Formula 1

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Mokes
Postovi: 16397
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Mokes » 26 jun 2026, 23:43



Aston Martin :urnebes:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
DamirT
Postovi: 31099
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 02:10

Ja ne znam koja je svrha Aston Martina uopste? Pa rade li ti ljudi ista na bolidu?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Elrond
Postovi: 326
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 10:50

Pocetkom sezone pa sve do nedavno, glavna prica bila kompresija mercedesovih motora, mnogi Ferari-Max fanovi su Mercedes nazivali nelegalnim.
Kad se ustanovila da promjena nikakvu razliku nije napravila, utihnu i ta prica.
Ne ocekujem da ce oni koji su najglasniji ovdje bili doci i reci kako su bili u krivu :kafa:

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 1473
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 27 jun 2026, 10:55

Jesi se opet prebacio na Mercedes? :bow:

Ferrari danas lagano na PP. :kralj:

Avatar
Elrond
Postovi: 326
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 10:57

CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 10:55
Jesi se opet prebacio na Mercedes? :bow:

Ferrari danas lagano na PP. :kralj:
Ma 100%, prvi red je njihov :kafa:

Pogodit ces i ovo, isto kao sto si i do sad sve :rol:
Jedino nam nisi rekao P1 Hamilton ili Lekler?

P.S. Je li Mercedesov motor bio legalan ili ne? :kafa:

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 1473
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 27 jun 2026, 11:54

Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 10:57
CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 10:55
Jesi se opet prebacio na Mercedes? :bow:

Ferrari danas lagano na PP. :kralj:
Ma 100%, prvi red je njihov :kafa:

Pogodit ces i ovo, isto kao sto si i do sad sve :rol:
Jedino nam nisi rekao P1 Hamilton ili Lekler?

P.S. Je li Mercedesov motor bio legalan ili ne? :kafa:
Nisi mi odgovorio na pitanje? Jesi li se opet sa McLarena prebacio na Mercedes? :bih:

Avatar
Napapijri
Postovi: 4521
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Napapijri » 27 jun 2026, 12:39

Moze li neko postaviti par linkova za mobitel (iOs)? Danas nisam u mogucnosti gledati kvalifikacije kuci. Hvala.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.

Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.

Avatar
Elrond
Postovi: 326
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 13:48

CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 11:54
Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 10:57
CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 10:55
Jesi se opet prebacio na Mercedes? :bow:

Ferrari danas lagano na PP. :kralj:
Ma 100%, prvi red je njihov :kafa:

Pogodit ces i ovo, isto kao sto si i do sad sve :rol:
Jedino nam nisi rekao P1 Hamilton ili Lekler?

P.S. Je li Mercedesov motor bio legalan ili ne? :kafa:
Nisi mi odgovorio na pitanje? Jesi li se opet sa McLarena prebacio na Mercedes? :bih:
Zaista ne odgovaram na neinteligentna pitanja.

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 1473
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 27 jun 2026, 13:58

Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 13:48
CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 11:54
Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 10:57


Ma 100%, prvi red je njihov :kafa:

Pogodit ces i ovo, isto kao sto si i do sad sve :rol:
Jedino nam nisi rekao P1 Hamilton ili Lekler?

P.S. Je li Mercedesov motor bio legalan ili ne? :kafa:
Nisi mi odgovorio na pitanje? Jesi li se opet sa McLarena prebacio na Mercedes? :bih:
Zaista ne odgovaram na neinteligentna pitanja.
Klasican odgovor od najveceg debila na forumu.

Sljedece sezone opet za McLaren... valjda. :salut:

RobertHrkac555
Postovi: 2768
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 27 jun 2026, 14:23

Valjalo bi da pp uzme Lewis ili Russell, da se prvenstvo još malo zakuva
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
Elrond
Postovi: 326
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 14:32

CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 13:58
Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 13:48
CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 11:54

Nisi mi odgovorio na pitanje? Jesi li se opet sa McLarena prebacio na Mercedes? :bih:
Zaista ne odgovaram na neinteligentna pitanja.
Klasican odgovor od najveceg debila na forumu.

Sljedece sezone opet za McLaren... valjda. :salut:
Fakat bi trebalo neki lagani test bar minimuma inteligencije postaviti, prilikom prijave na forum.
Zar je moguce biti toliko glup?

Avatar
Elrond
Postovi: 326
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 14:36

Britanski Daily Mail je pre dva dana objavio ekskluzivu da su Maxov otac Jos Verstappen i menadžer Raymond Vermeulen obavili "hush-hush" (tajne) preliminarne pregovore sa vrhom McLarena.

Avatar
DamirT
Postovi: 31099
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 15:48

CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 13:58
Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 13:48
CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 11:54

Nisi mi odgovorio na pitanje? Jesi li se opet sa McLarena prebacio na Mercedes? :bih:
Zaista ne odgovaram na neinteligentna pitanja.
Klasican odgovor od najveceg debila na forumu.

Sljedece sezone opet za McLaren... valjda. :salut:
Nemoj prejudicirati, cekaj prvo da vidimo ko ce biti bolji, Merc ili Mclaren :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

BelajBoy
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 apr 2026, 10:32
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BelajBoy » 27 jun 2026, 16:08

Napapijri je napisao/la:
27 jun 2026, 12:39
Moze li neko postaviti par linkova za mobitel (iOs)? Danas nisam u mogucnosti gledati kvalifikacije kuci. Hvala.
https://www.servustv.com/de/page/AA4LIK ... 9096178ec8

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 13810
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 27 jun 2026, 16:21

Jamesu Volwesu je izgleda domet da naredjuje propuštanja timskog kolege, ovo sa Williamsom je užasno a 3 godine se mangupisao kako sve karte baca na 2026.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
DamirT
Postovi: 31099
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 16:41

Uh kako se kockao RB sa Maxom.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Elrond
Postovi: 326
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 16:45

Kakva sadaka za Maxa, pukom srecom ne ispade u Q2.

Q3 ce biti bas zanimljiv.

RobertHrkac555
Postovi: 2768
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 27 jun 2026, 16:49

I sad će Max u prvi startni red
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
Elrond
Postovi: 326
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 16:51

DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 15:48
CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 13:58
Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 13:48

Zaista ne odgovaram na neinteligentna pitanja.
Klasican odgovor od najveceg debila na forumu.

Sljedece sezone opet za McLaren... valjda. :salut:
Nemoj prejudicirati, cekaj prvo da vidimo ko ce biti bolji, Merc ili Mclaren :urnebes:
Sestrojebac, haj vec jednom da rijesimo tu debilnost.
Navedi jedan primjer gdje sam ja napisao da navijam za nekog prije Mclarena?
Nisam ja onaj sto navija za Ferari, pa kad je los Feraria, navijam za Maxa, pa kad se bore Lando i Oscar, navijam zdusno za Oscara,pa kad se bore Mercedesi, onda navijam za Kimia, a omalovazavam Rasela...

Dok ne navedes da sam ikad igdje rekao da navijam za nekog prije Mclarena, svaki dan cu ti mami i seki svrsavati po guzi.
Zaista vas glupih ima, malo je reci.

Zamisli kakav debil moras biti, napise neko "Bravo kimi, svka cast", kad Kimi pobjedi, za glupane je to "navija za ...."
Neki dan sam napisao "Brwvo Luis", jesam po vama retardima postao navijac Ferarija?
To je samo dokaz koliko ne razumijete bit ovog sporta.

Nevjerovatno kako glupih vas ima.
Porazavajuce

Avatar
Lynx
Postovi: 1729
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lynx » 27 jun 2026, 16:56

Aston Martin jedna od najvećih bruka u historiji F1
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []