Navijačke pjesme reprezentacije
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Ovo je najnovija koja ce tek izaci pred evropsko prvenstvo.
Hej bosno bosno rosna
On je ponos tvoj
Seher seher Sarajevo
Slatki dom je moj!
Zasad je samo to napisano ali radi se na ostatku pjesme koja ce sigurno osvojiti svijet.
Hej bosno bosno rosna
On je ponos tvoj
Seher seher Sarajevo
Slatki dom je moj!
Zasad je samo to napisano ali radi se na ostatku pjesme koja ce sigurno osvojiti svijet.
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Nisam bio svjestan koliko ljudi nije culo ovu pjesmu dok nije krenula prica oko Mundijala. Meni je uvijek djelovalo da refren ima taj navijaci fazon.
Sta vi mislite, moze li ovo proci kao navijacka ili je vise dijasporska prica?
Sta vi mislite, moze li ovo proci kao navijacka ili je vise dijasporska prica?
-
AmorVincitOmnia
- Postovi: 38
- Pridružen/a: 29 maj 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Hajmo, malo dizanje atmosfere pred utakmicu.
Od kako je bh fudbal nastao, takav tim se nije sastao
Od kako je bh fudbal nastao, takav tim se nije sastao
- ObjektivnaSApublika
- Postovi: 49
- Pridružen/a: 22 dec 2024, 01:08
- Kontakt:
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
ne trebas vise ni pisati vec je i ovo hit
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
USA Barba
USA oj Barbarez
JAR u dragoga
oj, Barba, Barbarez
Da ga zabi Demir Barba
da ga zabi Demir, oj Barbarez
da ga hoce pročepiti
oj, Barba, Barbarez
Ermina nam Barba
Ermina nam, oj Barbarez
Cuvaj za drugoga poluvremena
oj, Barba, Barbarez
Da ga hoce Kerim zabit Amerima Barba
da ga hoce Kerim zabit Amerima, oj Barbarez
da ga hoce Kerim zabit Amerima
oj Barba, Barbarez
Dao bih mu Barba
dao bih mu, oj Barbarez
dao bih mu kapitensku traku
oj Barba, Barbarez
Nisam znao gdje postavit, mislim da najviše ovdje odgovara
navijačka obrada “Crven Fesic”
USA oj Barbarez
JAR u dragoga
oj, Barba, Barbarez
Da ga zabi Demir Barba
da ga zabi Demir, oj Barbarez
da ga hoce pročepiti
oj, Barba, Barbarez
Ermina nam Barba
Ermina nam, oj Barbarez
Cuvaj za drugoga poluvremena
oj, Barba, Barbarez
Da ga hoce Kerim zabit Amerima Barba
da ga hoce Kerim zabit Amerima, oj Barbarez
da ga hoce Kerim zabit Amerima
oj Barba, Barbarez
Dao bih mu Barba
dao bih mu, oj Barbarez
dao bih mu kapitensku traku
oj Barba, Barbarez
Nisam znao gdje postavit, mislim da najviše ovdje odgovara
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Ja samo vidim da su Ljiljani zamjenili Behar. I neka su. Dosta vise zivotom razocaranih (mada ni Halidova ne odise optimizmom
)
Sto se tice navijackih pjesama, dobra je svaka koju narod prihvati, ali misljenja sam da treba forsirati "bezvremenske" pjesme. Pjesme u kojima se ne spominje nijedan igrac, u kojem se ne spominje "evo nas u Brazilu, Ameriko dolazimo" i sl nego da je fokus na Bosni, ponosu, ljubavi i strasti koju imamo za ovaj komad zemlje.
Zbog toga mi je pjesma "Jedno srce" top. Jest da ju je pravio AI, ali tekst, zanr, "pjevac" je po mom cejfu.
Isto tako "veselica" Zlatana Karica i Nesad Selman - "Tebi Bosno" taman za ljeta
Sto se tice navijackih pjesama, dobra je svaka koju narod prihvati, ali misljenja sam da treba forsirati "bezvremenske" pjesme. Pjesme u kojima se ne spominje nijedan igrac, u kojem se ne spominje "evo nas u Brazilu, Ameriko dolazimo" i sl nego da je fokus na Bosni, ponosu, ljubavi i strasti koju imamo za ovaj komad zemlje.
Zbog toga mi je pjesma "Jedno srce" top. Jest da ju je pravio AI, ali tekst, zanr, "pjevac" je po mom cejfu.
Isto tako "veselica" Zlatana Karica i Nesad Selman - "Tebi Bosno" taman za ljeta
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Meni je zao samo što je ova legendarna pjesma Hajmo Bosno, hajmo Hercegovino pala u drugi plan već dugo vremena.
Nikada niti jedna pjesma neće moći tu nadmašiti iz više razloga. Da ne pričam to što je tu pjesmu otpjevalo 13 zvučnih imena naše države poput Halida Beslica, Tife, Kemala Montena i još mnogih drugih.
Sve ovo današnje je kratkog daha. Mnoga današnja djeca i ne zna za ovu pjesmu, nažalost.
Nikada niti jedna pjesma neće moći tu nadmašiti iz više razloga. Da ne pričam to što je tu pjesmu otpjevalo 13 zvučnih imena naše države poput Halida Beslica, Tife, Kemala Montena i još mnogih drugih.
Sve ovo današnje je kratkog daha. Mnoga današnja djeca i ne zna za ovu pjesmu, nažalost.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Bosna
Bosna
Bosna
Bosna
Bosna
Onda aplauz pa opet
Bosna
Bosna
Bosna
Onda neki tekst, nisam jos odlucio koji tacno ali bice to hit sigurno
Bosna
Bosna
Bosna
Bosna
Onda aplauz pa opet
Bosna
Bosna
Bosna
Onda neki tekst, nisam jos odlucio koji tacno ali bice to hit sigurno
-
General505
- Postovi: 447
- Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
- Kontakt:
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Nemoj da ti bude žao ove gluposti, koja je bila i dosadila vec dugo godina. Cisti blam bez nekog nabojaa, bez smislaa...cisto recitovanjee za pickiceDeeWa je napisao/la: ↑26 jun 2026, 15:31Meni je zao samo što je ova legendarna pjesma Hajmo Bosno, hajmo Hercegovino pala u drugi plan već dugo vremena.
Nikada niti jedna pjesma neće moći tu nadmašiti iz više razloga. Da ne pričam to što je tu pjesmu otpjevalo 13 zvučnih imena naše države poput Halida Beslica, Tife, Kemala Montena i još mnogih drugih.
Sve ovo današnje je kratkog daha. Mnoga današnja djeca i ne zna za ovu pjesmu, nažalost.
Ovo je za svadbi i mevluda i nista visee
Navijacke himne moraju da odišu nekim nabojem, motivaciju za borbom, da budii taj neki ratnicki naboj u slušaocu, da podiže adrenalin i sl
Jedna od najjacih ona "ljiljani zlatni opet smo s vama, ponovo nebo ce gorit nad nama..." Najaca himna ikad a toliko malo koristena i otpjevana pored ovoliko gluposti koje se pojavile poswbno zadnje vrijeme.
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Meni je ova od Helem nejse ušla u glavu, na prvu mi nije bila nešto, ali sad mi je top. Jučer sam je k'o zadnji džiber upalio u autu, pojačao do kraja i vozao se kroz grad, pravo da vam kažem- solio ranu Srbima. Mi smo u mom gradu negdje pola/pola, pojedoše se gadovi zbog svega, svako drugo auto nakićeno ljiljanima, trg okićen, na škrge dišu zadnjih mjesec dana. A babo pojačao do kraja i opa!
I ona mi je dobra, jeste da je AI, ali je baš dobar ritam, We are chhildren of a lilies.
Ovaj naš mali Italijan, vidi se da je dobro dijete, ali mi je, osim par sekvenci, trash žešći. Ne slušam tu vrstu muzike doduše, možda mi se zato ne sviđa, ali ukusi su različiti. Eno Tarkanu je ta najdraža.
I ona mi je dobra, jeste da je AI, ali je baš dobar ritam, We are chhildren of a lilies.
Ovaj naš mali Italijan, vidi se da je dobro dijete, ali mi je, osim par sekvenci, trash žešći. Ne slušam tu vrstu muzike doduše, možda mi se zato ne sviđa, ali ukusi su različiti. Eno Tarkanu je ta najdraža.
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 507
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Šta znam, od svih ovih koje su maksuz snimljene za svjetsko, tekstualno jedino ova da kažem vrijedna pamćenja.
Puna fraza uklopljenih iz sevdalinki i tradicije, a ovaj Karić to fino spita.
Helem nejse je jedna od onih koja te na prvu nervira, al što je više slušaš više ti se sviđa. Intro i outro su mi čisti krkljanac i ono, što dalje od mene, al sve između ta dva momenta ima kul vibe iako je u mnogome i ona nabrajalica šireg rostera ekipe.
