02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Murga
Postovi: 2869
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Murga » 27 jun 2026, 06:27

Coolpanda24 je napisao/la:
26 jun 2026, 16:47
Murga je napisao/la:
26 jun 2026, 14:53
Nasi idu sutra u Kaliforniju i zavrsvaju sa kampom u SLC. Nisam to znao do juce.
Interesantno. Znam da imaju 2 dana slobodna i većina ih je otišla za LA, jer su im tamo baze od familije uglavnom. Vidio sam da je Ganibeg otišao za SLC i reče sinoć u intervjuu će tamo biti kako bi mogao izvještavati sa treninga. Kontam valjda novinari znaju bolje gdje će biti ili su ih zayebali :lol:
Produzili su do utorka u SLC jer smo prosli dalje. Da nismo prosli, isli bi valjda nazad vec u subotu. Tako mi je receno od jarana, a info je dosla od njih. Kako god, neka im je sretno. :bih:
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Sindikat12
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 27 jun 2026, 07:50

Drape je napisao/la:
26 jun 2026, 23:08
Neki njihov novinar:

Ne želimo se uopšte dovesti da bude aktivna utakmica. Niko ne želi 90 minuta igre ili produžetke sa Bosnom. Pokušat ćemo sve riješiti u 15 minuta. BIt će to prava gostujuća utakmica za Bosnu i Hercegovinu sa 70 hiljada navijača u bijelom i crvenom. Prava gostujuća utakmica sa svime šta to znači. Na početku će biti ogroman pritisak na Bosnu i vidjet ćemo koliko su izdržljivi. Pokušat ćemo riješiti sve u 15 minuta.
Jesu se nafurali, cuj rijesit za 15 min…. Pa niste Francuska, ovi ce nas podcijeniti vise nego Italija…

Rodju
Postovi: 1884
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Rodju » 27 jun 2026, 08:08

GalileoGalilei je napisao/la:
26 jun 2026, 21:46
Ne možemo im parirati ni u jednom aspketu, počevši od fizičke spreme, trke, agresivnosti i duel igre. Mi smo možda spremni za nekih 60, 70 minuta plafon. Pochettino ih je fino posložio i samo da ne bude neka bruka. Nama je Katar napravio probleme, a da ne naprave ovi. Biće repriza sa Kanadom što se tiče trke i jačine, samo što su ovi još tehnički potkovaniji.
Šta predlažeš onda? Da se predamo, da se ne mučimo?

Rodju
Postovi: 1884
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Rodju » 27 jun 2026, 08:11

Telalovic je napisao/la:
26 jun 2026, 23:29
Poraz ispod 6-0 bi bio ogroman uspjeh
Ti Boga moliš, da pogodiš rezultat kako bi mogao reći, eto, jesam vam rekao. Jazavče jazavi.

Sindikat12
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 27 jun 2026, 08:25

Ono sto je veliki plus za nas jeste sto imamo tacno 7 dana izmedju ove dvije tekme… sto je vise nego dovoljno da svi budu 200% spremni. Jos je plus to sto su neki odigrali po 45 minuta (Memic, Sunjic), Dzeko i Katic po 60, Muharemovic je skroz frisak nadam se i Dedic biti u fullu.

Temperatura dobra (oko 20 u srijedu)…. Spremni smo za 120 minuta rata

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24470
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 27 jun 2026, 08:28

Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco

Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19239
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la akisarajevo92 » 27 jun 2026, 08:56

i ovi kao Talijani nam odradjuju dodatnu motivaciju kao da vec nije dovoljno, Howard u ulozi Dimarca :kafa:
Don't believe the hype.

ajaca
Postovi: 77
Pridružen/a: 24 jul 2014, 20:20
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la ajaca » 27 jun 2026, 08:57

Goalgetter je napisao/la:
27 jun 2026, 08:28
Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco

Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih
Poručujem golmanu u penziji: Mrs!!!

Avatar
Surreal
Postovi: 11837
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Surreal » 27 jun 2026, 09:11

Goalgetter je napisao/la:
27 jun 2026, 08:28
Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco

Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih
pa dobro, čovjek rekao istinu
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
sljivo
Postovi: 13855
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la sljivo » 27 jun 2026, 09:11

akisarajevo92 je napisao/la:
27 jun 2026, 08:56
i ovi kao Talijani nam odradjuju dodatnu motivaciju kao da vec nije dovoljno, Howard u ulozi Dimarca :kafa:
konj, samo odmaze svojima, a vjerovatno se i drogira, lici mi na drogersku izjavu

Avatar
Madal
Postovi: 6053
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Madal » 27 jun 2026, 09:14

Ovo ne izjavljujes taman da u kosarci protiv njih igramo.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
DamirT
Postovi: 31099
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 09:17

Goalgetter je napisao/la:
27 jun 2026, 08:28
Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco

Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih
Pa ce na kraju kukati kao Talijancici i govoriti od koga smo mi ispali, a glupani samo svoje stavljaju pod veci pritisak, a nase motivisu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la signalidunapark » 27 jun 2026, 09:20

To nam daj...bravo Time Howarde... :kafa:

Avatar
Surreal
Postovi: 11837
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Surreal » 27 jun 2026, 09:21

Esmir će se napaliti kada vidi sve poznate face na tribinama
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2419
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Konzerva » 27 jun 2026, 09:25

Ovo je utakmica zivota i za Dzeku i za sve ostale nase igrace....pa vi vidite sta vam je cinit :)
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Halix131
Postovi: 158
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Halix131 » 27 jun 2026, 09:30

Rodju je napisao/la:
27 jun 2026, 08:11
Telalovic je napisao/la:
26 jun 2026, 23:29
Poraz ispod 6-0 bi bio ogroman uspjeh
Ti Boga moliš, da pogodiš rezultat kako bi mogao reći, eto, jesam vam rekao. Jazavče jazavi.
Ma pusti, cuj 6:0.
Ako zanemarimo svicarsku i raspad igre, go i crveni ne vidim nesto slicno da Ce se desiti.
Pa Rumunija,Austrija, Wels, Italija, Kanada i Katar su nam dali u 6 utakmica 6 golova.
Tako treba zanemariti taj kompleks manje vrijednosti, ima jos malih zemalja i ohavizat se.
Rum,Aut,Wels i Italija svi bi bili favoriti protiv Amerike.

Nadam se da cemo ih iz vece ljubavi prema Domovini,zelje, inata,ponosa i zajedništva kako god pobjediti ako Bog da i proci dalje. :bih:

Pa glavni lik im je trenutno Ibrahimović, kako god sebe predstavlja ipak po svemu, igri, tehnici,a najviše po karakteru tom našem inatu i pozitivnoj aroganciji Bosanac! :kafa:

Avatar
Madal
Postovi: 6053
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Madal » 27 jun 2026, 09:42

Iceplayer je napisao/la:
27 jun 2026, 00:03
FerdinandF je napisao/la:
26 jun 2026, 23:56
GalileoGalilei je napisao/la:
26 jun 2026, 21:46
Ne možemo im parirati ni u jednom aspketu, počevši od fizičke spreme, trke, agresivnosti i duel igre. Mi smo možda spremni za nekih 60, 70 minuta plafon. Pochettino ih je fino posložio i samo da ne bude neka bruka. Nama je Katar napravio probleme, a da ne naprave ovi. Biće repriza sa Kanadom što se tiče trke i jačine, samo što su ovi još tehnički potkovaniji.
Slazem se za navedene karakteristike. Ameri izgledaju bombasticno dobro, ali ni mi nismo odigrali ni blizu onog sto mozemo. Ako budemo pravi, uz malo srece i pameti, mozemo ih proci. Pa nisu Francuska jbt.
Čuj ni po jednom aspektu, ne možemo im parirati samo trkom , nisu ni oni ništa posebno...
Fizicki, trka, brzina i duel igra su jaci. Agresivnost vise-manje dolazi sa tim stvarima ali eto tu mozemo parirati. Bas je to razlog sto ne smijemo visoko izaci vec igrati kao protiv Kanade i Svicarske. Nije to pravljenje vanzemaljaca od njih nego su cinjenice gdje su oni jaci.

Ovo je cak i utakmica da Dzeko pocne sa klupe. Ako ocekujemo da nas napadaju, narocito na pocetku meca, Dzeko nam ne moze previse pomoci. Bit ce od vece koristi ako udje s klupe pri bilo kojem rezultatu u drugom poluvremenu. Lukic bi od starta mogao solidno pokriti tu poziciju i onda da Edin rijesi s klupe.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
BHFreak
Postovi: 342
Pridružen/a: 04 maj 2023, 21:54
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la BHFreak » 27 jun 2026, 10:06

Vasilj
Dedic katic muharemovic kolasinac
bajraktarevic basic sunjic mahmic alajbegovic
Demirovic

ovdje imamo sanse po meni bas velike :bih:
"Naša zemlja, naša čast, naša lopta - Bosna u srcu, pobjeda u nogama!" - Emir Spahić

Avatar
Ozymandias
Postovi: 935
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Ozymandias » 27 jun 2026, 10:07

DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 09:17
Goalgetter je napisao/la:
27 jun 2026, 08:28
Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco

Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih
Pa ce na kraju kukati kao Talijancici i govoriti od koga smo mi ispali, a glupani samo svoje stavljaju pod veci pritisak, a nase motivisu.
Bit ce razocarani sramotnim performansom svojih pulena. :kafa:

tuzlanskinacin
Postovi: 1581
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la tuzlanskinacin » 27 jun 2026, 10:14

Ozymandias je napisao/la:
27 jun 2026, 10:07
DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 09:17
Goalgetter je napisao/la:
27 jun 2026, 08:28
Pa ce na kraju kukati kao Talijancici i govoriti od koga smo mi ispali, a glupani samo svoje stavljaju pod veci pritisak, a nase motivisu.
Bit ce razocarani sramotnim performansom svojih pulena. :kafa:
Ide poslije kukanje da smo im Esmira ukrali i tako izbacili :urnebes:
Siguran sam u prolaz protiv Amerike, ide ovo lagano.
#CarsijaOdjebi

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: rossonero85 i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []