02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
DamirT
Postovi: 31101
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 26 jun 2026, 19:11

lakilone je napisao/la:
26 jun 2026, 19:08
SAD u zadnjih 12 utakmica protiv reprezentacija iz evrope ima skor 0/2/10
Upisi odmah 0/2/11 :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1604
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Arnelv52 » 26 jun 2026, 19:12

Ne treba protiv njih igrati sa strahom i respektom. Oni su takav narod koji očekuje od drugih da im se sklanja. Ako mi odigramo bez treme i straha to je za njih već mini šok i na tom polju smo dobili bitku.

Naš cilj treba biti držati utakmicu čim dalje 0:0 jer će kako vrijeme bude odmicalo njihova nervoza rasti. Stavlja im se na teret da moraju pred domaćim navijačima napraviti rezultat i mi to možemo iskoristiti za sebe.

Moramo biti svjesni ako prodjemo ovu utakmicu sledeći protivnik je: Koreja, Ekvador, Zelenortski Otoci, Senegal, Alžir ili Egipat. Uz malo sreće pobjediš li i ove ti si u četvrtfinalu. Svi će pričati o tebi.

To može izgledati kao onda kad je Dončić odveo Sloveniju na krov Europe. Isto tako se kod nas može desiti sa Kerimom Alajbegovićem uz malo vjere, sreće i taktike.

Kako rekoh bitno je čuvati 0:0 i ne trošiti bespotrebno energiju po terenu. Treba nam prilika ili dvije. Čak i da ih ne napravimo neka odvuku utakmicu na penale pa ko bolji.

JEDRILICA
Postovi: 26
Pridružen/a: 29 jan 2009, 11:06
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la JEDRILICA » 26 jun 2026, 19:15

perun je napisao/la:
26 jun 2026, 18:51
JEDRILICA je napisao/la:
26 jun 2026, 18:36
Treba biti ponosan kako god. Mislim da ih ipak možemo dobiti. Švica i Kanada su tu negdje sa Amerikom. Fizički smo jači. Treba ih dobro tuči😁 i nadati se da nas sudija neće srezati. Otresti ih kao Italiju. Ma biće to makar dva razlike. Ili u regularnom vremenu ili na penale.
Prekidati igru, potući se na mrtvim loptama, jednostavno istrošiti ih fizički.
Po meni oni nemaju dovoljno fudbalskog mangupluka, da provedu njihov tzv. "Rock and roll" fudbal. Treba im ga u startu na snagu ubiti i onda prebaciti na sevdah.

CAZIN
Postovi: 2551
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CAZIN » 26 jun 2026, 19:25

Nego za koga će Garzina familija navijati u ovom duelu?

kinder_jaje
Postovi: 1254
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la kinder_jaje » 26 jun 2026, 19:30

CAZIN je napisao/la:
26 jun 2026, 18:53
Moramo biti čvrsti u duelu i igrati na granici žutog, sada je samo pitanje kakav će sudija uzeti kriterij.

Na startu odmah kao protiv Italije kada je Bašić oborio Politana protiv Italije i vidjet će Ameri da neće moći lako protiv nas.
E taj kriterij ce i biti nas najveci problem jer za svaki jaci faul ces dobiti zuti i kad te napuni kartonima onda ces morati igrati mekse tako da covjek ne zna sta i kako.

Avatar
Atlanta
Postovi: 368
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Atlanta » 26 jun 2026, 19:49

Prisutno je i kod njih malo straha pratim njihove mreze, imaju katastrofalan rekord protiv Euro ekipa
Samo je bitno da ga ne primimo do prve cetvrtine to je jako jako bitno, krecu furiozno svaku utakmicu, gledat da umrtvimo utakmicu sto vise, kako vrijeme bude odmicalo nece ni njima biti lako, ipak su oni domacini i ocekuje se rezultat, pritisak je potpuno na njima
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
231983
Postovi: 2143
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la 231983 » 26 jun 2026, 20:18

Atlanta je napisao/la:
26 jun 2026, 19:49
Prisutno je i kod njih malo straha pratim njihove mreze, imaju katastrofalan rekord protiv Euro ekipa
Samo je bitno da ga ne primimo do prve cetvrtine to je jako jako bitno, krecu furiozno svaku utakmicu, gledat da umrtvimo utakmicu sto vise, kako vrijeme bude odmicalo nece ni njima biti lako, ipak su oni domacini i ocekuje se rezultat, pritisak je potpuno na njima
Ako je iko na dunjaluku zna umrtvit, mi znamo :)
Sto duze drzati nulu, a doci ce nase prilike, samo sabura. Ne sumnjam da je SS vec pregledao barem 5 zadnjih utakmica, a ove s prvenstva po tri puta, da su im našli rupe i da ce probati naci odgovarajucu taktiku protiv njih.

Ja imam potpuno povjerenje u Barbu i ekipu! Svi ovdje koji misle da su pametniji, neka izvuku svoj CV i nek gledaju u njega dok ne skontaju neke stvari, da ne upotrijebim neku grublju rijec. Covjek je bukvalno od go'vana napravio pitu, ono sto se u nasem narodu govori da se ne moze, e on je uspio, zato svi koji imaju bilo kakav prigovor, neka ga zadrze za sebe.

Avatar
Sveti
Postovi: 10129
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sveti » 26 jun 2026, 20:29

Ma samo tvrdo. Poslije prvog lakta i bodychecka ce vec igrat sa rezervom
naprijed rejal

Avatar
sljivo
Postovi: 13856
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la sljivo » 26 jun 2026, 20:42

Ne znam jeste li vi gledali njihove tekme? 15 suteva po tekmi, 5 u gol, 1.5 xg, 2.5 gola...znaju igrat i tvrdo i atraktivno, bas kontra sto nama odgovara, jer mi na trku ne mozemo s njima a oni znaju igrat i povuceno a brzi naprijed, znaci ne odgovara nam igra nikako...

Avatar
coelho41
Postovi: 15770
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la coelho41 » 26 jun 2026, 20:45

Ma mi smo s Kanadom igrali 1-1, a sa Svicom do 74. minute 0 drzali i onda se raspali tek nakon crvenog. Znaci mozemo im zagorcat zivot opasno.

FerdinandF
Postovi: 676
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la FerdinandF » 26 jun 2026, 20:49

Što bi Muharemovic rekao:
Ma zgazit cemo Amere.
Izaci sa stavom: Sad cemo vam ebat mamu u p.
Zadnja izmjena: FerdinandF, dana/u 26 jun 2026, 20:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 26 jun 2026, 20:49

bh22 je napisao/la:
26 jun 2026, 18:06
DanijelTZ je napisao/la:
26 jun 2026, 15:54
Koji je ovo od forumasa :lol:

https://www.facebook.com/share/r/1Jx8jox53v/
Ovo je Amir Pasic trener je na Americkom fakultetu Russell Sage College i prati i bodri nasu repku vec duze vrijeme.
Brat u Bosnu dođe kad igramo kakvu kvalifikacijsku :salut:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
sljivo
Postovi: 13856
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la sljivo » 26 jun 2026, 20:54

Moze se i Francuska izbacit, to nije sporno, ali kazem da njihova igra nama ne odgovara, jer znaju kracim pasovima, duplim pasovima, ulijetanjima izmedju linija, iz drugog plana napravit havariju bilo kojoj odbrani. Svica ima stabilnije drzanje lopte ali su tvrdi u napadu, ovi mozda slabije kontrolisu loptu ali plesu u napadu. Nama ce trebati plstava bas brzih igraca i onih koji pritiscu konstantno, i trcat naprijed ko ludi, jer sredinom ne mozemo njih kontrolisat, a ako budemo stajali i cekali nema od tog nista, sa domacinskim sudjenjem samo je pitanje kad cemo fasovati crveni/penal.
Amere moze ubit nervoza i stres zbog ocekivanja i jer su nas vec zatefterili ko pobjedjene. Tu bih ja trazio sansu, napast u prvih 20 minuta, nebitno prvog drugog poluvremena, kad bude prava prilika, zabit krompir i onda uvest tekmu u nervozu.

Coolpanda24
Postovi: 3197
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Coolpanda24 » 26 jun 2026, 20:56

EKSKLUZIVNO: „Usrećili smo i naciju i Balkan!“ Potpredsednik FS BiH Irfan Durić iz SAD za „Sport“: Nema euforije – svi smo na zemlji

Kako smo saznali u razgovoru sa potpredsednikom Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Irfanom Durićem, Zmajevi su se odmah posle utakmice vratili u svoju bazu u Solt Lejk Sitiju.

– Malo smo proslavili pobedu nad Katarom i istorijski plasman u avionu i našem hotelu – rekao je Durić u razgovoru za „Sport“, pa dodao: ATMOSFERA U NAŠEM TABORU JE ODLIČNA
– Četvrtak (juče – prim. aut.) bio je slobodan dan. Igrači su ga proveli po sopstvenom izboru, a danas počinju pripreme za utakmicu sa SAD. Sastanci, treninzi, pripreme – sve ide po ustaljenom rasporedu. U našem taboru nema nikakve preterane euforije. Svi smo na zemlji i oprezni.

„Operacija SAD“ donosi ponovo maksimalnu mobilizaciju, kao i pred svaku prethodnu utakmicu, u američkom zmajevom gnezdu.
– Atmosfera u našem taboru je odlična, svi smo prezadovoljni i srećni. Mislim da smo usrećili i našu naciju i Balkan, prvenstveno mislim na naše okruženje i zemlje regiona. Svi se raduju zajedno sa nama i ovim putem se zahvaljujem svima na velikoj podršci. Svima nam je drago, odnosno ponosni smo što je Bosna i Hercegovina srećna. To nam je bilo veoma važno zbog ogromne podrške koju osećamo i ovako daleko. To je nešto neverovatno, zaista neverovatno – naglašava Durić.

IGRAČKI KADAR
Kada je u pitanju igrački kadar za duel sa SAD, u tim se vraća Tarik Muharemović, koji je odradio suspenziju zbog crvenog kartona, a Amar Dedić i Haris Tabaković trebalo bi da budu spremni.
– To su stvari koje će proceniti selektor Barbarez, ali i oni su u konkurenciji za tim. Tabaković već trenira, Dedića prolazi viroza, a imamo još četiri ili pet dana da se potpuno oporavi. On je pod nadzorom lekara i, ako Bog da, biće i on spreman za predstojeću utakmicu.
Na kraju, na pitanje mogu li Zmajevi da „prelete“ i SAD, Durić, koji jednostavno zrači optimizmom, kratko i samouvereno odgovara:
– Naravno, idemo po još jednu pobedu.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24473
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 26 jun 2026, 21:22

Igramo li u plavim dresovima protiv USA? Posto su njihovi domaci bijeli/crveni :hmmmmm:

Iniesta12
Postovi: 238
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iniesta12 » 26 jun 2026, 21:23

Coolpanda24 je napisao/la:
26 jun 2026, 20:56
EKSKLUZIVNO: „Usrećili smo i naciju i Balkan!“ Potpredsednik FS BiH Irfan Durić iz SAD za „Sport“: Nema euforije – svi smo na zemlji

Kako smo saznali u razgovoru sa potpredsednikom Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Irfanom Durićem, Zmajevi su se odmah posle utakmice vratili u svoju bazu u Solt Lejk Sitiju.

– Malo smo proslavili pobedu nad Katarom i istorijski plasman u avionu i našem hotelu – rekao je Durić u razgovoru za „Sport“, pa dodao: ATMOSFERA U NAŠEM TABORU JE ODLIČNA
– Četvrtak (juče – prim. aut.) bio je slobodan dan. Igrači su ga proveli po sopstvenom izboru, a danas počinju pripreme za utakmicu sa SAD. Sastanci, treninzi, pripreme – sve ide po ustaljenom rasporedu. U našem taboru nema nikakve preterane euforije. Svi smo na zemlji i oprezni.

„Operacija SAD“ donosi ponovo maksimalnu mobilizaciju, kao i pred svaku prethodnu utakmicu, u američkom zmajevom gnezdu.
– Atmosfera u našem taboru je odlična, svi smo prezadovoljni i srećni. Mislim da smo usrećili i našu naciju i Balkan, prvenstveno mislim na naše okruženje i zemlje regiona. Svi se raduju zajedno sa nama i ovim putem se zahvaljujem svima na velikoj podršci. Svima nam je drago, odnosno ponosni smo što je Bosna i Hercegovina srećna. To nam je bilo veoma važno zbog ogromne podrške koju osećamo i ovako daleko. To je nešto neverovatno, zaista neverovatno – naglašava Durić.

IGRAČKI KADAR
Kada je u pitanju igrački kadar za duel sa SAD, u tim se vraća Tarik Muharemović, koji je odradio suspenziju zbog crvenog kartona, a Amar Dedić i Haris Tabaković trebalo bi da budu spremni.
– To su stvari koje će proceniti selektor Barbarez, ali i oni su u konkurenciji za tim. Tabaković već trenira, Dedića prolazi viroza, a imamo još četiri ili pet dana da se potpuno oporavi. On je pod nadzorom lekara i, ako Bog da, biće i on spreman za predstojeću utakmicu.
Na kraju, na pitanje mogu li Zmajevi da „prelete“ i SAD, Durić, koji jednostavno zrači optimizmom, kratko i samouvereno odgovara:
– Naravno, idemo po još jednu pobedu.

E jest i neki bitan faktor dao intervju, :guz:
Podguzne muhe u savezu, ne treba im davati paznje... sto bi nas narod rekao, nisu macke s praga sutnuli.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3521
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la PeppermintSA » 26 jun 2026, 21:26

HariTz je napisao/la:
26 jun 2026, 15:38
PeppermintSA je napisao/la:
26 jun 2026, 14:56
Stanemo li u niski blok i budemo li se branili 90 minuta bez da pokušamo da igramo, izgubićemo glat.
Šta fali ako stanu u niski blok? Taman da ti daju opet priliku da svim forumašima yebeš materešine a igračima mrtve.
U pravu si. Izvjesno je da će se to desiti.

Iniesta12
Postovi: 238
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iniesta12 » 26 jun 2026, 21:26

Pepi - izuzetno opasan killer
Balogun - nepredvidiv
Mckenie, Tillman, Robinson, Pulisic, Rejna, Dest - agresivni i explozivni ka naprijed.

Ostalo manje-vise...

Avatar
Drape
Postovi: 9781
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Drape » 26 jun 2026, 21:29

slika

FerdinandF
Postovi: 676
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la FerdinandF » 26 jun 2026, 21:41

Cijela ex yu navija za Bosnu!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Toxin i 70 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []