Reprezentacija Njemačke - Elf
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Morat će ključne pojedince mijenjat na poluvremenu, šesnaestina je u ponedjeljak 22:30, preblizu, svježina je potrebna.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Mogao je veceras komotno dat priliku Baumannu, Stilleru, Woltemadeu i mozda Beieru.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Trebao je odmorit "glavne" igrače po linijama, Taha, Kimmicha, Nmechu i Wirtza. Musiali poluvrijeme jer je u obje izlazio.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
-
CrvenoCrnaArmija
- Postovi: 1463
- Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
- Kontakt:
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Valjda Neuer odbrani sta 
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Baumann ovo hvata zubima
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
sa saneom i nojerom osmina je puna saka brade
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
previse rupa u ovoj njemackoj za neki ozbiljan rezultat
njima mrtvi sane igra, neuera da ne spominjem
njima mrtvi sane igra, neuera da ne spominjem
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Raum, Stiller, Beier polovnjaci iz prosječnih bundesligaških klubova, da ne spominjem Sanea iz turske kebab lige
- Omerbavarac
- Postovi: 17932
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Mnogo mediokriteta je u ovoj selekciji a ako uz to dodamo plitkog i tvrdoglavog Nagelsmanna, dobijemo selekciju koja ni sama ne zna kako je prosla grupnu fazu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Nagelsmann u karijeri nije položio nijedan trenerski test.
Euro 2024 pobjede protiv Škotske, Mađarske, Danske.
Klupsku karijeru još manje vrijedi komentirati.
Prvi ozbiljan test uvijek pada.
Euro 2024 pobjede protiv Škotske, Mađarske, Danske.
Klupsku karijeru još manje vrijedi komentirati.
Prvi ozbiljan test uvijek pada.
-
thomashasler
- Postovi: 473
- Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
- Lokacija: Zenica
- Kontakt:
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Dosta truleži u Elfu. Po meni Nojere je nažalost zalutao. Drugi gol je njegov, bar ja mislim. Sane igra, da valja da ne bi završio u kebab ligi. Musiala, lik je grohno od povrede nema ga na mapi. Raum nula, Štiler katastrofa kao i ostali što su ušli prvi put, Gros i onaj Bir kako već. Tanko. Morat će puno bolje i korekcije napraviti u sastavu misle li uopste pobjediti prvu u nokaut fazi pa onda na megdan Francuzima sa kakvim takvim šansama ovako, brzo će doma.
- Omerbavarac
- Postovi: 17932
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Sa ovakvim pristupom nece ni 1/16 proci!
Pojedini igraci izgledaju ogavno na terenu.
Evidentno je da fali svjezine koja se veceras trebala stedjeti za ono sto slijedi no Nagelsmann je previse tvrdoglav, poput Tuchela koji je na slican nacin sprzio svoju ekipu u polufinalu lige prvaka.
Ekvadoru svaka cast, imali su imperativ pobjede i na kraju su dosli do iste.
Pojedini igraci izgledaju ogavno na terenu.
Evidentno je da fali svjezine koja se veceras trebala stedjeti za ono sto slijedi no Nagelsmann je previse tvrdoglav, poput Tuchela koji je na slican nacin sprzio svoju ekipu u polufinalu lige prvaka.
Ekvadoru svaka cast, imali su imperativ pobjede i na kraju su dosli do iste.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Ovo je raštimanost do kraja i nepotrebno trošenje startera na nebitnu utakmicu, totalno loša odluka Naggya, Vollera sa kojim se savjetovao i stručnog štaba. Umjesto da odmara, daje priliku igračima koji su unijeli promjene protiv Obale (Amiri, Lewelling, Undav) da dodatno dobiju minute plus ostali. Glavni igrači dodatno padaju u ambis, odbrana nesigurna, kasnije uvođenje igrača koje stavlja van pozicija. Naggy je na putu onoga iz Bayerna, Paragvaj čeka u šesnaestini i to će vjerovatno na neke mišiće proći, ovako na Francusku izaći će samo biti sramota. Još u ponedjeljak Paragvaj
Ako ništa, Klopp čeka.
Ako ništa, Klopp čeka.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Julian Nagelsmann and Deniz Undav in post-match interviews within a few minutes
Nagelsmann: "Ecuador wanted it more than us? That's nonsense"
Deniz Undav: "I had the feeling they wanted it more than us"
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Zaslužena pobjeda i čestitke Ekvadorcima! Reći ću samo jedno: ovaj Elf je Nagelsmannov elf, on se diže ili pada s njim.
- muhamedhulk
- Postovi: 8518
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
nije kraj svijeta sto su izgubili (11 pobjeda je bilo u nizu, do sinoc) ali nije to to. fali konkretnosti, neki igrac vodja (mogao je biti kimmich na sredini ali...) koji ce biti dirigent. ako dodju do francuza (u sta ne sumnjam) nece se dobro provesti, fra je kompaktnija i gladnija.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.



