02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Shevko
Postovi: 641
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 27 jun 2026, 11:57

Ovo je kao droga daj još, hajmo još amere proći pa hajmo još belgiju 😂😂

Querty
Postovi: 357
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Querty » 27 jun 2026, 11:59

Iceplayer je napisao/la:
27 jun 2026, 11:55
Querty je napisao/la:
27 jun 2026, 11:52
Iceplayer je napisao/la:
27 jun 2026, 11:51
Dubioza Kolektiv je sve prorekla još prije nekoliko godina! U pjesmi kažu da ćemo proći kroz Golden Gate (a to je u San Franciscu gdje upravo igramo protiv Amerike u 1/16 finala), a onda idemo vidjeti Statue of Liberty (koji nas čeka u New Yorku na finalu)! Matematika je jasna, Ameri padaju 100%, sudbina je već zapisana! 🇧🇦🇺🇸
Samo nam fali jedno 13 i po igrača za taj podvig.
Ni hrvati nisu nikad očekivali da će igrati finale :bih:
Mi smo svoje finale ostvarili, 1/16 finala :bih:

Avatar
Madal
Postovi: 6057
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Madal » 27 jun 2026, 12:09

Shevko je napisao/la:
27 jun 2026, 11:57
Ovo je kao droga daj još, hajmo još amere proći pa hajmo još belgiju 😂😂
Al bas. Ali opet daj eto samo jednu da dobijemo. Najveca utakmica reprezentacije ikad i svih nas. Neopisiv mi je osjecaj i iscekivanje. Ne smijem zamisliti ako ih prodjemo.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1269
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Wilshere10 » 27 jun 2026, 12:12

Kad prođemo sokeraše, očekujem da svi izađemo napolje u 5 ujutro :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la signalidunapark » 27 jun 2026, 12:15

Goalgetter je napisao/la:
27 jun 2026, 11:35
Američka novinarka ponizila BiH uoči duela sa SAD-om: "Ne znam je naći ni na karti"
Samo nastavite :kafa:
Dajte još... :kafa:

Avatar
DamirT
Postovi: 31101
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 12:16

Samo dokazuju da su izuzetno glupa nacija.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Iniesta12
Postovi: 238
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iniesta12 » 27 jun 2026, 12:17

Wilshere10 je napisao/la:
27 jun 2026, 12:12
Kad prođemo sokeraše, očekujem da svi izađemo napolje u 5 ujutro :yawn:
Tako ce i biti. Pratim drustvene mreze, pojedine firme, privatnici, 2.jula nece raditi.

Bit ce to veliki podvig ako prodjemo, jer nemamo igre, a imamo rezultat. Ameri igraju promjenjivo i iskreno se nadam da ce to biti los dan za njih.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21927
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 27 jun 2026, 12:17

Koji nivo arogancije od strane Amerikanaca. Ni Francuska se ne ponaša tako a imaju 10x jači sastav od njih.

Jaka ekipa, imaju dobre igrače i dobrog selektora ali nisu nepobjedivi. Moramo im prostor uzeti i ne dozvoliti da trče u prostor jer jako su brzi i znaju driblat ali to je najviše zbog njihove brzine. Mislim da moramo pojačati vezni red sa još jednim igračem jer ne možemo sa samo dva igrača s njima igrati jer će uvijek praviti višak i tu će veliki problem biti. Jako, hrabro, pametno odigrati pa šta bude.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
dubioza144
Postovi: 2514
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dubioza144 » 27 jun 2026, 12:17

Najbolje da se ne nadamo pobjedi i da nas ne vidimo kao da nesto mozemo napravit jer tad smo najjaci i sigurno prolazimo :mrgreen:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
denimen99
Postovi: 3707
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la denimen99 » 27 jun 2026, 12:22

Isto kao i protiv Katrana nam treba pristup. Jer nema veze koliko bogate države ulazu u nogomet. Ti u prvih 15 minuta utakmice možeš osjetiti jel igraš protiv Brazila I protiv hadalja.

Amerika je mekdonalds, I bez obzira na uslove i to sto je domaćin mi to moramo poderati.

Samo bahato.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 27 jun 2026, 12:26

To nije nešto iznenađujuće od smrdljivih Amera, taj potcjenjivački odnos prema svima pa naravno i prema "maloj" Bosni. Ali je sport jedna fenomenalna stvar, samim tim i fudbal, jer kad te neko ovako potcjenjuje samo ti daje dodatni boost. To nije neka floskula nego je jednostavno tako...

Neka svako od vas počne od sebe, generalno u životu na bilo kojem polju kad vam neko kaže da nešto ne možeš, predaj se, nemoguće je itd. jel vam to još više podigne moral? Čisto eto da tom nekom dokažeš suprotno. Ameri su glupa i neotesana nacija što pokazuju s tim izjavama, i ja im se mogu samo zahvaliti. Doći će te izjave do naše svlačionice i umjesto 120% što bi izašli na teren, ovako će sa 150% vjerujte da hoće.

J e b e m li vam mamaru genocidašku kako će bit slatka ova pobjeda, najslađa do sad kunem se :opaopa:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Principatus
Postovi: 9476
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Principatus » 27 jun 2026, 12:34

Nama bi i nerijeseno odgovaralo ovdije, pa da vidimo ko ima jace nerve u penalima. 🤭
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4919
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kajzer10 » 27 jun 2026, 12:36

Bitno je hoce li te ekipa potcijeniti. Nikakav faktor nece biti sta kaze par od milion americkih novinara.

Sport90
Postovi: 1795
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sport90 » 27 jun 2026, 12:38

DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 12:16
Samo dokazuju da su izuzetno glupa nacija.
Znaš li ti na karti npr naci državu Aranas, Delaware, Montana itd. Da ne nabrajam dalje?

NKZ199207
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 dec 2024, 16:14
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la NKZ199207 » 27 jun 2026, 12:40

Wilshere10 je napisao/la:
27 jun 2026, 12:12
Kad prođemo sokeraše, očekujem da svi izađemo napolje u 5 ujutro :yawn:
Mi u Gradačcu gledamo tekmu na trgu tako da cemo vec bit vani slaviti :bih: :bih:

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 27 jun 2026, 12:40

Sport90 je napisao/la:
27 jun 2026, 12:38
DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 12:16
Samo dokazuju da su izuzetno glupa nacija.
Znaš li ti na karti npr naci državu Aranas, Delaware, Montana itd. Da ne nabrajam dalje?
Kakvo poređenje :tokralju:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

tuzlanskinacin
Postovi: 1582
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la tuzlanskinacin » 27 jun 2026, 12:45

Puno se amerikanci iskur*čiše nije im to pametno.
#CarsijaOdjebi

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la signalidunapark » 27 jun 2026, 12:48

Sport90 je napisao/la:
27 jun 2026, 12:38
DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 12:16
Samo dokazuju da su izuzetno glupa nacija.
Znaš li ti na karti npr naci državu Aranas, Delaware, Montana itd. Da ne nabrajam dalje?
Znaju li oni pokazat Ze-Do kanton?

Shevko
Postovi: 641
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 27 jun 2026, 12:54

Oni će ući u utakmicu furiozno kao što su i do sada igrali. Bojim se da im uspijevaju ući frljoke.

Dakle, nebitno je da li nas shvataju olahko ili ozbiljno, njihov pristup će biti isti a to je da nas natamburaju.

Od velike važnosti je da ovu utakmicu potpuno umrtvimo i nađemo neki plan za kontru.

Mora se priznati da nam ovaj stil ne odgovara nikako.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1669
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 27 jun 2026, 13:00

Sta su se uzdigli ovi hamburgeri? Ovi nasi trebaju bas svaki duel na granici faula !

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Toxin i 70 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []