02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Marokanci58
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ovako će se i naši prepasti dopingovanih Amerikanaca kao vi na forumu.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
ma nisu ovi amerikanci nesta specijalno iskreno, protiv paragvaj prvo autogol pa kod drugog zaspali svi. treci i cetvrti u sudijiskoj nadoknadi .. protiv australije isto autogol u drugom australijani bolji bili, protiv turaka isto bezze gol u 3oj minuti pa na kraju izgubili, jest B ekipa ali kod zadnjeg gola usla im A ekipa a turci vise sami protiv sebe igrali. uglavnom napast ce nas ispocetka da nam ga uvale pa da se moramo otvoriti, ovako protiv niskog bloka nisu nesta.... slicno kanadjanima, a kanadjani igraju s vecim intenzitetom .
na kraju krajeva autsajderi smo ali ko ga jb
na kraju krajeva autsajderi smo ali ko ga jb
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Kako su Amerkinaci poceli, zavrsi ce kao Italijani ….
- JohnCleese
- Postovi: 5741
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Mi cemo se na nesto ovako moci presaltati tek kad ne bude Dzeke a Demirovic bude odsutan iz nekog razloga pa na mjesto jedinog spica bude Tabakovic ili Lukic.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Kao i protiv Kanade kada su mnogi pisali da igramo protiv “hokejaša” pa su iz dana u dan uvidjali da je to ozbiljna ekipa s ozbiljnim selektorom koja je domaćin prvenstva i za tu prvu utakmicu protiv nas se pripremali 2 godine…
…tako isto su mnogi poletjeli, zbog neznanja, omalovažavati i umanjivati kvalitet reprezentacije SAD-a.
SAD je glavni domaćin turnira koji se priprema za komplet turnir 2 godine, s odličnim selektorom, s vrlo dobrom ekipom koja ima 15 igrača iz liga petice, tim koji ce sigurno imati domaćinsko sudjenje i da ne nabrajam vise.
To ne znaci da mi nemamo šanse. Naprotiv, naša šansa lezi u taktici koju smo primijenili protiv Austrije, Walesa, Italije, Kanade, pa i Švicarske do te kobne 74. i 80.minute i crvenog.
Naša taktika protiv Amera se ne može i ne smije temeljiti na postavci kakva je izašla protiv Katara - u najužem i najširem smislu.
Sretno nam. Bio bi ogroman podvig proći Amere na njihovom terenu.
…tako isto su mnogi poletjeli, zbog neznanja, omalovažavati i umanjivati kvalitet reprezentacije SAD-a.
SAD je glavni domaćin turnira koji se priprema za komplet turnir 2 godine, s odličnim selektorom, s vrlo dobrom ekipom koja ima 15 igrača iz liga petice, tim koji ce sigurno imati domaćinsko sudjenje i da ne nabrajam vise.
To ne znaci da mi nemamo šanse. Naprotiv, naša šansa lezi u taktici koju smo primijenili protiv Austrije, Walesa, Italije, Kanade, pa i Švicarske do te kobne 74. i 80.minute i crvenog.
Naša taktika protiv Amera se ne može i ne smije temeljiti na postavci kakva je izašla protiv Katara - u najužem i najširem smislu.
Sretno nam. Bio bi ogroman podvig proći Amere na njihovom terenu.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Jel istina da karta preko saveza za ovo kosta 700$
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Sta mislite hoce li Tabakovic zaigrat?
-
Sindikat12
- Postovi: 2287
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Sumnjam, mozda ga ubaci na kraju cisto da se upise da je nastupio na prvenstvu u slucaju da sve bude izgubljeno. Ovako ce poceti sa Dzekom i Demirovicem a ako bude potrebe pretpostavljam da ce ih mijenjati za Lukica/Bazdara i Mahmica.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
- ErosViverosViv
- Postovi: 3391
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Nadam se da ce im od jutra u svlacionici vristati snimak Tim Howarda 
- BoixosNois1899
- Postovi: 12624
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ovaj nivo arogancije i podcjenjivanja koji Ameri pokazuju zadnjih dana ne pamtim da sam ikad vidio.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
- Goalgetter
- Postovi: 24474
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Samo nastaviteAmerička novinarka ponizila BiH uoči duela sa SAD-om: "Ne znam je naći ni na karti"
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ne znam gdje si ti vidio da ih neko podjcenjuje,bar sto se tice ove teme i ovog foruma,mislim da je svako svjestan da su kvalitetna ekipa a uz to jos su i domaćinihurem je napisao/la: ↑27 jun 2026, 10:57Kao i protiv Kanade kada su mnogi pisali da igramo protiv “hokejaša” pa su iz dana u dan uvidjali da je to ozbiljna ekipa s ozbiljnim selektorom koja je domaćin prvenstva i za tu prvu utakmicu protiv nas se pripremali 2 godine…
…tako isto su mnogi poletjeli, zbog neznanja, omalovažavati i umanjivati kvalitet reprezentacije SAD-a.
SAD je glavni domaćin turnira koji se priprema za komplet turnir 2 godine, s odličnim selektorom, s vrlo dobrom ekipom koja ima 15 igrača iz liga petice, tim koji ce sigurno imati domaćinsko sudjenje i da ne nabrajam vise.
To ne znaci da mi nemamo šanse. Naprotiv, naša šansa lezi u taktici koju smo primijenili protiv Austrije, Walesa, Italije, Kanade, pa i Švicarske do te kobne 74. i 80.minute i crvenog.
Naša taktika protiv Amera se ne može i ne smije temeljiti na postavci kakva je izašla protiv Katara - u najužem i najširem smislu.
Sretno nam. Bio bi ogroman podvig proći Amere na njihovom terenu.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Amerikanci su bas arogantni, ponasaju se kao da su Brazil ili Argentina.. a realnost je da ih se uopste ne treba plasiti. Nakon Rumunije, Austrije, Velsa, Italije, Kanade pa i utakmice protiv Svicarske do 75 minute mislim da se imamo cemu nadati. Pa Italija je 2 puta jaca od Amerike pa svi znamo kako su prosli.. Samo hrabro i u kost, i pokazati im kako mali mogu biti veliki! Igrati rastereceno za gol vise, pa sta bude.. Sa Dedicem i Muharemovicem cemo biti puno jaci, plus armija nasih navijaca, sve nam to daje za pravo da budemo optimisti i da strahu nema mjesta!
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Strašno
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Za Bosnu ce navijati citava planeta minus US, Izrael, uzp katolibani i republikosrpskanci.
Bh srbi ce navijati za Ameriku jer je garant postojanja RŠ. Cijene da su im ameri spasili dupe kad su blii pred porazom. Tako da je prirodno da navijaju za jjih. Ocekujem trandzu cvijanovic u dresu amerike i sa zastavom izraela u pocasnoj lozi
Dok ce srbijanci navijati za nas zbog selektivnog bombardovanja NATOa, koje su incirali Ameri jer su se srbi ponovo oteli genocidu (s one strane Drine).
DobiVamo
Bh srbi ce navijati za Ameriku jer je garant postojanja RŠ. Cijene da su im ameri spasili dupe kad su blii pred porazom. Tako da je prirodno da navijaju za jjih. Ocekujem trandzu cvijanovic u dresu amerike i sa zastavom izraela u pocasnoj lozi
Dok ce srbijanci navijati za nas zbog selektivnog bombardovanja NATOa, koje su incirali Ameri jer su se srbi ponovo oteli genocidu (s one strane Drine).
DobiVamo
Zadnja izmjena: Velizar, dana/u 27 jun 2026, 11:52, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Dubioza Kolektiv je sve prorekla još prije nekoliko godina! U pjesmi kažu da ćemo proći kroz Golden Gate (a to je u San Franciscu gdje upravo igramo protiv Amerike u 1/16 finala), a onda idemo vidjeti Statue of Liberty (koji nas čeka u New Yorku na finalu)! Matematika je jasna, Ameri padaju 100%, sudbina je već zapisana! 

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Samo nam fali jedno 13 i po igrača za taj podvig.Iceplayer je napisao/la: ↑27 jun 2026, 11:51Dubioza Kolektiv je sve prorekla još prije nekoliko godina! U pjesmi kažu da ćemo proći kroz Golden Gate (a to je u San Franciscu gdje upravo igramo protiv Amerike u 1/16 finala), a onda idemo vidjeti Statue of Liberty (koji nas čeka u New Yorku na finalu)! Matematika je jasna, Ameri padaju 100%, sudbina je već zapisana!![]()
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ni hrvati nisu nikad očekivali da će igrati finaleQuerty je napisao/la: ↑27 jun 2026, 11:52Samo nam fali jedno 13 i po igrača za taj podvig.Iceplayer je napisao/la: ↑27 jun 2026, 11:51Dubioza Kolektiv je sve prorekla još prije nekoliko godina! U pjesmi kažu da ćemo proći kroz Golden Gate (a to je u San Franciscu gdje upravo igramo protiv Amerike u 1/16 finala), a onda idemo vidjeti Statue of Liberty (koji nas čeka u New Yorku na finalu)! Matematika je jasna, Ameri padaju 100%, sudbina je već zapisana!![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], AlenHalilovic, ANamelessGhoul, bosnas_, Elddar, Goalgetter, JEDRILICA, lakilone, random11, tuzlanskinacin i 66 gostiju.




