KarloIvandic je napisao/la: ↑26 jun 2026, 13:04
tesko sa ovim igracima mozemo vise od 3 mjesta . Preslabo je ovo i za tekmu sa Fincima
Mi svakako ne mozemo vise od 3 mjesta da svi sa foruma napisu po 2 zelje i da sve dovedemo.Znam jer smo vec sve probali.
Jednostavno nije do imena,treba nam karakterna ekipa po zelji trenera,ekipa na okupu barem 2 sezone da nista ne mijenjamo ili vrlo malo i naravno uticaj u savezu gdje cemo imati zagarantovano barem korektno sudjenje od 1.do 36.kola.Kad to troje uklopimo mi cemo se boriti za titulu a do tad mozemo dovoditi koga hocemo i placati koliko hocemo.
Zekicev tim koji je osvojio kup se nije trebao dirati,mi smo ga rasuli za pola godine i rijesili se Zekica.Na kraju citavu sezonu lutas i na kraju opet vratis Zekica jer si skonto da si ispo levat i pustio sjajnog trenera.To se zove neznanje.
Pustit covjeka da radi sad i slozi tim a titulu cemo vrlo tesko osvojiti,bit ce mi zao ako za 80 godina kluba barem ne potucemo se muski.