Upisi odmah 0/2/11
02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ne treba protiv njih igrati sa strahom i respektom. Oni su takav narod koji očekuje od drugih da im se sklanja. Ako mi odigramo bez treme i straha to je za njih već mini šok i na tom polju smo dobili bitku.
Naš cilj treba biti držati utakmicu čim dalje 0:0 jer će kako vrijeme bude odmicalo njihova nervoza rasti. Stavlja im se na teret da moraju pred domaćim navijačima napraviti rezultat i mi to možemo iskoristiti za sebe.
Moramo biti svjesni ako prodjemo ovu utakmicu sledeći protivnik je: Koreja, Ekvador, Zelenortski Otoci, Senegal, Alžir ili Egipat. Uz malo sreće pobjediš li i ove ti si u četvrtfinalu. Svi će pričati o tebi.
To može izgledati kao onda kad je Dončić odveo Sloveniju na krov Europe. Isto tako se kod nas može desiti sa Kerimom Alajbegovićem uz malo vjere, sreće i taktike.
Kako rekoh bitno je čuvati 0:0 i ne trošiti bespotrebno energiju po terenu. Treba nam prilika ili dvije. Čak i da ih ne napravimo neka odvuku utakmicu na penale pa ko bolji.
Naš cilj treba biti držati utakmicu čim dalje 0:0 jer će kako vrijeme bude odmicalo njihova nervoza rasti. Stavlja im se na teret da moraju pred domaćim navijačima napraviti rezultat i mi to možemo iskoristiti za sebe.
Moramo biti svjesni ako prodjemo ovu utakmicu sledeći protivnik je: Koreja, Ekvador, Zelenortski Otoci, Senegal, Alžir ili Egipat. Uz malo sreće pobjediš li i ove ti si u četvrtfinalu. Svi će pričati o tebi.
To može izgledati kao onda kad je Dončić odveo Sloveniju na krov Europe. Isto tako se kod nas može desiti sa Kerimom Alajbegovićem uz malo vjere, sreće i taktike.
Kako rekoh bitno je čuvati 0:0 i ne trošiti bespotrebno energiju po terenu. Treba nam prilika ili dvije. Čak i da ih ne napravimo neka odvuku utakmicu na penale pa ko bolji.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Po meni oni nemaju dovoljno fudbalskog mangupluka, da provedu njihov tzv. "Rock and roll" fudbal. Treba im ga u startu na snagu ubiti i onda prebaciti na sevdah.perun je napisao/la: ↑26 jun 2026, 18:51Prekidati igru, potući se na mrtvim loptama, jednostavno istrošiti ih fizički.JEDRILICA je napisao/la: ↑26 jun 2026, 18:36Treba biti ponosan kako god. Mislim da ih ipak možemo dobiti. Švica i Kanada su tu negdje sa Amerikom. Fizički smo jači. Treba ih dobro tučii nadati se da nas sudija neće srezati. Otresti ih kao Italiju. Ma biće to makar dva razlike. Ili u regularnom vremenu ili na penale.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Nego za koga će Garzina familija navijati u ovom duelu?
-
kinder_jaje
- Postovi: 1254
- Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
- Lokacija: zlatna dolina
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
E taj kriterij ce i biti nas najveci problem jer za svaki jaci faul ces dobiti zuti i kad te napuni kartonima onda ces morati igrati mekse tako da covjek ne zna sta i kako.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Prisutno je i kod njih malo straha pratim njihove mreze, imaju katastrofalan rekord protiv Euro ekipa
Samo je bitno da ga ne primimo do prve cetvrtine to je jako jako bitno, krecu furiozno svaku utakmicu, gledat da umrtvimo utakmicu sto vise, kako vrijeme bude odmicalo nece ni njima biti lako, ipak su oni domacini i ocekuje se rezultat, pritisak je potpuno na njima
Samo je bitno da ga ne primimo do prve cetvrtine to je jako jako bitno, krecu furiozno svaku utakmicu, gledat da umrtvimo utakmicu sto vise, kako vrijeme bude odmicalo nece ni njima biti lako, ipak su oni domacini i ocekuje se rezultat, pritisak je potpuno na njima
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ako je iko na dunjaluku zna umrtvit, mi znamoAtlanta je napisao/la: ↑26 jun 2026, 19:49Prisutno je i kod njih malo straha pratim njihove mreze, imaju katastrofalan rekord protiv Euro ekipa
Samo je bitno da ga ne primimo do prve cetvrtine to je jako jako bitno, krecu furiozno svaku utakmicu, gledat da umrtvimo utakmicu sto vise, kako vrijeme bude odmicalo nece ni njima biti lako, ipak su oni domacini i ocekuje se rezultat, pritisak je potpuno na njima
Sto duze drzati nulu, a doci ce nase prilike, samo sabura. Ne sumnjam da je SS vec pregledao barem 5 zadnjih utakmica, a ove s prvenstva po tri puta, da su im našli rupe i da ce probati naci odgovarajucu taktiku protiv njih.
