02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4251
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Pensioner26 » 26 jun 2026, 08:29

Ja sam ubijedjen nažalost da šugavi Ameri moraju proći barem do 1/4 finala. Tako da će i sudije dati malo vjetar u ledja ako zapne. Neću uglavnom da se nerviram, već uživati u trenutku. Mada znam opet ću se nervirati. Ljudski je.

Iniesta12
Postovi: 238
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iniesta12 » 26 jun 2026, 08:31

DeeWa je napisao/la:
26 jun 2026, 08:19
Turska koja je mnogo jača od nas jedva su dobili drugu ekipu amerikanaca. Biće sigurno teško, ali treba dobro prostudirati i taj meč da se barem nešto korisno vidi.

Ja sam gledao utakmicu i mogu reci da sam se pravo zabrinuo. Iako je drugi sastav USA, ljudi trce, lete, prespremni su... turska je morala napravit sjajne akcije da im daju golove. Iskreno, mislio sam da je amerika prosjena ekipa ali sam se sjeb... samo udjete na njihov ssstav, pregledate u kojim su klubovima i sve vam je jasno.

Shevko
Postovi: 641
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 26 jun 2026, 08:38

Može se utakmica umrtviti a nisu ni Turci mjerilo, to je malo divlja ekipa koja je neslavno završila turnir.

Avatar
Beduin
Postovi: 19505
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Beduin » 26 jun 2026, 08:44

Sad ovi sto ocito ni ne prate fudbal, ali redovno komentsrisu i znaju sta i kako treba, su zabrinuti i iznenadjeni kako su Ameri jaki i sastav kakav imaju. 🤣🤣
Dobar dio foruma su ovakvi komentatori i selektori, ali nema veze. Hajmo mi odigrati tekmu, ne idemo u rat ba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1269
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Wilshere10 » 26 jun 2026, 08:44

Iniesta12 je napisao/la:
26 jun 2026, 08:31
DeeWa je napisao/la:
26 jun 2026, 08:19
Turska koja je mnogo jača od nas jedva su dobili drugu ekipu amerikanaca. Biće sigurno teško, ali treba dobro prostudirati i taj meč da se barem nešto korisno vidi.

Ja sam gledao utakmicu i mogu reci da sam se pravo zabrinuo. Iako je drugi sastav USA, ljudi trce, lete, prespremni su... turska je morala napravit sjajne akcije da im daju golove. Iskreno, mislio sam da je amerika prosjena ekipa ali sam se sjeb... samo udjete na njihov ssstav, pregledate u kojim su klubovima i sve vam je jasno.
Ozbiljno? :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11496
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la invincible1921 » 26 jun 2026, 08:50

Iniesta12 je napisao/la:
26 jun 2026, 08:31
DeeWa je napisao/la:
26 jun 2026, 08:19
Turska koja je mnogo jača od nas jedva su dobili drugu ekipu amerikanaca. Biće sigurno teško, ali treba dobro prostudirati i taj meč da se barem nešto korisno vidi.

Ja sam gledao utakmicu i mogu reci da sam se pravo zabrinuo. Iako je drugi sastav USA, ljudi trce, lete, prespremni su... turska je morala napravit sjajne akcije da im daju golove. Iskreno, mislio sam da je amerika prosjena ekipa ali sam se sjeb... samo udjete na njihov ssstav, pregledate u kojim su klubovima i sve vam je jasno.
Jes al su i oni i Turci igrali utakmicu bez ikvakvog imperativa igralo se na go vise
=\_1921_/=

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 674
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Lokomotifa » 26 jun 2026, 08:51

Volim Džeku ko zjenicu oka svoga, ali najmangupskiji potez Barbareza bi bio da ga ostavi na klupi i da ga ubaci zadnjih 15 minuta.

Nek je iznerviran i ljut ali ono Džekino bacanje flaše je po meni jako loš primjer. Haveru imaš 40 godina, polako ba, pusti nek i mlađi osjete čar Svjetskog prvenstva. Po meni teški neprofesionalizam i slaba kontrola emocija za nekoga ko ima 40 godina i takvo iskustvo.

Svidjelo se to nekome ili ne, stojim iza ovoga 1000%.

A što se tiče USA, igraju jako slično Kanadi, fizički fudbal, sa dosta kontakta i pressinga. Samo pogledati Kanadu i ispraviti greške koje smo tada radili.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Avatar
DamirT
Postovi: 31101
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 26 jun 2026, 08:55

Mene vec nervoza pocela hvatati :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
jestamaji
Postovi: 17751
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la jestamaji » 26 jun 2026, 09:06

naši sektori 127 dole (kat. 1+2) i 227-229 iznad (kat.3)

dena24
Postovi: 473
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dena24 » 26 jun 2026, 09:09

ma prolazimo sto posto, ne znam kako ali prolazimo :D

Avatar
DamirT
Postovi: 31101
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 26 jun 2026, 09:11

Kvote kao sa Svicarskom
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

dena24
Postovi: 473
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dena24 » 26 jun 2026, 09:16

DamirT je napisao/la:
26 jun 2026, 09:11
Kvote kao sa Svicarskom
ma poklapa se sve, ovo je vec neka veca sila :D

Avatar
JHam
Postovi: 5517
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la JHam » 26 jun 2026, 09:16

ma nek momci daju sve od sebe ko i do sad, ako se oni ne predalju prije utakmice sta se vi predajete koji qrac :mrgreen:

Preko penala do finala :kafa:

Avatar
HariTz
Postovi: 3252
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la HariTz » 26 jun 2026, 09:19

Beduin je napisao/la:
26 jun 2026, 08:44
Sad ovi sto ocito ni ne prate fudbal, ali redovno komentsrisu i znaju sta i kako treba, su zabrinuti i iznenadjeni kako su Ameri jaki i sastav kakav imaju. 🤣🤣
Dobar dio foruma su ovakvi komentatori i selektori, ali nema veze. Hajmo mi odigrati tekmu, ne idemo u rat ba.
Ova Amerika je nebo i zemlja u odnosu na onu reprezentaciju koju mi pamtimo od prije 15tak godina. Koliko god da nije releventan nekima FIFA ranking, ipak govori dosta toga.

Slični su Kanađanima, visok intezitet i tempo, dok su tehnički za 2 koplja ispred Kanade. Na sve to, domaćini su.

Kako god, 90 minuta, sve je moguće, nismo bez šansi i sigurno da ćemo imati svoje prilike.. a sad', kako god se završilo, ovo je jedno uspješno iskustvo i hvala im na tome. :bih:

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la signalidunapark » 26 jun 2026, 09:20

Moramo pružiti getafeovski nivo haramballa, i zgadit im fudbal za sva vremena. :kafa:

Shevko
Postovi: 641
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 26 jun 2026, 09:21

Na svu srecu smo igrali neku slicnu verziju te ekipe u Kanadi tako da imamo neko iskustvo.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24473
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 26 jun 2026, 09:23

Kako god se ovo zavrsi, mi vec sad imamo u ruci najveci uspjeh u historiji bh. nogometa, i nadam se da ce i igracima ta cinjenica pomoci i da ce im biti malo "lakse noge" i nervoza. Sve je na njihovoj strani, kvalitetniji su, domaci teren, euforija, ali nista nije nemoguce. :bih:

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1669
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 26 jun 2026, 09:23

Treba malo realnosti ba. , ljudi su izraziti favoriti, igraju bolje i brzi su mnogo, ali ne pobjedjuju uvijek favoriti.
Odbrana im je tanka, mozemo frljoku neku uvaliti i bus parkirati nazad. Mene brine samo nasa fizicka sprema, vidjelo se da nakon 30min padamo bas.

Cilj je ispunjen, igrajte bez pritiska i za svoju dusu :bih:
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 26 jun 2026, 09:24, ukupno mijenjano 1 put.

GG3
Postovi: 4186
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GG3 » 26 jun 2026, 09:24

Shevko je napisao/la:
26 jun 2026, 08:38
Može se utakmica umrtviti a nisu ni Turci mjerilo, to je malo divlja ekipa koja je neslavno završila turnir.
A zasto da umrtvimo utakmicu kad strucnjaci ovdje pisu da trebamo igrati napadacki.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
DamirT
Postovi: 31101
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 26 jun 2026, 09:25

dena24 je napisao/la:
26 jun 2026, 09:16
DamirT je napisao/la:
26 jun 2026, 09:11
Kvote kao sa Svicarskom
ma poklapa se sve, ovo je vec neka veca sila :D
Al kad vidim kakav je zrijeb ako izbacimo Amerikance :o
Pa bolje protivnike sami ne bi izabrali. Bukvalno otvoren put do cetvrtfinala. Cak je i Amerika bolji zrijeb nego da smo dobili Spaniju ili Francusku.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Toxin i 67 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []