Dovoljno je ovo pročitat da se vidi koliko si zatucan i indoktriniran nažalost, mada vidi se da se trudiš. Ti si vjerovatno jedan od onih što vjeruje u 11. septembar SAD verzijudedo26 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:51Sto se tice arapskih zemalja, tu su svakako ameri fulali, i neduzni palestinci ginu. Al i to treba malo rovit kroz historiju i vidjeti kakvu su sliku slale arapske zemlje godinama sa svim onim teroristickim napadima.
Kompleksna tema, i moze se do sutra pricati. Moras malo izac izvan kutije i sire sagledat sliku, a ne gledat SDAovsku sliku svega. Tako da fokusiraj se na kriket.
02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
- invincible1921
- Postovi: 11495
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Jes brate, al ova generacija im je najjaca ubjedljivo...ljudi imaju pola tima u ligama 5 i to bitni igraci u klubovima
Prije su imali po jednog dvojicu solidnih
Sto naravno ne znaci da ig necemo izbacit
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 26 jun 2026, 00:10, ukupno mijenjano 1 put.
=\_1921_/=
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
J*** li ti majku kamenjarsku da hoces krepat vise da te ne gledam svako malo na forumu sa milion nikova J*** ti zivot tvoj
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Je li ovo onaj retard, da ga odmah na foe stavim?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
General505 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 00:05Svi smo ga krotikovali i treba ali granica u svemu.
Ja kad vidim ko komentarise i pametuje na tv kakvi ublehasi sramota me.... Čuj neki Kemo Alispahic i slicna ekipa![]()
Barba mi djeluje kao natprosjecno inteligentan lik, i lik koji znaa kako treba da funkcionisu stvari u svakom kolektivu, u svakoj repki, i vidi neke stvari korak ispred drugim ocima kojim mi ne mozemo vidjeti.
Prije svega pristup, taj neki gard, kult reprezentacije...i izvuci ono najbolje za atmosferu, covjek iščupa ljiljane i Halida, niotkud i odjednom to posta zastitni znak cijele nacije i druga himna koju prakticki danas pjeva cijeli svijet i nekako od tad sve krenulo na bolje....Čega se lik dosjetio hejjj.
Krezubi fanatici i nadri strucnjaci pricaju o nekoj igri, dominaciji 90min kao da smo mi Španija sa Inijestom i Cavijem a ne najmlađa repka koje se tek prakticki okupila i koja u suštini još traži neki svoj prepoznatljiv stil za buducnost.
Izrazito je tesko ovako mladim i neiskusnim momcima ppdnijeti sve zahtjeve koje nosi Sp a posebno neke takticke zamisli koje su tesko izvedive cak i sa iskusnijim igracima.
Ne vide ovi stručnjaci sa tv niiti fanatic bojsi iz kafana da mi napokon ličimo na ozbiljnu ekipu, ozbiljan kolektiv, ozbiljnu reprezentaciju koja ne igraa za mahalu i kako publika zviždi već... Na Ekipu koja konacno zna i igra na rezultat, a ponavljam mozda i najmlađa repka na prvenstvu.
Sve tri utakmice takticki perfektno pripremljene po sistemu "miniminiziraj najjace strane protivnika prije svega, pa onda maximiziraj naše najjače strane"....i evo vidimo to je dalo nevjerovatan rezultat odmah, uprkos tolikim problemima sa povredama jako bitnih igrača.
Gospodo, sa tv ekrana i iz kafana( a znam da vas na stotine ovo će pročitati) pustite covjeka i ljude oko njega na miru, osim ako vam ne smeta sto vas covjek konstantno urinira...ovi ljudi griješe pa i ne znaju mozda još dovoljno, ali ovi ljudi znaju šta žele i kuda idu, a to smo čekali tolike godine.
Kada god je trebalo da pobjjedimo, pobijedili smo, kada god je trebalo da ne izgubimo izgubili nismo....dakle gospodo ova ekipa igra na rezultat i kao što sam rekao, ova ekipa zna kud ide,ova ekipa ne igra za kafanu i mahalu i to bi ovi nazovi strucnjaci sa tv trebali znati i objasniti jer govore sa pozicije struke da bi ovi iz kafane skontali i konacno i jedni i drugi prestali unositi smutnju i navlaciti loš ambijent oko repke.
Ok slažem se, dosta stvari im se i poklopilo niotkud se pojavi Tarik,Kerim, Esmir, Tabak...ali sto bi se reklo njihova nafaka, uvijek sam govorio da nam treba selektor koji ce donijeti neku dozu srece ili te neke neviđene nafake, tu neku enrgiju jer to sve ide jedno uz drugo. Dosta je bilo onih koji su donosili samo kokuzluk i belaje i koji po karakteru i ličnosti nisi bili predodređeni za poziciju selektora.
