Formula 1

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
DamirT
Postovi: 31085
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 17:07

A daj :urnebes:

Pa sutra nek niko ne gleda zastave jbt
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 5206
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 27 jun 2026, 17:07

Ovo se baš rijetko Maksu dešava, vidjećemo šta će reći
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Elrond
Postovi: 323
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 17:08

Bravo sudije, jedina ispravna odluka!

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 27 jun 2026, 17:08

Nije usporio kilometra, sramotna odluka sudija, za nekog vrijede pravila, za nekog ne.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6327
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la AshburtonG » 27 jun 2026, 17:08

Nema dalje istrage. Kakav mentol sretni. Nadam se da ce sutra Ferrari radit ono sto Mclaren nije znao prosle godine.

Avatar
jelle
Postovi: 5799
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 27 jun 2026, 17:08

A Kimi odbacio krug ...ovo mu vracaju za Monaco

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21927
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Unofficialpage » 27 jun 2026, 17:08

Hahahhah nema dalje istrage. Sramotno. Niko živ ne treba više usporiti ako su žute, trebao je i Kimi onda punim gasom da ide.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Xaniesta
Postovi: 26
Pridružen/a: 27 nov 2025, 14:32
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Xaniesta » 27 jun 2026, 17:08

Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 17:08
Bravo sudije, jedina ispravna odluka!
Objasni?

RobertHrkac555
Postovi: 2763
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 27 jun 2026, 17:09

Nadam se da Ferrari sutra nakon starta izlazi 1-2
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
Lynx
Postovi: 1728
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lynx » 27 jun 2026, 17:10

Xaniesta je napisao/la:
27 jun 2026, 17:08
Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 17:08
Bravo sudije, jedina ispravna odluka!
Objasni?
Pusti ba mentola :rol:

On da nešto objasni haha, kriza indentiteta
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

ELDIABLO20
Postovi: 1202
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la ELDIABLO20 » 27 jun 2026, 17:10

Eh kakva sprdacina

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 13809
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 27 jun 2026, 17:10

Ispravna odluka sudija i po meni, odlična reakcija Russella, bez obzira što ovdje nije baš omiljeni vozač
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
jelle
Postovi: 5799
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 27 jun 2026, 17:11

Navodno pustio gas u krivini i to su sudije prihvatile

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 1471
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 27 jun 2026, 17:11

Lynx je napisao/la:
27 jun 2026, 17:10
Xaniesta je napisao/la:
27 jun 2026, 17:08
Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 17:08
Bravo sudije, jedina ispravna odluka!
Objasni?
Pusti ba mentola :rol:

On da nešto objasni haha, kriza indentiteta
Jel se prebacio ne Mercedes? Nije mi gore odgovorio. 🤣

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 5206
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 27 jun 2026, 17:11

Ruku na srce, mangupski je ovo Rasel odradio
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Elrond
Postovi: 323
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 17:11

Xaniesta je napisao/la:
27 jun 2026, 17:08
Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 17:08
Bravo sudije, jedina ispravna odluka!
Objasni?
Evo sad su ti sudije objasnile, ako gledas arenu.

Kimi je ovdje najveci gubitnik. Siguran sam da bi on bio P1.

Avatar
DamirT
Postovi: 31085
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 17:11

Lynx je napisao/la:
27 jun 2026, 17:07
DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 17:04
Lynx je napisao/la:
27 jun 2026, 16:56
Aston Martin jedna od najvećih bruka u historiji F1
Ode nam Max :damn:
Nevjerovatno, mislim da je imao pole u rukama, ili makar p2. Opet RB zakazao
Ide sutra kamikaza mode :mrgreen:
Ma drugo mjesto je sigurno imao, fenomenalan krug je imao do greske.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

ELDIABLO20
Postovi: 1202
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la ELDIABLO20 » 27 jun 2026, 17:12

Sutra abd da se zabije negdje

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6327
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la AshburtonG » 27 jun 2026, 17:13

BocaJuniors1905 je napisao/la:
27 jun 2026, 17:11
Ruku na srce, mangupski je ovo Rasel odradio
Samo tako je i mogao uzet Kimija. :rol:
Nadam se nekom kvaru u prvom krugu vec. Mercedes ce se inace prosetat.
Zadnja izmjena: AshburtonG, dana/u 27 jun 2026, 17:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jelle
Postovi: 5799
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 27 jun 2026, 17:13

Za Ferrari je najgore sto su jedan do drugog ...oni ce se vise pobiti izmedju sebe nego sto ce pokusati dobiti Mercedes

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []