Navijačke pjesme reprezentacije
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Ovo je najnovija koja ce tek izaci pred evropsko prvenstvo.
Hej bosno bosno rosna
On je ponos tvoj
Seher seher Sarajevo
Slatki dom je moj!
Zasad je samo to napisano ali radi se na ostatku pjesme koja ce sigurno osvojiti svijet.
Hej bosno bosno rosna
On je ponos tvoj
Seher seher Sarajevo
Slatki dom je moj!
Zasad je samo to napisano ali radi se na ostatku pjesme koja ce sigurno osvojiti svijet.
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Nisam bio svjestan koliko ljudi nije culo ovu pjesmu dok nije krenula prica oko Mundijala. Meni je uvijek djelovalo da refren ima taj navijaci fazon.
Sta vi mislite, moze li ovo proci kao navijacka ili je vise dijasporska prica?
Sta vi mislite, moze li ovo proci kao navijacka ili je vise dijasporska prica?
-
AmorVincitOmnia
- Postovi: 37
- Pridružen/a: 29 maj 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Hajmo, malo dizanje atmosfere pred utakmicu.
Od kako je bh fudbal nastao, takav tim se nije sastao
Od kako je bh fudbal nastao, takav tim se nije sastao
- ObjektivnaSApublika
- Postovi: 49
- Pridružen/a: 22 dec 2024, 01:08
- Kontakt:
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
ne trebas vise ni pisati vec je i ovo hit
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
USA Barba
USA oj Barbarez
JAR u dragoga
oj, Barba, Barbarez
Da ga zabi Demir Barba
da ga zabi Demir, oj Barbarez
da ga hoce pročepiti
oj, Barba, Barbarez
Ermina nam Barba
Ermina nam, oj Barbarez
Cuvaj za drugoga poluvremena
oj, Barba, Barbarez
Da ga hoce Kerim zabit Amerima Barba
da ga hoce Kerim zabit Amerima, oj Barbarez
da ga hoce Kerim zabit Amerima
oj Barba, Barbarez
Dao bih mu Barba
dao bih mu, oj Barbarez
dao bih mu kapitensku traku
oj Barba, Barbarez
Nisam znao gdje postavit, mislim da najviše ovdje odgovara
navijačka obrada “Crven Fesic”
USA oj Barbarez
JAR u dragoga
oj, Barba, Barbarez
Da ga zabi Demir Barba
da ga zabi Demir, oj Barbarez
da ga hoce pročepiti
oj, Barba, Barbarez
Ermina nam Barba
Ermina nam, oj Barbarez
Cuvaj za drugoga poluvremena
oj, Barba, Barbarez
Da ga hoce Kerim zabit Amerima Barba
da ga hoce Kerim zabit Amerima, oj Barbarez
da ga hoce Kerim zabit Amerima
oj Barba, Barbarez
Dao bih mu Barba
dao bih mu, oj Barbarez
dao bih mu kapitensku traku
oj Barba, Barbarez
Nisam znao gdje postavit, mislim da najviše ovdje odgovara
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Ja samo vidim da su Ljiljani zamjenili Behar. I neka su. Dosta vise zivotom razocaranih (mada ni Halidova ne odise optimizmom
)
Sto se tice navijackih pjesama, dobra je svaka koju narod prihvati, ali misljenja sam da treba forsirati "bezvremenske" pjesme. Pjesme u kojima se ne spominje nijedan igrac, u kojem se ne spominje "evo nas u Brazilu, Ameriko dolazimo" i sl nego da je fokus na Bosni, ponosu, ljubavi i strasti koju imamo za ovaj komad zemlje.
Zbog toga mi je pjesma "Jedno srce" top. Jest da ju je pravio AI, ali tekst, zanr, "pjevac" je po mom cejfu.
Isto tako "veselica" Zlatana Karica i Nesad Selman - "Tebi Bosno" taman za ljeta
Sto se tice navijackih pjesama, dobra je svaka koju narod prihvati, ali misljenja sam da treba forsirati "bezvremenske" pjesme. Pjesme u kojima se ne spominje nijedan igrac, u kojem se ne spominje "evo nas u Brazilu, Ameriko dolazimo" i sl nego da je fokus na Bosni, ponosu, ljubavi i strasti koju imamo za ovaj komad zemlje.
Zbog toga mi je pjesma "Jedno srce" top. Jest da ju je pravio AI, ali tekst, zanr, "pjevac" je po mom cejfu.
Isto tako "veselica" Zlatana Karica i Nesad Selman - "Tebi Bosno" taman za ljeta
Re: Navijačke pjesme reprezentacije
Meni je zao samo što je ova legendarna pjesma Hajmo Bosno, hajmo Hercegovino pala u drugi plan već dugo vremena.
Nikada niti jedna pjesma neće moći tu nadmašiti iz više razloga. Da ne pričam to što je tu pjesmu otpjevalo 13 zvučnih imena naše države poput Halida Beslica, Tife, Kemala Montena i još mnogih drugih.
Sve ovo današnje je kratkog daha. Mnoga današnja djeca i ne zna za ovu pjesmu, nažalost.
Nikada niti jedna pjesma neće moći tu nadmašiti iz više razloga. Da ne pričam to što je tu pjesmu otpjevalo 13 zvučnih imena naše države poput Halida Beslica, Tife, Kemala Montena i još mnogih drugih.
Sve ovo današnje je kratkog daha. Mnoga današnja djeca i ne zna za ovu pjesmu, nažalost.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Online
Trenutno korisnika/ca: Drum, Edincapitano, Elddar, emir79, General505, lisander, majstorS35, Micron, napapijri1987, Wilshere10 i 108 gostiju.