Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
11
15%
2) polufinale minimum
14
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
12
17%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
34
48%
 
Ukupno glasova: 71

Avatar
dirkules
Postovi: 4172
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 25 jun 2026, 21:19

Morat će ključne pojedince mijenjat na poluvremenu, šesnaestina je u ponedjeljak 22:30, preblizu, svježina je potrebna.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Kaunas
Postovi: 13524
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kaunas » 25 jun 2026, 21:27

Mogao je veceras komotno dat priliku Baumannu, Stilleru, Woltemadeu i mozda Beieru.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
dirkules
Postovi: 4172
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 25 jun 2026, 21:31

Trebao je odmorit "glavne" igrače po linijama, Taha, Kimmicha, Nmechu i Wirtza. Musiali poluvrijeme jer je u obje izlazio.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 1463
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 25 jun 2026, 22:09

Valjda Neuer odbrani sta 😀

Avatar
coelho41
Postovi: 15748
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 25 jun 2026, 22:17

Baumann ovo hvata zubima

Avatar
sljivo
Postovi: 13834
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la sljivo » 25 jun 2026, 23:39

sa saneom i nojerom osmina je puna saka brade

Avatar
harden
Postovi: 21973
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la harden » 25 jun 2026, 23:45

previse rupa u ovoj njemackoj za neki ozbiljan rezultat

njima mrtvi sane igra, neuera da ne spominjem
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Rauber33
Postovi: 840
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Rauber33 » 25 jun 2026, 23:48

Raum, Stiller, Beier polovnjaci iz prosječnih bundesligaških klubova, da ne spominjem Sanea iz turske kebab lige

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17932
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Omerbavarac » 25 jun 2026, 23:54

Mnogo mediokriteta je u ovoj selekciji a ako uz to dodamo plitkog i tvrdoglavog Nagelsmanna, dobijemo selekciju koja ni sama ne zna kako je prosla grupnu fazu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
coelho41
Postovi: 15748
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 25 jun 2026, 23:59

Nagelsmann u karijeri nije položio nijedan trenerski test.
Euro 2024 pobjede protiv Škotske, Mađarske, Danske.
Klupsku karijeru još manje vrijedi komentirati.

Prvi ozbiljan test uvijek pada.

thomashasler
Postovi: 473
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la thomashasler » 26 jun 2026, 00:06

Dosta truleži u Elfu. Po meni Nojere je nažalost zalutao. Drugi gol je njegov, bar ja mislim. Sane igra, da valja da ne bi završio u kebab ligi. Musiala, lik je grohno od povrede nema ga na mapi. Raum nula, Štiler katastrofa kao i ostali što su ušli prvi put, Gros i onaj Bir kako već. Tanko. Morat će puno bolje i korekcije napraviti u sastavu misle li uopste pobjediti prvu u nokaut fazi pa onda na megdan Francuzima sa kakvim takvim šansama ovako, brzo će doma.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17932
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Omerbavarac » 26 jun 2026, 00:11

Sa ovakvim pristupom nece ni 1/16 proci!

Pojedini igraci izgledaju ogavno na terenu.

Evidentno je da fali svjezine koja se veceras trebala stedjeti za ono sto slijedi no Nagelsmann je previse tvrdoglav, poput Tuchela koji je na slican nacin sprzio svoju ekipu u polufinalu lige prvaka.

Ekvadoru svaka cast, imali su imperativ pobjede i na kraju su dosli do iste.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
dirkules
Postovi: 4172
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 26 jun 2026, 00:18

Ovo je raštimanost do kraja i nepotrebno trošenje startera na nebitnu utakmicu, totalno loša odluka Naggya, Vollera sa kojim se savjetovao i stručnog štaba. Umjesto da odmara, daje priliku igračima koji su unijeli promjene protiv Obale (Amiri, Lewelling, Undav) da dodatno dobiju minute plus ostali. Glavni igrači dodatno padaju u ambis, odbrana nesigurna, kasnije uvođenje igrača koje stavlja van pozicija. Naggy je na putu onoga iz Bayerna, Paragvaj čeka u šesnaestini i to će vjerovatno na neke mišiće proći, ovako na Francusku izaći će samo biti sramota. Još u ponedjeljak Paragvaj :damn:
Ako ništa, Klopp čeka.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
dirkules
Postovi: 4172
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 26 jun 2026, 00:49

Julian Nagelsmann and Deniz Undav in post-match interviews within a few minutes

Nagelsmann: "Ecuador wanted it more than us? That's nonsense"

Deniz Undav: "I had the feeling they wanted it more than us"
:rol:
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
ledar
Postovi: 4685
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la ledar » 26 jun 2026, 01:45

Zaslužena pobjeda i čestitke Ekvadorcima! Reći ću samo jedno: ovaj Elf je Nagelsmannov elf, on se diže ili pada s njim.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8518
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 26 jun 2026, 08:45

nije kraj svijeta sto su izgubili (11 pobjeda je bilo u nizu, do sinoc) ali nije to to. fali konkretnosti, neki igrac vodja (mogao je biti kimmich na sredini ali...) koji ce biti dirigent. ako dodju do francuza (u sta ne sumnjam) nece se dobro provesti, fra je kompaktnija i gladnija.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
ledar
Postovi: 4685
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la ledar » 26 jun 2026, 11:43

Oko ovog elfa ne valja trošiti previše riječi pa samo par rečenica. Što imamo?
Nepouzdanog golmana slabih refleksa, nesigurnu obranu koja prima baš od svakog, vezu koja gubi loptu pod jačim pritiskom, napad bez krila i često bez centarfora. I trenera koji se svađa sa sucima čak i kad mu sviraju u prilog (priznat gol nakon evidentnog prekršaja).
U 1/16 idemo na Paragvaj i to bi trebali dobit na mišiće, a dalje... Koje dalje, to je to, nema dalje, auf wiedersehen.

Avatar
ledar
Postovi: 4685
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la ledar » 26 jun 2026, 11:49

Što ne mogu vjerovat?
Ne mogu vjerovat da jedan Bisseck nema mjesta pored Rüdigera, da Treu na beku nema mjesta pored Kimmicha, da Adeyemi i El Mala nemaju mjesta pored Sanea, da Undav ne može preko Havertza, da njemačka nema golmana mlađeg od četri banke... I da jedna njemačka nema normalnog trenera, ne treba bit vrhunski trener, samo da je normalan.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []