Produzili su do utorka u SLC jer smo prosli dalje. Da nismo prosli, isli bi valjda nazad vec u subotu. Tako mi je receno od jarana, a info je dosla od njih. Kako god, neka im je sretno.Coolpanda24 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 16:47Interesantno. Znam da imaju 2 dana slobodna i većina ih je otišla za LA, jer su im tamo baze od familije uglavnom. Vidio sam da je Ganibeg otišao za SLC i reče sinoć u intervjuu će tamo biti kako bi mogao izvještavati sa treninga. Kontam valjda novinari znaju bolje gdje će biti ili su ih zayebali![]()
02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...
-
Sindikat12
- Postovi: 2287
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Jesu se nafurali, cuj rijesit za 15 min…. Pa niste Francuska, ovi ce nas podcijeniti vise nego Italija…Drape je napisao/la: ↑26 jun 2026, 23:08Neki njihov novinar:
Ne želimo se uopšte dovesti da bude aktivna utakmica. Niko ne želi 90 minuta igre ili produžetke sa Bosnom. Pokušat ćemo sve riješiti u 15 minuta. BIt će to prava gostujuća utakmica za Bosnu i Hercegovinu sa 70 hiljada navijača u bijelom i crvenom. Prava gostujuća utakmica sa svime šta to znači. Na početku će biti ogroman pritisak na Bosnu i vidjet ćemo koliko su izdržljivi. Pokušat ćemo riješiti sve u 15 minuta.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Šta predlažeš onda? Da se predamo, da se ne mučimo?GalileoGalilei je napisao/la: ↑26 jun 2026, 21:46Ne možemo im parirati ni u jednom aspketu, počevši od fizičke spreme, trke, agresivnosti i duel igre. Mi smo možda spremni za nekih 60, 70 minuta plafon. Pochettino ih je fino posložio i samo da ne bude neka bruka. Nama je Katar napravio probleme, a da ne naprave ovi. Biće repriza sa Kanadom što se tiče trke i jačine, samo što su ovi još tehnički potkovaniji.
-
Sindikat12
- Postovi: 2287
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ono sto je veliki plus za nas jeste sto imamo tacno 7 dana izmedju ove dvije tekme… sto je vise nego dovoljno da svi budu 200% spremni. Jos je plus to sto su neki odigrali po 45 minuta (Memic, Sunjic), Dzeko i Katic po 60, Muharemovic je skroz frisak nadam se i Dedic biti u fullu.
Temperatura dobra (oko 20 u srijedu)…. Spremni smo za 120 minuta rata
Temperatura dobra (oko 20 u srijedu)…. Spremni smo za 120 minuta rata
- Goalgetter
- Postovi: 24473
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco
Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih
- akisarajevo92
- Postovi: 19239
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
i ovi kao Talijani nam odradjuju dodatnu motivaciju kao da vec nije dovoljno, Howard u ulozi Dimarca 
Don't believe the hype.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Poručujem golmanu u penziji: Mrs!!!Goalgetter je napisao/la: ↑27 jun 2026, 08:28Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco
Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
pa dobro, čovjek rekao istinuGoalgetter je napisao/la: ↑27 jun 2026, 08:28Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco
Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
konj, samo odmaze svojima, a vjerovatno se i drogira, lici mi na drogersku izjavuakisarajevo92 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 08:56i ovi kao Talijani nam odradjuju dodatnu motivaciju kao da vec nije dovoljno, Howard u ulozi Dimarca![]()
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ovo ne izjavljujes taman da u kosarci protiv njih igramo.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Pa ce na kraju kukati kao Talijancici i govoriti od koga smo mi ispali, a glupani samo svoje stavljaju pod veci pritisak, a nase motivisu.Goalgetter je napisao/la: ↑27 jun 2026, 08:28Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco
Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
To nam daj...bravo Time Howarde... 
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Esmir će se napaliti kada vidi sve poznate face na tribinama
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ovo je utakmica zivota i za Dzeku i za sve ostale nase igrace....pa vi vidite sta vam je cinit 
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ma pusti, cuj 6:0.
Ako zanemarimo svicarsku i raspad igre, go i crveni ne vidim nesto slicno da Ce se desiti.
Pa Rumunija,Austrija, Wels, Italija, Kanada i Katar su nam dali u 6 utakmica 6 golova.
Tako treba zanemariti taj kompleks manje vrijednosti, ima jos malih zemalja i ohavizat se.
Rum,Aut,Wels i Italija svi bi bili favoriti protiv Amerike.
Nadam se da cemo ih iz vece ljubavi prema Domovini,zelje, inata,ponosa i zajedništva kako god pobjediti ako Bog da i proci dalje.
Pa glavni lik im je trenutno Ibrahimović, kako god sebe predstavlja ipak po svemu, igri, tehnici,a najviše po karakteru tom našem inatu i pozitivnoj aroganciji Bosanac!
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Fizicki, trka, brzina i duel igra su jaci. Agresivnost vise-manje dolazi sa tim stvarima ali eto tu mozemo parirati. Bas je to razlog sto ne smijemo visoko izaci vec igrati kao protiv Kanade i Svicarske. Nije to pravljenje vanzemaljaca od njih nego su cinjenice gdje su oni jaci.Iceplayer je napisao/la: ↑27 jun 2026, 00:03Čuj ni po jednom aspektu, ne možemo im parirati samo trkom , nisu ni oni ništa posebno...FerdinandF je napisao/la: ↑26 jun 2026, 23:56Slazem se za navedene karakteristike. Ameri izgledaju bombasticno dobro, ali ni mi nismo odigrali ni blizu onog sto mozemo. Ako budemo pravi, uz malo srece i pameti, mozemo ih proci. Pa nisu Francuska jbt.GalileoGalilei je napisao/la: ↑26 jun 2026, 21:46Ne možemo im parirati ni u jednom aspketu, počevši od fizičke spreme, trke, agresivnosti i duel igre. Mi smo možda spremni za nekih 60, 70 minuta plafon. Pochettino ih je fino posložio i samo da ne bude neka bruka. Nama je Katar napravio probleme, a da ne naprave ovi. Biće repriza sa Kanadom što se tiče trke i jačine, samo što su ovi još tehnički potkovaniji.
Ovo je cak i utakmica da Dzeko pocne sa klupe. Ako ocekujemo da nas napadaju, narocito na pocetku meca, Dzeko nam ne moze previse pomoci. Bit ce od vece koristi ako udje s klupe pri bilo kojem rezultatu u drugom poluvremenu. Lukic bi od starta mogao solidno pokriti tu poziciju i onda da Edin rijesi s klupe.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Vasilj
Dedic katic muharemovic kolasinac
bajraktarevic basic sunjic mahmic alajbegovic
Demirovic
ovdje imamo sanse po meni bas velike
Dedic katic muharemovic kolasinac
bajraktarevic basic sunjic mahmic alajbegovic
Demirovic
ovdje imamo sanse po meni bas velike
"Naša zemlja, naša čast, naša lopta - Bosna u srcu, pobjeda u nogama!" - Emir Spahić
- Ozymandias
- Postovi: 935
- Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Bit ce razocarani sramotnim performansom svojih pulena.DamirT je napisao/la: ↑27 jun 2026, 09:17Pa ce na kraju kukati kao Talijancici i govoriti od koga smo mi ispali, a glupani samo svoje stavljaju pod veci pritisak, a nase motivisu.Goalgetter je napisao/la: ↑27 jun 2026, 08:28Legendarni američki golman Tim Howard: Bosancima je bolje da ne ulaze u avion za San Francisco
Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1582
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ide poslije kukanje da smo im Esmira ukrali i tako izbaciliOzymandias je napisao/la: ↑27 jun 2026, 10:07Bit ce razocarani sramotnim performansom svojih pulena.![]()
Siguran sam u prolaz protiv Amerike, ide ovo lagano.
#CarsijaOdjebi
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Toxin i 67 gostiju.