Ok i Sergej je kritikovao pametovao ali evo ispostavilo se da je on imao pokrice za to, on sad ima rezultate a kriticari danas nemaju nista a ponajmanje znanje.
Ako izbace Amere, nebitno kako i autogolom sto se mene tiče mogli bi mu dati dozivotan ugovor.
Aferim. Ni ja ne bi bolje.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Glupane bio sam aktivan 2012-2013 godine pod nik nejmom “Sakuragi” kad se Seo momciluk pojavio u njemackoj.
Samo nisam pukotina od covjeka ko ti da pisem po forumima 15 godina
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Virtu4l je napisao/la: ↑26 jun 2026, 00:27General505 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 00:05Svi smo ga krotikovali i treba ali granica u svemu.
Ja kad vidim ko komentarise i pametuje na tv kakvi ublehasi sramota me.... Čuj neki Kemo Alispahic i slicna ekipa![]()
Barba mi djeluje kao natprosjecno inteligentan lik, i lik koji znaa kako treba da funkcionisu stvari u svakom kolektivu, u svakoj repki, i vidi neke stvari korak ispred drugim ocima kojim mi ne mozemo vidjeti.
Prije svega pristup, taj neki gard, kult reprezentacije...i izvuci ono najbolje za atmosferu, covjek iščupa ljiljane i Halida, niotkud i odjednom to posta zastitni znak cijele nacije i druga himna koju prakticki danas pjeva cijeli svijet i nekako od tad sve krenulo na bolje....Čega se lik dosjetio hejjj.
Krezubi fanatici i nadri strucnjaci pricaju o nekoj igri, dominaciji 90min kao da smo mi Španija sa Inijestom i Cavijem a ne najmlađa repka koje se tek prakticki okupila i koja u suštini još traži neki svoj prepoznatljiv stil za buducnost.
Izrazito je tesko ovako mladim i neiskusnim momcima ppdnijeti sve zahtjeve koje nosi Sp a posebno neke takticke zamisli koje su tesko izvedive cak i sa iskusnijim igracima.
Ne vide ovi stručnjaci sa tv niiti fanatic bojsi iz kafana da mi napokon ličimo na ozbiljnu ekipu, ozbiljan kolektiv, ozbiljnu reprezentaciju koja ne igraa za mahalu i kako publika zviždi već... Na Ekipu koja konacno zna i igra na rezultat, a ponavljam mozda i najmlađa repka na prvenstvu.
Sve tri utakmice takticki perfektno pripremljene po sistemu "miniminiziraj najjace strane protivnika prije svega, pa onda maximiziraj naše najjače strane"....i evo vidimo to je dalo nevjerovatan rezultat odmah, uprkos tolikim problemima sa povredama jako bitnih igrača.
Gospodo, sa tv ekrana i iz kafana( a znam da vas na stotine ovo će pročitati) pustite covjeka i ljude oko njega na miru, osim ako vam ne smeta sto vas covjek konstantno urinira...ovi ljudi griješe pa i ne znaju mozda još dovoljno, ali ovi ljudi znaju šta žele i kuda idu, a to smo čekali tolike godine.
Kada god je trebalo da pobjjedimo, pobijedili smo, kada god je trebalo da ne izgubimo izgubili nismo....dakle gospodo ova ekipa igra na rezultat i kao što sam rekao, ova ekipa zna kud ide,ova ekipa ne igra za kafanu i mahalu i to bi ovi nazovi strucnjaci sa tv trebali znati i objasniti jer govore sa pozicije struke da bi ovi iz kafane skontali i konacno i jedni i drugi prestali unositi smutnju i navlaciti loš ambijent oko repke.
Ok slažem se, dosta stvari im se i poklopilo niotkud se pojavi Tarik,Kerim, Esmir, Tabak...ali sto bi se reklo njihova nafaka, uvijek sam govorio da nam treba selektor koji ce donijeti neku dozu srece ili te neke neviđene nafake, tu neku enrgiju jer to sve ide jedno uz drugo. Dosta je bilo onih koji su donosili samo kokuzluk i belaje i koji po karakteru i ličnosti nisi bili predodređeni za poziciju selektora.
Ok i Sergej je kritikovao pametovao ali evo ispostavilo se da je on imao pokrice za to, on sad ima rezultate a kriticari danas nemaju nista a ponajmanje znanje.
Ako izbace Amere, nebitno kako i autogolom sto se mene tiče mogli bi mu dati dozivotan ugovor.
Aferim. Ni ja ne bi bolje.![]()
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Mjenja li sta ovaj poraz Njemacke ili ipak 100% igramo protiv Ju Es Ej ?
Bit će gusto
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Protiv USA je omjer 2 poraza i remi, znači da rušimo tradiciju i dolazimo po prvu pobjedu ako Bog da. 

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
gledam neku analizu SAD. nesta slicni kanadi po stilu, ne znaju protiv defanzivnog bloka, sretni bili sto im se otvarala igra protiv Parag i Aus s autogolovima. idu jako prvih 30 minuta, prvo poluvreme pa onda u drugom opada intenzitet. et sta ja znam
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
zadnja linija im nije nesta. fasuju na kontre. nadam se da ce ih turska nocas namlatiti da igraju za ponos barem, pa da ih docekamo onako nikakvi 
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Sudije ce navuci ako bude trebalo evo i drugima navlace iakö ima VAR zamalo Ekvador da ostete protiv Njemacke stvarno smijesno sudjenje nama je tek protiv Katra vidjelo se sta znaci kad smo dobili par faula da prenesemo igru i odmörimo odbranu..
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Al ce gorit forum 2.7 u 02:00 ujutru 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ja očekujem da ove guraju gore nego Južnu Koreju 2002. godine. Ne bih se uopšte iznenadio da dođe direktiva od vrha ako doguraju do četvrtfinala da se 2 penala i crveni pokaže nekoj jačoj fudbalskoj sili protiv njih.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Još jedna stvar: gledao sam danas utakmicu Njemačka – Ekvador na njemačkoj televiziji i mislim da ćemo igrati na istom stadionu?
Schweinsteiger je sigurno tri puta naglasio da trava ne valja, da se lopta prebrzo zaustavlja i da je to, pored ostalih faktora, naravno, malo pokvarilo pas-igru Njemačke. Nakon kvašenja trave tokom pauze, lopta ima bolji protok nekih pet minuta dok se trava ne osuši. Navodno je to zbog miješanja trave ili čega već, nisam baš najbolje shvatio.
Baš sam kontao da nešto ne štima s travom kada sam vidio onaj Memićev ubačaj protiv Švicarske, kada je pobjegao Rodriguezu. Lopta se odjednom naglo usporila na travi i mislim da se Memić zbog toga zeznuo... Sad, koliko to znači nama, a koliko Amerikancima, nemam pojma, ali trebali bi voditi racuna o tome
Schweinsteiger je sigurno tri puta naglasio da trava ne valja, da se lopta prebrzo zaustavlja i da je to, pored ostalih faktora, naravno, malo pokvarilo pas-igru Njemačke. Nakon kvašenja trave tokom pauze, lopta ima bolji protok nekih pet minuta dok se trava ne osuši. Navodno je to zbog miješanja trave ili čega već, nisam baš najbolje shvatio.
Baš sam kontao da nešto ne štima s travom kada sam vidio onaj Memićev ubačaj protiv Švicarske, kada je pobjegao Rodriguezu. Lopta se odjednom naglo usporila na travi i mislim da se Memić zbog toga zeznuo... Sad, koliko to znači nama, a koliko Amerikancima, nemam pojma, ali trebali bi voditi racuna o tome
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
U Jablanici potvrdjeno zajednicko gledanje tekme. Zaboravite na janjetinu taj dan, sumnjam da ce vam je iko imat posluzit.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
sad vidim ne igramo na istim stadionu ali nije ni bitno, ono s memicem se isto desilo u drugom stadionu, mislim da svugdje isti problem s travom
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Oni su igrali u New Yorku, Met Life stadion. Mi igramo u San Franciscu, onaj stadion na kojem je Katar izvukao bod Svicarcima. Tu utakmicu sam zapamtio, ne znam je li jos neka bila u San Franciscudena24 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 01:11Još jedna stvar: gledao sam danas utakmicu Njemačka – Ekvador na njemačkoj televiziji i mislim da ćemo igrati na istom stadionu?
Schweinsteiger je sigurno tri puta naglasio da trava ne valja, da se lopta prebrzo zaustavlja i da je to, pored ostalih faktora, naravno, malo pokvarilo pas-igru Njemačke. Nakon kvašenja trave tokom pauze, lopta ima bolji protok nekih pet minuta dok se trava ne osuši. Navodno je to zbog miješanja trave ili čega već, nisam baš najbolje shvatio.
Baš sam kontao da nešto ne štima s travom kada sam vidio onaj Memićev ubačaj protiv Švicarske, kada je pobjegao Rodriguezu. Lopta se odjednom naglo usporila na travi i mislim da se Memić zbog toga zeznuo... Sad, koliko to znači nama, a koliko Amerikancima, nemam pojma, ali trebali bi voditi racuna o tome
Online
Trenutno korisnika/ca: rossonero85 i 18 gostiju.