Ja imam potpuno povjerenje u Barbu i ekipu! Svi ovdje koji misle da su pametniji, neka izvuku svoj CV i nek gledaju u njega dok ne skontaju neke stvari, da ne upotrijebim neku grublju rijec. Covjek je bukvalno od go'vana napravio pitu, ono sto se u nasem narodu govori da se ne moze, e on je uspio, zato svi koji imaju bilo kakav prigovor, neka ga zadrze za sebe.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ma samo tvrdo. Poslije prvog lakta i bodychecka ce vec igrat sa rezervom
naprijed rejal
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ne znam jeste li vi gledali njihove tekme? 15 suteva po tekmi, 5 u gol, 1.5 xg, 2.5 gola...znaju igrat i tvrdo i atraktivno, bas kontra sto nama odgovara, jer mi na trku ne mozemo s njima a oni znaju igrat i povuceno a brzi naprijed, znaci ne odgovara nam igra nikako...
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ma mi smo s Kanadom igrali 1-1, a sa Svicom do 74. minute 0 drzali i onda se raspali tek nakon crvenog. Znaci mozemo im zagorcat zivot opasno.
-
FerdinandF
- Postovi: 677
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Što bi Muharemovic rekao:
Ma zgazit cemo Amere.
Izaci sa stavom: Sad cemo vam ebat mamu u p.
Ma zgazit cemo Amere.
Izaci sa stavom: Sad cemo vam ebat mamu u p.
Zadnja izmjena: FerdinandF, dana/u 26 jun 2026, 20:49, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Brat u Bosnu dođe kad igramo kakvu kvalifikacijskubh22 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 18:06Ovo je Amir Pasic trener je na Americkom fakultetu Russell Sage College i prati i bodri nasu repku vec duze vrijeme.DanijelTZ je napisao/la: ↑26 jun 2026, 15:54Koji je ovo od forumasa![]()
https://www.facebook.com/share/r/1Jx8jox53v/
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Moze se i Francuska izbacit, to nije sporno, ali kazem da njihova igra nama ne odgovara, jer znaju kracim pasovima, duplim pasovima, ulijetanjima izmedju linija, iz drugog plana napravit havariju bilo kojoj odbrani. Svica ima stabilnije drzanje lopte ali su tvrdi u napadu, ovi mozda slabije kontrolisu loptu ali plesu u napadu. Nama ce trebati plstava bas brzih igraca i onih koji pritiscu konstantno, i trcat naprijed ko ludi, jer sredinom ne mozemo njih kontrolisat, a ako budemo stajali i cekali nema od tog nista, sa domacinskim sudjenjem samo je pitanje kad cemo fasovati crveni/penal.
Amere moze ubit nervoza i stres zbog ocekivanja i jer su nas vec zatefterili ko pobjedjene. Tu bih ja trazio sansu, napast u prvih 20 minuta, nebitno prvog drugog poluvremena, kad bude prava prilika, zabit krompir i onda uvest tekmu u nervozu.
Amere moze ubit nervoza i stres zbog ocekivanja i jer su nas vec zatefterili ko pobjedjene. Tu bih ja trazio sansu, napast u prvih 20 minuta, nebitno prvog drugog poluvremena, kad bude prava prilika, zabit krompir i onda uvest tekmu u nervozu.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3197
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
EKSKLUZIVNO: „Usrećili smo i naciju i Balkan!“ Potpredsednik FS BiH Irfan Durić iz SAD za „Sport“: Nema euforije – svi smo na zemlji
Kako smo saznali u razgovoru sa potpredsednikom Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Irfanom Durićem, Zmajevi su se odmah posle utakmice vratili u svoju bazu u Solt Lejk Sitiju.
– Malo smo proslavili pobedu nad Katarom i istorijski plasman u avionu i našem hotelu – rekao je Durić u razgovoru za „Sport“, pa dodao: ATMOSFERA U NAŠEM TABORU JE ODLIČNA
– Četvrtak (juče – prim. aut.) bio je slobodan dan. Igrači su ga proveli po sopstvenom izboru, a danas počinju pripreme za utakmicu sa SAD. Sastanci, treninzi, pripreme – sve ide po ustaljenom rasporedu. U našem taboru nema nikakve preterane euforije. Svi smo na zemlji i oprezni.
„Operacija SAD“ donosi ponovo maksimalnu mobilizaciju, kao i pred svaku prethodnu utakmicu, u američkom zmajevom gnezdu.
– Atmosfera u našem taboru je odlična, svi smo prezadovoljni i srećni. Mislim da smo usrećili i našu naciju i Balkan, prvenstveno mislim na naše okruženje i zemlje regiona. Svi se raduju zajedno sa nama i ovim putem se zahvaljujem svima na velikoj podršci. Svima nam je drago, odnosno ponosni smo što je Bosna i Hercegovina srećna. To nam je bilo veoma važno zbog ogromne podrške koju osećamo i ovako daleko. To je nešto neverovatno, zaista neverovatno – naglašava Durić.
IGRAČKI KADAR
Kada je u pitanju igrački kadar za duel sa SAD, u tim se vraća Tarik Muharemović, koji je odradio suspenziju zbog crvenog kartona, a Amar Dedić i Haris Tabaković trebalo bi da budu spremni.
– To su stvari koje će proceniti selektor Barbarez, ali i oni su u konkurenciji za tim. Tabaković već trenira, Dedića prolazi viroza, a imamo još četiri ili pet dana da se potpuno oporavi. On je pod nadzorom lekara i, ako Bog da, biće i on spreman za predstojeću utakmicu.
Na kraju, na pitanje mogu li Zmajevi da „prelete“ i SAD, Durić, koji jednostavno zrači optimizmom, kratko i samouvereno odgovara:
– Naravno, idemo po još jednu pobedu.
- Goalgetter
- Postovi: 24473
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Igramo li u plavim dresovima protiv USA? Posto su njihovi domaci bijeli/crveni 
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Coolpanda24 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 20:56EKSKLUZIVNO: „Usrećili smo i naciju i Balkan!“ Potpredsednik FS BiH Irfan Durić iz SAD za „Sport“: Nema euforije – svi smo na zemlji
Kako smo saznali u razgovoru sa potpredsednikom Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Irfanom Durićem, Zmajevi su se odmah posle utakmice vratili u svoju bazu u Solt Lejk Sitiju.
– Malo smo proslavili pobedu nad Katarom i istorijski plasman u avionu i našem hotelu – rekao je Durić u razgovoru za „Sport“, pa dodao: ATMOSFERA U NAŠEM TABORU JE ODLIČNA
– Četvrtak (juče – prim. aut.) bio je slobodan dan. Igrači su ga proveli po sopstvenom izboru, a danas počinju pripreme za utakmicu sa SAD. Sastanci, treninzi, pripreme – sve ide po ustaljenom rasporedu. U našem taboru nema nikakve preterane euforije. Svi smo na zemlji i oprezni.
„Operacija SAD“ donosi ponovo maksimalnu mobilizaciju, kao i pred svaku prethodnu utakmicu, u američkom zmajevom gnezdu.
– Atmosfera u našem taboru je odlična, svi smo prezadovoljni i srećni. Mislim da smo usrećili i našu naciju i Balkan, prvenstveno mislim na naše okruženje i zemlje regiona. Svi se raduju zajedno sa nama i ovim putem se zahvaljujem svima na velikoj podršci. Svima nam je drago, odnosno ponosni smo što je Bosna i Hercegovina srećna. To nam je bilo veoma važno zbog ogromne podrške koju osećamo i ovako daleko. To je nešto neverovatno, zaista neverovatno – naglašava Durić.
IGRAČKI KADAR
Kada je u pitanju igrački kadar za duel sa SAD, u tim se vraća Tarik Muharemović, koji je odradio suspenziju zbog crvenog kartona, a Amar Dedić i Haris Tabaković trebalo bi da budu spremni.
– To su stvari koje će proceniti selektor Barbarez, ali i oni su u konkurenciji za tim. Tabaković već trenira, Dedića prolazi viroza, a imamo još četiri ili pet dana da se potpuno oporavi. On je pod nadzorom lekara i, ako Bog da, biće i on spreman za predstojeću utakmicu.
Na kraju, na pitanje mogu li Zmajevi da „prelete“ i SAD, Durić, koji jednostavno zrači optimizmom, kratko i samouvereno odgovara:
– Naravno, idemo po još jednu pobedu.
E jest i neki bitan faktor dao intervju,
Podguzne muhe u savezu, ne treba im davati paznje... sto bi nas narod rekao, nisu macke s praga sutnuli.
- PeppermintSA
- Postovi: 3521
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
U pravu si. Izvjesno je da će se to desiti.HariTz je napisao/la: ↑26 jun 2026, 15:38Šta fali ako stanu u niski blok? Taman da ti daju opet priliku da svim forumašima yebeš materešine a igračima mrtve.PeppermintSA je napisao/la: ↑26 jun 2026, 14:56Stanemo li u niski blok i budemo li se branili 90 minuta bez da pokušamo da igramo, izgubićemo glat.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Pepi - izuzetno opasan killer
Balogun - nepredvidiv
Mckenie, Tillman, Robinson, Pulisic, Rejna, Dest - agresivni i explozivni ka naprijed.
Ostalo manje-vise...
Balogun - nepredvidiv
Mckenie, Tillman, Robinson, Pulisic, Rejna, Dest - agresivni i explozivni ka naprijed.
Ostalo manje-vise...
-
FerdinandF
- Postovi: 677
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Cijela ex yu navija za Bosnu!
Online
Trenutno korisnika/ca: KockarVicin007, kouadio, Muumii, RacioEmocionalan, SanaBosna, Shevko, Sveti i 63 gosta.