Puna fraza uklopljenih iz sevdalinki i tradicije, a ovaj Karić to fino spita.
Helem nejse je jedna od onih koja te na prvu nervira, al što je više slušaš više ti se sviđa. Intro i outro su mi čisti krkljanac i ono, što dalje od mene, al sve između ta dva momenta ima kul vibe iako je u mnogome i ona nabrajalica šireg rostera ekipe.
Pošteno, pa kako bude.
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Ova nam je promakla
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Isto231983 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 11:01Meni je ova od Helem nejse ušla u glavu, na prvu mi nije bila nešto, ali sad mi je top. Jučer sam je k'o zadnji džiber upalio u autu, pojačao do kraja i vozao se kroz grad, pravo da vam kažem- solio ranu Srbima. Mi smo u mom gradu negdje pola/pola, pojedoše se gadovi zbog svega, svako drugo auto nakićeno ljiljanima, trg okićen, na škrge dišu zadnjih mjesec dana. A babo pojačao do kraja i opa!
I ona mi je dobra, jeste da je AI, ali je baš dobar ritam, We are chhildren of a lilies.
Ovaj naš mali Italijan, vidi se da je dobro dijete, ali mi je, osim par sekvenci, trash žešći. Ne slušam tu vrstu muzike doduše, možda mi se zato ne sviđa, ali ukusi su različiti. Eno Tarkanu je ta najdraža.
Dobro je, znaci nisam jedini
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
U kojim gradovima zivite? Meni je simpa koliko se ona pjesma take me to america udomacila kod lokalnih amera. Hoda brother( crnac) sa jos par njih I recituju tu pjesmu.DamirT je napisao/la: ↑27 jun 2026, 11:42Isto231983 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 11:01Meni je ova od Helem nejse ušla u glavu, na prvu mi nije bila nešto, ali sad mi je top. Jučer sam je k'o zadnji džiber upalio u autu, pojačao do kraja i vozao se kroz grad, pravo da vam kažem- solio ranu Srbima. Mi smo u mom gradu negdje pola/pola, pojedoše se gadovi zbog svega, svako drugo auto nakićeno ljiljanima, trg okićen, na škrge dišu zadnjih mjesec dana. A babo pojačao do kraja i opa!
I ona mi je dobra, jeste da je AI, ali je baš dobar ritam, We are chhildren of a lilies.
Ovaj naš mali Italijan, vidi se da je dobro dijete, ali mi je, osim par sekvenci, trash žešći. Ne slušam tu vrstu muzike doduše, možda mi se zato ne sviđa, ali ukusi su različiti. Eno Tarkanu je ta najdraža.![]()
Dobro je, znaci nisam jedini![]()
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Take me to America je obiljezila prvenstvo uz veslanje Norvezana. Ne postoji osoba koja je nije culaDiadora je napisao/la: ↑27 jun 2026, 21:08U kojim gradovima zivite? Meni je simpa koliko se ona pjesma take me to america udomacila kod lokalnih amera. Hoda brother( crnac) sa jos par njih I recituju tu pjesmu.DamirT je napisao/la: ↑27 jun 2026, 11:42Isto231983 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 11:01Meni je ova od Helem nejse ušla u glavu, na prvu mi nije bila nešto, ali sad mi je top. Jučer sam je k'o zadnji džiber upalio u autu, pojačao do kraja i vozao se kroz grad, pravo da vam kažem- solio ranu Srbima. Mi smo u mom gradu negdje pola/pola, pojedoše se gadovi zbog svega, svako drugo auto nakićeno ljiljanima, trg okićen, na škrge dišu zadnjih mjesec dana. A babo pojačao do kraja i opa!
I ona mi je dobra, jeste da je AI, ali je baš dobar ritam, We are chhildren of a lilies.
Ovaj naš mali Italijan, vidi se da je dobro dijete, ali mi je, osim par sekvenci, trash žešći. Ne slušam tu vrstu muzike doduše, možda mi se zato ne sviđa, ali ukusi su različiti. Eno Tarkanu je ta najdraža.![]()
Dobro je, znaci nisam jedini![]()
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
- LegendKiller
- Postovi: 2662
- Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
- Kontakt:
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Meni su Holanđani sa onim Links Rechts top, dernek pravi prave. Već nekoliko prvenstava to vrte, ali sam tek ovo otkrio to navijanje.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nakata, Principatus i 40 gostiju.


