji su došli su ok. Imaju 2 treninga dveno i da ih Zeka slomi 😊😊😊.
Pozdravi "prvotimca" i nasavjetuj ga da ne se ne prica tako o saigracima. Posebno ne pred "prijateljima" koji jedva cekaju da to iznesu na JAVNI forum. Takodje, poruci mu da Anceloti ne moze procijeniti igraca nakon 7 treninga ali eto on je uspio... Genijalac !
Tako je

Avatar
adoado
Postovi: 358
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 26 jun 2026, 11:35

Ko je ovaj Barišić, kakav je?
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 26 jun 2026, 12:16

adoado je napisao/la:
26 jun 2026, 11:35
Ko je ovaj Barišić, kakav je?
2020/2021 se pisalo, da je među najvecim evropskim talentima, odlaskom iz Dinama , malo je usporio u razvoju. Do sada u karijeri ima, 122 seniorske zvanične utakmice i 39 golova, što i nije loše, ako se uzme u obzir da je u vecini klubova bio rezerva.

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 26 jun 2026, 13:04

tesko sa ovim igracima mozemo vise od 3 mjesta . Preslabo je ovo i za tekmu sa Fincima

NajvecaRadosti
Postovi: 10172
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 26 jun 2026, 13:31

KarloIvandic je napisao/la:
26 jun 2026, 13:04
tesko sa ovim igracima mozemo vise od 3 mjesta . Preslabo je ovo i za tekmu sa Fincima
Mi svakako ne mozemo vise od 3 mjesta da svi sa foruma napisu po 2 zelje i da sve dovedemo.Znam jer smo vec sve probali.
Jednostavno nije do imena,treba nam karakterna ekipa po zelji trenera,ekipa na okupu barem 2 sezone da nista ne mijenjamo ili vrlo malo i naravno uticaj u savezu gdje cemo imati zagarantovano barem korektno sudjenje od 1.do 36.kola.Kad to troje uklopimo mi cemo se boriti za titulu a do tad mozemo dovoditi koga hocemo i placati koliko hocemo.

Zekicev tim koji je osvojio kup se nije trebao dirati,mi smo ga rasuli za pola godine i rijesili se Zekica.Na kraju citavu sezonu lutas i na kraju opet vratis Zekica jer si skonto da si ispo levat i pustio sjajnog trenera.To se zove neznanje.
Pustit covjeka da radi sad i slozi tim a titulu cemo vrlo tesko osvojiti,bit ce mi zao ako za 80 godina kluba barem ne potucemo se muski.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Madafaka
Postovi: 3331
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 26 jun 2026, 13:40

skoJaa je napisao/la:
26 jun 2026, 09:22
Po ovom slikanju igrača bi se dalo zajkljuciti da neće biti nove garniture dresova. Bas me zanima kakav li je ugovor papak potpisao sa onim R-Gol.
Bit će novi dresovi.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3391
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 26 jun 2026, 14:01

skoJaa je napisao/la:
26 jun 2026, 09:22
Po ovom slikanju igrača bi se dalo zajkljuciti da neće biti nove garniture dresova. Bas me zanima kakav li je ugovor papak potpisao sa onim R-Gol.
daj bože da nema novih dresova do 2029, ja ne znam kome je to bitno i ko se pali na mijenjanje dresova svake sezone

Seipronto
Postovi: 467
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 26 jun 2026, 14:30

KarloIvandic je napisao/la:
26 jun 2026, 13:04
tesko sa ovim igracima mozemo vise od 3 mjesta . Preslabo je ovo i za tekmu sa Fincima
Nemoj to govoriti, odmah ce skočiti mitomani sa foruma da predstave Barišića kao Kanea a Galešića kao Vitinhu...
Činjenica je da nam je treutni kadar mnogo mnogo slabiji nego u prvom Zekinom mandatu, ako se u naredne dvije sedmice ne dovedu štoper, veznjak i još jedno krilo koji su na nivou koji mi treba da ganjamo nema ništa od nas, žali Bože što imamo ovako dobrog trenera...

Avatar
Herson
Postovi: 2803
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 26 jun 2026, 14:37

Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 14:30
KarloIvandic je napisao/la:
26 jun 2026, 13:04
tesko sa ovim igracima mozemo vise od 3 mjesta . Preslabo je ovo i za tekmu sa Fincima
Nemoj to govoriti, odmah ce skočiti mitomani sa foruma da predstave Barišića kao Kanea a Galešića kao Vitinhu...
Činjenica je da nam je treutni kadar mnogo mnogo slabiji nego u prvom Zekinom mandatu, ako se u naredne dvije sedmice ne dovedu štoper, veznjak i još jedno krilo koji su na nivou koji mi treba da ganjamo nema ništa od nas, žali Bože što imamo ovako dobrog trenera...
Kakvo krilo? Pa, trenutno ih je 5 u kadru.
Ne igramo EPL i LP da nam treba 30 igrača svjetske klase u rosteru. Vezni red pretrpan također, samo štoper fali.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1028
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 26 jun 2026, 14:46

skoJaa je napisao/la:
26 jun 2026, 09:22
Po ovom slikanju igrača bi se dalo zajkljuciti da neće biti nove garniture dresova. Bas me zanima kakav li je ugovor papak potpisao sa onim R-Gol.
Mene iskreno uopste ne zanima da li ce biti novi dresovi il ne. Sta ce nam i najbolja oprema na terenu, kad u njima izgledamo ko razbijena vojska.

Haj da mi vojsku na terenu ojacamo, da to na nesta lici. Lahko za dresove.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
H8Z7
Postovi: 7204
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 26 jun 2026, 14:50

Jet2Holiday je napisao/la:
26 jun 2026, 14:46
skoJaa je napisao/la:
26 jun 2026, 09:22
Po ovom slikanju igrača bi se dalo zajkljuciti da neće biti nove garniture dresova. Bas me zanima kakav li je ugovor papak potpisao sa onim R-Gol.
Mene iskreno uopste ne zanima da li ce biti novi dresovi il ne. Sta ce nam i najbolja oprema na terenu, kad u njima izgledamo ko razbijena vojska.

Haj da mi vojsku na terenu ojacamo, da to na nesta lici. Lahko za dresove.
Kako te neće zanimati? Vidi nam gostujućeg dresa isto velika sa mlijekom
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Stroj1946
Postovi: 8521
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 26 jun 2026, 14:59

Naravno da je tanak sastav. Treba ovdje još 2,3 prava, al prava pojačanja. Ali teško da mogu u našu ligu dovesti sad jake igrače, jer svi gledaju da se uvale negdje drugo. Od Evrope ne očekujem ništa bukvalno, čak ni ove Fince da prođemo, jer više bi volio da se na prvenstvo koncentrišemo. Ako misle neki trofej ganjati, moraju dovesti još koje pojačanje, jer ova sezona će biti baš teška imam osjecaj.

Seipronto
Postovi: 467
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 26 jun 2026, 15:00

Herson je napisao/la:
26 jun 2026, 14:37
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 14:30
KarloIvandic je napisao/la:
26 jun 2026, 13:04
tesko sa ovim igracima mozemo vise od 3 mjesta . Preslabo je ovo i za tekmu sa Fincima
Nemoj to govoriti, odmah ce skočiti mitomani sa foruma da predstave Barišića kao Kanea a Galešića kao Vitinhu...
Činjenica je da nam je treutni kadar mnogo mnogo slabiji nego u prvom Zekinom mandatu, ako se u naredne dvije sedmice ne dovedu štoper, veznjak i još jedno krilo koji su na nivou koji mi treba da ganjamo nema ništa od nas, žali Bože što imamo ovako dobrog trenera...
Kakvo krilo? Pa, trenutno ih je 5 u kadru.
Ne igramo EPL i LP da nam treba 30 igrača svjetske klase u rosteru. Vezni red pretrpan također, samo štoper fali.
Čuj kakvo krilo, odlaskom Menala imaš samo parmaka Mikića lijevo, znači neka se povrijedi moramo cijelu sezonu sistem prilagođavati da igramo bez krila, nemamo nikakvu širinu u rosteru a o kvaliteti pojedinaca da ne govorim

Avatar
Herson
Postovi: 2803
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 26 jun 2026, 15:12

Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 15:00
Herson je napisao/la:
26 jun 2026, 14:37
Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 14:30


Nemoj to govoriti, odmah ce skočiti mitomani sa foruma da predstave Barišića kao Kanea a Galešića kao Vitinhu...
Činjenica je da nam je treutni kadar mnogo mnogo slabiji nego u prvom Zekinom mandatu, ako se u naredne dvije sedmice ne dovedu štoper, veznjak i još jedno krilo koji su na nivou koji mi treba da ganjamo nema ništa od nas, žali Bože što imamo ovako dobrog trenera...
Kakvo krilo? Pa, trenutno ih je 5 u kadru.
Ne igramo EPL i LP da nam treba 30 igrača svjetske klase u rosteru. Vezni red pretrpan također, samo štoper fali.
Čuj kakvo krilo, odlaskom Menala imaš samo parmaka Mikića lijevo, znači neka se povrijedi moramo cijelu sezonu sistem prilagođavati da igramo bez krila, nemamo nikakvu širinu u rosteru a o kvaliteti pojedinaca da ne govorim
Kuprešak, Živković, Kyeremeh, Mikić, Agyekum. Dva napadača, po dva beka, 7 veznih igrača, samo pozicija štopera ostaje nedefinisana.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11470
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 26 jun 2026, 15:15

Seipronto je napisao/la:
26 jun 2026, 14:30
KarloIvandic je napisao/la:
26 jun 2026, 13:04
tesko sa ovim igracima mozemo vise od 3 mjesta . Preslabo je ovo i za tekmu sa Fincima
Nemoj to govoriti, odmah ce skočiti mitomani sa foruma da predstave Barišića kao Kanea a Galešića kao Vitinhu...
Činjenica je da nam je treutni kadar mnogo mnogo slabiji nego u prvom Zekinom mandatu, ako se u naredne dvije sedmice ne dovedu štoper, veznjak i još jedno krilo koji su na nivou koji mi treba da ganjamo nema ništa od nas, žali Bože što imamo ovako dobrog trenera...
Ignatkov, Cimirot, Elezi, Telalović, Ljajić plus Meite, Mišković. Ne računajući Mamasa, on je tek od oktobra - novembra u pogonu.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []